Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Εχουμε casting!

Πήγαινε κάτω 
+28
kiki.lianou
stavroylaki
Sierra
TZENHG13
ntalia
titika
libra
papricz
ROULA
liana
Aldebaran
arwyn-t
elpidaki
akaliakoukou
anna
Ελένη
Funky_Axel
candy.
origdim
dolly
ΜΙΜΙ
EYH
juliet
nansecrets
domniki
ariathniM
nuitetoile21
nina
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 03, 2010 8:59 pm

juliet έγραψε:
Υπάρχει μεγάλο fan club την αλλοδαπή που υποστηρίζει τον Ben Barnes για Τέρρυ στην αλλοδαπή. Τι λέτε;

το αγόρι είναι ωραίο

Νίνα ο Σάκης έχει γεράσει. Χρειαζόμαστε νέο αίμα.

Αν ζούσε και ήταν και νέος (πράγμα αδύνατο) θα ήθελα Jim Morisson, το idol.

Άρτσι ο Ορλάντο Μπλουμ (μπόρω άνετα να τον φανταστώ κοκκινομάλη με καρέ).

Στήαρ ο Μπεν Στίλερ θα ήταν αποκαλύψη αλλά μου φαίνεται λιγάκη μεγάλος.
Άλμπερτ (δεν ξέρω τι έχουμε σε κρυόπλαστο; Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Lol )


Nαι ο Σακης ειναι πολυ μεγαλος το ειπα κι εγω και ο Ben Barnes ειναι η καλυτερη επιλογη μεχρι τωρα! Αλλα και παλι.......δεν με καλυπτει Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719

Τον Αστον Κουτσερ δεν τον σχολιασατε γιατι;Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5036
Σαν εμφανιση ψιλοταιριαζει και εχει και κατι αλητικο Εχουμε casting! - Σελίδα 2 315913 .....αλλα και παλι....Εχουμε casting! - Σελίδα 2 889631

Η Kate Hudson μου αρεσει ναι καλη επιλογη για ΚαντυΕχουμε casting! - Σελίδα 2 951845
Αν και η αγαπημενη μου ξανθια ειναι η Κειτ Γουινσλετ αλλα κι αυτη ειναι μεγαλη και αρκετα σοβαρη για Καντυ! Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 03, 2010 9:44 pm

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν θέλετε Χηθ Λέτζερ( είναι ο ιδανικός), το μόνο πρόβλημα είναι οτι δεν θα τον βρούμε( κανείς δεν τον βρίσκει πλέον) και η γυναίκα του michelle williams, έπαιζε στο Dauson's greek είναι ιδανική για Κάντυ! ίδια η Κάντυ, ίδια !

Ο Χηθ μόνο θα μπορούσε να αποδώσει σωστά το ρόλο του Τέρρυ και σκοτεινή πλευρά είχε και πολύ άσχημη παιδική ηλικία και καταχρήσεις έκανε και αγάπησε με πάθος την μισελ, την γυναίκα του και πόνεσε όταν χώρισαν μέχρι θανάτου, η Χάντσον είναι μεγάλη πια!

Βέβαια και ο Μόρισσον το κακό παιδί της ροκ δεν πάει πίσω, έκανε για το ρόλο αυτό και εμφανισιακά είναι κοντά και με το ποτό είχε καλή σχέση και με τον πατέρα του σκοτωνόταν! Ενώ ο νεαρούλης που προτείνετε τί να μας πει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 10, 2010 11:39 pm

βρηκα τον ιδανικο για τερρυ και δεν σηκωνω αντιρρησεις!!! ειναι ο vailo (δεν ειμαι και πολυ σιγουρη οτι γραφεται ετσι), ο τραγουδιστης των HIM .ε????καλο??????????? εχω παθει μια ψιλοπορωση μαζι του τελευταια..τι παιδι ειναι αυτο??????? Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 10, 2010 11:59 pm

Μιμι ουπς να' μαι , λοιπόν επιμένω Λετζερ για Τερρυ έχουν πολλά κοινά βιώματα, ήρθε και αυτός από Αυστραλία στην Αμερική με στόχο να γίνει ηθοποιός, τα πρώτα χρόνια ήταν δύσκολα και για εκείνον, νηστικός καθόταν για να γίνει ηθοποιός και μετά λάτρευε το σαιξπηρικό θέατρο όσο τίποτα, πέρασε δύσκολα παιδικά και εφηβικά χρόνια, ήταν πολύ εαίσθητος και ολιγομίλητος( δύσκολος σαν χαρακτήρας απρόβλεπτος πολύ, τα πήγαινε χάλια με τους δημοσιογράφους, τα ίδια θα έκανε και ο Τέρρυ αν ζούσε στην εποχή μας, εκείνοι του επιτίθονταν), αγάπησε με πάθος μια γυναίκα, φτυστή η Κάντυ, την μισέλ ουιλιαμς, όταν χώρισαν το' ριξε στις καταχρήσεις, αυτό του κόστησε την ζωή, τόσο την λάτρεψε, ήταν αυτάρκης, ντροπαλός και δεν ήταν σίγουρος για το ταλέντο του, μέχρι που ρώτησε και τον Γκίπσον( στον πατριώτη) αν είναι καλός ηθοποιός ή τον δέχεται μόνο και μόνο για την καταγωγή του( ο γκίπσον είναι αυστραλός), το πάθος του για την υποκριτική ήταν τρομερό( μετά όταν πήγαινε σπίτι κατ΄βαζε μια κούτα με υπνωτικά, τόσο βιώνε τους ρόλους), ανεξάρτητο, επαναστατημένο πνεύμα, με σκούρα καστανά μακρυά μαλλια είναι ΄΄ιδιος ο τερρυ σε σημείο απόλυτης ταύτισης, αν αυτός δεν μπορούσε να αποδωσει τέρρυ με τα τόσα βιώματα τότε ποιος; και ήταν και παρεξηγημένος, εγώ τον λατρεύω!!
nuit, δεν ΄' αρέσει; μετά δεύτερος για μένα ο μορισσον και αυτός παρεξηγημένος και με άσχημες σχέσεις με τον πατέρα του!!
ο μπραιν ανταμς για Αλπερτ τί θα λέγατε; μιμι η σειρά σου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 12:10 am

Ας μας πούνε τα νέα μέλη κάποιους ηθοποιούς που θέλουν και εκείνα για τους ηρωές μας, ποιον θέλετε για Τερρυ κορίτσια και για Κάντυ και για Αλμπερτ, η γνώμη σας μετράει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 12:25 am

Και μια ανατριχιαστική λεπτομέρεια: ο Λετζερ είχε παίξει σε μια ταινία που λεγόταν candy, εκεί ήταν ερωτευμένος με μια ξανθιά, όμορφη, αυθόρμητη ζωγράφο που λεγόταν κάντυ, αυτός ήταν ένας ποιητής εθισμένος σε ουσίες, την ερωτεύτηκε με πάθος, η σύμπτωση τί λέτε ;
Πάλι μόνη μου μιλάω, κορίτσια που είστε απλώς λατρεύω Χηφ, τον θεωρώ κούκλο, είδατε τί σας δίνω για Τέρρυ, όχι όποιον και όποιον, κάποιον που για μένα σημαίνει πολλά!!! Στον Αλμπερτ έχω μπερδευτεί, Ανταμς στα νιάτα του Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 12:31 am

Τερυ - (στανταρ) ο Τζιμ Μορρισον.Ιδιος ο χαρακτηρας του με του συγχωρεμενου.Ο καλλιτεχνης με τον ιδιομορφο χαρακτηρα και τις ανησυχιες.Και φυσικα ο ΚΟΥΚΛΟΣ.Τωρα για Καντυ και Αλμπερτ να σκεφτω λιγο.Παντως Ελιζα μπορουμε να βαλουμε αυτην την κακιασμενη που παιζει στην ζωη της αλλης μια με ενα καρε μαλλι μαυρο μια δολοπλοκα,δεν ξερω το ονομα της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 12:37 am

Επισης πολυ σεξυ βρισκω τον Bruce Willis αλλα δεν του κολλαει καποιο απο τους παραπανω ρολους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 2:39 am

Δεν ξέρω γιατί δεν ξεκολλάω από Λέτζερ ίσως γιατί τον χαρακτήρισαν ως σκοτεινό ρωμαίο της εποχής μας( και ο Τέρρυ θα μπορούσε να χαρακτηριστεί έτσι) μετά γιατί άρχισε την καριέρα του από τα 16-17 , ίσως γιατί πάλεψε με νύχια και δόντια για το όνειρο του( μόνος του έφυγε σε μια ξένη ήπειρο να γίνει ηθοποιός), αν τον δείτε στον Καζανόβα μοιάζει εκπληκτικά με τον τέρρυ στο ροκστόουν, ακόμα και το δέσιμο των μαλλιών τους και η αίωνια θλίψη στα μάτια τους !!ΑΧ, γιατί μας στέρησε από το ταλέντο και την ομορφιά του και έφυγε τόσο νέος!!
Για Αλμπερτ το σκέφτηκα, το ξανασκέφτηκα, έβαλα κάτω 50 ηθοποιούς κατέληξα τον μόνο ιδανικό που βρίσκω είναι ο Τζέρεμι Νόρθαμ( η χρυσή κούπα, Εμμα), αυτός αποπνέει την ασφάλεια και την μοναχικότητα και την ευγένεια του Αλμπερτ, είναι ιδανικός αν και μελαχροινός( θα τα βάψει)!!! Εύρηκα, πάντως τον ιδανικό θείο και οι ρόλοι που έχει ερμηνεύσει είναι ένας άνδρας που συντροφεύει-προστατεύει μια γυναίκα! Αν τον δείτε σε μια ταινία που παίζει τον δικηγόρο και είναι κρυφά ερωτευμένος με την αδελφή εκείνου που υπερασπίζεται, ίδιος Αλμπερτ!!!


Καλημέρα, αντε μιμι δεν έχεις παράπονο σου άνοιξα θέματα για αύριο!

Καλημέρα, δεν θα σηκώνομαι αύριο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 9:26 am

ariathni μου μπράβο cheers ξαναεμφανίστηκες!!!! επειδή είμαι στη δουλειά και μπήκα κρυφά Twisted Evil θα επανέλθω το απόγευμα!!!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 9:33 am

Ariathni μου οπως περιγραφεις την ζωη του Λετζερ ταιριαζει στον Τερρυ αλλα εμενα δεν μου κολλαει εμφανισιακα. Τουλαχιστον εμενα δεν μου αρεσει. Αλλα αφου εσενα σου αρεσει τοσο πολυ σε συγχωρω ......Εχουμε casting! - Σελίδα 2 180310 Εδω που τα λεμε κανενας θνητος δεν μου κανει Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719

Παντως τον φανταζομαι σαν ενα νεαρο αντρα με λεπτα και ευγενικα χαρακτηριστικα, που οσο κι αν μεγαλωνει παραμενει ο αιωνιος ''εφηβος'' οπως ο Τζονι Ντεπ(μα καλα δεν σας φαινεται οτι δεν περναει ο χρονος απο πανω του;;;Wink Τεσπα μετα απο τετοιο casting με κανεναν δεν ειμαι ευχαριστημενη Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719

Ευη τρελαινομαι για Μπρους Γουιλις παρολο που δεν μου αρεσουν οι ματσο ανδρες αυτος αποτελει την εξαιρεση! Τον θυμαμαι απο την τηλεοπτικη σειρα ''Αυτος αυτη και τα μυστηρια''..... επεισοδιο δεν εχανα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 9:43 am

nina έγραψε:
Ariathni μου οπως περιγραφεις την ζωη του Λετζερ ταιριαζει στον Τερρυ αλλα εμενα δεν μου κολλαει εμφανισιακα. Τουλαχιστον εμενα δεν μου αρεσει. Αλλα αφου εσενα σου αρεσει τοσο πολυ σε συγχωρω ......Εχουμε casting! - Σελίδα 2 180310 Εδω που τα λεμε κανενας θνητος δεν μου κανει Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719

Παντως τον φανταζομαι σαν ενα νεαρο αντρα με λεπτα και ευγενικα χαρακτηριστικα, που οσο κι αν μεγαλωνει παραμενει ο αιωνιος ''εφηβος'' οπως ο Τζονι Ντεπ(μα καλα δεν σας φαινεται οτι δεν περναει ο χρονος απο πανω του;;;Wink Τεσπα μετα απο τετοιο casting με κανεναν δεν ειμαι ευχαριστημενη Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719

Ευη τρελαινομαι για Μπρους Γουιλις παρολο που δεν μου αρεσουν οι ματσο ανδρες αυτος αποτελει την εξαιρεση! Τον θυμαμαι απο την τηλεοπτικη σειρα ''Αυτος αυτη και τα μυστηρια''..... επεισοδιο δεν εχανα!


Αχ βρε nina που το θυμήθηκες ατο αυτός αυτή και τα μυστήρια? μου άρεσε πάρα πολύ!!!!!!!! Εχουμε casting! - Σελίδα 2 951845 κι εγώ επεισόδιο δεν έχανα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 9:46 am

Αχ ναι παρ'όλη την ηλικία του ο κύριος Γουίλις παραμένει ακμαιότατος.Μου αρέσει το λακάκι στο μάγουλο που κάνει όταν γελάει και ας μην είναι και sex symbol.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 9:57 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
nina έγραψε:
Ariathni μου οπως περιγραφεις την ζωη του Λετζερ ταιριαζει στον Τερρυ αλλα εμενα δεν μου κολλαει εμφανισιακα. Τουλαχιστον εμενα δεν μου αρεσει. Αλλα αφου εσενα σου αρεσει τοσο πολυ σε συγχωρω ......Εχουμε casting! - Σελίδα 2 180310 Εδω που τα λεμε κανενας θνητος δεν μου κανει Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719

Παντως τον φανταζομαι σαν ενα νεαρο αντρα με λεπτα και ευγενικα χαρακτηριστικα, που οσο κι αν μεγαλωνει παραμενει ο αιωνιος ''εφηβος'' οπως ο Τζονι Ντεπ(μα καλα δεν σας φαινεται οτι δεν περναει ο χρονος απο πανω του;;;Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_wink Τεσπα μετα απο τετοιο casting με κανεναν δεν ειμαι ευχαριστημενη Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719

Ευη τρελαινομαι για Μπρους Γουιλις παρολο που δεν μου αρεσουν οι ματσο ανδρες αυτος αποτελει την εξαιρεση! Τον θυμαμαι απο την τηλεοπτικη σειρα ''Αυτος αυτη και τα μυστηρια''..... επεισοδιο δεν εχανα!


Αχ βρε nina που το θυμήθηκες ατο αυτός αυτή και τα μυστήρια? μου άρεσε πάρα πολύ!!!!!!!! Εχουμε casting! - Σελίδα 2 951845 κι εγώ επεισόδιο δεν έχανα!!

ΜΙΜΙ μου ειμαι μεγαλος τηλεορασακιας!!!!! Να φανταστεις οτι εχω μνημες ακομα και απο το ''Λουνα Παρκ'' και ας ημουνα γυρω στα τρια αν δεν κανω λαθος οταν προβληθηκαν τα τελευταια επεισοδια της σειρας! Ασε εβλεπα τα παντα! Αρρωστη....Εχουμε casting! - Σελίδα 2 506181 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 11:12 am

Ασε κι εγω το ίδιο!! απλά τώρα δεν έχω το χρόνο να βλέπω τηλεόραση πολύ!! Αλλά το κακό με μένα θυμάμαι υποθέσεις, ηθοποιούς αλλά ξεχνάω το όνομα της κάθε σειράς scratch όταν βάλαμε ίντερνετ στο σπίτι έπαθα σοκ με τις σειρές του παρελθόντος που βρήκα!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 11:27 am

Κσι εγώ τελεορασάκιας είμαι και μου φαίνεται μεχρι και το μυστήριο του κόκκινου πιθήκου θυμάμαι και τους ντιουκς αλλά και η γεννιά μας όλη!

Νίνα για τζόναθαν ραις μέγιερες τί λές για Τερρυ μην μου πεις πάλι όχι, είναι μελαχροινός, με γαλάζια μάτια και σώμα που σε στέλνει αλλού( σε άλλη διάσταση) Εχουμε casting! - Σελίδα 2 679307 όσο για τα χείλη absolutly terillisious!!!! Εχει τα πιο σέξι χείλη στον κόσμο και δεν το λέω εγώ Εχουμε casting! - Σελίδα 2 930789 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 930789 , τα μαλλια του στο μέγα Αλέξανδρο τα είχε μακρυά, έχει παίξει και στον ερρικο των 8 στους tudors, τον ερρίκο βέβαια, φοβερό ταλέντο και δεν το λέω εγώ αν μου πεις πάλι όχι σκίζω το πτυχίο μου και αποχωρώ!!!

Νίνα λυπήσου με Εχουμε casting! - Σελίδα 2 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 12:15 pm

Μμ, δύσκολη απόφαση αλλά μάλλον για τον Τέρυ θα μείνω πιστή στο κλίμα της αλλοδαπής και θα πρότεινα τον Μπερνς που πρόσφατα γύρισε και το Dorian Grey, ρόλος που ταιριάζει και στους δύο. Ο τραγουδιστής των Him πολύ emo μου κάνει...(αν σουλωποθεί, βγάλει το make up και σκουρύνει το μαλλί μπορεί και να τον δω με άλλο μάτι). Όσο για τον Κάναμε, κορίτσια θα σας λυπήσω αλλά ακόμα και κανονική ταινία να τον γυρίζανε τον Κάναμε πάλι σαν το ανιμέ θα τον ήθελα, ούτε μία τρίχα από τα μαλλιά του διαφορετική...Δεν παλεύεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 12:32 pm

Μην κλαις Ariathni μου....... Ο Jonathan ειναι κουκλος Εχουμε casting! - Σελίδα 2 930789 συμφωνω αλλα για Τερρυ παλι δεν μου κανει.Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719 Νομιζω οτι ο Ben Barnes που προτεινε η Juliet ειναι πιο κοντα. Μαλλον γιατι εχει περισσοτερες γωνιες στο προσωπο του δεν ξερω........Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5036 Ειπαμε απο την αρχη οτι ο Τερρυ ειναι πολυ δυσκολη υποθεση! Εχουμε casting! - Σελίδα 2 310719

Dom η φραση για τον τηλ. καταλογο εχει ειπωθει για τον Παριο. Εχουμε casting! - Σελίδα 2 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 1:38 pm

βρε κοριτσια με μπερδεψατε!! lol! lol! τελικα ψαχνουμε ηθοποιους που τους μοιαζουν ή ηθοποιους που εχουν τα ιδια βιωματα????????? εκεινη η μισελ ουιλιαμς που αναφερθηκε πιο πανω, ειναι εκεινη που επαιζε στις νεανικες ανησυχιες?? γιατι αν ειναι αυτη, καμια σχεση με καντυ βρε παιδια, εκεινη ηταν εντελως κακιασμενη!!! οχι στον ρολο, απλα η φατσα της ειιναι για πολλα χαστουκια! lol! lol! lol! βγαζει μια απιστευτη ξινιλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 1:41 pm

Α δεν ξερω εγώ λέω από πλευράς ομοιότητας...τώρα αν έχουν και παρόμοια βιώματα θα τον παίξουν καλύτερα το ρόλο..αλλά νομίζω οτι πλευράς εμφάνισης τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 1:51 pm

τι λετε για τερρυ τον αλκινοο ιωαννιδη?? αλλη αγαπη και αυτος.. Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103 Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 9:55 pm

Τί λετε για Αλμπερτ ο Αντώνης Φραγκάκης , ή ο νορθαμ, είμαι σε δίλημμα, αχ, δώστε λύση Εχουμε casting! - Σελίδα 2 385145 ντομ σ' αρέσει ο Φραγκάκης; από το στόμα σου κρέμομαι κυριολεκτικά, ούτε τα νέα μέλη μας είπαν την γνώμη τους για τον θείο, ντολλυ τί θα έλεγες εσύ είμαι περίεργη να σε ακούσω!!!

Για Τέρρυ ο νεαρός που έπαιξε τον τσε στα ημερολόγια μοτοσυκλέτας , δεν θυμάμαι όνομα( είναι λίγο περίεργο) στο πιο λατινικό ταμπεραμέντο του ο Τερρυ!
Εξω για Αλμπερτ θέλουν Μπραντ Πιτ και δεν το διαπραγματεύονται με τίποτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 9:58 pm

ariathniM έγραψε:
Τί λετε για Αλμπερτ ο Αντώνης Φραγκάκης , ή ο νορθαμ, είμαι σε δίλημμα, αχ, δώστε λύση Εχουμε casting! - Σελίδα 2 385145 ντομ σ' αρέσει ο Φραγκάκης; από το στόμα σου κρέμομαι κυριολεκτικά, ούτε τα νέα μέλη μας είπαν την γνώμη τους για τον θείο, ντολλυ τί θα έλεγες εσύ είμαι περίεργη να σε ακούσω!!!

Για Τέρρυ ο νεαρός που έπαιξε τον τσε στα ημερολόγια μοτοσυκλέτας , δεν θυμάμαι όνομα( είναι λίγο περίεργο) στο πιο λατινικό ταμπεραμέντο του ο Τερρυ!
Εξω για Αλμπερτ θέλουν Μπραντ Πιτ και δεν το διαπραγματεύονται με τίποτα!!

Ε καλά άμα παίξει ο Μπραντ Πιτ τον Άλμπερτ sorry κορίτσια αλλά τα ξεχνάω όλα lol! lol! και πως το είπαμε αυτό; καρμικό πάθος...για συνεχίστε...

όχι, όχι δεν τον αλλάζω εγώ τον Τέρυ, έτσι εύκολα, μήπως να το βάφαμε καστανό το μαλλάκι του Μπραντ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την juliet στις Πεμ Μαρ 11, 2010 10:00 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 11, 2010 9:58 pm

ναι ναι!!!αλμπερτ ο φραγκακης!!!!!! ειναι ο πιο κρυος ηθοποιος που ξερω!!κουτι του παει!!! lol! lol! lol! lol! lol! Εχουμε casting! - Σελίδα 2 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχουμε casting!   Εχουμε casting! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 12, 2010 7:14 am

Εμενα δεν μου φαινεται κρυος ο Φραγκακης. Εχουμε casting! - Σελίδα 2 5036

Αλλα ο Μπραντ Πιτ δεν μ'αρεσει καθολου. Εχει ενα απλανες ηλιθιο βλεμα και αυτες οι γωνιες στο προσωπο του δεν ειναι του γουστου μου. Αλλα εχει και κατι αλλο που με απωθει ο κυριο Πιτ: απαισιο δερμα Εχουμε casting! - Σελίδα 2 35868 Ξερω πως εχει φανατικες θαυμαστριες αλλα εμενα μου φαινεται απωθητικος....αντε δεν λεω αλλα γιατι θα με λυντσαρετε Εχουμε casting! - Σελίδα 2 147157

Αυτος που επαιζε στα Ημερολογια Μοτοσυκλετας ειναι ΘΕΟΣ Εχουμε casting! - Σελίδα 2 951845 Ειναι o Gael Garcia Bernal http://www.imdb.com/name/nm0305558/ Στην ταινια ειναι καταπληκτικος (αυτοι οι τυποι μ'αρεσουν: οι γλυκουληδες και χωρις γωνιες στο προσωπο!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εχουμε casting!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Εχουμε chat!
» Ηθοποιοί / Casting 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: