Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ

Πήγαινε κάτω 
+9
nansecrets
ntmhx
Λορένα
dolly
Aldebaran
misspepper77
geodes1974
domniki
akaliakoukou
13 απαντήσεις

Ποια ήταν η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ???
1 Αυτοκίνητο
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap8%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 8% [ 2 ]
2 Πατήνια θαλάσσης
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap4%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 4% [ 1 ]
3 Ομπρέλα δουλειάς
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap4%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 4% [ 1 ]
4 Συσκευή ανίχνευσης
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap8%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 8% [ 2 ]
5 Βάρκα κύκνος
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap12%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 12% [ 3 ]
6 Πλοίο-ταχυδρόμος
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap8%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 8% [ 2 ]
7 Αερόστατο
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap0%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8 Αεροπλάνο
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap4%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 4% [ 1 ]
9 Κουτί της ευτυχίας
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap42%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 42% [ 11 ]
10 Μαριονέτες Στήαρ-Πάττυ
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_lcap12%Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Vote_rcap
 12% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 26
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤετ Οκτ 29, 2008 4:24 am

Σκέφτηκα να κάνουμε μια ψηφοφορία.
Δεν ξέρω πώς γίνεται από εδώ και αν το έκανα σωστά... θα δείξει!!!
Έχουμε μέχρι 10 επιλογές, κι έτσι διάλεξα (από το μάνγκα) 10 εφευρέσεις...
Για να δούμε... Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 567966

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤετ Οκτ 29, 2008 6:46 am

Ψηφισα το αυτοκινητο, που ηταν και ο τροπος που γνωριστηκαν με την Καντυ. Αν δεν χαλουσε τοσο συχνα, θα μπορουσε να τους ειχε βοηθησει σε περιπτωσεις αναγκης.

Ομως η πιο ομορφη εφευρεση ηταν ο Κυκνος: τον θυμαμαι στο τραγουδι της αρχης, και παντα με μαγευε η κινηση του στο νερο Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤετ Οκτ 29, 2008 11:16 am

Διάλεξα τη βάρκα κύκνο γιατί ήταν η μόνη που έμεινε στην οικογένεια μετά το θάνατό του...

Και νομίζω πως ήταν και η πιο ρομαντική...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤετ Οκτ 29, 2008 11:30 am

Εγώ πάλι ψήφισα το μουσικό κουτί.Image hosted by servimg.com
Είναι το μόνο που θυμάμαι το οποίο δεν ανατινάχτηκε ή δεν καταστράφηκε και επίσης (όπως έχει πει και η ίδια η Κάντυ) του είναι ευγνόμων γι'αυτό, γιατί στην πιο δύσκολη στιγμή της ζωής της την βοήθησε...
Της κρατούσε συντροφιά εκείνη την κρύα νύχτα που περπατούσε μόνη της μέσα στο χιονιά...
Χωρίς αυτό, είπε αργότερα στην Πάττυ, δεν ξέρω αν θα είχα το κουράγιο να επιστρέψω στο σπίτι....

:Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 310719:

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
geodes1974
Newbie
Newbie
geodes1974


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 49
Τόπος : Λαμία
Registration date : 23/10/2008

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤετ Οκτ 29, 2008 6:10 pm

Εγώ πάλι διάλεξα το αεροπλάνο γιατί έιχε φέρει όλους τους φίλους κοντά.Θυμάμαι όταν το είδε ο Στηαρ στην αποθήκη του Τέρρυ,είχε τρελλαθεί.Είχανε περάσει πολύ ωραία εκείνη την μέρα.Ηταν τόσο αγαπημένοι η Κάντυ και ο Τέρρυ.Ηταν απο τις λίγες φορές που είχε περάσει καλά ο Τέρρυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤετ Οκτ 29, 2008 6:40 pm

geodes1974 έγραψε:
Εγώ πάλι διάλεξα το αεροπλάνο γιατί έιχε φέρει όλους τους φίλους κοντά.Θυμάμαι όταν το είδε ο Στηαρ στην αποθήκη του Τέρρυ,είχε τρελλαθεί.Είχανε περάσει πολύ ωραία εκείνη την μέρα.Ηταν τόσο αγαπημένοι η Κάντυ και ο Τέρρυ.Ηταν απο τις λίγες φορές που είχε περάσει καλά ο Τέρρυ.

Eκει, αν θυμαμαι καλα, φανηκε οτι ο Τερρυ μπορει να ειναι καυγατζης και τσαμπουκας, οπως αλλωστε ηταν και ο Αρτσυ, αλλα κατα βαθος εχει καλη καρδια και δεν κρατουσε κακια στον Αρτσυ: την στιγμη που βλεπει πως ισως να κινδυνευει η ζωη του Αρτσυ, τον σωζει ρισκαροντας τη δικια του ζωη, σωζοντας τον απο μια τροχαλια που πεφτει απο την γερανογεφυρα!

ΥΓ. Καλωσηρθες geodes1974 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 30, 2008 10:47 am

Η Geodes δεν ξέρω αν είναι τύπος της παρέας πάντως το τεστ μας αντικατοπτρίζει πιστά...

Η Dom ως κοντρόλ φρηκ δε θα μπορούσε παρά να διαλέξει την πιό πρακτική εφεύρεση,
:Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 310719:
Η Ακάλια πάντα ερωτική, την εφεύρεση που είχε συνδεθεί με την σπαραξικάρδια στιγμή του χωρισμού Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 699469
και
Εγώ, ως τρε ρομαντίκ την πανέμορφη βάρκα!!! :Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 922907:

Ο Τούρι και η Ελένη ;;;; που είναι η ψήφος τους;;;;; Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 31, 2008 8:22 am

JUANITA έγραψε:

Η Dom ως κοντρόλ φρηκ δε θα μπορούσε παρά να διαλέξει την πιό πρακτική εφεύρεση

Mα φυσικα Juanita. Χωρις την πρακτικοτητα, ο ρομαντισμος παει περιπατο. Τι να το κανω να εχω την πανεμορφη βαρκα κυκνο που να βουλιαξει και θα με κανει λουτσα???? lol! Ενω ενα αυτοκινητο, μπορει να με παει στον προορισμο μου και ετσι να συναντησω τον αντρα των ονειρων μου Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 699469
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 31, 2008 4:57 pm

domniki έγραψε:


Mα φυσικα Juanita. Χωρις την πρακτικοτητα, ο ρομαντισμος παει περιπατο. Τι να το κανω να εχω την πανεμορφη βαρκα κυκνο που να βουλιαξει και θα με κανει λουτσα???? lol! Ενω ενα αυτοκινητο, μπορει να με παει στον προορισμο μου και ετσι να συναντησω τον αντρα των ονειρων μου Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 699469

Μα... και το αυτοκίνητο... λούτσα την έκανε :Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 310719:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Φεβ 03, 2009 9:44 am

Οι μαριονέτες Πάττυ-Στήαρ...Ζωντανή απόδειξη του έρωτά του στο κορίτσι του! "Όταν στεναχωριέσαι εσύ στεναχωριέμαι και γω"...Χμμμ λίγο ψυχοφθόρο ακούγεται αυτό αλλά ποιός δεν θα ήθελε να του συμβεί;Δυο κορμιά με μια "ψυχή"!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Φεβ 03, 2009 10:50 am

misspepper77 έγραψε:
Οι μαριονέτες Πάττυ-Στήαρ...Ζωντανή απόδειξη του έρωτά του στο κορίτσι του! "Όταν στεναχωριέσαι εσύ στεναχωριέμαι και γω"...Χμμμ λίγο ψυχοφθόρο ακούγεται αυτό αλλά ποιός δεν θα ήθελε να του συμβεί;Δυο κορμιά με μια "ψυχή"!

Τι όμορφη η άποψή σου Μisspepper77!Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 41307
Με έκανε να επιλέξω και εγώ τις μαριονέτες αν και η πρώτη μου επιλογή ήταν η βάρκα κύκνος.
Μα είναι και η μοναδική εφεύρεση που αναφέρεται στο poll και αφορά την Πάτυ. Όλες οι άλλες ήταν για την Κάντυ.

"Δυό κορμιά με μιά ψυχή" Με έστειλες. Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 540227589
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Μάης 12, 2009 9:01 pm

Θεωρώ ότι το κουτί τη ευτυχίας ήταν η πιο όμορφη εφεύρεση γιατί ήταν για να κάνει ευτυχισμένο έναν άλλο άνθρωπο.... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Μάης 12, 2009 9:15 pm

ψηφιζω το πλοιο ταχυδρομος γιατι ειναι συνδεδεμενο με την ομορφη εποχη του κολεγιου. Την εποχη που τρυπωνε κρυφα το δωματιο των αγοριων. Την εποχη που γνωρισε τον Τερρυ (και ας ειμαι αλμπερτικια).

Τα υπολοιπα κατι δυσαρεστο μου θυμιζουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΠαρ Μάης 15, 2009 11:51 am

misspepper77 έγραψε:
Οι μαριονέτες Πάττυ-Στήαρ...Ζωντανή απόδειξη του έρωτά του στο κορίτσι του! "Όταν στεναχωριέσαι εσύ στεναχωριέμαι και γω"...Χμμμ λίγο ψυχοφθόρο ακούγεται αυτό αλλά ποιός δεν θα ήθελε να του συμβεί;Δυο κορμιά με μια "ψυχή"!

Αυτος ειναι και για μενα ο ορισμος της αγαπης: τα συγκοινωνουντα δοχεια Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 540227589 Βαζεις νερο στο ενα και γεμιζει και το αλλο. Βγαζεις νερο απο το ενα, αδειαζει και το αλλο Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 391308 Ή αλλιως: πώς μπορω να ειμαι χαρουμενη εγω, οταν ξερω οτι το ετερο μου ημισυ ειναι στεναχωρημενο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntmhx
Candy Fan
Candy Fan
ntmhx


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 45
Registration date : 04/01/2009

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 26, 2009 10:23 pm

Εγώ ψηφίζω αεροπλάνο μόνο και μόνο επειδή στο περιοδικό είχε τα πιο αστεία καρέ ακόμα γελάω όταν τα σκέφτομαι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΠαρ Νοε 06, 2009 7:17 pm

akaliakoukou έγραψε:
Εγώ πάλι ψήφισα το μουσικό κουτί.Image hosted by servimg.com
Είναι το μόνο που θυμάμαι το οποίο δεν ανατινάχτηκε ή δεν καταστράφηκε και επίσης (όπως έχει πει και η ίδια η Κάντυ) του είναι ευγνόμων γι'αυτό, γιατί στην πιο δύσκολη στιγμή της ζωής της την βοήθησε...
Της κρατούσε συντροφιά εκείνη την κρύα νύχτα που περπατούσε μόνη της μέσα στο χιονιά...
Χωρίς αυτό, είπε αργότερα στην Πάττυ, δεν ξέρω αν θα είχα το κουράγιο να επιστρέψω στο σπίτι....

:Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 310719:

Συμφώνω απόλυτα μαζί σου κι εγώ αυτό ψήφισα.
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 2:17 am

Λορένα έγραψε:
ψηφιζω το πλοιο ταχυδρομος γιατι ειναι συνδεδεμενο με την ομορφη εποχη του κολεγιου. Την εποχη που τρυπωνε κρυφα το δωματιο των αγοριων. Την εποχη που γνωρισε τον Τερρυ (και ας ειμαι αλμπερτικια).

Τα υπολοιπα κατι δυσαρεστο μου θυμιζουν


συμφωνω και εγω αυτο ψηφισα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 11:19 am

Εγώ ψήφισα την βάρκα κύκνος γιατί με συγκίνησε πάρα πολύ όταν μετά το θάνατο του Στήαρ μπήκαν ο Άλμπερτ μαζι με την Κάντυ, ήταν πολύ συγκινητίκό Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 310719
Βέβαια αν μπορούσα να έδεινα κι άλλη ψήφο θα έδινα στο κουτί της ευτυχίας για ευνόητους λόγους αλλά και στις μαριονέτες που ήταν τόσο γλυκούλες Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 3:32 pm

κι εγω ψηφισα κουτι της ευτυχιας γιατι κατα την γνωμη μου ηταν η πιο τρυφερη εφευρεση του στηαρ !!! Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 922907 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 922907 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 922907
αλλα αν μπορουσα να ψηφισω παλι θα διαλεγα την βαρκα κυκνος...καθοτι πιστευω οτι απ'αυτην την εφευρεση φαινεται
ποσο ρομαντικος ηταν ...και το ιδιο ρομαντικη ειμαι κι εγω !!! Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 5103 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 540227589

καταραμμενη μιζουκι !!!! Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 803997 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 803997 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 803997
το καλυτερο παιδι μας πηρες μωρη??????!!!!!!!!!!!!!!!!! Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 238107 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 238107 Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ 238107

lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ   Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ Icon_minitimeΠεμ Απρ 26, 2012 10:49 pm

Επέλεξα τις μαριονέτες Πάτυ Στίαρ.

Ήταν η μόνη εφεύρεση που δεν αφορούσε την Κάντυ απόδειξη της αγάπης του για την Πάτυ.
Οπως πολύ σωστά το τοποθέτησε η Μις Πέπερ, δύο κορμιά με μιά ψυχή.; :<3:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η πιο χρήσιμη εφεύρεση του Στήαρ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Οι εφευρέσεις του Στήαρ...
» Στηαρ vs Αρτσι
» η απόφαση του Στήαρ να καταταγεί
» ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ
» Στήαρ: Ένα υπέροχο αγόρι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: