Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ

Πήγαινε κάτω 
+5
athinaion
origdim
mariam
misspepper77
cristi
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2009 11:18 am

Λοιπόν καλή μου Κριστι,σε ευχαριστώ για τον Άντονυ και τις μικρές στιγμές που τον θυμήθηκες μέσα στο φικ σου...Να σου πω πως στεναχωρήθηκα με την Ελίζα που πήγε στον πάτο της θάλασσας,ψέμματα θα πω και τέλος να προσθέσω πως ήταν πολύ όμορφό όταν έκλεισες με τις φωτογραφίες των παιδιών,ειδικά εκείνη με το μωρό,τους δείχνει πολύ χαρούμενούς και αυτάρκεις !
Να είσαι καλά...Να γράφεις και να εκφραζεσαι πάντοτε με ότι αγαπάς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2009 11:58 am

σε ευχαριστω πεπερ μου, μπορει να αρχισω αλλη ιστορια που θα εχει αλλο φιναλε, παλι ευχαριστο βεβαιαΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 1535215984
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariam
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
mariam


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Registration date : 07/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2009 12:12 pm

Λοιπόν cristi μου, φανταστική η ιστορία σου , μου άρεσε από την αρχή έως και το τέλος (βλέπω ότι τιμώρησες και την Ελίζα).
Θέλουμε και άλλες ιστορίες ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2009 12:20 pm

σ' ευχαριστω μαρακι μου, περιμενουμε και απο σενα να γραψεις κατι..
οσο για την ελιζα καποιος επρεπε να την τιμωρησει...!!! χιχιTwisted Evil
αφου δεν το κανε η κακιστρο η συγγραφεας το καναμε εμεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2009 4:40 pm

Μπράβο cristi τους τακτοποίησες όλους τους ήρωες μας, εκτός βέβαια από την Ελίζα που της φέρθηκες λίγο σκληρά, αλλά το δέχομαι γιατί εάν έπρεπε να χρησιμοποήσεις κάποιο στοιχείο από Μιζούκι καλά έκανες και διάλεξες την ΄Ελιζα. Μου άρεσαν και εμένα οι φωτογραφίες στο τέλος. ιδιαίτερα αυτή με το μωρό. Περιμένω και άλλο σενάριο, με την κρυφή ελπίδα ότι αυή την φορά θα είναι αλμπερτικό σενάριο, γιατί καλή κοπέλα φαίνεται η Εσπεράντζα η ζωόφιλη, αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι Κάντυ. Αχ τελικά είμαι πλεονέκτρα δεν μου φτάνει το δικό μου σενάριο, αλλά έχω την απαίτηση από μια τερυκιά να γράψει αλμπερτικό σενάριο. Πρέπει να συμαζευτώ μου φαίνεται Embarassed
Μπράβο cristi πολύ μου αρέσουν τα happy end. ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 1058481448
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2009 9:23 pm

οχι ενταξει δεν εισαι πλεονεκτρα, που ξερεις.. μπορει να καταληξει με τον αλμπερτ! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
athinaion
Newbie
Newbie
athinaion


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 04/01/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13, 2009 3:04 pm

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 391308
πολυ χαρηκα που τελικα η κακουργα ελιζα τιμωρηθηκε.....
κ μετα απο τοοοοσο καιρο νομιζω οτι ο γαμος του τερρυ μρ την καντυ ηταν τουλαχιστιν δικαιωση.....
αλλα να σου οω την αληθεια......περιμενα η συαντηση τους να ηταν με περισσοτερο ενθουσιασμο μετα απο τοσα που τραβηξανε.....
ειπαμε ομως.....ευτυχως μας χαροποιησε το φιναλε.....!!!!!!!!!!!!
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 1058481448
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14, 2009 3:12 am

Επιτέλους το τελείωσα!!!!
Μου άρεσαν πάρα πολύ οι ιδέες σου!!! Έκανα πολύ γέλιο με τις εφευρέσεις του Στήαρ, με το κουτάλι και το παπιόν, αλλά και στο σημείο που πέσανε με την Πάττυ στη λίμνη γέλασα πολύ!!!!
Με κούρασε λιγάκι το γράψιμο σου, σε κάποια σημεία μου φάνηκε σαν περίληψη.
όμως το καλο ήταν ότι προχωρούσε γρήγορα!!
Όσο για την Ελίζα... να πω την αλήθεια δεν χάρικα που πέθανε... δεν τα έβαψα και μαύρα βέβαια, αλλά δεν μου αρέσει να πεθαίνει κόσμος όσο κακός και να είναι...
μου άρεσε πολύ το γεγονός ότι ασχοληθηκες με τον Νηλ αρκετά! Νομίζω ότι σε κανένα άλλο φικ δεν έχει ασχοληθεί κάποιος μαζί του τόσο πολύ!
Και φυσικά μου άρεσε το φινάλε!!!!! ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 41307 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 41307 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 41307 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 41307
Κάντυ και Τέρρυ για πάντα μαζί!!!!!
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 540227589

Χάρικα πολύ που έβαλες και μια εικόνα στο τέλος που έχω φτιάξει εγώ!!!
Αυτό σημαίνει ότι σου έρεσε!!!! ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 564279

Από ότι είδα έχεις ξεκινήσει και δεύτερη ιστοριούλα!
Θα κάνω υπομονή να την διαβάσω όταν την τελειώσεις, γιατί δεν μπορώ να βρίσκομαι σε αγωνία... και αυτή την πρώτη σου ιστορία την διάβασα όταν ολοκληρώθηκε!!!
Και πάλι μπράβο!!!!!!!!

(να δω πότε θα μαζέψω τα μυαλά μου να συνεχίσω και το δικό μου... μέχρι το 2010 ελπίζω να το έχω τελειώσει....)

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14, 2009 3:52 am

σ' ευχαριστω ακαλιακουκου μου, και για την παρατηρηση, στο δευτερο θα προσπαθησω να μην γινω τοσο κουραστικηSmile πρεπει να καθησεις και εσυ να το τελειωσεις το φανφικ σου, γιατι μας εχεις αφησει σε αγωνια, να δουμε τι θα γινει παρακατω!!ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 5036 θα περιμενω τα σχολια σου και για το 2ο.Για ποια ακριβως φωτο λες; γι' αυτην που τους δειχνει να παντρευονται ή την αλλη με το μωρο;; παντως οποια και να εφτιαξες ωραια ειναι, αλλα Δεν ηξερα οτι την ειχες κανει εσυ! μπραβο! πολυ ωραια ειναι, πειραζει που την εβαλα;αν ναι, δεν υπαρχει προβλημα πεστο μου να την βγαλω αν ειναι καλα; απλα μου αρεσε και την εβαλα
φιλακια πολλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy+terry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
candy+terry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλοκαιρινο σχολειο στην Σκωτια
Registration date : 28/03/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2009 12:43 am

Μου αρεσε παρα πολυ, σε καποια σημεια νομιζα οτι διαβασα τη συνεχεια του αυθεντικου, ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 41307
μου αρεσε επισης που επιτελους η ελιζα τιμωρηθηκε!! που τακτοποιησες ολους τους ηρωες και που επιτελους η γλυκια μας καντυ ειναι μαζι με τον τερρυ, μετα απο οσα περασαν... και οι φωτογραφιες που προσθεσες πολυ ωραιες, μια φωτογραφια ισοδυναμει με 1000 λεξεις λενε , παρε ενα ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 01, 2009 11:28 pm

... Εγώ διάβασα το Ι εφόσον είχα ήδη διαβάσει την αρχή του ΙΙ όπως μου είπες να κάνω στο μύνημα σου... Παρόλο που όταν ήμουν μικρή ήμουν Τερρικιά... και περιττό να σου πω ότι μέχρι πριν λίγο καιρό επηρρεασμένη από το τέλος που είχε το περιοδικό μέσω Ιταλίας (είχα και εγώ την εντύπωση ότι ήταν η original ιστορία έτσι...) έτσι ήθελα να είναι το τέλος δηλαδή Κάντυ και Τέρρυ μαζί... Τώρα κλείνω προς την πλευρά του Άλμπερτ και οπότε παρόλο που η ιστορία σου είναι ωραία, εγώ θέλω άλλο τέλος.... περιμένω οπότε με ανυπομονησία το ΙΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07, 2009 12:30 am

να σας πω κατι αστειο... οταν εγραφα το πρωτο επεισοδιο δεν ειχα δει το αγγλικο περιοδικο και δεν ηξερα οτι ειχαν γινει καπως ετσι τα πραγματα, οταν τελειωσα ολο το γλυκια καντυ Ι, μου ειπαν οτι υπαρχει το περιοδικο στα αγγλικα κ το κατεβασα κ οταν ειδα οτι καποιες σκηνες ηταν ιδιες με αυτες που εγραψα εγω, πραγματικα εντυπωσιαστηκα!!!!! αληθεια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 03, 2010 11:43 am

Πάρα πολύ ωραίο Cristi. Εντάξει το ομολογώ μου άρεσε πολύ περισσότερο από το δεύτερο ως υπόθεση και πλοκή. Είμαι Τερρυκιά τι να κάνω; είναι στη φύση μου. Η εξέλιξη ήταν πολύ ενδιαφέρουσα και το ευχαριστήθηκα, είναι πιο φυσική η κατάληξη, η εξέλιξη να το πω; ίσως επειδή ναι είναι αυτό όταν ο Τέρυ είναι με την Κάντυ αυτό γίνεται. ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 2 540227589 Καλή συνέχεια και με το 2ο παρεπιμπτόντως γιατί ξέρω μερικές φορές είναι κουραστικό το γράψιμο και εσύ έκανες και δύο. Εγώ πάλι στο ένα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Η επιλογή της Κάντυ από την Origdim - Σχόλια Αναγνωστών
» Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Καντυ!Μια ιστορια αλλιωτικη απ'τις αλλες! Σχολια αναγνωστων!
» Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: