Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΔευ Ιουλ 23, 2012 9:59 am

Σας τρόμαξα πρωϊνιάτικα;;;; Laughing

Μια ακόμη καταστροφή του κόσμου είναι προ των πυλών σύμφωνα με το ημερολόγιο των Μάγια

(ξέρετε... τη φυλή εννοώ... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  35868 όχι τη μέλισσα... )

http://www.klik.gr/magazine/08/%CF%84%CE%BF-%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%B9%CE%BF-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%BC%CE%AC%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-2012

Είμαι σίγουρη πως δεν έχετε πάρει τις ρούγες πανικοβλημένοι για το τί θα συμβεί αφού και αυτόν τον σκόπελο (όπως εκείνον του 2.000: της έλευσης δλδ της νέας χιλιετίας μαζί με τον αντίχριστο, τη Δευτέρα Παρουσία και πλήθος άλλων καταστροφών Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  315913 )...
Εγώ, καλού - κακού, σκέφτομαι να στολίσω το χριστουγεννιάτικό μου δέντρο από τον Οκτώβρη Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  598902 (αντί για μέσα Νοέμβρη που το κάνω συνήθως) ώστε αν συμβεί κάτι, τουλάχιστον να το έχω (το... δέντρο μου) φχαριστηθεί... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  77426
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΔευ Ιουλ 23, 2012 12:48 pm

ναι.......
Και περυσι ελεγαν οτι στις 11/11/2011 θα γινει η καταστροφη του κοσμου
στις 11 προ ή μετά το μεσημερι.....
Καλα αμα ειναι ετσι.....τα προιοντα π εχουν ημερομηνια ληης το 2013
δεν θα προλαβουν να ληξουν.....
Θεε μ....τη πλυση εγκεφαλου μας εχουν κανει οι ατιμοι!!!!!!
Αμα ειναι να γινει η καταστροφη(που αμφιβαλλω!!!!)
τοτε ευπροσδεκτη να ειναι,να μας βγαλει κ απο την κριση
και απο τα χρεη π εο0με να πληρωσουμε....
Και εμενα απο τα 4 ακομη χρονια πανω στα βιβλια......
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΔευ Ιουλ 23, 2012 4:29 pm

Ναι εγω ειμαι απολυτα προετοιμασμενη για την καταστροφη του κοσμου Twisted Evil
Εδω και 6 μήνες κάνω πρόβες στο τραβηγμα των μαλλιων μου Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  238107
και στις τσιριδες που θα ακολουθήσουν.... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  790358 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  790358 την στιγμη που το ρολόι θα δίξει 21/12/12, καθως απο το πρώτο κιόλας λεπτο... τικ τακ τικ τακ.... Suspect θα αρχισουν να πεφτουν μετεωρίτες στην γη!!! bom bom οι Αριανοι που τοσα χρονια κρύβονταν θα μας ριχνουν λειζερ με την σκεψη τους και μόνο!!!! :affraid: :affraid: το τερας του λοχνες θα αρχισει να χορευει τανγκο με τον κινκ κονκ Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  1535215984 και η μιζουκι θα μας αποκαλυψει σε παγκοσμια μεταδοση Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  679307 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  175236 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  679307 οτι ποτε δεν ειχε σκεφτει ενα τελος για την Καντυ και τοσα χρονια μας δουλευε ψιλο γαζί!!!! Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  137270 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  310719

σοβαρα τωρα...
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  889631 σιγα μη ερθει το τελος του κοσμου σε μια μερα μονο Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  889631
θα παρει κανα διημερο το ελαχιστο!!!! Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  315913 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24, 2012 9:52 am

papirous έγραψε:
...και η μιζουκι θα μας αποκαλυψει σε παγκοσμια μεταδοση Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  679307 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  175236 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  679307 οτι ποτε δεν ειχε σκεφτει ενα τελος για την Καντυ και τοσα χρονια μας δουλευε ψιλο γαζί!!!! Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  137270 Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  310719
...

Μη μου βάζεις ιδέες και δεν κοιμηθώ εκείνο το βράδυ περιμένοντας την αναγγελία... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  559316
Είναι, βλέπεις, και η διαφορά της ώρας στη μέση... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  720684

Εγώ, πάντω, μιά μέρα πριν θα πάω στον άντρα της ζωής μου και θα του εκφράσω τον -εδώ και 42 χρόνια- διακαή μου έρωτα... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24, 2012 10:20 am

Παράθεση :
Εγώ, πάντω, μιά μέρα πριν θα πάω στον άντρα της ζωής μου και θα του εκφράσω τον -εδώ και 42 χρόνια- διακαή μου έρωτα...

γιατί να το αφήσεις αυτό για αργότερα .. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Ιουλ 24, 2012 12:26 pm

candy-candy έγραψε:
Παράθεση :
Εγώ, πάντω, μιά μέρα πριν θα πάω στον άντρα της ζωής μου και θα του εκφράσω τον -εδώ και 42 χρόνια- διακαή μου έρωτα...

γιατί να το αφήσεις αυτό για αργότερα .. Laughing


Το μόνο που με προβληματίζει είναι μήπως με περάσει για τρελή... jocolor αλλά θα το ρισκάρω... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  77426
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤετ Ιουλ 25, 2012 11:45 am

Λέτε στο ημερολογιο των μαγιας να ειναι γραμμένο το επερχόμενο τέλος της Κάντυ Idea γιατι εχει γινει σαπουνοπερα πια αυτό το τελος που του αξιζουν παπυροι και ιερογλυφικά,!λετε να γινει καταστροφη και τελικά να μην μαθουμε ποτε , λετε να φαμε τα αυτία του Αγιου Πέτρου...ωιμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 1:09 pm

Telika... de synevei tipota... Laughing gia mia akomh fora...

To telos 8a er8ei otan kaneis den tha to perimenei... opote... de xreiazetai na proetoimastoume... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  315913

Alla na mhn ksexnate na roufate thn ka8e mera sa na htan h teleytaia...

"Seize the day..." pou elege o John Keating sto "Dead poets society" protou ginoume astroskonh...

(h alliws: Gela, Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  330163 Agapa :<3: kai Tragouda... Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  699469 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 4:34 pm

ωραια greeklish προπαντως χδ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 7:48 pm

candy-candy έγραψε:
ωραια greeklish προπαντως χδ

Xalia einai, eh???? Sad

To kserw... 8a mou ta dior8wsw thn Pempth sth douleia... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;    Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;  Icon_minitimeΤετ Δεκ 26, 2012 9:33 am

καλέ απλά δεν είχα χρόνο να γράψω! Εμείς στο σχολείο όλη την μλερα χαιραιτιόμασταν και κλαίγαμε για πλάκα! ουρλιάξαμε στο τέλος και δεν έγινε τπτ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
 
Είστε έτοιμοι για την ... (επερχόμενη) καταστροφή του κόσμου;;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ???????
» Μια γιορτή για τις μαμάδες όλου του κόσμου!!! Happy Mom's day

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: