Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...

Πήγαινε κάτω 
+2
Uranya
ariathniM
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΔευ Οκτ 21, 2019 2:53 pm

Πείτε μου πως δεν είμαι η μοναδική; Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 951845 Πως δεν είμαι η μόνη που διαπίστωσε ότι πλανάται στον αέρα μιά εσάνς από κανελογαρύφαλα, τζιντζερομπίσκοτα και πορτοκάλι; Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Cookie10

Επομένως... ;;;

Έρχονται Χριστούγεννα, και όλη γύρω η πλάση...Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Animat10 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Animat11Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Animat12

Τι;  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 679307 Όχι;;;
 Πώς γίνεται να μην....;  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 137270
    Μόνο εγώ είμαι σε μουντ Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 205160 ;;;

Δεν πειράζει... Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 889631  Είναι η κατάλληλη εποχή να βγάλετε τα πληκτρολόγιά σας και να γράψετε μιά ιστοριούλα Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 951845

Τι "Τι είδους ιστορία...;" Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 175236

Ό,τι να 'ναι... με όποιον θέλετε και όπου θέλετε.
Χριστουγεννιάτικη, πασχαλινή, επιστημονικής φαντασίας... δεν έχει σημασία, αρκεί να είναι καντυκή η ιστορία.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τους γνωστούς μας ήρωες, ή δικούς σας, νέους.

Κανένας άλλος περιορισμός...
Χμ...  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 35868 δλδ... άλλος ένας:  να είναι σχετικά μικρό... παρεούλα να μας κάνει  τις κρύες, χριστουγεννιάτικες νύχτες!

Διαδικασία απλή:
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα εγγεγραμμένα μέλη μας.
Οι ιστορίες θα σταλούν σ΄εμένα, μέχρι τις 27/12/2019 και θα τις ανεβάσω στο φόρουμ ώστε να ψηφιστεί η καλύτερη.  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 205570
Στις 31/12/2019, καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα γίνει η κλήρωση.
Λεπτομέρειες  θα αναρτηθούν με τον καιρό!

Οι συγγραφείς των τριών ιστοριών που θα διακριθούν, κερδίζουν από ένα χριστουγεννιάτικο δωράκι, ευγενική χορηγία της αυτού μεγαλειότητός μου!  Cool

Δεν είναι φοβερό;;;  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 565451

Σπόιλερ:

Άντε... ακόμη κάθεστε ;;;  study


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aldebaran στις Τρι Δεκ 17, 2019 9:33 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Νοε 26, 2019 4:35 pm

E καλά εγώ θα συμμετάσχω και το Πάσχα καλώς εχόντων των πραγμάτων θα βάλω εγώ δωράκι και διαγωνισμό τι λέτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠαρ Νοε 29, 2019 2:52 pm

ariathniM έγραψε:
E καλά εγώ θα συμμετάσχω και το Πάσχα καλώς εχόντων των πραγμάτων θα βάλω εγώ δωράκι και διαγωνισμό τι λέτε;

Δεν ξέρω τί θα κάνεις το Πάσχα, τώρα πιάσε τάμπλετ, λαπτοπ, πισί... ό,τι διαθέτεις και γράψε με τη φοβερή σου πένα μιά όμορφη χριστουγεννιάτικη ιστορία! rendeer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤετ Δεκ 11, 2019 3:54 pm

Θα ναι το a candy s carol Christmas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠεμ Δεκ 12, 2019 12:37 pm

Να γράψω και εγώ ή θα φάω κράξιμο μεγάλο; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠαρ Δεκ 13, 2019 4:13 pm

Και εγω έχω μπει σε χριστουγεννιατικο mood , μακάρι να ειχα και λεφτά για ψώνια. Θα πάρω κανά λαχείο για το καλό . Ανυπομονώ να διαβάσω τις συμμετοχές. Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΔευ Δεκ 16, 2019 6:33 pm

Γράψε μας Μαρη άλφα και συ μία πλιζζζ! Που είσαι; Γιατί λείπεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Δεκ 17, 2019 9:59 am

Ήδη η πρώτη συμμετοχή κατέφθασε! Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 205570

Κορίτσια, μου ζητήθηκε λίγος χρόνος ακόμη οπότε έκανα αλλαγή στην ημερομηνία... οι συμμετοχές μέχρι 27/12 rendeer

Βάλτε τη φαντασία στην εξουσία και γράψτε τη δική σας Καντοϊστορία! study

Καλή επιτυχία!!! Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 598902



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candymayia
Candy Expert
Candy Expert
candymayia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 379
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ,Στήαρ,Κάντυ,Άλμπερτ
Registration date : 18/03/2013

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Δεκ 17, 2019 4:40 pm

Ευχαριστούμε πολύ Aldebaran!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠαρ Δεκ 27, 2019 11:59 am

dindon dindon dindon

Adeste fideles... Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 697493

Μην ξεχνάτε... σήμερα λήγει η προθεσμία για τις συμμετοχές σας.

Αν δεν τα καταφέρω απόψε, αύριο θα αναρτηθούν τα φικ για να ξεκινήσει η ψηφοφορία.

Λεπτομέρειες μετά την ανάρτηση Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΣαβ Δεκ 28, 2019 12:43 pm

Τρεις ήταν οι συμμετοχές στο φετινό Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό. Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 126245
Οι ιστοριούλες μόλις ανέβηκαν... η κάθε μία  ξεχωριστή και πρωτότυπη, βάζουν το δικό τους λιθαράκι στη μεγάλη καντυκή...  λογοτεχνική οικογένεια Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 5103
Σπόιλερ:
Ιστορίες τόσο απρόσμενες, ή/και γεμάτες μυστήριο που εξάπτουν τη φαντασία για τη συνέχεια αλλά και φορτωμένες με τόσο δυνατά συναισθήματα  που δεν αφήνουν κανέναν ασυγκίνητο.
Αλλά, έτσι δεν ήταν και η Κάντυ μας;


Ο διαγωνισμός, επειδή πήρε μιά μικρή παράταση, θα λήξει σε 6 ημέρες από σήμερα. Δικαίωμα υποβολής ψήφου έχουμε μέχρι τα μεσάνυχτα της Πέμπτης, 2 Ιανουαρίου, η δε νικήτρια θα ανακοινωθεί  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 564684 την Παρασκευή, καλώς εχόντων των πραγμάτωνΧριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 77426

Άντε, λοιπόν, διαβάστε τα πονήματα των κοριτσιών μας και ψηφίστε εκείνη που σας άρεσε/άγγιξε περισσότερο.

Από την πλευρά μου, στέλνω ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 509524  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 509524  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 509524 στις 3 συμμετέχουσες για τον κόπο τους και τους εύχομαι καλή επιτυχία.
Αν  και η ψηφοφορία θα καθορίσει την τελική νικήτρια, όλες οι φίλες μας θα λάβουν ένα δωράκι.

Εύχομαι σε όλους χαρούμενες γιορτές   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 415500  και η Νέα Χρονιά να τους φέρει κάθε τι καλό!  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 565451
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 03, 2020 3:08 pm

Ο λαός μίλησε...  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 559316

... και έβγαλε νικήτρια την πρώτη χριστουγεννιάτικη ιστορία, εκείνη της αγαπημένης μας Μάγιας!!!

Συγχαρητήρια, λοιπόν, στη φίλη μας, για την ιστορία που μοιράστηκε μαζί μας!!!  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 41307 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 41307 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 41307  
Δε σας κρύβω, πως μιά συνέχεια θα ήθελα να την διαβάσω... τι έγινε στα αποκαλυπτήρια βρε αδερφέ!
Θα ήθελα να δω τα μούτρα των συνδαιτυμόνων τη βραδιά της Πρωτοχρονιάς... ειδικά εκείνη τη Σοφία αλλά και τα Ρανγκανάκια, καημό τον έχω να τους δω με πεσμένα μούτρα, να μην έχουν γωνιά να σταθούν από τη ντροπή.
Τι λες και εσύ Μάγια μου;;; Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 833201 Δε θα τη συνεχίσεις την ιστορία;;
Σπόιλερ:

Όσο για τα "Μοναχικά Χριστούγεννα" της Αριάδνης νομίζω πως οι Αλμπερτικές το καταχαρήκαμε... Ασφαλώς και δεν περιμέναμε να δούμε έναν Τομ ερωτευμένο, αλλά τα δύο παιδιά, Κάντυ και Τομ, είχαν πολλές κοινές αναμνήσεις και μιά μεταξύ τους σχέση, σίγουρα δε θα ξένιζε κανέναν... άλλωστε ο τηλεοπτικός Τομ ήταν ένας κούκλος!!! Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 930789 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 930789 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 930789  

Για την κατάθεση ψυχής της Ακάλιας, τι να πω; Το πραγματικό μήνυμα των Χριστουγέννων βρίσκεται σ΄αυτές τις αράδες, γραμμένες από κάποιον που βιώνει το προσφυγικό δράμα σε καθημερινή βάση.
Μακάρι, όλοι μας τη χρονιά που μόλις ανέτειλε να γίνουμε μιά στάλα καλύτεροι άνθρωποι από αυτό που ήμασταν πριν... και κάθε χρόνο να ανεβαίνουμε και ένα σκαλί στην κλίμακα της καλοσύνης και της ανθρωπιάς...  να είστε σίγουροι πως  στο τελευταίο σκαλί αργείς να φτάσεις αλλά η θέα το δίχως άλλο θα σε αποζημιώσει. Ας προσπαθούμε πάντα για το καλό... δεν κοστίζει κάτι, αντιθέτως (ξε)πληρώνεται με χαμόγελα!  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 198235

Κορίτσια, και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ, σε όλες όσες συμμετείχατε:  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 509524  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 509524  Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 509524 είτε με την κατάθεση της ιστορίας σας ή/και με την ψήφο σας. Να είναι πάντα καλά να ομορφαίνετε με την παρουσία σας το φόρουμ μας!  pareaki

Οι απομακρυσμένες συγγραφείς, εντός των επόμενων ημερών, θα λάβουν το δωράκι τους!
Με τη Μάγια θα τα πούμε από κοντά, Wink απολαμβάνοντας το ρόφημά μας! Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 233698 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Tea_cu12
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΣαβ Ιαν 04, 2020 12:38 am

Συγχαρητήρια Μάγια!!!! Very Happy πανευτυχής! very very happy
Η αλήθεια είναι ότι μια συνέχεια κι εγώ θα την ήθελα, να δούμε τι θα γίνει με τις αποκαλύψεις Razz Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 315913
Και η δεύτερη ιστορία μου άρεσε πολύ, αν και ξέρετε τώρα, μεγάλη μου αγάπη ο Τέρρυ, πάντα μου αρέσει να διαβάζω διαφορετικές ιστορίες, εφόσον δεν μας κάνει το χατήρι η Μιζούκι Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 238107 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 790358 να μας δώσει μερικές ευτυχισμένες μέρες και διάφορες "κομμένες σκηνές" μόνο αναμασάει τα ίδια και τα ίδια 30 χρόνια τώρα και ψαχνόμαστε ποιος είναι ο ανοχίτο
Καλά καλά καλά σταματάω τη γκρίνια (γρίνα όπως λέμε στη Χίο)

Αλλά όχι!!!!!!!!!!!! Θα γκρινιάξω.....
Εσένα Άλντε πού είναι η ιστορία σου????????? Ε??????????
Περιμένουμε κι από την Άλντε ιστορία γιατί γράφει όμορφα Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 1363687423 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 1363687423 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 1363687423 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 1363687423 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 1363687423

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΣαβ Ιαν 04, 2020 10:37 am

Που είναι οι ιστορίες παιδιά να τις διαβάσω πλιζζ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candymayia
Candy Expert
Candy Expert
candymayia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 379
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ,Στήαρ,Κάντυ,Άλμπερτ
Registration date : 18/03/2013

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΚυρ Ιαν 05, 2020 4:45 am

Σας ευχαριστώ πολύ για τα συγχαρητήρια και για τις ψήφους σας!
Χαίρομαι πολύ που σας άρεσε η ιστορία μου! Πολύ χαίρομαι.
Η αλήθεια είναι ότι το σκέφτομαι να την συνεχίσω.Από την αρχή το σκεφτόμουν.Ένιωθα κάπως ότι έγραφα το πρώτο κεφάλαιο.
Και στο μυαλό μου έχω πολλές ιστορίες ακόμα, κυρίως για τις κομμένες σκηνές.
Μου αρέσουν οι κομμένες σκηνές. Κι αν το σκεφτείτε, η ιστορία θέλει γέμισμα σε πολλά σημεία.
Οπότε, σιγά-σιγά θα την γεμίσουμε.
Άλντε, θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά.
Πολύ θα το χαρώ!!
Κι όποια άλλη θέλει και όποιος άλλος, ευπρόσδεκτοι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 10, 2020 2:51 pm

ariathniM έγραψε:
Που είναι οι ιστορίες παιδιά να τις διαβάσω πλιζζ

Αριάδνη μου, οι ιστορίες έχουν αναρτηθεί στην αυτή τη θεματική ενότητα, στο ακριβώς επόμενο θέμα που έχει τίτλο " Χριστούγεννα... Ό,τι να'ναι... Οι συμμετοχές"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 10, 2020 4:29 pm

Ω πάω να μελετησω! Μαγιά να σου πω και γω ένα μεγάλο μπράβο και πρωτα ο Θεός το Πασχα να βάλω εγώ διαγωνισμο και δωρακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤετ Ιαν 15, 2020 3:45 pm

Συγχαρητήρια και στις τρεις σας κορίτσια! Very Happy Very Happy Very Happy Καλογραμμένες οι ιστορίες σας, μας κράτησαν όμορφη παρέα! Μάγια σε παρακαλούμε πολύ να τη συνεχίσεις! Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 48364 Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 48364 Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candymayia
Candy Expert
Candy Expert
candymayia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 379
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ,Στήαρ,Κάντυ,Άλμπερτ
Registration date : 18/03/2013

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2020 1:25 am

Σε ευχαριστώ πολύ Uranya για τα καλά σου λόγια.
Θα την συνεχίσω την ιστορία.
Απλώς την σκέφτομαι λίγο πως θα πάει,γιατι σκοπεύω να την γράψω και να την ανεβάσω όλη μαζί και όχι κομματιαστα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candymayia
Candy Expert
Candy Expert
candymayia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 379
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ,Στήαρ,Κάντυ,Άλμπερτ
Registration date : 18/03/2013

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2020 1:26 am

Υπόσχομαι ότι δεν θα περιμένετε πολύ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2020 11:16 am

Για να κλείσουμε αυτό το θέμα, σας ενημερώνω ότι και το τελευταίο δώρο θα φύγει εντός της εβδομάδας για Χίο. Μια... αδικία που έπρεπε να διορθωθεί αφού τα άλλα δύο κορίτσια έχουν ήδη (παρα)λάβει τα δωράκια τους.

Σπόιλερ:

_________________
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χριστούγεννα 2020
» Χριστούγεννα ήρθαν πάαααλι...
» Χριστούγεννα 2014
» Χριστούγεννα... ό,τι να 'ναι... Οι συμμετοχές
» Χριστούγεννα στην Κάντυ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Νέα - Ανακοινώσεις - Διαγωνισμοί-
Μετάβαση σε: