Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Eurovision 2024
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)

Πήγαινε κάτω 
+7
ntalia
Funky_Axel
Sofia
misspepper77
Aldebaran
ZIZIKA
akaliakoukou
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3809
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΣαβ Οκτ 18, 2008 5:06 am

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)

Image hosted by servimg.com


Ημερομηνία γέννησης:11 Οκτωβρίου 1898
Ζώδιο: Ζυγός
Ύψος: 1.72
Βάρος: 52kg
Χρώμα ματιών: Γαλάζιο
Ομάδα αίματος: Α
Αγαπημένο φαγητό: Αυγά με μπέικον
Αγαπημένο λουλούδι: Ορχιδέα
Αγαπημένο χρώμα: Μπλε


Αυτός είναι ο Άρτσι Κόρνγουελ, ο μικρός αδελφός του Στήαρ.
Ο Άρτσι κι ο Στήαρ είναι πρώτα ξαδέλφια με τον Άντονι και έχουν μεγαλώσει μαζί.

Image hosted by servimg.com


Έχει εύθυμο χαρακτήρα, είναι γόης και πάντα στη μόδα! Ένας αληθινός gentleman!
Image hosted by servimg.com

Την πρώτη φορά που συνάντησε την Κάντυ, τον είχε πάρει ο ύπνος μέσα σε μια βάρκα.
Είναι μάλιστα το πρώτο αγόρι που έκανε την Κάντυ να κοκκινίσει
(όταν στην πρώτη τους συνάντηση της φίλησε το χέρι!)

Image hosted by servimg.com



Ο καλύτερός του φίλος είναι ο αδελφός του, ο Στήαρ, και ακολουθούν ο Άντονι και η Κάντυ.

Image hosted by servimg.com

Όταν ήταν μικροί μαζί με τον Άντονι και τον Στήαρ σκάρωναν ένα σωρό φάρσες και έκαναν συνεχώς σκανταλιές. Η γιαγιά τους, η θεία Ελρόυ γινόταν έξαλλη, αλλά πάντα κατάφερναν να τη μαλακώσουν (ειδικά ο Άντονι, που ήταν και ο αγαπημένος της εγγονός) ΄

Image hosted by servimg.com

Πάντα πίστευε ότι όταν η Κάντυ μεγαλώσει, θα γίνει μια θαυμάσια κυρία. Είναι κρυφά ερωτευμένος μαζί της, αλλά δεν το φανερώνει μέχρι τη μέρα που είδε την Κάντυ να κάνει παρέα με τον Τέρυ και ζήλεψε. Όμως ήταν ερωτευμένη μαζί του η Άννυ, η καλύτερη φίλη της Κάντυ. Η Άννυ τον αγαπούσε πολύ. Έτσι ο Άρτσι αποφάσισε να μείνει με την Άννυ και με τον καιρό εξελήχθηκαν σε ένα πολύ όμορφο και ταιριαστό ζευγάρι!

Image hosted by servimg.com



Ο Άρτσι, μια από τις τραγικές φιγούρες της ιστορίας, αντιμετώπισε δύο πολύ μεγάλες απώλειες στη ζωή του.
Πρώτα έχασε τον ξάδελφό του, τον Άντονι, και στη συνέχεια τον αγαπημένο του αδελφό, τον Στήαρ.
Πάντα θα νιώθει ένα κενό στην καρδιά του, αφού του είναι έντονη και βασανιστική η απουσία τους…

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com



_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΚυρ Οκτ 19, 2008 9:43 am

Πωπω Ακάλια μου..:shock:


Αυτό το γκρίζο μαλλί ήταν η χειρότερη επιλογή...:evil:

Σα να είχε μεγαλώσει απότομα ο Άρτσυ...:farao:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3809
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΠαρ Οκτ 24, 2008 1:14 pm

Το πιο αστείο που έχω ακούσει γι'αυτό το μαλλί, νομίζω ότι το είχε πει ο Σταν...
" Είχε κλέψει τη βαφή της θείας Ελρόυ" lol! lol! lol!

Πάντως την επιμέλεια των χρωμάτων αυτής της έκδοσης την έχει η Ιγκαράσι.
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι της ήρθε κι έκανε τον Άρτσι μ'αυτό το μαλλί.... :shock:

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ZIZIKA
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ZIZIKA


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 44
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 27/01/2009

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΠαρ Ιαν 30, 2009 9:23 pm

Πάντα είχα μια ιδιαίτερη αδυναμία στον Άρτσι!!Ήταν όμορφος,ευγενικός και με καλούς τρόπους!

Αδικημένος όμως,γιατί ποτέ δεν τον κοίταξε η Κάντυ με διαφορετικό τρόπο!
Ευτυχώς που βρέθηκε η Άννυ που έχει προφανώς το γούστο μου και του έδωσε λίγη σημασία!Χιχι!

Σοβαρά τώρα,μου άρεσαν από μικρή ο Τέρυ και ο Άρτσι,με την διαφορά πως με τον Τέρυ ρίσκαρες να πληγωθείς,ενώ ο Άρτσι μου φαίνεται πιο ασφαλής επιλογή.

Με συγκινούσε πολύ η σχέση του με τον αδελφό του και τώρα που ξαναδιάβασα το manga τον αγάπησα τόσο στην σκηνή που παίζει γκάιντα μόνοσ στον λόφο και σκέφτεται τους Στήαρ και Άντονυ,καθώς κι εκεί που ακούει την Πάτυ να κλαίει για τον αδελφό του πίσω από την πόρτα και την ευχαριστεί από μέσα του που τον αγάπησε τόσο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZIZIKA
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ZIZIKA


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 44
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 27/01/2009

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΠαρ Ιαν 30, 2009 9:24 pm

Είναι ένα γλυκό παιδί....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΤρι Φεβ 03, 2009 10:18 am

Ε λοιπόν το παραδέχομαι...Ο Άρτσυ ήταν ο αγαπημένος μου εφεδρικός πρίγκηπας...Αλλά είπαμε μετά τον Άντονυ!!Αυτή ήταν και η κατάρα του με την Κάντυ.Πρώτα παραιτήθηκε για τον εξάδελφό του...έπειτα ζήλεψε παράφορα την ανάμνηση του που στοίχειωνε την Κάντυ,κάτι που βίωσε και ο Τέρρυ...και τελικά απο εκεί που δεν το περίμενε βρήκε έναν τεράστιο αντίπαλο στο προσωπό του αντιπαθητικού συμμαθητή του!
Δον Ζουαν,καλόκαρδος και πολύ φινετσάτος ο Άρτσυ είναι αρκετά ερωτεύσιμος και συμφωνώ με την Ζιζίκα πως αποτελεί την "ασφαλή" έκδοχή του Τέρρυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZIZIKA
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ZIZIKA


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 44
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 27/01/2009

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2009 3:58 pm

Χαίρομαι τόσο που συμφωνείς μαζί μου misspepper!!!

Χρόνια τώρα δεν βρήκα στις συζητήσεις μου με άλλες Καντοφάν(!)
καμία που να πρόσεξε ιδιαίτερα τον Άρτσυ!!!

Προχτές μου ήρθε μια παράξενη φλασιά...Αν δεν είχε ακούσει η Άννυ την ερωτική εξομολόγηση του στην Κάντυ,θα είχε άραγε καμία τύχη να γίνει κάτι μαζί της παρόλο που υπήρχε ο Τέρυ?Αν θυμάμαι καλά τότε το φλερτ Τέρυ-Κάντυ ύταν ακόμα στην αρχή..Αν γενικά η Άννυ δεν τον ήθελε,θα είχε άραγε την ευκαιρία του με την Κάντυ??!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05, 2009 6:43 pm

ZIZIKA έγραψε:
....Προχτές μου ήρθε μια παράξενη φλασιά...Αν δεν είχε ακούσει η Άννυ την ερωτική εξομολόγηση του στην Κάντυ,θα είχε άραγε καμία τύχη να γίνει κάτι μαζί της παρόλο που υπήρχε ο Τέρυ?Αν θυμάμαι καλά τότε το φλερτ Τέρυ-Κάντυ ύταν ακόμα στην αρχή..Αν γενικά η Άννυ δεν τον ήθελε,θα είχε άραγε την ευκαιρία του με την Κάντυ??!!

Ωραίο θέμα για συζήτηση Ζιζίκα!
Κατά τη γνώμη μου, ο Άρτσυ δεν ήταν ο τύπος της Κάντυ. Η Κάντυ ήταν αγοροκόριτσο και είχε ανάγκη από ένα δυνατό αγόρι δίπλα της και συνάμα ευαίσθητο να μπορεί να καταλαβαίνει την ψυχούλα της.
Ο Άρτσυ αν και σαγηνεύτηκε αρχικά από το χαρακτήρα της Κάντυ δε νομίζω πως θα ήθελε μελλοντικά δίπλα του μιά κοπέλα που δε θα ενδιαφερόταν για τη μόδα ή το σαβουάρ βιβρ. Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) 737737
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΠαρ Μαρ 27, 2009 7:38 pm

Θα συμφωνήσω πως η Άννυ ταιριάζει καλύτερα με τον Άρτσυ ως προς την ψυχοσύνθεσή.Η Κάντυ θα ήταν ευτυχισμένη με τον Άντονυ αγαπητή μου και ας μην ήταν το δυναμικό (τύπου Τέρρυ) αγόρι.Γιατί;...γιατί πρώτον είμαι Αντονικιά και δεύτερόν είναι δυναμικός όπου χρειάζεται(ξυλοφορτώνει τον Νηλ κτλ).Και μην ακούσω καμιά σας να λέει πάλι για το ρημαδιασμένο χαστούκι στην Κάντυ γιατί θα αυτοχαστουκιστώ εγώ στο τέλος!! Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sofia
Newbie
Newbie
Sofia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ηλικία : 42
Τόπος : Thessalonikh
Registration date : 22/02/2009

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2009 7:08 pm

Επίσης πιστεύω ότι Κάντυ και Άρτσι δεν θα είχαν μέλλον...
Πολύ διαφορετικοί άνθρωποι με πολύ διαφορετικά θέλω και ενδιαφέροντα.
Επίσης θα συμφωνήσω ότι με τον Άντονυ η Κάντυ θα ήταν πραγματικά ευτυχισμένη..Ούτως ή άλλως ο Άντονυ θεωρώ ότι ήταν πολύ πιο δυναμικός από τον Άρτσι, πράγμα που φαίνεται και μέσα από την ιστορία... (εκφόβιση και ξύλο στον Νηλ, αντιπαράθεση με την θεία Έλροϋ, αγώνες ροντέο, ξύλο με τον Τομ κλπ...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΚυρ Απρ 18, 2010 2:29 pm

Sofia έγραψε:
Επίσης πιστεύω ότι Κάντυ και Άρτσι δεν θα είχαν μέλλον...
Πολύ διαφορετικοί άνθρωποι με πολύ διαφορετικά θέλω και ενδιαφέροντα.
Επίσης θα συμφωνήσω ότι με τον Άντονυ η Κάντυ θα ήταν πραγματικά ευτυχισμένη..Ούτως ή άλλως ο Άντονυ θεωρώ ότι ήταν πολύ πιο δυναμικός από τον Άρτσι, πράγμα που φαίνεται και μέσα από την ιστορία... (εκφόβιση και ξύλο στον Νηλ, αντιπαράθεση με την θεία Έλροϋ, αγώνες ροντέο, ξύλο με τον Τομ κλπ...)

Συμφωνω μαζι σου Σοφια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 3:11 pm

εμενα παντως ο χαρακτηρας του αρτσυ με αφηνει παντελως αδιαφορη...δεν ξερω γιατι...αλλα ειτε ηταν μεσα στο εργο ειτε δεν ηταν το ιδιο μου εκανε...απ'την πρωτη στιγμη που τον ειδα να γνωριζει την καντυ ηξερα πως δεν θα ειχε κανενα απολυτως μελλον μαζι της..η καντυ ηταν τελειως αλλου...κι εκεινος δεν θα καταφερνε ποτε να την προσεγγισει...το ιδανικο του ταιρι σαφως και θα ηταν η αννυ αφου ταιριαζουν απολυτα και εχουν πολλα κοινα...εστω κι αν δεν ο καταλαβαινει ο αρτσυ στην αρχη...

για το μονο που λυπαμαι ειναι στο τελος που τελικα μενει μονος του...αφου χανει εναν αγαπημενο αδελφο...και εναν πολυ γλυκο και τρυφερο ξαδελφο... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΚυρ Μάης 08, 2011 4:11 pm

Ο Αρτζι δεν ταιριάζειούτε με την Κάντυ ούτε με την Άννυ [η Άννυ είναι συγανοπαπαδιά και βασίζεται στους άλλους για τη ζωή της][η Κάντυ είναι εκτός μόδας και πολύ δυναμική και αυθόρμητη]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΣαβ Σεπ 17, 2011 12:13 pm

παιδια εγω πιστευω οτι ο αρτσι ειναι ενα πολυ καλο παιδι και για να ειμαι ειλικρινης στην αρχη πιστευα οτι θα γινοταν κατι μαζι του και με την καντυ αλλα μετα συννειδοτηποισα τις μεγαλες διαφορες τους και τις λιγες ομοιοτητες του..... με την αννυ τεριαζε και πολυ μαλιστα... ας μην την αγαπησε στην αρχη...πιστευω πως με τον καιρο την αγαπησε αλλα ποτε δεν ξεχασε την καντυ (η αννυ δυστηχως το καταλαβαινε αλλα μετα απο οτι ειδα και εκεινη το ξεπερασε) το στεναχωρο με τον αρτσι ειναι οτι ηταν τοσο ατυχος που εχασε τον αντονυ και τον στιαρ Sad Sad Sad ηταν μια συντριβη για αυτον Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΤετ Απρ 29, 2015 1:01 pm

Κούκλος ο 'Αρτσι και ευγενική ψυχή. Όταν ήμουν μικρή αυτόν προτιμούσα από όλα τα αγόρια που έδειχνε το παιδικό. Είναι να μην τον ερωτευτείς στη σκηνή που εξομολογείται τον ερωτά του στην Κάντυ και χτυπάει το χέρι σοτ ΄δεντρο. Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) 930789 Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) 930789 Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) 930789 Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) 930789 Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magoulou
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
magoulou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ηλικία : 40
Τόπος : Lakewood!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!
Registration date : 14/07/2009

Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)   Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι) Icon_minitimeΣαβ Μάης 02, 2015 1:53 am

Ο Αρτσι για μένα ήτανε ο αριστοκράτης γόης..ωραίο παιδί και ταίριαζε απόλυτα με την Αννυ! Συμφωνώ πως με την κάντυ δεν θα ταίριαζε..θα απογοητευόταν πολύ όταν θα έβλεπε πως δεν θα μπορούσε να τα βγάλει πέρα μαζί της! Δυστυχώς, αυτό συμβαίνει, να ερωτεύεσαι, αγαπάς κάποιον που αν τον γνώριζες καλύτερα, να διαπιστώνες πως δεν ταιριάζεις τελικά μαζί του!! Αυτό μου έχει συμβεί, δυστυχώς, αρκετές φορές (καί σε ερωτικά καί σε φιλικά θέματα), και ξέρω πολύ καλά πώς είναι η περίπτωση του Αρτσι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Archibald Cornwell-Archie (Άρτσιμπαλ Κόρνγουελ ή Άρτσι)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Στηαρ vs Αρτσι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Υπόλοιποι αγαπημένοι χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: