Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Eurovision 2024
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Τα αγόρια της Κάντυ

Πήγαινε κάτω 
+6
ariel
freckled-faced girl
libra
lola1301
ntalia
domniki
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 7:53 pm

ενδιαφερουσα η τοποθετηση σου liana μου. παρολα αυτα την Καντυ την ειδαμε να παιρνει μονη της πολλες αποφασεις για την ζωη της και αφου ηταν μελος της οικογενειας Αρντλευ, οπως να φυγει απο το κολλεγιο, να γινει νοσοκομα κλπ. ακομα και τοτε ο Αλμπερτ ηταν ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ της αλλα δεν ειχε γνωμη για τις επιλογες της. ηταν τελειως προσωπικη υποθεση της Καντυ αυτες οι αποφασεις... ακομα δεν καταλαβαινω... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 9:46 pm

nansecrets έγραψε:
ενδιαφερουσα η τοποθετηση σου liana μου. παρολα αυτα την Καντυ την ειδαμε να παιρνει μονη της πολλες αποφασεις για την ζωη της και αφου ηταν μελος της οικογενειας Αρντλευ, οπως να φυγει απο το κολλεγιο, να γινει νοσοκομα κλπ. ακομα και τοτε ο Αλμπερτ ηταν ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ της αλλα δεν ειχε γνωμη για τις επιλογες της. ηταν τελειως προσωπικη υποθεση της Καντυ αυτες οι αποφασεις... ακομα δεν καταλαβαινω... scratch

δεν ειχε γνωμη για τις επιλογες της γιατι ακριβως δεν ηθελε να εχει τον ρολο του πατερα στη ζωη της καντυ ... αλλα στο θεμα του αρραβωνα μην ξεχνατε πως ειχαν πει στη καντυ οτι ηταν επιθυμια του μεγαλου θειου να παρει η καντυ τον νηλ οποτε επρεπε να παρεμβει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07, 2010 12:01 am

θα πω μια ανοησια σε αυτο το σημειο που ισως να μην σας αρεσει αλλα θα την πω...γιατι ειμαι και μικρη και ετσι σκεφτομαι εγω...εγω λοιπον ειμαι συγουρη πως σε αυτο το σημειο (δλδ αρραβωνα νηλ-καντυ)παρεμβει διοτι και μονο η σκεψη του αλμπερτ να παντρευοταν τον νηλ τον αηδιαζε geek σορρυ για την εκφραση δεν εβρισκα κατι αλλο πιο επειηκες...δεν ηθελε να την χασει με κανενα τροπο και μαλιστα οχι με αυτον ...πανικοβληθηκε τοσο...και μετα με τον τροπο που του τα μετεφερε η καντυ ηξερε πως επρεπε να παρει τα μετρα του!

οπωσδηποτε ο αλμπερτ ηθελε η καντυ του να ειναι ευτυχυσμενη...αν οχι στο πλαι του...στο πλαι οποιουδηποτε αλλου αντρα αλλα οχι αυτου!!!!!!!!!! :x
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07, 2010 7:25 am

juliet έγραψε:

Η δικη μου άποψη είναι οτι επίσης την προόριζε αλλα δεν της προέκυψε...εδώ μπερδεύονται δυο πεποιηθήσεις η ίδια η Μιζούκι είχε πει οτι "προοριζα για την κάντυ τρεις αγάπες΄την περαστική, την παθιασμένη και μία τρυφερή προκαθορισμένη αγάπη για τον Άλμπερτ".

Πού το έχεις διαβάσει αυτό Juliet? Δεν το εχω δει πουθενά γραμμένο και απορώ πώς οι αλμπερτικές δεν εχουν κάνει σημαία αυτή τη δήλωση της Μιζούκι Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 5036

Η υιοθεσία ισχύει μέχρι και το τελευταίο επεισόδιο του anime, μέχρι και την τελευταία σελιδα του manga. Αν είχε ακυρωθεί, φαντάζομαι θα γίνοταν λόγος γι'αυτό Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 889631
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07, 2010 8:52 am

domniki έγραψε:
juliet έγραψε:

Η δικη μου άποψη είναι οτι επίσης την προόριζε αλλα δεν της προέκυψε...εδώ μπερδεύονται δυο πεποιηθήσεις η ίδια η Μιζούκι είχε πει οτι "προοριζα για την κάντυ τρεις αγάπες΄την περαστική, την παθιασμένη και μία τρυφερή προκαθορισμένη αγάπη για τον Άλμπερτ".

Πού το έχεις διαβάσει αυτό Juliet? Δεν το εχω δει πουθενά γραμμένο και απορώ πώς οι αλμπερτικές δεν εχουν κάνει σημαία αυτή τη δήλωση της Μιζούκι Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 5036

Η υιοθεσία ισχύει μέχρι και το τελευταίο επεισόδιο του anime, μέχρι και την τελευταία σελιδα του manga. Αν είχε ακυρωθεί, φαντάζομαι θα γίνοταν λόγος γι'αυτό Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 889631

Γεια σου ντομ, για την ακριβεια του λόγου: αυτό το κομματακι
extracts from an essay by Keiko Nagita (a.k.a. Kyoko Mizuki)


I prepared three loves for Candy. Ephemeral faint first love for Anthony. ardent love for Terry. And destined gently love for Arbert.
But because Terry written by Igarashi was so fascinating, he was favored by readers expressly.
Even I was enchanted by his demeanor, and my heart leapt. When I wrote the scene in which was the separation of Terry and Candy, I put down my pen because I had difficulty breathing and something blurred my eyes. It wasn't long before I realized that I held my breath and my eyes were wet with tears. Many years have passed since the day I wrote the ending. However I am sometimes asked about her even now. Many readers reproached me, "Why did you spoil the relationship between Candy and Terry?"
Whenever I was scolded by the readers, my heart was too full for words because of their firm friendship for Candy, and I felt guilty for them.

Δημοσιευετε στο κλειστό space της Ιτομαρού, από εκθεση της Μιζούκι, νομίζω οτι πανω κάτω τα λεει όλα. Οτι ετοίμασε 3 μορφές αγάπες για την Κάντυ αλλά ο Τέρυ...

Είναι απόσπασμα από μία ερώτηση όπου η Μιζούκι υποτίθεται οτι απανταει αν η Καντυ θα παντρευτει τον Άλμπερτ, αργότερα λεει πως ήθελε να παρουσιασει την Καντυ ως μία πεταλουδίτσα αλλά εγώ δεν την βλέπω να ολοκληρώνει αυτό που λέει οτι είχε ετοιμασει, επίσης μόνο αυτό δεν απανταει στην ουσια ( αν η Καντυ θα παντρευτεί τον Αλμπερτ) στο τελος λέει


Liking, love, affection". Does her affection for Albert beget love in the near future? How does he feel her? ―――That will be another story.

Επομενως με την τελευταια της πρόταση μας λεει οτι στο παρον δεν υπαρχει ερωτας, αυτό είναι μία αλλη ιστορία. Εμεις προς το παρών μπορούμε να μεινουμε ηρεμες lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07, 2010 10:49 am

Juliet είχες αυτό το πολυτιμο ντοκουμέντο τόσο καιρό και δεν το είχες αναφέρει Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 559316

Η Μιζούκι τα λέει όλα: ξεκίνησε με την σκέψη να δημιουργήσει τρεις έρωτες για την Κάντυ αλλά ο Τέρρυ απέκτησε ζωή και συνείδηση και δεν την άφησε να ολοκληρώσει την αρχική της ιδέα. Αυτό είναι κάτι πολύ σύνηθες για τους συγγραφείς: ξεκινούν με μια αρχική ιδέα, αλλά μετά οι ήρωες παίρνουν σάρκα και οστά, και αποκτούν δική τους θέληση. Η ιστορία αποκτά δικιά της ζωή και τα αρχικά σχέδια αλλάζουν. Το έχω ακούσει και από αλλούς συγγραφείς να το αναφέρουν. Κάπως έτσι δεν ειναι και η πραγματική ζωή? Ξεκινάμε με κάποια όνειρα και στόχους, και στο τέλος καταλήγουμε κάπου εντελώς διαφορετικά απ'ο,τι σχεδιάζαμε!!!

Μια φορά σε ένα ταξίδι μου στο Λονδίνο είχα μπει στο τρένο για να κάνω το μισάωρο ταξιδι από το αεροδρόμιο στην πόλη. Δίπλα μου καθόταν μια συμπαθητική βρετανίδα κυρία. Και άρχισε να μου μιλάει! Ήταν ευγενέστατη και γλυκυτατη. Μου έκανε εντύπωση που ξεκίνησε εκείνη την συζητηση, αλλα μου είπε οτι δεν ταξιδευε συχνα και ένιωθε κάπως αβολα. Κατοικουσε σε ένα μικρο νησακι στη θάλασσα της Μαχης και δεν ηταν συνηθισμενη στον πολυ κόσμο. Μου είπε όμως οτι η καταγωγή της δεν ήταν από το νησί αυτό, αλλά από τα περίχωρα του Λονδίνου. Όταν την ρώτησα πώς αποφάσισε να μετακομίσει στο νησί, μου απάντησε οτι όταν ήταν 20 χρονών αποφάσισε να κάνει ένα μεγάλο ταξίδι στον κόσμο. Θα ξεκινούσε περνώντας στο νησί και μετά θα ταξίδευε απέναντι στην ηπειρωτική Ευρώπη. Είχε μεγάλα σχέδια και ηταν ενθουσιασμένη. Όμως όταν εφτασε στο νησί γνώρισε τον άντρα της, τον ερωτεύτηκε, παράτησε τα σχέδια για ταξίδια και τελικά δεν πήγε πουθενά! Έζησε όλη την υπόλοιπη ζωή στο νησάκι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 2:30 pm

@ Καλά Juliet, μπορεί να κάνεις μέχρι και μήνες να εμφανιστείς στο φόρουμ αλλά όταν έρχεσαι δε μας αφήνεις άντερο από τα γέλια... lol!

Τα παραπάνω τα έχουμε γράψει άπειρες φορές. Το βρίσκω χαζό να επαναλαμβάνουμε με κάθε ευκαιρία το αν ο Άλμπερτ έδειξε τα αισθήματά του προς την Κάντυ είτε στο μάνγκα είτε στα γράμματα και αν η Κάντυ με τον καιρό τον είχε ερωτευτεί και αν και πότε άφησε στο παρελθόν της οριστικά τον Τέρρυ... Η πρόθεση της Μιζούκι ήταν οι τρεις έρωτες... Μετά τον θυελώδη με τον Τέρρυ θα ακολουθούσε η ήρεμη αγάπη - ή όπως αλλιώς την αποκαλούσε- του Άλμπερτ... Το αν το έδειξε ξεκάθαρα ή απλά άφησε ενδείξεις είναι άλλο θέμα...

Η ουσία είναι πως ο Τέρρυ με την Κάντυ στο μυαλό της Μιζούκι δεν είχαν κανένα μέλλον... Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 180310



_________________
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 2:45 pm

nansecrets έγραψε:
δηλαδη για να καταλαβω εγω η μικρη και αμυαλη τερρικια... τελικα η περιβοητη υιοθεσια που δεν ηταν ακριβως υιοθεσια αλλα κατι αλλο οπως εχει ακουστει, ισχυε αναλογα την περιπτωση και το συμφερον του Αλμπερτ? δηλαδη οταν ειναι για τον φανταστικο ερωτα που του προκυπτει με την Καντυ δεν ισχυει και οταν προκειται για να παντρευτει η Καντυ π.χ. τον Νηλ ισχυει? scratch

μια απορια εξεφρασα και συγχωρηστε με.. ειμαι μικρη και δεν καταλαβαινω τοσο σοβαρα θεματα..
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 1535215984


Νάνσυ μου, ο Άλμπερτ υπερτόνισε πως ήταν αυτός που υιοθέτησε την Κάντυ ακριβώς επειδή τον παρέκαμψε η θεία όταν θέλησε να παντρέψει τον ηλίθιο με το κορίτσι μας, και όχι τόσο για να δείξει πως ήταν πατέρας της αλλά κυρίως για να πει πως ήταν η κεφαλή της οικογένειας και οι όποιες αποφάσεις που αφορούσαν την οικογένεια περνούσαν από την έγκρισή του. Η Κάντυ, εκτός από ένα γράμμα που τον αποκαλεί πατέρα και αυτός της το ξεκόβει αμέσως μετά, ποτέ δεν τον θεωρεί γονιό της.


_________________
Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα αγόρια της Κάντυ   Τα αγόρια της Κάντυ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 8:40 pm

Aldebaran έγραψε:

Νάνσυ μου, ο Άλμπερτ υπερτόνισε πως ήταν αυτός που υιοθέτησε την Κάντυ ακριβώς επειδή τον παρέκαμψε η θεία όταν θέλησε να παντρέψει τον ηλίθιο με το κορίτσι μας, και όχι τόσο για να δείξει πως ήταν πατέρας της αλλά κυρίως για να πει πως ήταν η κεφαλή της οικογένειας και οι όποιες αποφάσεις που αφορούσαν την οικογένεια περνούσαν από την έγκρισή του. Η Κάντυ, εκτός από ένα γράμμα που τον αποκαλεί πατέρα και αυτός της το ξεκόβει αμέσως μετά, ποτέ δεν τον θεωρεί γονιό της.


ναι δεν διαφωνω στο παραδειγμα που αναφερεις alde μου,
απλα αναρωτιεμαι, πατερας της δεν ειναι, η υιοθεσια δεν ειναι ακριβως υιοθεσια (ολα αυτα τα υποστηριζετε οι αλμπερτικες)
μηπως τοτε ουτε και σαν κεφαλη της οικογενειας δεν θα ηταν σωστο να παρεμβαινει στη ζωη της Καντυ?
συμφωνα παλι με την ιστορια και την μη αναιρεση ουτε της υιοθεσιας ουτε και του ρολου του Αλμπερτ για τη ζωη της Καντυ (ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ) βλεπουμε πως ο Αλμπερτ παρενεβη και για τον λογο που ανεφερες (αραββωνας Καντυ με Νηλ) και γιατι για τον κοινωνικο περιγυρο ειναι γνωστη η υιοθεσια της Καντυ απο την οικογενεια Αρντλευ. Αρα σε ενδεχομενο αραβωνα/γαμο της Καντυ που ειχε υιοθετησει θα επρεπε να συμφωνει και ο ιδιος ο Αλμπερτ και οχι απλα η Ελρου!
Αρα καταληγω πως δεν ειναι και τοσο απλα τα πραγματα. Δεν αποφασιζε η Ελρου μονη της ποτε και για τιποτα αλλα ο κυριως Αλμπερτ και ειδικα στο θεμα της Καντυ.
το αν τον αποκαλει πατερα ή οχι η Καντυ τον Αλμπερτ δεν ειναι το μοναδικο που πρεπει να σταθουμε. ειχαν γνωριμια απο πριν και ειναι λογικο να εχουν κρατησει την οικειοτητα που ανεπτυξαν στην αρχικη μορφη παρα οταν εγινε γνωστο πως ειναι κηδεμονας της.

Ελπιζω να βγηκε νοημα γιατι εχω ημικρανια και δεν ειμαι σιγουρη για οσα εγραψα.. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα αγόρια της Κάντυ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;
» Κάντυ-κάντυ συνέχεια όπως την θυμάμαι!
» Τι δεν μας αρεσει τοσο στην Καντυ-Καντυ;
» καντυ-καντυ!ευτυχισμενο τελος για ολους!!
» Η ταινία της Κάντυ Κάντυ στα Ελληνικά!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Υπόλοιποι αγαπημένοι χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: