Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?

Πήγαινε κάτω 
+6
domniki
cristi
akaliakoukou
Turrican
misspepper77
vasoulina
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vasoulina
Newbie
Newbie
avatar


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 12/11/2008

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤετ Νοε 12, 2008 9:06 pm

καλησπέρα παιδιά!!!!!!!είμαι καινούρια εδώ!!!πολύ χαίρομαι που βρήκα το φορουμ αυτο...νιώθω λες και ξαφνικά βρήκα ένα μικρό παράδεισο....και είναι το μικρό μου μυστικό...χάχα!!!!θα ήθελα να ρωτήσω, επειδή είδα πως είναι λίγο παλιότερες οι συζητήσεις,τελικά τι έγινε με τα περιοδικα...εχουν ανεβει καπου??? πως μπορω κ'εγω να τα βρω??? έχω λυσσάξει πλέον...2 είχα αγοράσει μικρή...k ούτε αυτά τα 2 βρίσκω gmt...ας μ'απαντησει κάποιος...είμαι απελπισμένη....

ευχάριστω πολύ!!!μάκια!!!k να γνωριστούμε κιόλας!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την domniki στις Τρι Ιαν 13, 2009 2:04 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : greeklish)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Νοε 13, 2008 12:10 am

Γειά σου Βασουλίνα....εχμ μισό λεπτό γιατί δεν είμαι εγώ για τα της υποδοχής...Ακάλιααααααα....ΑΚΑΛΙΑ!Άντε και περιμένει το κορίτσι στην πόρτα τόση ώρα....Η Ακάλια μας ,καλοσωρίζει τους καινούργιους με υπέροχα γραφικά...!Κάθησε μην στέκεσαι...Σαν στο σπίτι σου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Turrican
Banned δια παντός
Turrican


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Τόπος : Αθηνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ,
Registration date : 18/10/2008

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Νοε 13, 2008 1:02 am

Κάλως όρισες και από εμένα!!! Εδώ θα νοιώσεις πολύ άνετα!! cheers
Αν μπορείς και θέλεις γράφε παρακαλώ στα ελληνικά γιατί κουράζουν τα greeklish πολύ στην ανάγνωση. :shock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Νοε 13, 2008 1:57 am

Image hosted by servimg.com
Γεια σου Βασουλίνα!!!!
Καλώς ήρθες!!!!!

Συγγνώμη που άργησα να σε καλωσορίσω... η Λούνα βλέπεις!!!!

Μπες να της ρίξεις μια ματιά!
Κάτι θα γίνει και με την Κάντυ, και μόλις έχουμε νεότερα θα σας ενημερώσουμε!!!

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 1058481448

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Νοε 13, 2008 9:52 am

Καλώς ήλθες!!! Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤρι Δεκ 16, 2008 12:24 am

καλησπερα σε ολους κ σε ολες, κ γω ειμαι καινουρια στην παρεα κ μεγαλη φαν της καντυ!!μ αυτη μεγαλωσα...παρα πολυ ωραιο το φορουμ σας ειμαι πολυ χαρουμενη που το βρηκα!θα ηθελα κ γω να ρωτησω που μπορω να βρω ή να κατεβασω τα περιοδικα..
ειδα το κομικ(που τελειωσε πολυ αποτομα)κ δεν εχω πλεον κανενα περιοδικο της καντυ (δεν ξερω τι εγιναν!) νομιζα οτι ετσι τελειωνει κ στο περιοδικο, οπως κ στη σειρα. δεν ηξερα ολη την ιστορια μετα το παρτυ στο ορφανοτροφειο , μολις την διαβασα κ επιτελους ειχε το τελος που ηθελα κ θελανε οι περισσοτεροι φαν της καντυ
καντυ κ τερρυ μαζι...επιτελους!
περιμενω την απαντηση σας
γεια σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤρι Δεκ 16, 2008 7:04 am

cristi έγραψε:
δεν ηξερα ολη την ιστορια μετα το παρτυ στο ορφανοτροφειο , μολις την διαβασα κ επιτελους ειχε το τελος που ηθελα κ θελανε οι περισσοτεροι φαν της καντυ καντυ κ τερρυ μαζι...επιτελους!

Καλωσηρθες στο φορουμ Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 415500

Απλα να σε ενημερωσω οτι το αυθεντικο γιαπωνεζικο περιοδικο (μανγκα) τελειωνει ακριβως εκει που τελειωνει και η τηλεοπτικη σειρα. Οι Ιταλοι ομως συνεχισαν την ιστορια, προφανως γιατι ειδαν οτι ειχε "ψωμι" η υποθεση, και την εμπλουτισαν με πολλες νεες περιπετειες και με ενα τελος που φερνει μαζι το θρυλικο ζευγαρι Καντυ-Τερρυ Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 205160
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΤρι Φεβ 24, 2009 7:18 pm

Κορίτσια μήπως τελικά γνωρίζει καμιά σας αν μπορούμε κάπου να βρούμε τεύχη του περιοδικού στα ελληνικά; Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 35868 Στο E bay έχει σχεδόν όλα τα τεύχη αλλά είναι στα ιταλικά ή στα γαλλικά. Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 559993
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΚυρ Απρ 29, 2012 12:29 pm

Σε έντυπη μορφή είναι δύσκολο να βρεθούν τεύχη του περιοδικού. Ίσως να υπάρχουν ξεχασμένα σε παλιοβιβλιωπολεία.

Σε ηλεκτρονική μορφή το έχουν ανεβάσει οι Candyingreekproject Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 11:51 am

βοηθειαααααααααααααααα.....

θελω να ξαναδιαβασω το μανγκα...κ δν το βρισκω!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

στο κcandyingreekproject δν το βρισκω ολοκληρο...!!!!

αχ π ειναι,σας παρακαλω βοηθηστε με...!!!!θελω πολυ να το διαβασωωω..... :mpouaaa:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 12:12 pm

Μια λέξη: Μοναστηράκι Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 559316
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 12:19 pm

καλα εγω ομως δν μενω αθηνα....!!!! Suspect

τελικα το βρηκα το κομιξ...αλλα ακο0στε τι συμβαίνει!!!!

το εχο0ν βαλει απ το τελος στην αρχη....κ γυρνο0σα εγω σελιδες μαι ωρα να βρω την αρχη...Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 137270


βαγγελη,τυχερος εισαι π μενεις εκει κοντα κ ετυχε να το βρεις...!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 12:32 pm

Είμαι,δεν είμαι; Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 1:13 pm

Όσο αναφορά τα περιοδικά, επειδή μπήκα στη διαδικασία του σκαναρίσματος-ανεβάσματος, αρχικά με τη Λούνα και στη συνέχεια με την Κάντυ, ξέρω ότι είναι πολύ χρονοβόρα διαδικασία, και να τα σκανάρεις και να τα ανεβάσεις.
Και σίγουρα είναι πολύ σπαστικό να έχεις κάνει όλο αυτόν τον κόπο και να σου τα κατεβάζουν λόγω πνευματικών δικαιωμάτων...
Ασχολούμαστε με την Κάντυ γιατί αγαπάμε την ιστορία και είναι το χόμπυ μας.
Δεν πάμε να πάρουμε λεφτά.
Και τη στιγμή που δεν υπάρχει κάπου το περιοδικό να το αγοράζουμε, ούτε τα επεισόδια, κάπου που να πωλούνται νόμιμα, προσπαθούμε μέσω του ίντερνετ να τα σώσουμε και να τα μοιραστούν και να τα γνωρίσουν και οι επόμενες γενιές που δεν τα ξέρουν.
Ελεονόρ μου υπάρχει μια ομάδα από πίσω (συμπεριλαμβάνομαι κι εγώ μέσα στα σκαναρίσματα) και σίγουρα ξέρω ότι όλη αυτή η δουλειά έγινε με πολλή αγάπη και κόπο!!!

Δοκίμασε μια μια εικόνα απλώς να τη σώσεις στον υπολογιστή σου και θα καταλάβεις γιατί χρονοβόρα διαδικασία μιλάμε....

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 1:14 pm


Και στην Αθήνα, είναι πολύ δύσκολο να βρεις πια το περιοδικό... Αφήστε που είναι πολύ ακριβό...

Ο Βαγγέλης θα πρέπει να ήταν πολύ τυχερός που το βρήκε όλο και σίγουρα θα έχει και σχετική οικονομική άνεση παρά την ηλικία του...
Πρίν από 5 χρόνια, ο φίλος μου αγόρασε από το Μοναστηράκι 40 τεύχη της Κάντυ και τα πληρωσε 120?... (και δεν είχαμε κρίση τότε...)

Οπότε, καταλαβαίνετε τί κόπο έχουν κάνει τα κορίτσια στο CIGP που έφαγαν τον τόπο να βρουν τα περιοδικά, να τα σκανάρουν, να τα ανεβάσουν στο χώρο τους και να μπορούμε σήμερα εμείς ανέξοδα να τα διαβάζουμε όποτε θέλουμε...


Όσο για το αν διαβάζονται από την ανάποδη, μάλλον πρόκειται για προσωρινό πρόβλημα. Μέχρι πριν λίγες μέρες, το περιοδικό είχε κατεβεί από το μπλογκ... Αφού το ανέβασαν τα κορίτσια σημαίνει πως μάλλον λύθηκε το πρόβλημα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aldebaran στις Πεμ Ιαν 24, 2013 1:35 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 1:19 pm

Να ρωτήσω κάτι off topic; Σε ποιο τεύχος σταματάει η κανονική ιστορία; (δεν θέλω να πάρω και την ιταλική συνέχεια και θα με διευκόληνε αυτή η πληροφορία)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 1:23 pm

Στο 84 Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?   Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 1:24 pm

Ευχαριστώ Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω? 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τελικά τι έγινε με τα περιοδικά? Πώς θα τα βρω κ'εγω?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Sites
» Το ασκημόπαπο που έγινε κύκνος!
» Τελικά είμαι και γω Αλμπερτικια!!! Τ Ε Λ Ο Σ !!
» Ποιό προτιμάτε τελικά;
» Αν οι Μπραιτον υιοθετουσαν τελικα την ΚΑΝΤΥ...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Μάνγκα- Άνιμε-
Μετάβαση σε: