Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Συνεθεαση επεισοδιων

Πήγαινε κάτω 
+2
Aldebaran
ariathniM
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Συνεθεαση μαγκα
1. Κάντυ
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_lcap25%Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_rcap
 25% [ 2 ]
2. Χαιντι
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Σαντυμπέλ
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_lcap63%Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_rcap
 63% [ 5 ]
4. Μικρος πριγκηπας
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_lcap12%Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_rcap
 12% [ 1 ]
5. αλλο
Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 8
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 18, 2015 11:17 am

οντως και για καλοκαιρακι ότι πρεπει Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 1370021294
οποτε μια χαρα αλφα!!! χαιρομαι που σε κανει η σαντυμπελ να χαιρεσαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 20, 2015 8:20 am

Το manga της Σάντυ βγήκε την δεκαετία του 70 , από ότι διάβασα στο ίντερνετ, γι'αυτό εξηγείται η φαβορίτα και το παντελόνι καμπάνα στους ήρωες της. 'Αμα προσέξει κανείς το στυλ των ρούχων συνάδει με αυτή τη δεκαετία. Και ο τάφος του πατέρα της Σάντυμπελ γράφει πανω 1937-1977. Τα κινόυμενα σχέδια βέβαια κυκλοφόρησαν το 1981.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 20, 2015 9:30 am

ναι αλφα μπραβο που το επισημαίνεις, ετσι είναι η σαντυ εχει αρωμα 70'! μιας και τοτε ο κόσμος ηταν πολύ διαφορετικός από τον δικο μας!
ειδα λίγο τοσοδουλια που η πρωταγωνιστρια είναι η ζωηρούλα με φωνη ματινας καρρας και φοβούνται τις γατούλες, χε, χε ενώ εχουν πεσει σε μια λιμνουλα των αλπεων από άλλο πλανητη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 21, 2015 11:45 am

'Εφτασα στο 35 επεισόδιο και ψιλοκατάλαβα τι θα γίνει προς το τέλος, αλλά δεν αποκαλύπτω γιατί μπορεί να θέλει να το δει κάποιος. Πόσο θα ήθελα να είμαι και εγώ κορίτσι σαν τη Σάντυμπελ και να κάνω ταξίδια με ένα αυτοκίνητο. (καταραμένα γεράματα) Sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 21, 2015 12:08 pm

ποσο εισαι 36; παιδι ακομα και μην γελάς αλφα μου, δικαιολογιες είναι τα αλλα Smile ταξίδια μπορεις να κανεις μπόλικα, αρκει να το θελήσεις και να μην εχεις υποχρεώσεις πίσω/ στα 36 δεν μπορεις , αλοιμονο, μιλας λες και εισαι 76 Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 679307 αυτοι που κανουν το Word party στην ηλικια μας είναι καλε!!!! Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 48364
δες και αυτην την ταινια και θα καταλάβεις, η κοπελα είναι 40 και θεωρείται παιδι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 21, 2015 12:59 pm

Για να μαζεύω ακόμη κασετίνες, πορτοφολάκια και κούκλες μάλλον δεν έχω ξεπεράσει την παιδική ηλικία. Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 720684 Ποιος έχει λεφτά καλή μου αριάδνη στις εποχές που διανύουμε, λεφτά για ταξίδια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 21, 2015 2:12 pm

alfaalfa έγραψε:
Για να μαζεύω ακόμη κασετίνες, πορτοφολάκια και κούκλες μάλλον δεν έχω ξεπεράσει την παιδική ηλικία. Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 720684 Ποιος έχει λεφτά καλή μου αριάδνη στις εποχές που διανύουμε, λεφτά για ταξίδια?
μα σημερα είναι αλλιως να'σαι 36 αν μου ελεγες το 60' το 70' ναι τοτε 36 σχεδόν ωριμη σημαινε , ηλικιακα σημερα εισαι σχεδόν παιδι ισως γι'αυτο ακομα δεν κατάφερες να ξεπεράσεις καποια πραγματα Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 233698 γιάυτο ειμαστε γραμμενες και εδω
άλλο τα λεφτα, συμφωνω και οι υποχρεώσεις που σε δενουν όχι όμως και η ηλικια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 11:13 am

Αν μιλάει και η Αλφα για γεράματα... Razz τί να πω και εγώ που θεωρούμαι η μαμά (ηλικιακά πάντα) του φόρουμ... (αν το καλοσκεφτώ, όλα τα πιτσιρίκια του φόρουμ θα μπορούσαν κάλλιστα να ήταν παιδιά μου... Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 506181 )

Άλφα μου, πορτοφολάκια, τσαντάκια αυτοκόλλητα κούκλες κλπ, συλλέγω και εγώ με τη δικαιολογία πως αφού δεν έχω παιδιά θα αφήσω μιά καλή παρακαταθήκη στο βαπτιστήρι μου... Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 833201

Μόνο που η βαπτιστήρα μου θεωρεί "πασέ" τα παιδικά που μου αρέσουν και δεν καταδέχεται να τα δει... Βρε... δεν θα την ξεμοναχιάσει καμιά μέρα στο σπίτι;;;
Πλύση εγκεφάλου θα της κάνω... Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 11:58 am

και συ παιδι εισαι ακομα, δεν ξερεις ακομα μπορει να τα αφησεις στην κορη σου Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 48364 που θα είναι γνησια καντυκια φαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 1:55 pm

Alde, άμα δεν τα  θέλει η βαφτιστήρα σου , τα παίρνω εγώ. Κια να δεις τι καλή που είμαι , σε απαλλάσσω και τώρα αυτή τη στιγμή αν θες. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23, 2015 2:29 pm

χε, χε αν η αλντε θελει να τα αποχωριστεί , ε βαζω και εγω υποψηφιοτητα Wink Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 29, 2015 7:41 am

λοιπόν έφτασα στο 39 επεισόδιο της Σάντυμπελ και ανυπομονώ για το τέλος. Πάντως πολύ χαστούκι πέφτει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεθεαση επεισοδιων   Συνεθεαση επεισοδιων - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 29, 2015 11:34 am

με το καλο καλη μου αλφα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνεθεαση επεισοδιων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: