Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Καλή Επιτυχία!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+6
Aldebaran
Elenor Baker
candy-candy
ariathniM
VaggelisV
ioanna
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 7:22 pm

Να σας πω, κι εγώ θυμάμαι τοστ, αλλά πολύ περισσότερο θυμάμαι που λέγαμε με την αδερφή μου στη μαμά να μας πάρει σοκολάτες κι έτρεχε στο σούπερ-μάρκετ και γέμιζε μια σακούλα με ό,τι έβρισκε μπροστά της... Α, και κάτι μίνι κρουασανάκια με γεύση σαμπάνια!!! Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 574483 Τελικά, τώρα που το σκέφτομαι, έχω να θυμάμαι και κάτι καλό από την περίοδο των εξετάσεων!!! Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 315913
Γιατί μόνο στις εξετάσεις μας έπαιρνε λιχουδιές... όλο τον άλλο χρόνο... τίποτα!!! Βέβαια, είχαμε τον παππού για κανένα πατατάκι, καμιά τσίχλα ή καραμέλα, αλλά μέχρι εκεί!!! jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 8:42 pm

ariathniM έγραψε:
Τοστ και μπισκότα με μερέντα, αυτο ήταν το φαγητό των εξετάσεων , χε, χε, γρηγορο και στο χέρι.

Μη μου λες τέτοια τώρα Αριάδνη και δεν έχω στο σπίτι μπισκότα με μερέντα και θα υποφέρω! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 8:46 pm

candy-candy έγραψε:
ρε πως ειμαι τοσο χαρουμενηηηηηηηηηηηη!

Μπράβο σας παιδιά που τα καταφέρατε τέλεια και σήμερα. Να συνεχίσετε έτσι και αν υπάρχει το καλύτερο, να πάτε και καλύτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 8:59 pm

ariathniM έγραψε:
Ιωαννα, Κατερίνα, ο δάσκαλος δεν με πήρε και πρέπει να απευθυνθώ αλλού και βέβαια ξανά από την αρχή! ρωτα ξανά για έναν ήρεμο , καλό δάσκαλο, όχι φυσικά πολύ μεγάλο, πάρε γνωμες, τι να γίνει rabbit πάλι στην ίδια διαδικασία, ίσως να τον ξαναεπισκεπτω αλλά είναι η δευτερη φορά που του το ειπα, οπότε για τρίτη μάλλον πρέπει να απευθυνθώ αλλού, ίσως έχει μεγάλο φόρτο εργασίας. Βρε παιδιά σας ευχαριστω που με σκέπτεστε Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 922907 με εχετε καταυποχρεώσει. Και τι δεν θα έδινα να σας δω από κοντά

Αριάδνη μας, μην τα παρατήσεις με την οδήγηση. Αν δεν μπορεί αυτός ο δάσκαλος, βρες άλλον. Όλοι λίγο πολύ καλοί είναι, μη δίνεις σημασία. Αν είναι νέος θα είναι καλύτερα ίσως, γιατί θα συζητάς πιο άνετα μαζί του, αλλά, ο μεγάλος μπορεί να σε δει και σαν κόρη του, να είναι πιο προσεκτικός και να σου διδάσκει καλύτερα... Βέβαια, αν ο νέος μοιάζει στον Άλμπερτ, σου συνιστώ να προτιμήσεις εκείνον Very Happy
Πάντως, μην το αφήσεις σε καμία περίπτωση. Όταν το πάρεις, θα νοιώσεις υπέροχα, θα έχεις πετύχει το στόχο σου! Θα μπορείς να πας όπου θέλεις ακόμα και στην Αθήνα και θα νοιώθεις μεγάλη ελευθερία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 9:04 pm

ariathniM έγραψε:
εγω κοιταζα αφισες από την Κατερίνα ( το περιοδικό) και γενικά ήταν κάτι το αγχολυτικό να διαβάζεις αρθρα Αφρούλας εν μεσω εξετάσεων..

Χαίρομαι που κάνατε καλή παρέα με τη συνονόματη μου Αριάδνη μου! Πολύ όμορφες αναμνήσεις! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 9:13 pm

Elenor Baker έγραψε:
μ αρεσει π ενω ειμ σκραπας στο διαβασμα(εκεινη την ωρα ομως μ ρχεται θεια φωτιση Idea )

δν αγχωνομαι καθολο0 για το πως θ γραψω......

ενω η γλυκια μ αδερφο0λα,π τα ξερει νερακι ΟΛΑ.....καθε φορα κοντευει ν πεθανει απ το αγχος!........

τς τς τς....εδω τ κνμ τωρα??? confused

Το άγχος είναι οι χειρότερος εχθρός μας! Αλλά πως να το καταπολεμήσουμε; Μάλλον στο χαρακτήρα του καθενός είναι... Είσαι πολύ τυχερή που δεν αγχώνεσαι Έλενορ. Να συνεχίσεις έτσι, αυτό που έχεις είναι πολύ καλό! Εγώ είχα και έχω πάντα πολύ άγχος για όλα, ακόμα και για τα παραμικρά και δεν χαίρομαι τίποτα, ακόμα και για τα καλά αγχώνομαι. Ακόμα και νονά να γινόμουν (σχετικά με τη συζήτηση που είχαμε) θα με έτρωγε το άγχος για το πως θα τα πήγαινα στην εκκλησία, αν θα τα έκανα όλα σωστά ή θα έκανα καμιά γκάφα που δεν θα ξεχνούσα ποτέ στη ζωή μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:07 pm

katerina έγραψε:
ariathniM έγραψε:
εγω κοιταζα αφισες από την Κατερίνα ( το περιοδικό) και γενικά ήταν κάτι το αγχολυτικό να διαβάζεις αρθρα Αφρούλας εν μεσω εξετάσεων..

Χαίρομαι που κάνατε καλή παρέα με τη συνονόματη μου Αριάδνη μου! Πολύ όμορφες αναμνήσεις! Smile

και τι χρόνια Κατερίνα γεμάτα ανεμελιά και αθωωτητα και τι ερωτησεις που γινόντανε γεμάτες και αυτές αθωωτητα και νιατα και αυθορμητισμό. Και οι σταθμοί έπαιζαν για τα παιδιά που έδιναν εξετάσεις με αφιερωσεις και τα σχετικά( ωχ ειχε κυκλοφορησει και το 1992 του πρωτοεμφανιζόμενου τοτε Ρουβα- για αυτη την χρονολογια μιλάμε-, μαζί και αυτόν τον χρόνο, μαζί εμείς οι δυο και του Καλιρη το ΄΄οι ανδρες προτιμούν τις ξανθιές'' και Αλκαιος ''πες μου τι'' και δεν συμαζευότανε το πραγμα bom ).Κατσε εσενα σε λένε Κατερινα και εκεινη μάλλον Αφροδίτη, το συνονωματη από που confused

Απο οδηγοι, υπάρχουν και φωνακλάδες( λέω δεν ξέρω, γιατι εχω και μια φοβια drunken μην μου την εντεινει ο δάσκαλος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:25 pm

Για το περιοδικό Κατερίνα λέω Αριάδνη...
Αχ ναι, το "1992 μαζί και αυτό τον χρόνο, μαζί εμείς οι δύο", έχεις δίκιο, ο Σάκης πρωτοεμφανιζόμενος τότε. Το "τι" κ.α.
Αχ τα χρόνια της αθωότητας!

Ελπίζω πως οι παλιοί φωνακλάδες έχουν συνταξιοδοτηθεί και έχουν μείνει οι καλοί με επιεικεία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:30 pm

katerina έγραψε:
Για το περιοδικό Κατερίνα λέω Αριάδνη...
Αχ ναι, το "1992 μαζί και αυτό τον χρόνο, μαζί εμείς οι δύο", έχεις δίκιο, ο Σάκης πρωτοεμφανιζόμενος τότε. Το "τι" κ.α.
Αχ τα χρόνια της αθωότητας!

Ελπίζω πως οι παλιοί φωνακλάδες έχουν συνταξιοδοτηθεί και έχουν μείνει οι καλοί με επιεικεία!

ναι ηταν 19 ετων τοτε ο Σακης και εμεις γυμνασιοπαιδα lol! και δωστου χορος και μετα διαβασμα dindon να μην ξεχνιομαστε.

Κοιτα να δεις δεν το καταλάβα, εμα η Κατερινα ηταν :lolol: το περιοδικό μας, τωρα δεν θα υ΄πάρχει καν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:37 pm

Υπήρχε το Κατερίνα και το Σούπερ Κατερίνα, νομίζω. Είχαν ωραίες αφίσες και δωράκια μαζί, αυτοκόλλητα, τατουάζ κτλ. Πανέμορφα ήταν! Μάλλον το δεύτερο υπάρχει ακόμα, γιατί είδα μία σχετική διαφήμιση, πρόσφατα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:38 pm

Αλλα δεν εχει την αθωωτητα της τοτε Κατερινας Very Happy και των αυθορμητων νεανικων , κοριτσιστικων ερωτησεων..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:47 pm

Σίγουρα δεν είναι, γιατί τα παιδιά στις μέρες μας, έχουν πονηρέψει αρκετά. Πάντως τα δικά μας εδώ στο φόρουμ, είναι άψογα, καλά παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 8:32 am

Παράθεση :
άγχος είναι οι χειρότερος εχθρός μας! Αλλά πως να το καταπολεμήσουμε; Μάλλον στο χαρακτήρα του καθενός είναι... Είσαι πολύ τυχερή που δεν αγχώνεσαι Έλενορ. Να συνεχίσεις έτσι, αυτό που έχεις είναι πολύ καλό! Εγώ είχα και έχω πάντα πολύ άγχος για όλα, ακόμα και για τα παραμικρά και δεν χαίρομαι τίποτα, ακόμα και για τα καλά αγχώνομαι. Ακόμα και νονά να γινόμουν (σχετικά με τη συζήτηση που είχαμε) θα με έτρωγε το άγχος για το πως θα τα πήγαινα στην εκκλησία, αν θα τα έκανα όλα σωστά ή θα έκανα καμιά γκάφα που δεν θα ξεχνούσα ποτέ στη ζωή μου!

_________________

Ναι, η Ελινορ ηταν ετοιμη να ξερασει πριν παμε σχολειο και λεει δν εχει αγχος Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 10:35 am

Κοριτσάκια και αγοράκι, σήμερα δίνατε;;;;

Περιμένουμε τα νέα σας!!! flower

_________________
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 10:55 am

αύριο δίνουμε, εγώ Γεωωγραφία και η Δομνίκη Κοινονική και Πολιτική Αγωγή


εχετε καμια ιδεα πως να μου ερθει ορεξη για διαβασμα??εχω κουραστει Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 11:11 am

Γεωγραφία;;;; scratch

Λοιπόν: ποιά είναι η πρωτεύουσα της Γαλλίας, της Ισπανίας και της Ελλάδας.

Ποιάς χώρας είναι πρωτεύουσα η Κουάλα Λουμπούρ.

Που βρίσκονται οι Βαλεαρίδες Νήσοι, η Νήσος του Πάσχα, Idea των Χριστουγέννων και των Αποκριών.

Δεν έχετε δικαίωμα επιλογής και ειδικά το τελευταίο σκέλος της τρίτης ερώτησης πιάνει 19,9/20

Για να σας δω!!! Laughing

_________________
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 11:45 am

εμ, δεν νομιζω να τα εχουμε αυτα μεσα στο βιβλιο! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 12:27 pm

Είναι οι εξτρά ερωτήσεις που θα πέσουν, είναι SOS και με αυτές θα βαθμολογηθείτε και θα κρίνουν οι καθηγητές σας αν θα περάσετε την τάξη και θα πάτε στην επόμενη!!! Laughing

Πάντως, Ιωάννα, οφείλω να ομολογήσω πως οι ερωτήσεις σου έδωσαν ρεσιτάλ!!! drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 12:42 pm

Ερώτηση Α) Το Παρίσι, η Βαρκελώνη και η Αθήνα

Ερώτηση Β) Μαλαισία

Ερώτηση Γ) Βαλεριάδες-Μεσόγειος, Νήσος Πάχα-Ειρηνικός, Νησί Χριστουγένων-2.600 χμ από την Αυστραλία, Νησί Αποκριών-Δεν υπάρχει.

(Και δεν γράφω γεωγραφία σύντομα jocolor )

Αύριο γράφω Λογοτεχνία και ένα 20/20 το έχω στο τσεπάκι Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 1:01 pm

Μπράβο, Βαγγέλη!!!! Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 1058481448
Το πέρασες το μάθημα με άριστα!!! Προσωπικά σου βάζω 1000/20 γιατί ήσουν πολύ γρήγορος, δεν έκανες σκονάκι και δεν αντέγραψες!!! Εύγε, παιδί μου!!!! Laughing

flower Και χαίρομαι που έχεις την ψυχολογία ότι αύριο θα γράψεις 20 στην Λογοτεχνία!!! Έτσι πρέπει και το αξίζετε μετά από τόσους μήνες διάβασμα!!! flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 2:03 pm

Βαρκελώνη;;;; Suspect Ποιά Βαρκελώνη;;;;:affraid:

Η Μαδρίτη είναι (δυστυχώς Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 127880) η πρωτεύουσα της Ισπανίας... αλλά το παραβλέπω επειδή ήξερες το νησί των Χριστουγέννων... Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 48364

Καλή επιτυχία αύριο!!! Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 391308

_________________
Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 2:14 pm

Καλά!!! Κι εγώ από τον ενθουσιασμό μου... επιεικώς απαράδεκτη θα έλεγα!!! Embarassed Αλλά όπως λέμε για τα λάθη μας... Σε δοκιμάζαμε, βρε, για να δούμε αν θα το έβρισκες!!! Εξάλλου εσύ είχες τα θέματα και τις απαντήσεις!!! Χαραμίζεσαι πάντως, στους διορθωτές πρέπει να σε βάλουμε!!! geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 4:32 pm

ναι, χωρις αντιγραφες , και το google ανοιχτο ειναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 4:39 pm

Laughing Να 'σαι καλά Άλντε μου που με έκανες και γέλασα!! Ήταν πολύ εμψυχωτικό το τεστ για την Κάντυ! Σου είναι υπόχρεη!
Μπράβο Βαγγέλη για τις απαντήσεις σου (εκτός από τη Βαρκελώνη)! Κάποιες δεν τις γνώριζα, αλλά όπως έλεγε και ο Κωνσταντίνου για το προφιτερόλ: "Δεν θέλω να το μάθω, να το φάω θέλω" έτσι και εγώ, δεν θέλω να μάθω που βρίσκονται αυτά τα μαγευτικά μέρη, να τα επισκεφτώ θέλω! Μπορείτε να κάνετε κάτι γι΄αυτό; Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Επιτυχία!!!!!   Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 10:13 pm

Εεε, οκ Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 36501 2/3... από το τίποτα Καλή Επιτυχία!!!!! - Σελίδα 2 35868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλή Επιτυχία!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!
» Καλή μου Κάντυ...
» Καλή Ανάσταση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: