Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Καντυκό επάγγελμα

Πήγαινε κάτω 
+6
Elenor Baker
Aldebaran
VaggelisV
candy-candy
stavroylaki
ariathniM
10 απαντήσεις

Καντυκό επάγγελμα
1. Ερασιτέχνης εφευρέτης( Στήαρτ)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap10%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 10% [ 2 ]
2. Νοσοκόμα-ος( Κάντυ, Φλάννυ)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap0%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Ηθοποιός σε περιοδεία ( Τέρρυ, Ελινωρ, Σουζάννα)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap25%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 25% [ 5 ]
4. Εργαζόμενοι σε ορφανοτροφείο( αδελφή Πόνυ και Μαρία)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap5%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 5% [ 1 ]
5. Σπουδάστρια-ης σε καλό κολέγιο ( άννυ, αρτσι, Ελίζα)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap10%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 10% [ 2 ]
6. Δουλειά ως στέλεχος πολύωρη σε τράπεζα( Αλμπερτ)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap10%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 10% [ 2 ]
7. Σε ζωολογικό κήπο με ζωάκια ( Αλμπερτ)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap25%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 25% [ 5 ]
8. Επιχειρήσεις ( οικογένεια Ράγκαν)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap0%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9 Γιατρός ( ο γιατρός που δούλευε η Κάντυ)
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap5%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 5% [ 1 ]
10. Κτηνοτρόφος και αγρότης ( Τομ )
Καντυκό επάγγελμα Vote_lcap10%Καντυκό επάγγελμα Vote_rcap
 10% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 20
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13, 2013 2:41 pm

Ποιο επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε; Στην Κάντυ έχουμε μια μεγάλη λίστα. Νομίζω πως τον γιατρό τον έλεγαν Μάρτιν ( που γιατρεψε την αμνησία του Αλμπερτ)ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος, επίσης δεν θυμάμαι και το όνομα του γιατρού που πήγε στο μέτωπο. Ειναι πολλαπλής επιλογής, οπότε μην βιάζεστεst με την ησυχία σαςrendeer 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13, 2013 3:33 pm

Εγω θελω πιλοτος σαν τον Στιαρ

Αλλα μιας και εχει ηθοποιος, ναι ηθοποιος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13, 2013 3:40 pm

Stauroulaki, θα μπει και άλλη δεκάδα καντυκών επαγγελμάτων και κει θα βάλω πιλότος, όπως και το επάγγελμα του Τζωρτζ ή καμαρίερα σαν την Ντοροθυ και ναυτικόςVery Happy βγαίνει η δεκάδα μια χαρά, ψηφίστε τωρα κάτι από αυτά.
 Στην ηλικία σου θα ηθελα πολύ να είμαι σπουδάστρια σε καλό κολέγιο, ξεγνοιασιάbounce ξεκούραση αν και οι συμφοιτητριες μου θα ηταν πολύ αριστοκράτισσες αλλά τέσπα.

 Εγω έβαλα ηθοποιος γιατι είναι δημιουργηκότατο επάγγελμα και κάθε φορά μεταμορφώνεσαι σε κάτι άλλο και μάλιστα να παίζω Σαίξπηρ θα πέρναγα ωραια !μετά σε ζωολογικό κήπο, αχγολυτική ασχολία με τα ζωάκια να τους δίνεις αγάπη( αν μάλιστα είχα και συνάδελφο μια ψυχούλα σαν τον Αλμπερτ θα πέρναγα περίφημαbounce ). Τριτο επάγγελμα μιας και κάτι ξερω αγρότης, κτηνοτρόφος , σκληρη δουλεια , πιστέψτε με και όχι καθαρή αλλά αν έχεις δίπλα σου τον Τομ όλα απλουστέυουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13, 2013 4:49 pm

Eγώ διάλεξα πολλά Cool 

ηθοποιός, αν και δεν σκοπεύω να το ακολουθήσω βέβαια!
μόνο για μια παράσταση θα μου άρεσε

Σπόιλερ:



να δούλευα σε ορφανοτροφείο, όχι σαν μόνιμη δουλειά, ως εθελόντρια στο χαμόγελο του παιδιού, και βέβαια για τα δεδομένα της Κάντυflower flower 


σπουδάστρια σε κολέγιο αριάδνη μου δεν είναι επάγγελμα!

σε ζωολογικό για δύο λόγους:

Τα ζωάκιαΚαντυκό επάγγελμα 1535215984 Καντυκό επάγγελμα 1535215984 Καντυκό επάγγελμα 1535215984 Καντυκό επάγγελμα 1535215984 Καντυκό επάγγελμα 1535215984 Καντυκό επάγγελμα 1535215984 







τον ΆλμπερτΚαντυκό επάγγελμα 5103 Καντυκό επάγγελμα 5103 Καντυκό επάγγελμα 5103 Καντυκό επάγγελμα 5103 Καντυκό επάγγελμα 5103 Καντυκό επάγγελμα 5103 Καντυκό επάγγελμα 5103 


και αγρότισσα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13, 2013 4:54 pm

Φυσικά δεν είναι επάγγελμα αλλα σπουδές που σε καθορίζουν στην μετέπειτα επαγγελματική πορεια, , ένα προστάδιο ας πούμε, λες στο βιογραφικό σου αποφήτησα από το τάδε κολέγιο και ανακαλύπτεις και την κλίση σου φυσικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13, 2013 7:16 pm

Εγώ θέλω καραγκιοζοπαίκτης, μα ειπειδή δεν υπάρχει ως επιλογή ( Razz ) ψήφισα ηθοποιός, που είναι το κοντινότερο :roll: 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΔευ Οκτ 14, 2013 10:53 am

Kαι εγώ... δυό - τρία διάλεξα... Cool 

- Θα ήθελα να ήμουν εφ' όρου ζωής, σπουδάστρια σε κάποιο κολλέγιο, εννοώντας  πως θα ήθελα να έκανα ερευνητική εργασία πάνω στο αντικείμενό μου και να πληρώνομαι γι αυτό. study 

- Η τωρινή μου εργασία θυμίζει κάτι σε υπάλληλο Τραπέζης με αυξημένες υποχρεώσεις αλλά καμιά μισθολογική ικανοποίηση bom 

- Και αν είχα ελεύθερο χρόνο, θα ήθελα να εργαζόμουν για έξτρα εισόδημα σε ζωολογικό κήπο τύπου ΑΤΤΙΚΟ πάρκο γιατί τους έχουν φτιαγμένους μέσα στη φύση, οπότε μιά ανάσα δροσιάς (αν δεν είσαι καθαριστής κλουβιών jocolor  ) την παίρνεις...  Επίσης, δε θα με χάλαγε να είχα κάποιο ρόλο πχ της Μέρυγουέδερ σε πάρκο όπως η Eurodisney... jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΔευ Οκτ 14, 2013 12:26 pm

Αν είχες όμως διευθυντη στην τράπεζα τον Αλμπερτ, φαντάζομαι θα πήγαινες καθε μερα με χαρά αμισθή στην δουλειά Idea 

Ηθοποιοι εκολαπτόμενοι όλοι, κανεις σε ιατρικό επάγγελμα! (α, οι γιατροι ήταν ο Μισελ και ο γιατρος Μάρτιν) σκεφτητε περιοδείες κάθε μερα σε άλλη πρωτεύσουσα να δινουμε παραστάσειςLike a Star @ heaven

Απο τα τότε κολέγια θα μαθαιναμε καλά γαλλικά, πολύ καλά θα έλεγα διδασκονταν σε βαθμό άριστο ( έχω διαβάσει την Τζειν Ευρ και την Χαιντι που σπουδασαν σε κολέγιο και έγιναν κατευθείαν δασκάλες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΔευ Οκτ 14, 2013 8:54 pm

ariathniM έγραψε:
Αν είχες όμως διευθυντη στην τράπεζα τον Αλμπερτ, φαντάζομαι θα πήγαινες καθε μερα με χαρά αμισθή στην δουλειά Idea 

Ηθοποιοι εκολαπτόμενοι όλοι, κανεις σε ιατρικό επάγγελμα! (α, οι γιατροι ήταν ο Μισελ και ο γιατρος Μάρτιν) σκεφτητε περιοδείες κάθε μερα σε άλλη πρωτεύσουσα να δινουμε παραστάσειςLike a Star @ heaven

Απο τα τότε κολέγια θα μαθαιναμε καλά γαλλικά, πολύ καλά θα έλεγα διδασκονταν σε βαθμό άριστο ( έχω διαβάσει την Τζειν Ευρ και την Χαιντι που σπουδασαν σε κολέγιο και έγιναν κατευθείαν δασκάλες)
Αν ήταν ο Άλμπερτ διευθυντής, ιδιαιτέρα του θα ήμουν... Twisted Evil για να μη σου πω πως αν μπλεκόταν η Κάντυ στα πόδια μας θα την έστελνα πακέτο στον Τέρυ... Καντυκό επάγγελμα 833201 

Η Χάιντι έγινε δασκάλα, ε;;;; Δεν μπορώ να φανταστώ εκείνο το μελαχρινό πιτσιρίκι της ΤΟΕΙ να γίνεται κάποια στιγμή δασκάλα... την είχα για πιο πολύ αγρότισσα στη θέση του παππού της... Καντυκό επάγγελμα 564279 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΔευ Οκτ 14, 2013 9:08 pm

θεε μ αλντε....τ κακιααα!!!!κ ελεγα πως ειμ εγω κακια...μπροστα σ ειμ αγγελο0δι!Καντυκό επάγγελμα 833201 

κανενα επαγγελμα δν εχει...π ν καθεσαι κ ν σε πληρωνο0ν????ή π ν μην δο0λευεις κ ν μην σ λειπει τπτ?!?!?!?!?!?............εγω ενα τετοιο θελω,γτ για τ αλλα.....θελει διαβασμα!!!jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΔευ Οκτ 14, 2013 9:27 pm

Να κάνουμε θίασο, ε;;; :o Εγώ ψηφίζω να παίξουμε "Γκόλφω" ή "Αγαπητικός της Βοσκοπούλας" jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤρι Οκτ 15, 2013 5:40 am

Ναι αλντε γίνεται δασκάλα η Χαιντι στο δεύτερο βιβλίο, η ''χαιντι μεγαλώνει'' αφου τελείωνει ενα καλό, αριστοκρατικό κολέγιο μαζί με την Κλάρα, όπου διδάκονται γαλλικά, αγγλικά βιολί και χορό. Επιστρέφει φυσικα στο χωριο της το Ντολφι και κει αρχιζει τα μαθηματα, μάλιστα βοηθάει και ένα παιδάκι πολύ που μισει το σχολείο λογω της προηγούμενης αυστηρης δασκάλας τουstudy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤρι Οκτ 15, 2013 5:59 pm

Λοιπόν εγώ ψήφισα ερασιτέχνης εφευρέτης, γιατί πολύ τους συμπαθώ και θα ήθελα και εγώ να έχω τέτοιο μυαλό και να αφιερώνω τη ζωή μου σε νέες ανακαλύψεις, άσε που ο Στήαρτ αναμφισβήτητα είναι από τους πιο συμπαθείς χαρακτήρες της Κάντυ. Καντυκό επάγγελμα 48364 Καντυκό επάγγελμα 48364 Και δεύτερο εργασία με ζωάκια, αλλά θα συμφωνήσω με την Άλντε όχι σε ζωολογικούς κήπους αλλά σε φυσικά πάρκα που είναι πιο ελεύθερα και φυσικά προστατεύονται αντί να είναι τουριστική ατραξιόν!!!!Καντυκό επάγγελμα 1535215984 άσε που κάπου εκεί κοντά ίσως να είναι και ο Άλμπερτ Καντυκό επάγγελμα 5103 Καντυκό επάγγελμα 5103 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤρι Οκτ 15, 2013 6:20 pm

Εγώ ψήφισα α)ερασιτέχνης εφευρέτης, β)σε ζωολογικό κήπο και γ)γιατρός. Για τα δύο πρώτα με έχει καλύψει η lethia και για την τρίτη μου επιλογή, γιατί θεωρώ σπουδαίο το επάγγελμα του γιατρού. Να μπορείς να κάνεις καλά έναν άνθρωπο, να του δώσεις ζωή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula
Candy Expert
Candy Expert
voula


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 48
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤετ Οκτ 16, 2013 5:48 pm

Ψήφισα το επάγγελμα του ηθοποιού και μόνο αυτό, γιατί ήταν το μεγάλο μου όνειρο.... Σε όσες παραστάσεις συμμετείχα στο παρελθόν μου, άκουγα τα καλύτερα σχόλια και αμέτρητες προτροπές να γίνω ηθοποιός. (Ήμανε ταλαντούχο παιδί πάντως,Razz  έπαιζα, χόρευα, τραγουδούσα.... καθόλου δεν ντρεπόμουν και ποτέ δεν ξέχασα τα λόγια μου).
Μου αρέσει η επισήμανση "Ηθοποιός σε περιοδεία". Ακόμα πιο συναρπαστικό!!

Υ.Γ. Αν έπαιζα σε παράσταση με τον Τέρρυ; Μάλλον θα ξέχναγα τα πάντα! Καντυκό επάγγελμα 5103
Ποιό έργο έχει τα περισσότερα φιλιά; Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΤετ Οκτ 16, 2013 6:59 pm

voula, στο έργο Ρωμαίος και Ιουλιέτα, ευχαριστημένη;cheers Σε περιοδεία, όλα τα λεφτά, μ'αρεσει και μένα, οταν έρχεται θιασος στην πόλη μας και βλεπω γνωστους ηθοποιους στα καφέ. Πες μας πως γινεται να μην παθαινεις πανικό, παιδι κιολας, εγω τωρα λέω να παω σε ένα θεατρικό γκρουπάκι και φοβαμαι αυτο, δεν μπορω να συμμετάσκω , σε δημόσια παραστασηEmbarassed 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΔευ Απρ 24, 2017 10:41 am

Καθώς "κατέβαινα" για να αναλύσω την επιλογή μου διάβασα ένα ποίημα στην υπογραφή της Κάντυ Κάντυ. Καντυκό επάγγελμα 175236 Δεν ξέρω αν το έγραψε η ίδια ή από κάπου το έχει μεταφέρει στην υπογραφή της αλλά της βγάζω το καπέλο. Κοπελιά αν είναι δικό σου χίλια μπράβο Καντυκό επάγγελμα 48364 Καντυκό επάγγελμα 41307

Δε υυμάμαι τί ψήφισα αλλά μετά το παραπάνω δεν έχει καμία σημασία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καντυκό επάγγελμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καντυκό επάγγελμα   Καντυκό επάγγελμα Icon_minitimeΔευ Απρ 24, 2017 5:34 pm

Ναι η μικρούλα εγραφε δικα της ποιηματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καντυκό επάγγελμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αγαπημένο καντυκό ζωάκι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: