Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Οι φωνές που αγαπήσαμε!

Πήγαινε κάτω 
+17
ntmhx
TZENHG13
paola
ntalia
Tatiana
cristi
arwyn-t
domniki
elpidaki
ariathniM
ΜΙΜΙ
Λορένα
Aldebaran
ROULA
anna
Funky_Axel
Ελένη
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 12:24 pm

TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Εμένα με εκνεύριζαν πάρα πολύ που είχαν σε πολλά επεισόδια γυναικείες φωνές σε άντρες και ειδικά στον Αντονυ! Μα είναι δυνατόν???? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107

ΜΙΜΙ, έβλεπες "Δύο Ξένους"?? Αν ναι, την Πάτυ (και από κάποια στιγμή και μετά και τον καλό σου Άντονυ) τον έκανε η Μαριάνθη (η κολλητή της Φλόρας) των "Δύο Ξένων"...

Άντε ρε! Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 679307 κι έλεγα τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 35868 μπράβο ρε Τζένη Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 12:28 pm

TZENHG13 έγραψε:
ntmhx έγραψε:
Αυτο που δεν άντεχα με τίποτα ήταν ότι η φωνή της ηθοποιού που έκανε κυρίως την Ελίζα δανειζόταν και σε πολλούς άλλους χαρακτήρες έλεος!!!!!!

όντως, τι τσιρίδα ήταν αυτή ???? Η ίδια έκανε και τη Φλάνη...τώρα δε μου'ρχετε αν έχει κάνει και άλλη Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036

πραγματικά κορίτσια κι εμένα αυτή η φωνή μου χτυπάει στα αυτιά πάρα πολύ! κι έχει δανίσει τη φωνή της σε πάααααρα πολλά καρτούν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 1:00 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Εμένα με εκνεύριζαν πάρα πολύ που είχαν σε πολλά επεισόδια γυναικείες φωνές σε άντρες και ειδικά στον Αντονυ! Μα είναι δυνατόν???? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107

ΜΙΜΙ, έβλεπες "Δύο Ξένους"?? Αν ναι, την Πάτυ (και από κάποια στιγμή και μετά και τον καλό σου Άντονυ) τον έκανε η Μαριάνθη (η κολλητή της Φλόρας) των "Δύο Ξένων"...

Άντε ρε! Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 679307 κι έλεγα τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 35868 μπράβο ρε Τζένη Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 41307

πάρε τώρα τον πιο αντικούκου συνδυασμό...
το μανάρι σου ο Άντονυ να ντουμπλάρεται την "Μαριάνθη" (με το τσεμπέρι) Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 1:20 pm

TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Εμένα με εκνεύριζαν πάρα πολύ που είχαν σε πολλά επεισόδια γυναικείες φωνές σε άντρες και ειδικά στον Αντονυ! Μα είναι δυνατόν???? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107

ΜΙΜΙ, έβλεπες "Δύο Ξένους"?? Αν ναι, την Πάτυ (και από κάποια στιγμή και μετά και τον καλό σου Άντονυ) τον έκανε η Μαριάνθη (η κολλητή της Φλόρας) των "Δύο Ξένων"...

Άντε ρε! Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 679307 κι έλεγα τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 35868 μπράβο ρε Τζένη Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 41307

πάρε τώρα τον πιο αντικούκου συνδυασμό...
το μανάρι σου ο Άντονυ να ντουμπλάρεται την "Μαριάνθη" (με το τσεμπέρι) Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 1:23 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Εμένα με εκνεύριζαν πάρα πολύ που είχαν σε πολλά επεισόδια γυναικείες φωνές σε άντρες και ειδικά στον Αντονυ! Μα είναι δυνατόν???? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107

ΜΙΜΙ, έβλεπες "Δύο Ξένους"?? Αν ναι, την Πάτυ (και από κάποια στιγμή και μετά και τον καλό σου Άντονυ) τον έκανε η Μαριάνθη (η κολλητή της Φλόρας) των "Δύο Ξένων"...

Άντε ρε! Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 679307 κι έλεγα τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 35868 μπράβο ρε Τζένη Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 41307

πάρε τώρα τον πιο αντικούκου συνδυασμό...
το μανάρι σου ο Άντονυ να ντουμπλάρεται την "Μαριάνθη" (με το τσεμπέρι) Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358

Λες ΜΙΜΙ μου να κρύβεται κάποιος από πίσω ο οποίος είχε σαν απώτερο σκοπό να στη σπάσει...??? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 1:24 pm

Λέεεεεεεεες???????????? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 1:27 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Λέεεεεεεεες???????????? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036

Βάζω καπέλο, γυαλιά και πίπα (είδος καπνιστών...μην παρεξηγηθώ)...βάζεις μουστάκι και καπαρντίνα???Λέω να το ερευνήσουμε Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 1:43 pm

TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Λέεεεεεεεες???????????? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036

Βάζω καπέλο, γυαλιά και πίπα (είδος καπνιστών...μην παρεξηγηθώ)...βάζεις μουστάκι και καπαρντίνα???Λέω να το ερευνήσουμε Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036


από που ξεκινάμε? είμαι μέσα όπως κατάλαβες... Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 2:09 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Λέεεεεεεεες???????????? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036

Βάζω καπέλο, γυαλιά και πίπα (είδος καπνιστών...μην παρεξηγηθώ)...βάζεις μουστάκι και καπαρντίνα???Λέω να το ερευνήσουμε Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036


από που ξεκινάμε? είμαι μέσα όπως κατάλαβες... Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036

Λοιπόν,
1) θα ξεκινήσουμε με το να βρούμε την ακριβή ημερομηνία της μεταγλώτισσης στα στούντιο της ΕΡΤ

2) Θα αναζητήσουμε τη λίστα των ονομάτων όλου του προσωπικού της ΕΡΤ (από Διευθυντή μέχρι αποθηκάριο, μη σου πω να δούμε και ποιος ήταν ο Πρωθυπουργός εκείνη την περίοδο που διόρισε τον εκάστοτε διευθυντή στην κρατική τηλεόραση)

3) πλήρη λίστα των ονομάτων που αποφάσισαν στο casting ποιοι ηθοποιοί θα πάρουν τον κάθε ρόλο (αυτό θα το δούμε και από τις υπογραφές "της επιτροπής" στην εισήγησή τους προς το υπεύθυνο προγράμματος)

4) πλήρη λίστα όλων των ηθοποιών που συμμετείχαν στο casting

5) ακριβείς ημερομηνίες πρόσληψης όλου του προσωπικού (θα είναι πολύ ύποπτες όσες προσλήψεις έγιναν λίγες μέρες πριν το casting)

6) ακριβείς ημερομηνίες τυχών απολύσεων προσωπικού (θα είναι επίσης πολύ ύποπτες όσες απολύσεις έγιναν λίγες μέρες μετά το casting)

7) την αλληλογραφία του Πρωθυπουργού (σε περίπτωση που δέχτηκε υποδείξεις ή ακόμα χειρότερα και πιέσεις από μέλη της CIA)

8 ) λίστα από όλα τα νοσοκομεία της Ελλάδος και ειδικά από τα Κέντρα δηλητηριάσεων με τα ονόματα όσων δηλητηριάστηκαν "ΟΛΟΣ ΤΥΧΑΙΩΣ" εκείνες τις μέρες (για να δούμε αν υπάρχει κάποια σχέση μεταξύ αυτών που δηλητηριάστηκαν και των ιθυνόντων του casting

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036

ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ
Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 559316
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 08, 2010 2:31 pm

Πολύ καλά για αρχή αναμένω νεότερα σου... Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
souka
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
souka


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry Grandchester
Registration date : 03/04/2011

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 9:18 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Εμένα με εκνεύριζαν πάρα πολύ που είχαν σε πολλά επεισόδια γυναικείες φωνές σε άντρες και ειδικά στον Αντονυ! Μα είναι δυνατόν???? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 238107


Όντως,πολύ εκνευριστικό αυτό... :x :x :x
Ο καημένος ο Άντονυ ήταν αδύνατο να αποκτήσει μια φωνή,ανα δυο επεισόδια σχεδόν του άλλαζαν τη φωνή..!!!!!!

Επίσης,πολύ αδικημένος και ο Άλμπερτ...λες και μιλούσε ένας 50άρης!!!!!!
Ίσως η φωνή του Βενιέρη να του ταίριαζε περισσότερο confused

Ματίνα Καρρά + Αργύρης Παυλίδης = κλασσικές πλέον αξίες της μεταγλώτισσης!!!!!!!!!! Like a Star @ heaven


Δεν ξέρω αν θα αγαπούσαμε τόσο πολύ τον Τέρρυ αν κάποιος άλλος του δάνειζε τη φωνή του.
Ο Κος Παυλίδης είναι συγκλονιστικός!!!!!!!!!!
Και στη συνέντευξη που έδωσε στα κορίτσια ήταν συμπαθής,οικείος,προσεγγίσιμος...Τον αγαπήσαμε ακόμη περισσότερο!!!!!!!!


Terry Pavlidis I love you I love you I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo_tour
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
geo_tour


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
Επάγγελμα : Αρχιτεκτονικό σχέδιο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Η γλυκιά Καντυ και ο Τέρρυ
Registration date : 31/03/2011

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 10, 2011 5:13 pm

Βλέποντας τόση ώρα το βίντεο της συνέντευξης του Αργύρη Παυλίδη (τον οποίο θυμάμαι και σε πολλές παιδικές εκμπομπές της ΕΡΤ) με εντυπωσίασε ο ενθουσιασμός του.
Πραγματικά έμεινα άφωνη με τον τρόπο που περιέγραψε τους ήρωες που υποδύθηκε, κυρίως τον Τέρρυ. Δεν ήταν γι' αυτόν μία καλοπληρωμένη μεν αλλά περιστασιακή δουλειά.
Όσο για τον Τέρρυ μας τον αγαπημένο, που ήταν και δικός του, τα είπε όλα σε μία φράση: "σαν το άγριο ζώο που αγαπάς αλλά δεν μπορείς να ζήσεις μαζί του".
Δεν υπάρχουν τέτοιοι χαρακτήρες στην ζωή; Και μάλιστα πολλές φορές σηκώνουν και μεγαλύτερο φορτίο με τις επιλογές που κάνουν.
Η Ματίνα Καρρά ήταν πολύ μεγάλη θεατρική ηθοποιός της εποχής 60ς-70ς. Κυρίως δούλευε με μεγάλα ονόματα της εποχής εκείνης όπως Χόρν, Αλεξαδράκης κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
souka
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
souka


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry Grandchester
Registration date : 03/04/2011

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 11, 2011 12:27 am

geo_tour έγραψε:
Βλέποντας τόση ώρα το βίντεο της συνέντευξης του Αργύρη Παυλίδη (τον οποίο θυμάμαι και σε πολλές παιδικές εκμπομπές της ΕΡΤ) με εντυπωσίασε ο ενθουσιασμός του.
Πραγματικά έμεινα άφωνη με τον τρόπο που περιέγραψε τους ήρωες που υποδύθηκε, κυρίως τον Τέρρυ. Δεν ήταν γι' αυτόν μία καλοπληρωμένη μεν αλλά περιστασιακή δουλειά.
Όσο για τον Τέρρυ μας τον αγαπημένο, που ήταν και δικός του, τα είπε όλα σε μία φράση: "σαν το άγριο ζώο που αγαπάς αλλά δεν μπορείς να ζήσεις μαζί του".
Δεν υπάρχουν τέτοιοι χαρακτήρες στην ζωή; Και μάλιστα πολλές φορές σηκώνουν και μεγαλύτερο φορτίο με τις επιλογές που κάνουν.
Η Ματίνα Καρρά ήταν πολύ μεγάλη θεατρική ηθοποιός της εποχής 60ς-70ς. Κυρίως δούλευε με μεγάλα ονόματα της εποχής εκείνης όπως Χόρν, Αλεξαδράκης κλπ.


Νομίζω ότι πραγματικά μέσα από τη συνέντευξή του ο Κος Παυλίδης μας κάνει να αγαπήσουμε ακόμα περισσότερο τον Τέρρυ και να εκτιμήσουμε ακόμα περισσότερο τον ίδιο και τη δουλειά του!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 16, 2011 8:16 pm

Εγώ νομίζω πως οιφωνές δεν χρειάζεται να πειραχτούν καθόλου. santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι φωνές που αγαπήσαμε!   Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 21, 2011 11:38 pm

παιδια..... για το ποιος παιζει την ελιζα ειναι η δημητρα δημητριαδου.... ποσο το θυμαμαι αυτο το ονομα... στους τιτλους τελους καθε ταινιας των βιντεοκασετων της joconda video (την τοσολουλα που εφερε αυτη η εταιρια την επαιζε η ματιννα καρρα και ετσι απο 5 χρονων ειμουν θανατικη οπαδος της ματινας Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 36501 ) παμε στους τιτλους τελουσ ΠΑΝΤΑΑΑΑ σχεδον σε ολα τα καρτουν που εβλεπα ακουγα: <<προσαμοργη διαλογων σκηνοθεσια: δημητρα δημητριαδου>> ετσι την θυμομουν.... και ΜΙΜΙ!!!!! αυτη μαλλον επεζε εκτος απο την ελιζα επεζε και την φλανυ και σε ενα η δυο επεισοδια νομιζω και τον αντονυ (ελιζα τον αντονυ μου?????????????? Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358 Οι φωνές που αγαπήσαμε! - Σελίδα 2 790358 Ε-Λ-Ε-Ο-Σ )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
 
Οι φωνές που αγαπήσαμε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» οι ταιριαστές φωνές

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: