Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"

Πήγαινε κάτω 
+5
Aldebaran
candy-candy
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
stavroylaki
Sierra
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 10:44 pm

Αυτόν θέλεις σίγουρα;;;
confused
Θα μοιάζει αρκετά με της Σιέρας : " Ένα φαν φικ με τον άντονυ ζωντανό..."


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 10:47 pm

Δεν εχω αλλη ιδεα αλντε.... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 310719
"Μια ζωη μαζι με εσενα... Καντυ-Αντονυ" ??
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 315913 Δεν ξερω... Λιγο ρομαντικο αλλα δεν εχω αλλη ιδεα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 10:50 pm

stavroylaki έγραψε:
..
"Μια ζωη μαζι με εσενα... Καντυ-Αντονυ" ??
...

Αυτός ο τίτλος μου φαίνεται καλύτερος! Idea Να τον κρατήσουμε;;; Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 10:51 pm

Αντε να τον κρατησουμε cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 10:56 pm

Έτοιμο!!! st
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 10:58 pm

ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥ Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 891341
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 11:00 pm

Πριν μου το ζητήσεις... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 11:02 pm

Eισαι υπεροχηηηη cheers
Αλλα εγω θα περιμενω την ωρα και την στιγμη που θα ακουσω σχολιο σου για το στορυ.. Οσοσ αυστηρη κριτης και αν εισαι!!! Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 73559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 11:06 pm

Σου υπόσχομαι να αρχίσω το διάβασμα από αύριο... flower

Τώρα, χαζολογώ την Τελετή Λήξης των Ολυμπιακών και κάνω δουλειά ρουτίνας εκμεταλλευόμενη το τσάμπα ίντερνετ που, απλόχερα, μου παρέχει ο γείτονας... jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 11:08 pm

χαχαχα Εγω παλι καποια στιγμη πρεπει να Αφησω τον υπολογιστη Και το βιντεο που κανω εδω και 2 εβδομαδες γιατι σε 4 μηνες δεινω Lower και ξεκινω μαθηματα τελη αυγουστου Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 11:11 pm

stavroylaki έγραψε:
χαχαχα Εγω παλι καποια στιγμη πρεπει να Αφησω τον υπολογιστη Και το βιντεο που κανω εδω και 2 εβδομαδες γιατι σε 4 μηνες δεινω Lower και ξεκινω μαθηματα τελη αυγουστου Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 137270

Καλό σου βράδυ και καλή επιτυχία... αν και είμαι σίγουρη πως θα διαπρέψεις και στα αγγλικά... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 11:12 pm

Aldebaran έγραψε:
stavroylaki έγραψε:
χαχαχα Εγω παλι καποια στιγμη πρεπει να Αφησω τον υπολογιστη Και το βιντεο που κανω εδω και 2 εβδομαδες γιατι σε 4 μηνες δεινω Lower και ξεκινω μαθηματα τελη αυγουστου Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 137270

Καλό σου βράδυ και καλή επιτυχία... αν και είμαι σίγουρη πως θα διαπρέψεις και στα αγγλικά... Smile

Μακαρι αν και απο ολους εχω ακουσει πως ειναι γελοιο το πτυχιο που θα δωσω οποτε καπως ξεανχωνομαι απο αυτο....
Καλο βραδυ αλντε και ονειρα γλυκα!!!

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 2814691519
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 11:32 am

Στο θέμα μας τώρα...

Ο τρόπος γραφής σου υποδεικνύει πως είσαι ένα πολύ ρομαντικό κορίτσι που κάνει όνειρα για την πρώτη και παντοτινή αγάπη... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 5103 Ο Άντονύ σου (που χαίρομαι πάρα πολύ που είναι ζωντανός Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 48364 ) είναι εξίσου ευαίσθητος όπως και η Κάντυ και ζουν μαζί στο όμορφο συννεφάκι τους... :<3:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 2:00 pm

Kαπως ετσι.... Σωστα τα περιεγραψες... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 5103
Χαιρομαι που σου αρεσε..... Ξεκινω απο χτες την συνεχεια... Wink
Αλλα θα αργησω λιγο διοτι ξεκινω ΠΟΛΥ διαβασμα.... Sad
το ιδιο ισχυει και για το καλοκαιρινο φικακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 27, 2012 5:04 pm

συνέχεια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 27, 2012 11:03 pm

την εδωσα αν τυχον δεν την εχεις δει και συνεχιζω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2012 1:47 pm

εδωσα και το 20ο κεφαλαιο.. Λιγη περιπετιωδεις αλλα αυτο ειναι το παραπονο μου απο την μιζουκι... Τετοια δραση ποτε της δεν εβαλε... Sad
Αλλα δεν πειραζει θα την Βαλω εγω!!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 29, 2012 1:25 pm

ωρε σταυρουλακι.....

τι ρομαντζο ειναι αυτο......!!!!! Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 699469

μια ρομαντικη ψυχη...δεν το ειχα για τοσο θαρραλεο τον αντονυ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 29, 2012 2:11 pm

πράγματι ..α εχς ξεφύγει,....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 29, 2012 3:56 pm

Ελενορ σε ευχαριστω βλεεε..... Ειμαι πολυ ρομαντικια το ξερωωω Cool
Ο Αντονυ... Αχ αυτος ο αντονυ... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 930789
Εγω παντως τον αντονυ τον ειχα για τοσο θαραλλεο.... Βασικα οταν αγαπας καποιον κανεις τα ΠΑΝΤΑ ! ... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 559316
Πιστευω πως αν υπηρχε κατι τετοιο στο ανιμε ο αντονυ θα το εκανε! Ακομα και νευριασμενος με την καντυ την αγαπουσε και θα εκανε τα παντα για να το αποδειξει... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 5103
Αλλα παλι... Εγω δεν ακολουθω την μαμα Μιζουκι... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 889631
Θα δειτε αρκετους χαρακτηρες να αλλαζουν προς το καλυτερο βεβαιως βεβαιως... Ενα παραδειγμα η αννυ.... Δεν την θελω αδυναμη και να στιριζεται στους αλλους... Θα την δειξω ετσι ωστε να εχει μαθει να στεκεται στα ποδια της και να βοηθαει την φιλη της! με την οποια θα κανει τα παντα για να τα ξαναβρουν!
Το φικακι μου εκτος απο αυτο... Στιριζεται σε εμενα και μονο.... Δεν χρειαζεται να ακολουθω την Μιζουκι θα κανω ενα φικακι και αλολουθω την ροη που θα ηθελα εγω για τους ηρωες.... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 54975

Ετσι καντυ μου συμπερενουμε στο οτι δεν εχω ξεφυγει... Γιατι αυτο ειναι το φικ.... Μια δικια σου πλοκη για τους ηρωες... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 29, 2012 7:40 pm

οοοοοο...!!!!!
σταυρουλακι τι ηταν αυτο????? Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 679307
καντουλα μ????ταπα,ε,ταπα????? Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 175236
να σ πω σταυρουλι,δν τον ειχα για τοσο θαρραλεο...
αλλα δικο σ ειναι το φικWinkπροσεχε μονο μην το αλλαξεις πολυ
γιατι δν θα καταλαβαινο0με για ποιον μιλαμεSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 29, 2012 10:22 pm

Ταπα ποια ταπα??? Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 678436
ΑΑΑ σας παρακαλω ελενορ μπεικερ Δεν θελω να εχω καυγαδες με την καντυ μου!!! Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 559316
Απλα εξηγησα δυο τρια πραγματα... Δεν το ειπα με αυτη την στεψη... κατευθειαν εσεις!! Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 180310

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 720684 Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 720684 Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 720684 Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 720684 Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 720684

Λοιπον για να πω την αληθεια... Τον αντωνακη μας το κανω λιγο εως πολυ σαν τον δικο μου αντονυ και εκεινος σιγουρα αν ζουσε θα το ειχε κανει Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 375733
Αλλα παλι και τον αντονυ της Μιζουκι τον ειχα ικανο για κατι τετοιο... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 35868
τεσπα γουστα ειναι αυτα... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 391308

Ευχομαι να ανεβασω και την συνεχεια... Μεχρι τοτε αναμαινεται... αλλα με τετοιο ερωτα που εχω ριξει με το φικ αυτο σας βλεπω να εχετε την συνεχεια ΠΟΛΥ συντομα... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 262564
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 30, 2012 6:17 pm

Κάνε ό,τι θέλεις με τον Άντονυ.....
στο κατω-κατω...δικο σου ειναι το φικ...
εινα ευκαιρια να δημιουργησεις τον Αντονυ π σ αρεσειWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 30, 2012 11:29 pm

ΑΧΧΧΧΧΧΧ .... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 930789
καπως ετσι..... Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"   Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 01, 2012 2:11 pm

παιδια μου φαινεται....
ή έχουμε λίγο-πολύ καιρό να δούμε συνέχεια σε κάποιο από τα φικ μας???? confused
άντε να μαζευόμαστε σιγά-συγά!!!!!!!!!!!!! dindon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Μιά ζωή μαζί με σένα... Κάντυ Άντονυ
» Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..
» Σχόλια για της Σιέρρας το φικ με τον Άντονυ ζωντανό
» Σχόλια για "Η Κάντυ το 'Σκασε"
» Σχόλια : Κάντυ Κάντυ η συνέχεια...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: