Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

Πήγαινε κάτω 
+14
stavroylaki
Candice
Virginia1
amarilis
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΙΜΙ
ntalia
paola
TZENHG13
nansecrets
Aldebaran
Ελένη
Λορένα
ariathniM
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 09, 2011 12:27 am

οντως virginia παρ ολα αυτα δεν εφτασα στο σημειο στο να μην ξαναδω καντυ!!!! ουτοσιαλως κατι τεοιο εχω περασει και εγω οπως περασε και η καντυ αλλα αυτο εινια μια αλλη πονεμενη ιστορια No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
sissy vivalle
Newbie
Newbie
sissy vivalle


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ηλικία : 32
Τόπος : θεσσαλονικη
Επάγγελμα : φοιτητρια νοσηλευτικης
Αγαπημένος χαρακτήρας : καντυ-στιαρτ
Registration date : 24/08/2011

ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 25, 2011 3:33 am

nansecrets έγραψε:
Ένα κομμάτι του εαυτού μου με έχει εγκαταλείψει και προτίμησε να ζεί για πάντα μαζί με την Κάντυ και όλη την παρέα μεσα στο manga και το anime. Αρνείται να επιστρέψει στο σήμερα!!!!!! Και δεν έχει και άδικο!!!!!! ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 891341


συμφωνω απολυτως!! Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiki.lianou
Candy Fan
Candy Fan
kiki.lianou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 13/05/2011

ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12, 2011 6:07 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Για μένα η Κάντυ είναι οτι πιο όμορφο έβλεπα στα παιδικά μου χρόνια, πάντα τη σκεφτόμουν και ποτέ δε την ξέχασα μέχρι που την ξαναβρήκα και πέταξα απο τη χαρά μου ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 951845 ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 951845


k εγώ μια απο τα ίδια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2014 9:00 pm

ariathniM έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑς απο μενα καλα χριστουγεννα, χαιρομαι που ειμαι μαζι σας και θα ανταλασσουμε αποψεις για την καντυ μας, χωρις βεβαια την βοηθεια της Ελενης δεν θα τα ειχα καταφερει να σας βρω. Θελω να την ευχαριστησω και δημοσια.Τωρα μαθαινω υπολογιστη ολο το ανεβαλλα και αυτο χαρης στην καντυ μας τωρα διαβαζω συνεχεια για να μην τα χανω μπροστα στην τεχνολογια. confused Ετσι νιωθω αυτη τη στιγμη, αλλα και Very Happy που ειμαι μαζι σας.Τυχαια σας βρηκα, τυχαια ειδα τα επεισοδια της καντυ αλλα μονο τυχαια δεν ειναι η χαρα μου.Ριξατε λιγη χρυσοσκονη στα παιδικα μου ονειρα και τα ζωντανεψατε μπροστα στα ματια μου. Σαν μικρο θαυμα, το ομορφοτερο χριστουγεννιατικο δωρο που πηρα ποτε και ειναι το ομορφοτερο γιατι δεν ειναι υλικο ουτε ψευτικο, ουτε θα μου το παρει κανεις, ουτε ο χρονος μπορει να τ αγγιξει ουτε η συμβατικοτητα του κοσμου μπορει να τ' αλλαξει!Ειναι δωρο καρδιας σας ευχαριστω και παλι
Το πρωτο μου ποστ, το πρωτο μου τοπικ, δηλ. θέμα που ανοιξα εδώ μεσα ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 509524 καποια χριστουγεννα ! ηταν πολύ σημαντικά για μένα κεινα τα χριστουγεννα, εν ολίγοις μου άλλαξαν την ζωη Smile sunny ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 891341 ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 4045731086 Annie Candy hugs
μια διαπιστωση τοτε ηταν 2009 και ειχαμε πρωτομπει στην κριση, η ειχε περασει λίγος καιρός που είχαμε μπει, τωρα 2015 κοντα και ακομα να βγούμε ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 679307 τουλάχιστον εχουμε την καντυ ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 19, 2014 10:47 am

Και για μένα η Κάντυ είναι σημαντική. Σημαίνει τα παιδικά μου χρόνια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 19, 2014 11:44 am

alfaalfa έγραψε:
Και για μένα η Κάντυ είναι σημαντική. Σημαίνει τα παιδικά μου χρόνια.
ποσο τυχερη γεννια ειμαστε που την είχαμε, αλλαξε τον τροπο που βλέπουμε την ζωη ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Σελίδα 2 4045731086
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!
» Η ταινία της Κάντυ Κάντυ στα Ελληνικά!!!
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;
» Κάντυ-κάντυ συνέχεια όπως την θυμάμαι!
» Καλως ορίσατε!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: