Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!

Πήγαινε κάτω 
+7
ariathniM
liana
nansecrets
elpidaki
libra
Λορένα
Aldebaran
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 10:05 am

Δε θυμάμαι αν έχουμε ανοίξει ξανά τέτοια ενότητα, οπότε αν έχει συμβεί την ενσωματώνουν τα κορίτσια μας!!!

Εσείς τί ζώδιο θα κάνατε τους ήρωές μας αν δε γνωρίζατε πότε γεννήθηκαν ;;; (Σ΄αυτό το θέμα, η Νάνσυ θα μεγαλουργήσει Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 836490 )

Απαντήσεις του στυλ: "Δεν πιστεύω στα ζώδια - δεν απαντώ" δε δεχόμαστε... lol!

_________________
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 10:23 am

ο Τερρυ, ειναι καρκινος ? (μια φορα αν πληγωθει, αλλαζει για παντα)

Για τους αλλους δεν μπορω να φανταστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 3:07 pm

αν και δεν ξέρω και πολλά από ζώδια, θα συνδιάσω τους χαρακτήρες με προσωπικά ζωδιακά βιώματα.
Ο Τέρρυ είναι υδροχόος εννοείται.
Η Κάντυ είναι ζυγός και ο Άλμπερτ είναι και αυτός υδροχόος.
η άννυ και η πάτυ είναι ιχθύς (εύκολα)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 3:35 pm

libra έγραψε:
αν και δεν ξέρω και πολλά από ζώδια, θα συνδιάσω τους χαρακτήρες με προσωπικά ζωδιακά βιώματα.
Ο Τέρρυ είναι υδροχόος εννοείται.
Η Κάντυ είναι ζυγός και ο Άλμπερτ είναι και αυτός υδροχόος.
η άννυ και η πάτυ είναι ιχθύς (εύκολα)


Συμφωνώ εν μέρει μαζί σου Libra!!!

Η Κάντυ Ζυγός (εννοείται... είμαστε τα καλύτερα παιδιά) cheers
αλλά η Άννυ που έχουν γεννηθεί κοντά, Παρθένος... (τυχαίο;;; δε νομίζω...)
Ο Τέρρυ Υδροχόος αφού με γυναίκα Ζυγό κάνουν εκρηκτικό ερωτικό συνδυασμό αλλά για γάμο ο Άλμπερτ που θα είναι Ταύρος (ζώδιο για σπίτι) lol!

_________________
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:18 pm

ο ταυρος ειναι ζωδιο για σπιτι??????

ελα!!!!
και γω γιατι αποτυγχανω ως νοικοκυρα?????
ευτυχως δλδ δεν εχει δηλητηριαστει ακομα κανενας με αυτα που φτιαχνω!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 9:52 pm

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684 Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684 Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684
μπραβο βρε alde!!!!!! πραγματι εδω ειναι ο τομεας μου!!!!

ξεκιναω αμεσως να λεω την αποψη μου, που ειναι λιγο πιο "ειδικη"...

ΚΑΝΤΥ: Η Καντυ για μενα θα την ξεχωριζα σαν ταυρακι λογω του πεισματος και της τεμπελιας της ταυτοχρονα!!! δεν μπορω να πω κατι αλλο..για ζυγος με τιποτα... δεν της ταιριαζει... δεν εχει καθολου στη φυση της την αισθηση των κομψων συμπεριφορων και της εμφανισης. ειναι πιο χυμα... απλα να ειναι ντυμενη και ολα ειναι μια χαρα, τωρα αν θα ειναι ενα απλο φορεμα ή ενα ακριβο αυτο δεν εχει σημασια, ολα καλα ειναι.( ενω ενας ζυγος το σκεφτεται, το προσεχει και τον ενδιαφερει!)

ΤΕΡΡΥ: ασφαλως υδροχοος!!! δεν θα μπορουσε να ειναι κατι αλλο!!!
επαναστατης, πρωτοπορος, ελευθερο πνευμα και καλλιτεχνικη φυση, δεν δεσμευεται απο το κατεστημενο με κανεναν τροπο!! (μελανο σημειο... αναλαμβανει υποχρεωσεις αλλων γιατι υπαρχει και φιλοτιμο!!!!) Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 310719

ΑΛΜΠΕΡΤ: δεν θα ελεγα καρκινος με τιποτα... κατι μεταξυ τοξοτη και παρθενου θα τον εκανα!
και εξηγω: η ζωη του ταξιδιωτη με το σακιδιο στον ωμο ταιριαζει στους τοξοτες και η μποεμικη ζωη και να γνωριζουν αλλους πολιτισμους και γενικα να εχουν εμπειριες. η ελευθερια δηλαδη.
ομως ειναι ανθρωπος με πολυ λογικη και αρκετη αισθηση της ταξης και της λεπτομερειας. οποτε εγω θα τον ελεγα παρθενο. και οι παρθενοι αγαπουν τα ταξιδια και αγαπουν τη φυση και θα ελεγα πως ειναι και συγκρατημενοι στις κινησεις τους αφου γνωμονα εχουν παντα τη λογικη για να δρασσουν. οποτε μαλλον εκει καταληγω...παρθενος!

ΑΝΤΟΝΥ: τι να πω... τοσο ρομαντικος... αν δεν ηξερα το ζωδιο του παλι θα αμφιταλανταυομουν αναμεσα στον ζυγο αλλα και τον ιχθυ. ο ρομαντισμος ειναι γνωρισμα των ζυγων και των ζωδιων του νερου γενικοτερα. μα περα απο αυτο ηταν κομψος, ευγενικος, με καλους τροπους και υπερασπιστης του δικαιου... οποτε παλι ζυγο θα τον ελεγα!!!

ΑΡΤΣΙ: μμμ... δεν ξερω το ζωδιο του αλλα κατι μεταξυ ζυγου και διδυμου. ειναι που τον ενδιεφερε η μοδα και με παραπεμπει στον ζυγο. αλλα και διδυμος θα του πηγαινε... ειναι ατομο που η συμπεριφορα του ειναι αερινη και προσεγμενη. βεβαια... με προβληματιζουν οι στιγμες που θυμωνε!! ειχε πεισμα αρκετο... δεν ειμαι σιγουρη...μαλλον στον διδυμο θα κατεληγα.. επικοινωνιακος και στυλατος!


ΣΤΗΑΡΤ:επισης με παραπεμπει στον τοξοτη περισσοτερο απο τον Αλμπερτ λογω της τασης του να μαστορευει, και ασφαλως επειδη ηταν παντα προσχαρος, γκαφατζης και συχνα αφηρρημενος!!! ναι! Τοξοτης σιγουρα θα ελεγα!!

ΑΝΝΥ: αν και μαζι με την Καντυ γεννημενη και εγω δεν την λεω ταυρακι με τιποτα. θα την εκανα καρκινο λογω της σφηνωμενης ιδεας της για την οικογενεια, το γαμο και τα παιδια και λογω του συναισθηματισμου της.

ΠΑΤΥ: ασφαλως ιχθυς. τοσο ντροπαλη και ηρεμη και ευθραυστη μονο ιχθυ θα την εκανα!!!

ΕΛΙΖΑ & ΝΗΛ: φιδια στο κινεζικο!!!!!!! δεν τους αναλυω μου ειναι αδιαφοροι!!! (αν και σκορπιοι θα τους πηγαινε μονο λογω εκδικητικοτητας!)
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684 Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684 Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 7:19 pm

εγω πιστευω πως ο Αλμπερτ ειναι τοξοτης και οχι καρκινος για τους λογους που αναφερει και η nan πιο πανω απο την αρχη συμφωνα με τον χαρακτηρα του πιστευα πως ειναι τοξοτης !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 8:36 pm

βρε ναν εγω ειμαι διδυμος και ουδεμια σχεση με Αρτσι, αυτη η προσεγμενη συμπεριφορα δεν μοιαζει του διδυμου σε Καντυ παραπεμπει ο διδυμος, η ατσαλακοσυνη δηλ.!Μηπως και ο Αλμπερτ ειναι διδυμος , αυτη η μανια να γνωριζεις νεους πολιτισμους ειναι πολυ, διδυμικη!! αλλα εσυ εισαι ειδικη οποτε Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 147157
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 9:42 am

Βρε παιδια, ο Ζυγος ειναι το ζωδιο της απιστιας και της κοκεταριας!
Οσο για τον Τοξοτη, ταιριαζει στον Αλμπερτ, γιατι ο Τοξοτης λατρευει τα ταξιδια!
Η Καντυ μαλλον για Ταυρος μου κανει: λατρευει το καλο φαϊ, ειναι αγοροκοριτσο, δεν ασχολειται με την κοκεταρια, ειναι πιστη!
Ο Τερρυ θα μπορουσε να ηταν Υδροχοος: ονειροπολος, φευγατος, καλλιτεχνης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 12:43 pm

domniki έγραψε:
Βρε παιδια, ο Ζυγος ειναι το ζωδιο της απιστιας και της κοκεταριας!
Οσο για τον Τοξοτη, ταιριαζει στον Αλμπερτ, γιατι ο Τοξοτης λατρευει τα ταξιδια!
Η Καντυ μαλλον για Ταυρος μου κανει: λατρευει το καλο φαϊ, ειναι αγοροκοριτσο, δεν ασχολειται με την κοκεταρια, ειναι πιστη!
Ο Τερρυ θα μπορουσε να ηταν Υδροχοος: ονειροπολος, φευγατος, καλλιτεχνης.

E, όχι και της απιστίας... Πιστότατοι είμαστε... Εγώ προσωπικά στον Νταλάρα τουλάχιστον 30 χρόνια τώρα... lol!

_________________
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 12:47 pm

Το καλυτερο για την απιστια και τους Ζυγους το λεει μια καλη μου φιλη, που ειναι φυσικα Ζυγος και απιστη: "Δεν φταιω εγω, απλα δεν θελω να στεναχωρησω κανεναν".

Επισης οι Ζυγοι θεωρουνται οι ωραιοτεροι του ζωδιακου (εχουν και την επιμονη στην κοκεταρια). Γι'αυτο εχουν πολλες προτασεις και ετσι απιστουν επειδη εχουν καλη καρδια....α, ρε αραμπαδοξυλο που σας χρειαζετε!!!!! Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684 Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684 Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684

Σε αντιθεση με εμας τα Παρθενακια, που ειμαστε το ζωδιο της πιστης Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 1:07 pm

domniki έγραψε:
Το καλυτερο για την απιστια και τους Ζυγους το λεει μια καλη μου φιλη, που ειναι φυσικα Ζυγος και απιστη: "Δεν φταιω εγω, απλα δεν θελω να στεναχωρησω κανεναν".

αν και δεν ήξερα ότι οι ζυγοί είναι άπιστο ζώδιο (σας παρακαλώ-μην σας ξεφύγει κουβέντα σε πρώην και νυν μου-ευχαριστώ), μπορώ να πω ότι προσκυνώ στην ατάκα της φίλης σου lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 2:13 pm

libra έγραψε:
domniki έγραψε:
Το καλυτερο για την απιστια και τους Ζυγους το λεει μια καλη μου φιλη, που ειναι φυσικα Ζυγος και απιστη: "Δεν φταιω εγω, απλα δεν θελω να στεναχωρησω κανεναν".

αν και δεν ήξερα ότι οι ζυγοί είναι άπιστο ζώδιο (σας παρακαλώ-μην σας ξεφύγει κουβέντα σε πρώην και νυν μου-ευχαριστώ), μπορώ να πω ότι προσκυνώ στην ατάκα της φίλης σου lol! lol! lol!

Μη στεναχωριεσαι καθολου κοπελα μου! Ειμαι ταφος!
Μα τι να κανετε κ'εσεις οι Ζυγοι που ειστε ψυχοπονιαρηδες! Ετσι για ψυχικο το κανετε, ειμαι σιγουρη οτι θελετε να ειναι ολοι χαρουμενοι Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 833201
Αυτη την ατακα την ειπα προσφατα σε δυο φιλους που μου ειπαν οτι ειναι Ζυγοι και ξετρελαθηκαν! Μπορω να πω οτι καταλαβαν αμεσως τι ηθελε να πει η ποιητρια και συμφωνησαν 100%
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 2:45 pm

domniki έγραψε:

Αυτη την ατακα την ειπα προσφατα σε δυο φιλους που μου ειπαν οτι ειναι Ζυγοι και ξετρελαθηκαν! Μπορω να πω οτι καταλαβαν αμεσως τι ηθελε να πει η ποιητρια και συμφωνησαν 100%

ε... υπερβολές. όχι και 100%. Ας πούμε 99% ... όχι και 100% lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 4:53 pm

δεν συμφωνω!!! αυτο που λετε ειναι απολυτο και στη καθημερινοτητα βλεπουμε οτι τα παντα ειναι σχετικα. με αυτη την προοπτικη ευκολα καταρριπτεται ο μυθος για το καθε ζωδιο (ή ανθρωπο/χαρακτηρα) σε χρονο dt!!!. εγω ξερω παρθενους και ταυρους και καρκινους ακομα που λατρευουν τον γαμο και την οικογενεια (υποτιθεται!) που ειναι μια χαρα απιστοι κατα συρροην! και εχω δει τοξοτες, διδυμους και κριους που θεωρουνται απιστοι να μην κανουν βημα διπλα απο το ετερον ημισυ! οποτε οτι και να λεμε σε γενικοτητες ολα ειναι λογια του αερα!!! λιγο πολυ ολοι ειμαστε ή γινομαστε πιστοι ή απιστοι, οταν οι συνθηκες ειναι αναλογες και το εδαφος καταλληλο για την καθε περιπτωση!

ταδε εφη εγω.....

nansecrets/astrologist(and then i woke up!!!)
lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 5:00 pm

κι αφηστε εμας του ζυγους ησυχους!!! ολο θελετε κατι να μας προσαψετε επειδη ειμαστε τοσο τελειοι σε ολα μας!!! (ναι ναι τωρα μιλαει ο ναρκισσισμος μου!!!) lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 5:11 pm

@nansecrets, πλακα κανουμε με τα ζωδια Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 720684
Απλα ηθελα να τονισω τις δικαιολογιες που μπορει να βρει καποιος προκειμενου να νιωσει καλυτερα Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 22, 2010 5:17 pm

ναι βρε το καταλαβα μην ανησυχεις απλα επειδη ειμαι ζυγος εσπευσα να μας υποστηριξω...(αλληλεγγυη παιδι μου! τι ετσι θα αφησουμε να κυκλοφορουν οι φημες... lol! με την ανικητη διπλωματια μας μπορουμε να πεισουμε τον καθενα οτι ειμαστε καλα παιδια καταβαθος! lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 23, 2010 6:28 pm

nansecrets έγραψε:
ναι βρε το καταλαβα μην ανησυχεις απλα επειδη ειμαι ζυγος εσπευσα να μας υποστηριξω...(αλληλεγγυη παιδι μου! τι ετσι θα αφησουμε να κυκλοφορουν οι φημες... lol! με την ανικητη διπλωματια μας μπορουμε να πεισουμε τον καθενα οτι ειμαστε καλα παιδια καταβαθος! lol! )


Μην την φοβαστε καθολου την Ναν!!!! Κατα βαθος αγαπαει πολυ τους παρθενους (εεεεε;;;;; κι εγω παρθενος ειμαι!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 23, 2010 9:19 pm

ariel έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ναι βρε το καταλαβα μην ανησυχεις απλα επειδη ειμαι ζυγος εσπευσα να μας υποστηριξω...(αλληλεγγυη παιδι μου! τι ετσι θα αφησουμε να κυκλοφορουν οι φημες... lol! με την ανικητη διπλωματια μας μπορουμε να πεισουμε τον καθενα οτι ειμαστε καλα παιδια καταβαθος! lol! )


Μην την φοβαστε καθολου την Ναν!!!! Κατα βαθος αγαπαει πολυ τους παρθενους (εεεεε;;;;; κι εγω παρθενος ειμαι!!!)

η αληθεια ειναι οτι δεν τους ειχα σε μεγαλη εκτιμηση τους παρθενους λογω ορθολογισμου αλλα επειδη εχω ερμη στην παρθενο παντα τους θαυμαζα για την εξυπναδα τους! παντα με βοηθαει αυτη η οψη στο ωροσκοπιο μου να σκεφτομαι γρηγορα και να βρισκω τις καταλληλες κουβεντες στην αναλογη περιπτωση.

αλλα με εσενα ariel πλεον ειμαι φαν των παρθενων!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 24, 2010 11:12 pm

Γιατι βρε nan δεν μας ειχες σε υποληψη? Τι σου καναμε τα καημενα τα Παρθενακια? Επειδη ειμαστε πιστοι? χαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 24, 2010 11:55 pm

domniki έγραψε:
Γιατι βρε nan δεν μας ειχες σε υποληψη? Τι σου καναμε τα καημενα τα Παρθενακια? Επειδη ειμαστε πιστοι? χαχαχαχαχα

Είστε πολύ γκρινιάρικα άτομα και εμείς που είμαστε μέσα στην τρελή χαρά 24/7/365 δεν το αντέχουμε... Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 889631

_________________
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 9:27 am

Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:
Γιατι βρε nan δεν μας ειχες σε υποληψη? Τι σου καναμε τα καημενα τα Παρθενακια? Επειδη ειμαστε πιστοι? χαχαχαχαχα

Είστε πολύ γκρινιάρικα άτομα και εμείς που είμαστε μέσα στην τρελή χαρά 24/7/365 δεν το αντέχουμε... Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 889631

ναι η αληθεια ειναι ειμαστε προσχαρα παιδακια οι ζυγοι γι αυτο alde μου μας συμπαθουν και ολοι αμεσως!!!! lol!

βρε Ντομ μου, δεν ειπα οτι δεν σας εχω σε υποληψη τους παρθενους αλλα οτι ο πολυς ορθολογισμος σας και η αναλυση μικροσκοπιου που περνατε τα παντα στη ζωη σας δεν μου ειναι και πολυ συμπαθητικα. εγω παιδι του αερα δεν εχω χρονο να κανω τετοιες αναλυσεις καταβαινεις... συνηθως πεταωωωω.... lol!
το ποιοι ειναι πιστοι ή οχι σαν ζωδια το ειπα ηδη αλλα και για του λογου το αληθες θα ανεβασω τα περι απιστιας ολων των ζωδιων στο οφ τοπικς στο θεμα "πιστευετε στα ζωδια;" να πατε να διαβασετε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 4:07 pm

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 315913 τελικα δεν επεσα για τον Αρτσι εξω για το τι ζωδιο θα τον εκανα! το πρωτο που ειπα ηταν ζυγος! και ναι ειναι ζυγος!!! lol! καταλαθος ανακαλυψα την ημερομηνια γεννησης του 11 Οκτωβρίου 1898. χαχαχαχα ε.. μα ειπα κι εγω! ατομο που λατρευει τη μοδα και να μην ειναι ζυγος! δεν παει!!! lol! για τον Στιαρτ επεσα εξω και τον ειπα τοξοτη ενω ειναι διδυμος 25 Μαΐου 1897. αν και αυτα τα δυο ζωδια εχουν πολλα κοινα στοιχεια μεταξυ τους. Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! 36501 κακως που δεν σκεφτηκα την επιθυμια του να πεταξει με αεροπλανο! θα τον ειχα πετυχει ακριβως! lol! και τωρα η εκπληξη!! η Πατυ ειναι ταυρος και οχι διδυμος οπως γραφει γιατι στις 19 Ιουνίου 1898 που γεννηθηκε ακομα ειναι οι μερες του ταυρου. αυτο δεν το πιστευω ακομα!!! δεν θα την εκανα ταυρο με τιποτα! με την ευθραυστη συμπεριφορα της!!! παει παει θα παραιτηθω εντελως απο τα καθηκοντα μου στην αστρολογια! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy.
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
candy.


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 33
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 15/03/2010

Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!   Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 27, 2010 4:31 pm

nansecrets έγραψε:
και τωρα η εκπληξη!! η Πατυ ειναι ταυρος και οχι διδυμος οπως γραφει γιατι στις 19 Ιουνίου 1898 που γεννηθηκε ακομα ειναι οι μερες του ταυρου. αυτο δεν το πιστευω ακομα!!! δεν θα την εκανα ταυρο με τιποτα! με την ευθραυστη συμπεριφορα της!!! παει παει θα παραιτηθω εντελως απο τα καθηκοντα μου στην αστρολογια! lol!

Αν γεννήθηκε 19 Ιουνίου είναι σίγουρα Δίδυμος!! ο Δίδυμος ξεκινάει περίπου στισ 20 Μαίου και τελεώνει στις 20 Ιουνίου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πιστεύετε στα Ζώδια;
» ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΑΝ ΖΟΥΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ??
» Τι θα αποφασίζατε διαφορετικά από τους ήρωες;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: