Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini

Πήγαινε κάτω 
+3
Arubato
Fay
candymayia
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fay
Endless Romance
Fay


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2349
Ηλικία : 52
Επάγγελμα : Η ρομαντική του φόρουμ
Αγαπημένος χαρακτήρας : William Albert Ardlay, Masumi Hayami
Registration date : 08/06/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 05, 2019 1:09 pm

Aldebaran έγραψε:


Θα ήθελα πολύ να έχω τη νουβέλα διανθισμένη με τα σχέδια της Rosdiana

Κι εγώ πολύ θα το ήθελα αυτό...

Aldebaran έγραψε:
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Δεν ξέρω. Μήπως να ρωτούσαμε τη Rosdiana αν συμφωνεί;  Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 125220

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 05, 2019 2:37 pm

Δεν ξέρω αν είμαι οφ τόπικ αλλά εμένα θα μου άρεσε να προστεθούν στην νουβέλα κάποιες σελίδες από το μάνγκα (στα σημεία που το ένα συμπληρώνει το άλλο)

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Fay
Endless Romance
Fay


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2349
Ηλικία : 52
Επάγγελμα : Η ρομαντική του φόρουμ
Αγαπημένος χαρακτήρας : William Albert Ardlay, Masumi Hayami
Registration date : 08/06/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 22, 2019 12:04 am




Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 32783310


Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 20139810

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2019 3:08 pm

Φαίη, για μιά ακόμη φορά Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 509524 Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 509524 Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 509524

Τις πρόσθεσα στην αρχή, θεωρώντας ότι εκεί ταιριάζουν περισσότερο...

Αν σκέφτεσαι κάτι άλλο, πες μου να το διορθώσω Smile

_________________
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2019 3:12 pm

akaliakoukou έγραψε:
Δεν ξέρω αν είμαι οφ τόπικ αλλά εμένα θα μου άρεσε να προστεθούν στην νουβέλα κάποιες σελίδες από το μάνγκα (στα σημεία που το ένα συμπληρώνει το άλλο)


Νομίζω ότι θα ταίριαζε περισσότερο, αφού ξέρουμε τί γίνεται στη νουβέλα, να προσθέταμε τις ζωγραφιές της Ροζντιάνα... Φαίη, τι λες;;; Μπορούμε να το κάνουμε;;;


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fay
Endless Romance
Fay


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2349
Ηλικία : 52
Επάγγελμα : Η ρομαντική του φόρουμ
Αγαπημένος χαρακτήρας : William Albert Ardlay, Masumi Hayami
Registration date : 08/06/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2019 5:36 pm

Aldebaran έγραψε:
Φαίη, για μιά ακόμη φορά Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 509524 Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 509524 Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 509524

Τις πρόσθεσα στην αρχή, θεωρώντας ότι εκεί ταιριάζουν περισσότερο...

Αν σκέφτεσαι κάτι άλλο, πες μου να το διορθώσω Smile

Απ' ό,τι διάβασα, αυτές οι εικόνες είναι από την αποκάλυψη του πρίγκιπα, όταν της ζήτησε να του επιστρέψει το μενταγιόν. Οπότε μια χαρά τις πρόσθεσες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fay
Endless Romance
Fay


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2349
Ηλικία : 52
Επάγγελμα : Η ρομαντική του φόρουμ
Αγαπημένος χαρακτήρας : William Albert Ardlay, Masumi Hayami
Registration date : 08/06/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2019 5:44 pm

Aldebaran έγραψε:
akaliakoukou έγραψε:
Δεν ξέρω αν είμαι οφ τόπικ αλλά εμένα θα μου άρεσε να προστεθούν στην νουβέλα κάποιες σελίδες από το μάνγκα (στα σημεία που το ένα συμπληρώνει το άλλο)


Νομίζω ότι θα ταίριαζε περισσότερο, αφού ξέρουμε τί γίνεται στη νουβέλα, να προσθέταμε τις ζωγραφιές της Ροζντιάνα... Φαίη, τι λες;;; Μπορούμε να το κάνουμε;;;


Σπόιλερ:

Το θέμα δεν είναι να πω εγώ ναι, αλλά η Ροζντιάνα. Θα πρέπει να ζητήσουμε την άδειά της για να χρησιμοποιήσουμε τις ζωγραφιές της για την εικονογράφηση της νουβέλας. Την έχω βρει και στο Facebook και μπορώ να τη ρωτήσω αν μας το επιτρέπει.
Τώρα όσο αφορά τον επίλογο, δηλαδή την τελευταία σκηνή, είναι πολύ όμορφες οι εικόνες της, αλλά εξακολουθώ να επιφυλάσσομαι επειδή έχουμε και το μυστήριο του Ανοχίτο.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 25, 2019 9:14 am

Fay έγραψε:
...

Το θέμα δεν είναι να πω εγώ ναι, αλλά η Ροζντιάνα. Θα πρέπει να ζητήσουμε την άδειά της για να χρησιμοποιήσουμε τις ζωγραφιές της για την εικονογράφηση της νουβέλας. Την έχω βρει και στο Facebook και μπορώ να τη ρωτήσω αν μας το επιτρέπει.
Τώρα όσο αφορά τον επίλογο, δηλαδή την τελευταία σκηνή, είναι πολύ όμορφες οι εικόνες της, αλλά εξακολουθώ να επιφυλάσσομαι επειδή έχουμε και το μυστήριο του Ανοχίτο.

Σπόιλερ:

Σοβαρά τώρα, τη γνωρίζεις;;;  Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 679307

Αααα, να της μεταφέρεις τα συγχαρητήριά μου για τα έργα της...  Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 5103  φοβερό ταλέντο!!!

Και αν σου είναι εύκολο, ναι, ρώτησέ την αν έχουμε την άδειά της να τα χρησιμοποιήσουμε στη μετάφρασή μα... εεεεμμμ ναι
- σου! Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 233698


Σκέφτομαι πάλι πως θα μπορούσαμε να κρατήσουμε δύο εκδοχές της νουβέλας...  Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 5036 η μιά όπως έχει αυτή τη στιγμή
 - μη χαθεί και το μυστήριο Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 315913 - ,  με ψιλοδιορθώσεις όπου και αν το κρίνεις απαραίτητο, και η άλλη βάζοντας τις εν λόγω εικόνες...
Το θέμα είναι πως στην πλειοψηφία τους θα πρέπει να μπουν στο δεύτερο βιβλίο... Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 35868  στο πρώτο, ίσως να κολλάνε κανα δυό μονάχα από αυτές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 10, 2019 6:18 pm

Όλες υπέροχες είναι! 😍 Όμως οι τελευταίες που είναι όπως το μάγκα θα τις προτιμούσα μόνες του, και μεταφρασμένες αν γίνεται. Για όσες δεν τα πάνε καλά με ξένες γλώσσες 😉
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 17, 2019 12:15 pm

Uranya έγραψε:
Όλες υπέροχες είναι! 😍 Όμως οι τελευταίες που είναι όπως το μάγκα θα τις προτιμούσα μόνες του, και μεταφρασμένες αν γίνεται. Για όσες δεν τα πάνε καλά με ξένες γλώσσες 😉

Ok... Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 5036


Τώρα;;; Για πείτε γνώμες... Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 17, 2019 12:49 pm

μια χρονοκαθυστέρηση πάντως την έχεις Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423 Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423Razz

αν θες τη γνωμη μου νομίζω πως  η τρίτη από την αρχή θα έπρεπε να μπει τελευταία scratch  

ταιριάζει καλύτερα με το ρουν της ιστορίας : οι 2 πρώτες που η Κάντυ βρίσκει τον πρίγκηπά της στο λόφο "στέκουν και μόνες τους ενώ η τρίτη από την αρχή όπου η Κάντυ φαίνεται να φοράει άλλα ρούχα όπως και ο Άλμπερτ θα έδειχνε καλύτερα στο τέλος

Από την άλλη εσύ είσαι το αφεντικό, ότι νομίζεις κάνε  hgfhgf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 18, 2019 12:56 pm

Uranya έγραψε:
μια χρονοκαθυστέρηση πάντως την έχεις Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423 Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423Razz

αν θες τη γνωμη μου νομίζω πως  η τρίτη από την αρχή θα έπρεπε να μπει τελευταία scratch  

Ασφαλώς και τη θέλουμε...  Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 509524

Σπόιλερ:




Uranya έγραψε:
ταιριάζει καλύτερα με το ρουν της ιστορίας : οι 2 πρώτες που η Κάντυ βρίσκει τον πρίγκηπά της στο λόφο "στέκουν και μόνες τους ενώ η τρίτη από την αρχή όπου η Κάντυ φαίνεται να φοράει άλλα ρούχα όπως και ο Άλμπερτ θα έδειχνε καλύτερα στο τέλος

Από την άλλη εσύ είσαι το αφεντικό, ότι νομίζεις κάνε  hgfhgf

Για δες τώρα... Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 35868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 18, 2019 1:16 pm

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Ay111111

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 26229810

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 6c028311


Παραλάβαμε και άλλες...  Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 310719


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aldebaran στις Τρι Αυγ 27, 2019 10:58 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 18, 2019 1:17 pm

Να τις βάλεις στη σωστή σειράΣχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1370021294

Έλα δουλεύουμε τώρα Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 18, 2019 1:18 pm

Uranya έγραψε:
Να τις βάλεις στη σωστή σειράΣχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1370021294

Έλα δουλεύουμε τώρα Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423

Μάλιστα... στας διαταγάς σας Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 73559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 18, 2019 1:19 pm

να λείπουν οι ειρωνίες Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 137270 Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 18, 2019 1:22 pm

Aldebaran έγραψε:
Uranya έγραψε:
Να τις βάλεις στη σωστή σειράΣχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1370021294

Έλα δουλεύουμε τώρα Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423

Μάλιστα... στας διαταγάς  σας Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 73559

Uranya έγραψε:
να λείπουν οι ειρωνίες Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 137270 Razz


Οκ...

Αύριο, όμως, καμάρι μου...I love you έχουμε και δουλειές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 18, 2019 1:25 pm

Σχετικά με την τρίτη εικόνα που έγραφα παραπάνω.

Δεν είναι καλύτερα εκεί που την έβαλες τώρα; Ταιριάζει καλύτερα με τη νουβέλα΄; αν το δεις πως η Κάντυ κλαίει στην αγκαλία του Άλ της για τον Άντονυ. Δλδ έτσι το βλέπω ε΄γώscratch Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 06, 2019 11:51 am

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 25395710

από το γάμο της φίλης της ^_^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 06, 2019 11:52 am

Άλντε διακοπεύουμε; Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423 Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 1363687423 scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 06, 2019 11:54 am

Εγώ;;; Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 679307

ΠΟΤΕ!!! Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 559316


Σπόιλερ:

_________________
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 06, 2019 11:58 am

Τι ποτέ; πως το λες έτσι εύκολα; εδώ έχεις ανοιχτούς λογαριασμούς με΄ρες τώρα Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 625188
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 06, 2019 12:12 pm

Ωχου...  Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 137270 λύσσα κακιά 

Θα τα φτιάξω είπαμε... Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 889631

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fay
Endless Romance
Fay


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2349
Ηλικία : 52
Επάγγελμα : Η ρομαντική του φόρουμ
Αγαπημένος χαρακτήρας : William Albert Ardlay, Masumi Hayami
Registration date : 08/06/2017

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 26, 2019 12:59 am

Τελικά οι παραπάνω εικόνες δεν ανήκουν στη Rosdiana Octavia Zaini. Sad Παρακαλώ τις διαχειρίστριες να τις διαγράψουν και θα τις μεταφέρω στα φαν αρτ. Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini   Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 27, 2019 11:03 am

Fay έγραψε:
Τελικά οι παραπάνω εικόνες δεν ανήκουν στη Rosdiana Octavia Zaini. Sad Παρακαλώ τις διαχειρίστριες να τις διαγράψουν και θα τις μεταφέρω στα φαν αρτ. Embarassed

Τις μετέφερα... ^_^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για την απίθανη εικονογράφηση με σχέδια Rosdiana Zaini
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Μια απίθανη εικονογράφηση της νουβέλας σε σχέδια της Rosdiana Octavia Zaini
» Τα σχέδια του Βαγγέλη
» Rosdiana's End of final story
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» Μιά ζωή μαζί με σένα... Κάντυ Άντονυ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Artwork / Merchandise :: Fan_Artakia - Ζωγραφιές-
Μετάβαση σε: