Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Η πιο δύσκολη στιγμή

Πήγαινε κάτω 
+13
arwyn-t
ΜΙΜΙ
titika
ntalia
nansecrets
libra
freckled-faced girl
alia
dolly
ntmhx
misspepper77
akaliakoukou
domniki
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
freckled-faced girl
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
freckled-faced girl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terrence
Registration date : 08/08/2010

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12, 2010 11:02 pm

[quote="titika"][quote="libra"]
freckled-faced girl έγραψε:


Θεωρω -οπως αναφερθηκε κ παραπανω με εξοχη επιχειρηματολογια -πιο σκληρη στιγμη το χωρισμο απο τον ΤΕΡΡΥ,ο οποιος αποδειχθηκε κατωτερος κ της ιδιας της αγαπης του για την ΚΑΝΤΥ καθως ο ιδιος δεν ηταν ξεκαθαρος ποτε κ δε διεκδικησε την ΚΑΝΤΥ με το δυναμισμο των προηγουμενων ετων.(Μιλω για την περιοδο απο την αναχωρηση του απο το ΚΟΛΛΕΓΙΟ κ επειτα.)Μπορει ως εικονα ο θανατος του ΑΝΤΟΝΙ να σοκαρει περισσοτερο,αλλα ο χωρισμος απο τον ΤΕΡΡΥ αφησε πιο βαθυ σημαδι-μια διαρκη πικρια...

Θεωρω πως στο θανατο του ΑΝΤΟΝΥ ηρθε ως δυναμικο αντισταθμισμα ενας καταλυτικος,οσο κ προστατευτικος ΤΕΡΡΥ ,μια ξεγνοιαστη συντροφια στο σχολειο κ ενας υπεροχος χρονος,ενω στο χωρισμο απο τον ΤΕΡΡΥ δεν ειδαμε κατι ικανο να εξαλειψει τον πονο της αναμνησης του-αλλιως δε θα σπαταλουσαμε τοσα pixels για ενα τελος που μας αφησε ακαλυπτες.

Μας πονεσε ο χαμος του ΑΝΤΟΝΥ ,αλλα το αντισταθμισμα του ΤΕΡΡΥ μας καλυψε ως εξελιξη της ζωης.Αντιθετως η παρουσια του ΑΛΜΠΕΡΤ -κ επειτα απο το χωρισμο προβαλλει πολυ στοργικη,συμβουλευτικη-σχεδον πατρικη-αλλα ουδεποτε ξεκαθαρα ερωτικη.ΔΕΝ ειδαμε τον Αλμπερτ να τοποθετει ΔΥΝΑΜΙΚΑ την ΚΑΝΤΥ στο πλευρο του,να εκτοπιζει τους μοχθηρους ΡΑΝΓΚΑΝ-αρα δεν ειδαμε ενα γεγονος που να επισκιασει τον ΤΕΡΡΥ.

Κ για να μην μου επαναστατησουν οι Αλμπερτικιες εγω λεω πως ο ΑΛΜΠΕΡΤ ειναι μια χαρα,αλλα ο τροπος που εξελιχθηκε κ δοθηκε η σχεση ως το τελος που μας δειξανε δε με καλυψε ως αντιβαρο των υπεροχων χρονων πλαι στον ΤΕΡΡΥ...








Δεν νομίζω ότι ο τέρρυ ήταν κατώτερος των προσδοκιών. Πιστεύω ότι το κυνήγησε αλλά δεν του βγήκε. Στο μυαλό του το είχε οργανώσει και ήθελε πρώτα να φτάσει σε κάποιο σημείο και μετά να είναι με την κάντυ. όταν το αποφάσισε έστειλε τα εισητήρια απλώς τον πρόλαβε η πραγματικότητα......

Για τα υπόλοιπα συμφωνώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 6:42 pm

titika έγραψε:

Μας πονεσε ο χαμος του ΑΝΤΟΝΥ ,αλλα το αντισταθμισμα του ΤΕΡΡΥ μας καλυψε ως εξελιξη της ζωης.Αντιθετως η παρουσια του ΑΛΜΠΕΡΤ -κ επειτα απο το χωρισμο προβαλλει πολυ στοργικη,συμβουλευτικη-σχεδον πατρικη-αλλα ουδεποτε ξεκαθαρα ερωτικη.ΔΕΝ ειδαμε τον Αλμπερτ να τοποθετει ΔΥΝΑΜΙΚΑ την ΚΑΝΤΥ στο πλευρο του,να εκτοπιζει τους μοχθηρους ΡΑΝΓΚΑΝ-αρα δεν ειδαμε ενα γεγονος που να επισκιασει τον ΤΕΡΡΥ.

Κ για να μην μου επαναστατησουν οι Αλμπερτικιες εγω λεω πως ο ΑΛΜΠΕΡΤ ειναι μια χαρα,αλλα ο τροπος που εξελιχθηκε κ δοθηκε η σχεση ως το τελος που μας δειξανε δε με καλυψε ως αντιβαρο των υπεροχων χρονων πλαι στον ΤΕΡΡΥ...


Δεν εχεις διαβασει το μανγκα/περιοδικο που ειναι η κανονικη ιστορια, ετσι;
Εκει θα δεις τον Αλμπερτ να υπερασπιζεται μπροστα σε ολους την Καντυ, να διαολοστελνει τους Ρανγκαν και πολλα αλλα καλα! Wink

Ασχετο τωρα, διαβασα αυτο

http://irenepan.posterous.com/28878342

και ειπα να σας το δωσω. Οντως οι γυναικες τα λεμε μεταξυ μας ή σε φιλους (Καντυ), ενω οι αντρες τα μαζευουν μεσα τους (Τερρυ).



study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 3:17 pm

αν πρέπει να διαλέξω ανάμεσα στο θάνατο του Άντονυ και το χωρισμό της από τον Τέρρυ, πιστεύω ότι ο θάνατος του Άντονυ την πόνασε περισσότερο, γιατί μπορεί να χώρισε με τον Τέρρυ, αλλά της αρκούσε το γεγονός ότι ήταν ζωντανός και τουλάχιστον επαγγελματικά έκανε το όνειρό του πραγματικότητα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 5:11 pm

Εγω πάλι θεωρώ τον χωρισμό της απο΄τον Τερρυ. Κατ' αρχην εχουμε την μαρτυρία της Κάντυ, όπως πολυ σωστά ανέφερε η Ακάλια. Επειτα ο πόνος του θανάτου είναι πάρα πολύ εντονος, αλλα βαθμιαία υποχωρεί, και στην καρδια σου μένουν πάντα οι αναμνήσεις και οι καλύτερες στιγμες αυτού που εχασες. Σε εναν χωρισμό, δεν υπάρχει μόνο ο πόνος και η αδικία αν θελετε της απώλειας. Το χειροτερο μαρτυριο είναι οι επιλογες μας! Καναμε καλα που φυγαμε; Μηπως έπρεπε να παλέψουμε λίγο ακόμα; Η Αμφιβολία ριζώνει για τα καλα κι όσο ξέρεις οτι ο άλλος βρήσκεται κάπου εκεί εξω, σε τρωει πάντα το ΑΝ... Οταν η Καντυ χωρισε τον Τερρυ, πήρε μια απόφαση. Υπάρχει κάτι πιο δύσκολο, απο το να αποφασίσεις για τη ζωή σου; Ισως το να αποφασίσεις για την ζωή των αλλών;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 11:58 pm

ariel έγραψε:
Εγω πάλι θεωρώ τον χωρισμό της απο΄τον Τερρυ. Κατ' αρχην εχουμε την μαρτυρία της Κάντυ, όπως πολυ σωστά ανέφερε η Ακάλια. Επειτα ο πόνος του θανάτου είναι πάρα πολύ εντονος, αλλα βαθμιαία υποχωρεί, και στην καρδια σου μένουν πάντα οι αναμνήσεις και οι καλύτερες στιγμες αυτού που εχασες. Σε εναν χωρισμό, δεν υπάρχει μόνο ο πόνος και η αδικία αν θελετε της απώλειας. Το χειροτερο μαρτυριο είναι οι επιλογες μας! Καναμε καλα που φυγαμε; Μηπως έπρεπε να παλέψουμε λίγο ακόμα; Η Αμφιβολία ριζώνει για τα καλα κι όσο ξέρεις οτι ο άλλος βρήσκεται κάπου εκεί εξω, σε τρωει πάντα το ΑΝ... Οταν η Καντυ χωρισε τον Τερρυ, πήρε μια απόφαση. Υπάρχει κάτι πιο δύσκολο, απο το να αποφασίσεις για τη ζωή σου; Ισως το να αποφασίσεις για την ζωή των αλλών;;;

τοσο σωστα ( και πικρα) ολα αυτα που αναφερεις αριελ.... αλλα κι εγω αυτο πιστευω. ο χωρισμος με καποιον που αγαπας και που και οι δυο παραμενουν ζωντανοι ειναι πιο επιπονος και πιο δυσκολος! η απωλεια του θανατου ενος αγαπημενου προσωπου ποναει αφανταστα!! αλλα υποχωρει με τον καιρο οπως πολυ καλα εγραψες γιατι μενουν μονο οι αναμνησεις!!! στην περιπτωση του χωρισμου, εκτος απο τα ΑΝ που παντα βασανιζουν την καρδια και το μυαλο ειναι κι αυτη η εξοντωτικη γνωση οτι πατανε την ιδια γη κι ομως δεν ειναι εφικτο να ειναι μαζι για Χ λογους-εμποδια και ασταθμητους παραγοντες!!! ειναι οι αλυσιδες που νιωθεις να σε περιοριζουν μακρια απο οτι θελησες περισσοτερο στη ζωη σου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 12:09 am

nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:
Εγω πάλι θεωρώ τον χωρισμό της απο΄τον Τερρυ. Κατ' αρχην εχουμε την μαρτυρία της Κάντυ, όπως πολυ σωστά ανέφερε η Ακάλια. Επειτα ο πόνος του θανάτου είναι πάρα πολύ εντονος, αλλα βαθμιαία υποχωρεί, και στην καρδια σου μένουν πάντα οι αναμνήσεις και οι καλύτερες στιγμες αυτού που εχασες. Σε εναν χωρισμό, δεν υπάρχει μόνο ο πόνος και η αδικία αν θελετε της απώλειας. Το χειροτερο μαρτυριο είναι οι επιλογες μας! Καναμε καλα που φυγαμε; Μηπως έπρεπε να παλέψουμε λίγο ακόμα; Η Αμφιβολία ριζώνει για τα καλα κι όσο ξέρεις οτι ο άλλος βρήσκεται κάπου εκεί εξω, σε τρωει πάντα το ΑΝ... Οταν η Καντυ χωρισε τον Τερρυ, πήρε μια απόφαση. Υπάρχει κάτι πιο δύσκολο, απο το να αποφασίσεις για τη ζωή σου; Ισως το να αποφασίσεις για την ζωή των αλλών;;;

τοσο σωστα ( και πικρα) ολα αυτα που αναφερεις αριελ.... αλλα κι εγω αυτο πιστευω. ο χωρισμος με καποιον που αγαπας και που και οι δυο παραμενουν ζωντανοι ειναι πιο επιπονος και πιο δυσκολος! η απωλεια του θανατου ενος αγαπημενου προσωπου ποναει αφανταστα!! αλλα υποχωρει με τον καιρο οπως πολυ καλα εγραψες γιατι μενουν μονο οι αναμνησεις!!! στην περιπτωση του χωρισμου, εκτος απο τα ΑΝ που παντα βασανιζουν την καρδια και το μυαλο ειναι κι αυτη η εξοντωτικη γνωση οτι πατανε την ιδια γη κι ομως δεν ειναι εφικτο να ειναι μαζι για Χ λογους-εμποδια και ασταθμητους παραγοντες!!! ειναι οι αλυσιδες που νιωθεις να σε περιοριζουν μακρια απο οτι θελησες περισσοτερο στη ζωη σου!!!

αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχ...ναν τι καλα που τα λες !!!!!!!!!!!!! ετσι ακριωως αισθανομαι κι εγω !!! και το ακομα πιο κουφο και αρρωστο ειναι οταν αυτος ο καποιος που δεν εισαστε μαζι μενει στο ακριβως απενατι στενο!!!!!!!!!!!!!! εεε εκει ειναι που πρεπει να ριξεις νια αυτοκτονια παρομοια με εκεινη της σουζαννα Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 12:43 am

ntalia έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:
Εγω πάλι θεωρώ τον χωρισμό της απο΄τον Τερρυ. Κατ' αρχην εχουμε την μαρτυρία της Κάντυ, όπως πολυ σωστά ανέφερε η Ακάλια. Επειτα ο πόνος του θανάτου είναι πάρα πολύ εντονος, αλλα βαθμιαία υποχωρεί, και στην καρδια σου μένουν πάντα οι αναμνήσεις και οι καλύτερες στιγμες αυτού που εχασες. Σε εναν χωρισμό, δεν υπάρχει μόνο ο πόνος και η αδικία αν θελετε της απώλειας. Το χειροτερο μαρτυριο είναι οι επιλογες μας! Καναμε καλα που φυγαμε; Μηπως έπρεπε να παλέψουμε λίγο ακόμα; Η Αμφιβολία ριζώνει για τα καλα κι όσο ξέρεις οτι ο άλλος βρήσκεται κάπου εκεί εξω, σε τρωει πάντα το ΑΝ... Οταν η Καντυ χωρισε τον Τερρυ, πήρε μια απόφαση. Υπάρχει κάτι πιο δύσκολο, απο το να αποφασίσεις για τη ζωή σου; Ισως το να αποφασίσεις για την ζωή των αλλών;;;

τοσο σωστα ( και πικρα) ολα αυτα που αναφερεις αριελ.... αλλα κι εγω αυτο πιστευω. ο χωρισμος με καποιον που αγαπας και που και οι δυο παραμενουν ζωντανοι ειναι πιο επιπονος και πιο δυσκολος! η απωλεια του θανατου ενος αγαπημενου προσωπου ποναει αφανταστα!! αλλα υποχωρει με τον καιρο οπως πολυ καλα εγραψες γιατι μενουν μονο οι αναμνησεις!!! στην περιπτωση του χωρισμου, εκτος απο τα ΑΝ που παντα βασανιζουν την καρδια και το μυαλο ειναι κι αυτη η εξοντωτικη γνωση οτι πατανε την ιδια γη κι ομως δεν ειναι εφικτο να ειναι μαζι για Χ λογους-εμποδια και ασταθμητους παραγοντες!!! ειναι οι αλυσιδες που νιωθεις να σε περιοριζουν μακρια απο οτι θελησες περισσοτερο στη ζωη σου!!!

αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχ...ναν τι καλα που τα λες !!!!!!!!!!!!! ετσι ακριωως αισθανομαι κι εγω !!! και το ακομα πιο κουφο και αρρωστο ειναι οταν αυτος ο καποιος που δεν εισαστε μαζι μενει στο ακριβως απενατι στενο!!!!!!!!!!!!!! εεε εκει ειναι που πρεπει να ριξεις νια αυτοκτονια παρομοια με εκεινη της σουζαννα Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719

lol! lol! lol! οχι Σουζανιες ntalia!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 12:59 am

nansecrets έγραψε:
ntalia έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:
Εγω πάλι θεωρώ τον χωρισμό της απο΄τον Τερρυ. Κατ' αρχην εχουμε την μαρτυρία της Κάντυ, όπως πολυ σωστά ανέφερε η Ακάλια. Επειτα ο πόνος του θανάτου είναι πάρα πολύ εντονος, αλλα βαθμιαία υποχωρεί, και στην καρδια σου μένουν πάντα οι αναμνήσεις και οι καλύτερες στιγμες αυτού που εχασες. Σε εναν χωρισμό, δεν υπάρχει μόνο ο πόνος και η αδικία αν θελετε της απώλειας. Το χειροτερο μαρτυριο είναι οι επιλογες μας! Καναμε καλα που φυγαμε; Μηπως έπρεπε να παλέψουμε λίγο ακόμα; Η Αμφιβολία ριζώνει για τα καλα κι όσο ξέρεις οτι ο άλλος βρήσκεται κάπου εκεί εξω, σε τρωει πάντα το ΑΝ... Οταν η Καντυ χωρισε τον Τερρυ, πήρε μια απόφαση. Υπάρχει κάτι πιο δύσκολο, απο το να αποφασίσεις για τη ζωή σου; Ισως το να αποφασίσεις για την ζωή των αλλών;;;

τοσο σωστα ( και πικρα) ολα αυτα που αναφερεις αριελ.... αλλα κι εγω αυτο πιστευω. ο χωρισμος με καποιον που αγαπας και που και οι δυο παραμενουν ζωντανοι ειναι πιο επιπονος και πιο δυσκολος! η απωλεια του θανατου ενος αγαπημενου προσωπου ποναει αφανταστα!! αλλα υποχωρει με τον καιρο οπως πολυ καλα εγραψες γιατι μενουν μονο οι αναμνησεις!!! στην περιπτωση του χωρισμου, εκτος απο τα ΑΝ που παντα βασανιζουν την καρδια και το μυαλο ειναι κι αυτη η εξοντωτικη γνωση οτι πατανε την ιδια γη κι ομως δεν ειναι εφικτο να ειναι μαζι για Χ λογους-εμποδια και ασταθμητους παραγοντες!!! ειναι οι αλυσιδες που νιωθεις να σε περιοριζουν μακρια απο οτι θελησες περισσοτερο στη ζωη σου!!!

αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχ...ναν τι καλα που τα λες !!!!!!!!!!!!! ετσι ακριωως αισθανομαι κι εγω !!! και το ακομα πιο κουφο και αρρωστο ειναι οταν αυτος ο καποιος που δεν εισαστε μαζι μενει στο ακριβως απενατι στενο!!!!!!!!!!!!!! εεε εκει ειναι που πρεπει να ριξεις νια αυτοκτονια παρομοια με εκεινη της σουζαννα Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719

lol! lol! lol! οχι Σουζανιες ntalia!!!

ετσι οπως εχω μπλεξει μονο για σουζαννιες ειμαι ! Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 01, 2011 12:05 pm

Εγώ νομίζω πως αυτό που την έκανε να χάσει τη γη κατώ απ'το τα πόδια της δεν ήταν ο χωρίσμός όχι...τον Τέρρυ θα μπορούσε να τον διεκδικήση αλλά δεν το έκανε και αυτός αλλά και αυτός δενν την διεκδύκησε ...τον θάνατο όμως όχι...δεν μπορείς να τον αλλάξεις τον θάνατο,είναι μόνιμος...και είναι πόνος πολύ μεγάλος και μόνο ο χρόνος μπορεί να επουλώσει τις πληγές,αλλά μέχρι να τις επουλώσει σε τριπάει σαν αγκάθι και το ξέρω ...ξέρω πολύ καλά αυτόν τον πόνο... Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 127880 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 127880 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 127880 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 127880 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 127880 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 127880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο δύσκολη στιγμή   Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 10, 2011 1:50 pm

μαζι σου sierra και εγω ξερω πολυ καλα αυτον τον πονο..... Crying or Very sad αλλο ο χωρισμος.... ο χωρισμος μπορει να επουλοθει πολυ ευκολα.... στις μερες μας βλεπω κοριτσια που καθε τρεις και λιγο χωριζουν και μετα τα ξαναφτιαχνουν με τον ιδιο... ενταξει δεν συμβαινει μια τετοιου ειδους κατασταση στην καντυ αλλα ο χωρισμος δεν μπορει να πιασει σε βαθμο πονου το θανατο.... ο θανατος του αντονυ ηταν ειναι και θα ειναι ο χειροτερος πονος της καντυ γιατι αλλο να πεθανει καποιος και αλλο να χωριζεις μαζι του..... απο την αλλη οι δυσκολες στιγμες πιστευω επιρεαζονται και απο την ηλικια αν το καλωσκεφτω Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 5036 στην ηλικια που η καντυ δεν γνωριζει τι σημαινει ερωτας και αγαπη ο χειροτερος πονος ειναι να χασεις φιλο (στην κατασταση αυτην την αννυ) αλλα μεγαλωνοντας που καταλαβαινεις τον ερωτα και την αγαπη ο χωρισμος της με τον τερυ δεν ποιανει μια σε βαθμο πονου με το θανατο του αντονυ γιατι οπως ειπα αλλο χωρισμος και αλλο θανατος Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 385145 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 385145 Η πιο δύσκολη στιγμή - Σελίδα 2 385145 καημενη καντυ!!! ολα τα περασες!!!!!! Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
 
Η πιο δύσκολη στιγμή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Η πιο ρομαντική στιγμή
» Ηπιο αστεία στιγμή
» Η πιο αστεια στιγμη σε anime και manga!!!!
» Η πιό περήφανη στιγμή των μαμάδων της Κάντυ
» Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Κάντυ-
Μετάβαση σε: