Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"

Πήγαινε κάτω 
+12
VaggelisV
voula
Angel_Ray
Τερυλία
fakidomoutraki
Elenor Baker
candy-candy
ariathniM
Aldebaran
stavroylaki
ioanna
papirous
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 07, 2013 5:01 pm

Elenor Baker έγραψε:
η Τερεζα ηταν στην νο0βελα...???? confused

Εμμμ... όχι... αλλά συμβάλει στο να συνδεθούν όλοι οι υπόλοιποι μεταξύ τους... Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 08, 2013 8:43 am

Aldebaran έγραψε:
... και επανέρχομαι δριμύτερη... Cool

Τα σχόλια για το πόσο μου αρέσει η ιστορία σου, είναι περιττά... flower

Για μιά ακόμη φορά, φέρνεις στο προσκήνιο άτομα από το παρελθόν της Κάντυ... υποψιάζομαι για να καλυφθούν έντεχνα τα κενά της Μιζούκι όπως για πχ.: πού στον κόρακα ξεπήδησε η αλληλογραφία στη νουβέλα με τους Κάρσον έπειτα από τόοοοοσα χρόνια αλλά και για να "δέσει" το φικάσι σου... Τζεφ, Τέρρυ, Τερέζα, Κάντυ όλοι μαζί μιά παρέα στα κακόφημα σοκάκια του Λονδίνου... Τελικά... αυτός ο κόσμος μιά σταλίτσα είναι... jocolor


Σπόιλερ:

Μετά τη βούτα στο παρελθόν και την επικείμενη συνάντηση, να περιμένουμε απανωτά εγκεφαλικά και ανακοπές στο ηλιθιόσογο και τους κλώνους του;;;; Twisted Evil Ανυπομονώ... bounce

χαιρομαι που συνεχιζει και σου αρεσει Αλντε, Smile αν και σου εχω στερησει τον αγαπημενο σου πριγκιπα....(το ξερεις οτι το εκανα με πονο ψυχης Razz αλλα μαλλον το χες ψιλιαστει οτι μια τερυκια τελικα τετοια εξελιξη θα εδινε lol! lol! )
ολα θα εξηγηθουν με το τελος παντως, γιατι σας εχω πει ηδη οτι το τελος μου χε ρθει στο μυαλο απο την 1η στιγμη... jocolor
και ναι εχεις δικιο ο Τζεφ μου ηρθε λουκουμι!!! lol! οσο αφορα το σοι με τις καμπιες, σιγουρα στα επομενα κεφαλαια θα μαθουμε πολλα πραγματα για το παρελθον, κυριως μεσα απο τα ματια της Κάντυ και του Τερρυ st
οποτε ισως να κανουμε καιρο να τους ξαναδουμε!
Παράθεση :
η Τερεζα ηταν στην νο0βελα...??
αμα καταφερα να σας πεισω οτι η τερεζα ηταν αρχικος χαρακτηρας μηπως να παρατησω τον λοφο και να γραψω καμια τριλογια τυπου τολκιν?!!!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 08, 2013 2:15 pm

papirous έγραψε:
αμα καταφερα να σας πεισω οτι η τερεζα ηταν αρχικος χαρακτηρας μηπως να παρατησω τον λοφο και να γραψω καμια τριλογια τυπου τολκιν?!!!!! lol! lol! lol!

Εγώ στο έχω πει... αφού εκτός από το ταλέντο υπάρχει και η φαντασία, είναι κρίμα να χαραμίζεσαι... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 09, 2013 10:10 am

Μόλις πήρα χαμπάρι το νέο σου κεφάλαιο και ακόμη δεν έχω συνέλθει από το σοκ... Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 229

Τι πίνεις κοπέλα μου;;;Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Smoking Διαβάζω και ξαναδιαβάζω την περιγραφή της συνάντησης και νομίζω πως δεν έχω υπάρξει πιο συγκλονιστική στα χρονικά των Κάντυ -φανφικς...Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 D Ζωγράφισες... τύφλα να΄χει η Ιγκαράσι...

Δλδ... αν ήμουν τερρυκιά θα είχα έρθει στο Λευκό τον Πύργο να σε πιάσω από το μαλλί για να γράψεις τη συνέχεια εδώ και τώρα... όχι πως δεν το θέλω...Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Monkey απλά δεν έχω χρήματα για το ταξίδι...

Αργεί το επόμενο;;; Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Maniac
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 09, 2013 11:05 am

Θα το έκανα εγώ που είμαι 100% τερρυ-φαν ανόθευτος, μα no time, no money κ.λ.π. Οπότε θα σε παρακαλέσω από Αθήνα: ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩ, ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 385145 Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 385145 !!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 10, 2013 10:38 am

Aldebaran έγραψε:
Μόλις πήρα χαμπάρι το νέο σου κεφάλαιο και ακόμη δεν έχω συνέλθει από το σοκ... Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 229

Τι πίνεις κοπέλα μου;;;Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Smoking Διαβάζω και ξαναδιαβάζω την περιγραφή της συνάντησης και νομίζω πως δεν έχω υπάρξει πιο συγκλονιστική στα χρονικά των Κάντυ -φανφικς...Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 D Ζωγράφισες... τύφλα να΄χει η Ιγκαράσι...

Δλδ... αν ήμουν τερρυκιά θα είχα έρθει στο Λευκό τον Πύργο να σε πιάσω από το μαλλί για να γράψεις τη συνέχεια εδώ και τώρα... όχι πως δεν το θέλω...Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Monkey απλά δεν έχω χρήματα για το ταξίδι...

Αργεί το επόμενο;;; Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Maniac
Laughing Laughing μαλλον φταινε τα πολλα παυσιπονα που πηρα αυτη την εβδομαδα Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 720684 Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 720684 Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 720684 Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 720684
dont worry δεν θα αργησω, γραφω γραφω... study study
Σπόιλερ:
Παράθεση :
ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩ, ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ωχ αμα αρχισουν να κλαινε και οι τερυκοι καταλαβα..... brrrrrr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μαρ 11, 2013 4:14 pm

Γράφε, γράφε lol!

Eγώ, όπως έχω ξαναπεί, θα σχολιάσω στο τέλος της ιστορίας...
To οποίο το νιώθω κοντά... <_>
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2013 7:21 pm

μην μ πεις οτι θα χο0με καμια ερωτικη σκηνη:τερρυ-καντυ......

αχ δν τα αντεχω αυτα..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 506181
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2013 10:13 pm

@σταυρου δεν κανω και τπτ αλλο!! lol! το μυαλο μου εχει γινει πολτος!!! Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 35868
Οσα αφορα αυτο που ρωτησε η Ελενορ....
Νομιζω οτι ειχες ξαναρωτησει καλη μου και σου ειχα απαντησει Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 36501 αλλα παιρνω την ευκαιρια
να πω το εξης,
Το φικ που γραφω σίγουρα δεν μπορει να χαρακτηριστει οτι ειναι για ολες τις ηλικιες, και οταν το λεω αυτο εννοω
οτι σιγουρα ειναι 13+ που ειναι αλλωστε και το rating του φορουμ αν δεν κανω λαθος.
Οποτε και μονο σαν αρχη αυτο, σιγουρα δεν θα ανεβασω κατι το οποιο, 1ον θα ξεφευγει απο το επιτρεπομενο της κατωτερης ηλικιας των μελων του φορουμ και 2ον ισως που κατι να προσβαλε την καντυ στα ματια καποιων, ακόμη και ενηλίκων.
Απο την αλλη πλευρα οταν γραφουμε ενα φικ σιγουρα, ο καθενας απο εμας το κανει και για να το μοιραστει με τους αλλους, αλλα το κανει και για να ικανοποιησει τις δικες του αναγκες( συγγραφικες κτλ), ναι εγωιστικες ισως αναγκες, αλλα ετσι ειναι! Επομενως δεν θα σου πω ψεματα οτι δεν θα υπαρχει ερωτικη σκηνη
ναι μεν αλλα... οχι εδω

Οταν ερθει η ωρα και ειναι το αναλογο κεφαλαιο, θα δωσω το λινκ του κεφαλαιου ΜΟΝΟ στα ενηλικα μελη του φορουμ και ΜΟΝΟ με πμ. και ΜΟΝΟ σε όσα μελη μου το ζητήσουν.
( οταν θα ειναι το αναλογο κεφαλαιο ετοιμο, θα το γραψω σαν ενημερωση/ανακοινωση εδω στα σχολια,για οσους ενηλικες ενδιαφερονται)

Εδω να κανω την σημειωση οτι ηταν πολυ δυσκολο συμφωνα με την ιστορια μου να αφερεθει μια τετοια σκηνη συμφωνα με αυτο που θελω να γραψω,βεβαια προσπαθησα παραπολυ να το κανω, χωρις να υπαρχει κενο στην ιστορια και με ή χωρις την οποιαδηποτε ερωτικη σκηνη, το φικ να εχει συνοχη.
Οπότε δεν υπαρχει λογος ανυσηχιας!
μια παρενθεση, ισως να υπαρχει μια περιγραφη φιλιου , που όμως και παλι δεν θα ξεφευγει, αλλωστε ήδη εχει προυπαρξει μια παραπλησια στο κεφαλαιο "Θέλω να είσαι ελεύθερη"
Αυτα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 2:49 pm

Νομίζω πως ο προβληματισμός της Ελεονόρ δεν έγκειται στο αν θα διαβάσει μιά ερωτική σκηνή γενικώς αλλά μιά ερωτική σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ... Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 35868
Σπόιλερ:

Η αλήθεια είναι πως είχαμε διαβάσει αρκετά "σκληρές" ερωτικές σκηνές σε παλαιότερο φικ (μην το ψάχνετε... έχει κατέβει).
Σε κάποιους φάνηκαν πολύ τραβηγμένες για τα ελληνικά δεδομένα ενώ κάποιοι άλλοι τις προσπέρασαν σα να μην υπήρχαν καθόλου...
Η δική μου άποψη είναι πως το ερωτικό είναι αναπόσπαστο κομμάτι κάθε ρομαντική ιστορίας. Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 764840
Δεν ξέρω πώς θα το παρουσιάσει στο φικ της η Πάπιρους, αν κρίνω όμως από το υπόλοιπο φικ το φαντάζομαι ρομαντικό με μιά δόση άσβεστου
Σπόιλερ:
πάθους που σιγόκαιε για 10τόσα χρόνια τους 2 πρωταγωνιστές
Σπόιλερ:
αλλά σίγουρα όχι τέτοιες που να θεωρούνται ακατάλληλες για ανηλίκους...

Βέβαια... αυτό το ξέρει καλύτερα η Έλσα μας, οπότε η επιλογή είναι δική της...

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 3:18 pm

αλντε μερικες φορες με καταλαβαινεις κλτρ απο ολες.... jocolor

νν λεω,γενικα αν θα γυρισει το αμορε καντυ-τερρυ......

δεν απορω ομως....παπιρο0ς φαινεται απο χιλιομετρα οτι εισαι τερρυκια,οποτε..... geek

παντως οταν διαβαζει κανεις το φικ σ(παπιρο0ςWink) θελει κ αλλο,κ αλλο,κ αλλο.....Smile

εγω βεβαια ξερς τ θελω..... Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 36501 εμενα μ αρεσει ενας αλλο τερρυ Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 5:49 pm

Ανήλικοι; Ποιοί ανήλικοι; Εγώ δεν βλέπω κανέναν ανήλικο εδώ Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 5:50 pm

χεχεε, εγώ πάντως είμαι 12 κ παρανομη Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 5:52 pm

VaggelisV εισαι ενηλικος.......?????????

δλδ ειμαι κ γω...?!?!?!?!?!?......κ τωρα μ το λετε??? Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 559316
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 5:53 pm

έλεος τι βούρλα! 18+άνω είσαι ενήλικος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 5:55 pm

Σε ερωτικές στιγμές είμαι exper ( παρ' όλο που δεν έχω ζήσει... ακόμα Razz ) οπότε δεν χρειάζεται να μου φέρονται σαν ανήλικο σε τέτοια θέματα Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 5:57 pm

καλα σε μενα ας φερεστε οπως ειμαι........14 ειμαι κ 14 θα με βλεπετε jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2013 8:27 pm

ουυυυυ ερωτικά..καλά ότι πεις Βαγγέλη
bttcandy2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2013 8:21 am

Παράθεση :
Νομίζω πως ο προβληματισμός της Ελεονόρ δεν έγκειται στο αν θα διαβάσει μιά ερωτική σκηνή γενικώς
χμμμ εγκειται ομως ο δικος μου..... Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 315913
γιατι δεν θελω να γινω η αιτια, να διαβασει κατι που ισως θα ηταν πιο προχωρημενο απο την ηλικια της! Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 36501
Βρε παιδια, μην ξεχνατε οτι ειμαι και μαμα!!! το παιδακι μου ειναι σχεδον 10 ετων, που σημαινει οτι δεν εχει και τεραστια διαφορα απο την ελενορ ή την καντουλα μας!!! οπως δεν θα ηθελα να εκθεσω τα ματια της κορης μου σε κατι που δεν θα ηταν για την ηλικια της,το ιδιο θελω και τα μελη του φορουμ, που ειναι μικρα ηλικιακα! Γιατι απο μυαλα εδω μεσα εχουμε αστερια! Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2013 1:55 pm

ε νν τωρα.....τ λεμεWink

μπο0χαχαχαχαχαχα.......παπιρο0ς εσ ξερς καλυτερα rabbit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 10:52 am

Πάπιρους... εδώ βρήκες να μας αφήσεις;;; Στη μέση του πουθενά;;; bom
Γράφε κοπέλα μου γρήγορα τη συνέχεια... brrrrrr brrrrrr brrrrrr

Άσχετο... οι περιγραφές σου όσον αφορά τόσο στα συναισθήματα όσο και στις εικόνες που δημιουργείς μου θυμίζουν έντονα τον τρόπο γραφής της Μεταξίας με το δεύτερο βιβλίο της οποίας έχω φάει γερό κόλλημα εδώ και δύο μέρες... (που θα πάει... σήμερα - αύριο θα το έχω τελειώσει ) Δεν ξέρω αν σ΄ενδιαφέρει ν΄ασχοληθείς επαγγελματικά με τη συγγραφή αλλά είμαι σίγουρη πως θα έκανες καριέρα τρελλή... Εδώ έγινε διάσημη το απόλυτο "τίποτα", το στρογγυλό 0, με τις αποχρώσεις του γκρι... εσύ με τέτοιο ταλέντο θα μείνεις να γράφεις φικ για τον Τέρρυ και την Κάντυ;;; Φιλικότατη συμβουλή: κυνήγησέ το.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 6:38 pm

Δεν νομιζω οτι αργησα πολυ..... lol!
το πρωι το ζητησατε το απογευμα το χετε!!!! Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 36501
Σε ευχαριστωωω πολυυ Αλντε μου για τα τοσο ομορφα λογια σου! Και για τον θαυμασμο σου για την γραφη μου! Embarassed για επαγγελματικη συγγραφη...χμμμ λες?!! Suspect
δεν μου χε περασει ποτε απο το μυαλο!! μη μου βαζετε κακες ιδεες!!! χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μαρ 18, 2013 10:03 am

papirous έγραψε:
... Embarassed για επαγγελματικη συγγραφη...χμμμ λες?!! Suspect
δεν μου χε περασει ποτε απο το μυαλο!! μη μου βαζετε κακες ιδεες!!! χαχαχα

Αν είχα τη φαντασία σου και - κυρίως - το ταλέντο σου στη δημιουργική γραφή τουλάχιστον θα το έψαχνα... Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 922907

Πάω για μελέτη...

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

και μετά για κούλουμα!!! Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Springsmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μαρ 18, 2013 7:36 pm

για να μπορεσω να καταλαβω κτ.....Wink

η αννυ,ενω ειναι γιαγια,ειναι εγγυος κ ερχονται τα παιδια???????? confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"   Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί" - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μαρ 19, 2013 8:21 am

μαλλον μπερδευτηκες λιγουλακι καλη μου ελενορ....
τα κεφαλαια που ανεβηκαν αυτες τις μερες ειναι αναμνησιακα, δλδ ειναι γυρω στο 1930 , την εποχη που η Καντυ ειχε παει στην αγγλια και ξανασυναντηθηκε με τον Τερρυ Wink
Σπόιλερ:
ελπιζω να βοηθησα! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
 
Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχόλια για το "Η φλόγα καίει ακόμη"
» Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.....
» Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» Για πάντα μαζί!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: