Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Μια αλλιωτικη ψηφοφορία

Πήγαινε κάτω 
+8
ioanna
Aldebaran
candy-candy
akaliakoukou
Elenor Baker
stavroylaki
voula
Τερυλία
12 απαντήσεις

Διακοπές στην Ελλάδα
- Βουνό
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_lcap0%Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Θάλασσα
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_lcap64%Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_rcap
 64% [ 9 ]
- Χωριό
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_lcap7%Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_rcap
 7% [ 1 ]
- Πόλη
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_lcap0%Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Συνδυασμό
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_lcap29%Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_rcap
 29% [ 4 ]
- Κάτι άλλο
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_lcap0%Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 14
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤρι Ιουν 19, 2012 10:41 pm

Αυτή τη φορά σκέφτηκα να ψηφίσουμε για κάτι διαφορετικό πέρα απο τη Κάντυ

Ζούμε στην ομορφότερη χώρα του κόσμου που έλεγε και μια διαφήμηση παλιότερα.
Και το καλοκαίρι στολίζεται τα γιορτινά της και μας προσκαλεί να απολαύσουμε τις μοναδικές γωνιές της.
Εσείς; Ποιό μέρος προτιμάτε για τις διακοπές σας;

Στο "κάτι άλλο" μπορείτε να αναφέρετε μια χώρα του εξωτερικού που σας αρέσει για καλοκαιρινές διακοπές. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula
Candy Expert
Candy Expert
voula


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 48
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤετ Ιουν 20, 2012 1:09 am

Ζώντας σχεδόν όλη μου τη ζωή σε μια ορεινή πόλη περιτριγυρισμένη από βουνά, καταλαβαίνετε πως τα έχω φάει στην μάπα για τα καλά. Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  36501
Θεωρώ λοιπόν αυτονόητο τις 10 μερούλες που δικαιούμαι τον χρόνο για να πάω διακοπές (μέχρι πέρυσι τουλάχιστον) θέλω να τις περνάω κοιτάζοντας το απέραντο γαλάζιο των ελληνικών θαλασσών. Παρεό να ανεμίζει, ένα λουλούδι στα μαλλιά και ένα πολύχρωμο κοκτέιλ στο χέρι.... Πωωωωω!!!! Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  233698
Φέτος όμως μάλλον με τον καημό θα μείνω.... Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤετ Ιουν 20, 2012 1:27 am

Ειμαι σε ενα συνδυασμο χωριου βουνου και θαλασσας... flower

Οταν εννοω στο χωριο... εννοω σε αλλα χωρια στους συγγενεις μου.. διοτι και εγω η ιδια σε χωριο μενω... Cool ειδικα στους θειους μου στην Λευκοπηγη κοζανης... εκει εχει βουνα... βουνα με την εννοια ανεξερευνητα ... εγω λατρευω την περιπετεια.. την ορειβασια ειδικα... μαρεσε να ανεβαινω ολα τα βουνα και λαγκαδια που υπαρχουν γυρω απο το χωριο και απο κει να βλεπω ολη την οικουμενη... και να κοιτω γοητευμενη ετσι ------> Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  175236

Βουνο φυσικα λεγοντας για το αγαπημενο μου χωριο την σκαφη... το χωριο της γιαγιας μου.. και αυτο στην κοζανη.. συγκεκριμενα κοντα στον πολυμυλο..μεσα σε μια λεκανη απο βουνα... παλιο χωριο... με εναν μονιμο κατοικο... αλλα πολλους παλαιους κατοικους που ερχονται καθε καλοκαιρι... Οποιος θελει ενα δροσερο καλοκαιρι... ηρεμια και ησυχια και ΠΟΛΥ οριεβασια (προσεχτικα γιατι φιδια και σκορπιους παντου θα βρεις.. :affraid: ) τοτε η σκαφη ειναι το καταλληλο μερος. flower


θαλλασα εννοωντας το αγαπημενο μου camping στο λιτοχωρο της κατερινης Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  930789 εκει για μενα ανθισε ο ερωτας... και χαθηκε... Sad ειναι ενα υπεροχο camping με τροχοσπιτα... δεν ειναι κατασκηνωση παιδικη!!! κατω απο το camping ειναι μια πεντακαθαρη θαλασιτσα γεματη στα βαθια με μυδια και χταποδια.. και φυσικα ΑΜΗΘΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ κοχυλιων.... επειδη λατρευω κολυμβηση (5 χρονια πρωταθλητισμο... ) και συγκεκριμενα την καταδυση.... μαρεσει να μαζευω μυδια κοχυλια και χταποδια και καθε βραδυ να τρωμε απο τα χερακια μου Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  574483 το βραδυ ΟΛΑ μαζι τα παιδια το ριχνουμε στο κρυφτο μεχρι τα ξημερωματα μην σας πω... αφου δεν ειναι επροκειτο να παθουμε κατι.. ομως.. Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  559993

το camping δεν υπαρχει πλεον διοτι ο ιδιοκτητης του οικοπεδου σκοτωθηκε σε τροχαιο ατυχημα... ετσι τα μαζεψαμε και φυγαμε.... δυστυχως.... η αναμνησεις χαθηκαν.... και ολοι μου οι φιλοι απο κει .... αλλα τουλαχιστον υπαρχει η θαλλασα απο κατω στην οποια θα πηγαινουμε συχνα... και ελπιζουμε να παρει καποιος το οικοπεδο και να ανοιξει καινουργιο camping Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  509524


αυταααααααααααααα οπως βλεπετε ειμαι ΠΟΛΥ της φυσης... και του αθλητισμου... και του ρομαντικου... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤετ Ιουν 20, 2012 12:55 pm

Εγω το καλοκαιρι μ αρεσει να πηγαινω θαλασσα(εμ...δροσουλα...με τοση ζεστη!!!)
και βουνο!!!!!τρελενομαι για μερη π τα συνδυαζουν κ τα 2...!!!!!μ αρεσει ειδικα οταν μπορεις να ασχοληθεις με ορειβασια....κ εξερευνησεις στο βουνο(ειδικα αν εχει ποταμι!!!)
Στη θαλασσα θελω να εχει...περιεχομενο ο πατος για να βρισκω διαφορα.....Wink
Το καλοκαιρι γενικως αν ψαξεις καλα εχει παρα πολλα μυστικα να ανακαλυψεις!!!!!!
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤετ Ιουν 20, 2012 1:12 pm

Χωρίς δεύτερη σκέψη ΘΑΛΑΣΣΑ!!!! Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  560133
Όσο και να μου αρέσουν εναλλακτικές διακοπές, βουνά, χωριά, δάση και διακοπές στο εξωτερικό, είναι αδύνατον να φανταστώ καλοκαίρι χωρίς θάλασσα.
Για μένα καλοκαίρι είναι οι ώρες οι ατελείωτες στην παραλία, με το μαγιό και έναν παγωμένο καφέ ή μια γρανίτα στο χέρι, το αεράκι να φυσάει απαλά, μια ομπρέλα ή μια σκιά για να προστατευόμαστε από τον ήλιο, την μυρωδιά του αντηλιακού σε συνδιασμό με το ιώδιο και την αλμύρα της θάλασσας, και να ακούς το κυμματάκι που σκάει στην ακροθαλασσιά...
Την ευτυχία που μου προσφέρει το θαλασσινό νερό όταν κάνω μπάνιο, δεν την αλλάζω με τίποτα στον κόσμο!
Όπου και να μου πουν να πάω για καλοκαιρινές διακοπές, εάν δεν κάνω τα μπάνια μου στη θάλασσα, καλοκαίρι δεν καταλαβαίνω...
Και το βράδυ εννοείται ότι λατρεύω τα πανηγύρια!
Και τα βραδυνά μπάνια! Και τις ταβέρνες στην ακροθαλασσιά!
Και τις καλοκαιρινές συναυλίες με μια μπύρα στο χέρι... και να νιώθω το σώμα μου ότι το έχει αγκαλιάσει όλη τη μέρα ο ήλιος και το θαλασσινό αλάτι...
Θάλασσα και πάλι θάλασσα!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤετ Ιουν 20, 2012 2:38 pm

εμ ,αυτήν η ψηφοφορία είναι λιγάκι δύσκολη.Μουαρέσει και το βουνό Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  1535215984 και η θάλασσα cheers .Κάθενα έχει τις δικές του χαρές. Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  922907
Όμως τελικά σκέφτηκα τι να ψηφίσω. Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  891341

Ας είμαστε λογικοί..γίνεται καλοκαίρι χωρίς θάλασσα? confused ??ε,λοιπόν ψήφισα θάλασσα για αυτήν εξάλλου δεν φημίζεται το καλοκαίρι??τόσα και τόσα τραγούδια για την θάλασσα Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  560133 που μπορείς να την απολάυσεις ΜΟΝΟ το καλοκαίρι.[ε,εκτός και αν είχες την εφεύρεση του Στήαρ st που σε κρατάει πολλή ώρα στο νερό δεν θα ένιωθες το κρύο Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  8858 ] ice cream
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤετ Ιουν 20, 2012 3:47 pm

Ωραίο καλοκαιρινό θεματάκι, Λία!!! cheers

Θέλω παραθαλάσσιο χωριουδάκι...
με σπιτάκια ασβεστωμένα, κεραμιδένιες σκεπές, χρωματιστά πορτοπαραθυρόφυλλα, ψαροταβερνάκια δίπλα στο κύμα, Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  T108024να χαζεύω το ηλιοβασίλεμα και να νιώθω πως ο πολιτισμός δεν πρόκειται να φτάσει ποτέ εδώ...

Life and chicken Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  H21169
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤετ Ιουν 20, 2012 7:16 pm

Θάλασσα και πάλι θάλασσα!!! Περιμένω πάντα πώς και πώς το καλοκαίρι για να κολυμπήσω στη θάλασσα!!! cheers Τη λατρεύω!!! Με χαλαρώνει, με ξεκουράζει, με ταξιδεύει... Όλη η κούραση της χρονιάς, ως δια μαγείας εξαφανίζεται από το πρώτο κιόλας μπάνιο που θα κάνω!!! Μικρή ήθελα πολύ να ήμουν γοργόνα (δεν θέλω σχόλια,παιδάκι ήμουν!!!) ή ο,τιδήποτε ζει στη θάλασσα... Μου αρέσει να είμαι ατέλειωτες ώρες στη θάλασσα και να κολυμπάω... Το όνειρό μου από παιδάκι...ένα σπίτι στη θάλασσα...
Μπανάκι, βόλτες στην παραλία, ψαροταβέρνες, μπαράκια, beach πάρτι από αυτά τα ωραία και ρομαντικά που κάνουμε με την παρέα μου σ'ένα λατρεμένο νησί, ηλιοβασιλέματα και ο πιο ωραίος ήχος... το κύμα να σκάει δίπλα σου.... Δεν τ' αλλάζω με τίποτα στον κόσμο!!!
Αχ, θάλασσα-θάλασσα τι μου'χεις κάνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 9:02 pm

ioanna έγραψε:
Θάλασσα και πάλι θάλασσα!!! Περιμένω πάντα πώς και πώς το καλοκαίρι για να κολυμπήσω στη θάλασσα!!! cheers Τη λατρεύω!!! Με χαλαρώνει, με ξεκουράζει, με ταξιδεύει... Όλη η κούραση της χρονιάς, ως δια μαγείας εξαφανίζεται από το πρώτο κιόλας μπάνιο που θα κάνω!!! Μικρή ήθελα πολύ να ήμουν γοργόνα (δεν θέλω σχόλια,παιδάκι ήμουν!!!) ή ο,τιδήποτε ζει στη θάλασσα... Μου αρέσει να είμαι ατέλειωτες ώρες στη θάλασσα και να κολυμπάω... Το όνειρό μου από παιδάκι...ένα σπίτι στη θάλασσα...
Μπανάκι, βόλτες στην παραλία, ψαροταβέρνες, μπαράκια, beach πάρτι από αυτά τα ωραία και ρομαντικά που κάνουμε με την παρέα μου σ'ένα λατρεμένο νησί, ηλιοβασιλέματα και ο πιο ωραίος ήχος... το κύμα να σκάει δίπλα σου.... Δεν τ' αλλάζω με τίποτα στον κόσμο!!!
Αχ, θάλασσα-θάλασσα τι μου'χεις κάνει...

Με κάλυψε η Ιωάννα! Smile
Αν ήμουν άντρας θα γινόμουν ναυτικός για να βρίσκομαι συνέχεια κοντά της και αν μπορούσα να έχω δεύτερη κατοικία δε θα με χάλαγε μιά παράγκα στη θάλασσα . Ζηλεύω την Δέσποινα που μένει στη Χίο και γκρινιάζω ολημερίς που θα μένω στην επαρχία. Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  137270 Έτσι μου έρχεται να παρατήσω γιό κόρη και ανιψιά και να πάω μόνη μου για βραδινό μπανάκι, κρύα μπυρίτσα και περίπατο στο Φλοίσβο Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  560133. Μόνο που φοβάμαι πως γυρίζοντας θα τα βρω πεινασμένα βρεγμένα και χε...να να κλαίνε και να ορύονται με τους πατεράδες τους κολλημένους στο γυαλί να βλέπουν Γιούρο 12. Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  238107

θέλω ΘΑΛΑΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  790358
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
natalia
Candy Fan
Candy Fan
natalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 49
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy-Antony
Registration date : 10/01/2011

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22, 2012 12:46 am

Και εγώ δαγκωτό θάλασσα! Δεν είναι μόνο η ομορφιά της αλλά και η αίσθηση ελευθερίας που αποπνέει.
Μακάρι να είχα ένα σπίτι κοντά στη θάλασσα. Να ξεκουράζεται το μάτι στο μακρινό ορίζοντα και οι σκέψεις να ταξιδεύουν.
Πραγματικό βάλσαμο για το σώμα και για τη ψυχή.

Σταματώ εδώ όμως γιατί θα με πιάσει το ρομαντικό μου. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiki.lianou
Candy Fan
Candy Fan
kiki.lianou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 13/05/2011

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 29, 2012 2:48 pm

καλοκαίρι=ηλιος και θάλασσα(+καρπουζι +τάβλι στις ξαπλώστρες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2012 8:37 pm

Ψήφισα θάλασσα γιατι ειδικά αν έχεις σπιτάκι εκεί κοντα ειναι πολύ ανετα τα πράγματα.Αν δεν εχεις σπιάκι ουτε να το σκέφτεσαι.Αν το σκεφτείς ετσι αθ έπερνα χωριο.Είνια πολυ΄βολικά ειδικα αν ειναι λιγακι ψηλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αλλιωτικη ψηφοφορία    Μια αλλιωτικη ψηφοφορία  Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 10:54 pm

Εγώ συνδυασμό ψήφισα παιδιά.
Λατρεύω τη θάλασσα, για το καλοκαίρι ειδικά, δεν μπορώ χωρίς αυτή, το καλοκαιρινό μπανάκι στη θάλασσα είναι βάλσαμο για την ψυχή και το σώμα. Εκεί νιώθω μία απίστευτη χαλάρωση, γαλήνη, ελευθερία.
Ίσως επειδή και εγώ, όπως και η Βούλα γεννήθηκα και μεγάλωσα σε περιοχή που βρίσκεται αρκετά μακριά από τη θάλασσα.
Αλλά και τα βουνά της Ελλάδας είναι μαγευτικά. Θα τα αδικούσα αν δεν τα ψήφιζα, ως προορισμό για τις διακοπές μου. Είμαι ερωτευμένη με το Πήλιο. Εκεί υπάρχει ο συνδυασμός βουνού-θάλασσας-χωριού. Είναι ένας από τους πολλούς τέλειους καλοκαιρινούς, αλλά, και χειμερινούς προορισμούς διακοπών, στην πανέμορφη Ελλάδα μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μια αλλιωτικη ψηφοφορία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Kαντυ ! Μια ιστορια αλλιωτικη απ'τις αλλες !- by ntalia !
» Καντυ!Μια ιστορια αλλιωτικη απ'τις αλλες! Σχολια αναγνωστων!
» Καλοκαιρινός διαγωνισμός 2014 ψηφοφορία!!!
» (Ψηφοφορία) Ποια ήταν η πιο ρομαντική βόλτα με άλογο για την Κάντυ
» Ψηφοφορία καλοκαιρινού διαγωνισμού

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: