Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Εσείς θα επιστρέφατε;;;

Πήγαινε κάτω 
+7
ioanna
Sierra
stavroylaki
ΜΙΜΙ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
akaliakoukou
Aldebaran
11 απαντήσεις

Εσείς θα επιστρέφατε;;;;
- Όχι
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Vote_lcap54%Εσείς θα επιστρέφατε;;; Vote_rcap
 54% [ 7 ]
- Ναι
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Vote_lcap23%Εσείς θα επιστρέφατε;;; Vote_rcap
 23% [ 3 ]
- Ίσως (παρακαλώ, τεκμηριώστε την απάντησή σας )
Εσείς θα επιστρέφατε;;; Vote_lcap23%Εσείς θα επιστρέφατε;;; Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 13
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 9:40 am

Η ερώτηση είναι απλή: Εσείς θα επιστρέφατε;;; 5036

Αν ο εφηβικός σας έρωτας:
- μιά δεκαετία (πάνω κάτω) μετά τον επίσημο χωρισμό σας
- στο οποίο διάστημα και ζούσε με μιά άλλη γυναίκα
- και δε σας είχε στείλει ούτε ένα σημείο ζωής,
ξαφνικά σας έλεγε πως σας αγαπάει ακόμα, θα παρατούσατε τη μέχρι τότε ζωή σας για
να επιστρέψετε σ΄αυτόν;;;;

Θέλω να μου απαντήσετε ειλικρινά για τον εαυτό σας και όχι να προβάλετε σ΄εσάς το τί θα θέλατε να είχε συμβεί στην Κάντυ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 11:20 am

Και για να κάνω την αρχή, απάντησα "ίσως".

Θα επέστρεφα σ΄αυτόν μόνο υπό προϋποθέσεις: Εσείς θα επιστρέφατε;;; 35868
- είχαν μεσολαβήσει τουλάχιστον άλλα 30 χρόνια
- σε όλα αυτά δεν είχα σταυρώσει άντρα και
- ούσα σε πλήρη απόγνωση, φοβόμουν το ράφι...


Αν δεν συνέβαιναν τα παραπάνω, δεν υπήρχε περίπτωση να ξαναγυρίσω κοντά του... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 1:41 pm

Απάντησα ΝΑΙ

Αν ήμουν η Κάντυ και είχα νιώσει για τον Τέρρυ όσα είχε η Κάντυ και είχα χωρίσει έτσι άδικα και τελικά θα μπορούσα να ζήσω επιτέλους μαζί του, εννοείται ΝΑΙ!!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 1:47 pm

akaliakoukou έγραψε:
Απάντησα ΝΑΙ

Αν ήμουν η Κάντυ και είχα νιώσει για τον Τέρρυ όσα είχε η Κάντυ και είχα χωρίσει έτσι άδικα και τελικά θα μπορούσα να ζήσω επιτέλους μαζί του, εννοείται ΝΑΙ!!!!!

Bρε, ρωτάω τί θα έκανες εσύ και όχι αν ήσουν η Κάντυ... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 2:45 pm

Και πάλι ΝΑΙ απαντώ! Smile

Αν αυτή τη στιγμή ήμουν παντρεμένη ή είχα σχέση, ίσως να απαντούσα κάτι άλλο.
Όμως τη στιγμή που και εγώ και η Κάντυ δεν έχω κάτι πάγιο στη ζωή μου, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑΙ!!!!

(Εννοείται ότι μιλάω υποθετικά για κάποιον εφηβικό έρωτα που δεν έχω ζήσει, αλλά αν είχα ζήσει κάτι ανάλογο με την Κάντυ και τον Τέρρυ, κατ'αρχήν δεν θα τον χάριζα στη Σουζάννα...)

Το έχω σκεφτεί άπειρες φορές το θέμα, διότι υπάρχει ένας Άλμπερτ στη ζωή μου, με τον οποίο όμως δεν έχει υπάρξει έρωτας αλλά δυνατή και μεγάλη αγάπη και φιλία.

Υποκειμενικά καθαρά απαντώ, σύμφωνα με τα δεδομένα μου και τα βιώματά μου.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 3:23 pm

akaliakoukou έγραψε:
Και πάλι ΝΑΙ απαντώ! Smile

Αν αυτή τη στιγμή ήμουν παντρεμένη ή είχα σχέση, ίσως να απαντούσα κάτι άλλο.
Όμως τη στιγμή που και εγώ και η Κάντυ δεν έχω κάτι πάγιο στη ζωή μου, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑΙ!!!!

(Εννοείται ότι μιλάω υποθετικά για κάποιον εφηβικό έρωτα που δεν έχω ζήσει, αλλά αν είχα ζήσει κάτι ανάλογο με την Κάντυ και τον Τέρρυ, κατ'αρχήν δεν θα τον χάριζα στη Σουζάννα...)

Το έχω σκεφτεί άπειρες φορές το θέμα, διότι υπάρχει ένας Άλμπερτ στη ζωή μου, με τον οποίο όμως δεν έχει υπάρξει έρωτας αλλά δυνατή και μεγάλη αγάπη και φιλία.

Υποκειμενικά καθαρά απαντώ, σύμφωνα με τα δεδομένα μου και τα βιώματά μου.



Καλά... και εγώ είπα πως θα επέστρεφα αν όμως είχαν περάσει τα χρόνια και δεν είχα κάτι άλλο στη ζωή μου και βέβαια βρισκόμουν σε πλήρη απόγνωση... st
Όσο μεγαλώνουμε αλλάζουν τα "θέλω" μας, οι προτεραιότητές μας, οι ανάγκες μας γενικώς. Αλλάζουμε ως άνθρωποι, ωριμάζουμε ακόμη και αν κάποιοι από εμάς παλιμπαιδίζουν αιωνίως (ναι.. σε μένα αναφέρομαι... Cool )Αναπόφευκτα αλλάζουν και οι άνθρωποι τριγύρω μας. Το να επιστρέψω σε κάποιον που για 10 χρόνια δεν γνώριζα τίποτα για την πραγματική του ζωή έτσι, απλά και μόνο επειδή κάποτε τον είχα ερωτευτεί, για μένα πάντα, θα ήταν ένα ολέθριο λάθος αφού θα άφηνα μιά εικόνα του παρελθόντος ή ένα συναίσθημα που κάποτε βίωσα να στρεβλώσει την πραγματική εικόνα όχι μόνο τη δική του αλλά κυρίως τη δική μου. Αλίμονο αν στα 30 μου παρέμενα η ίδια που ήμουν στα 15... Αυτό θα σήμαινε δύο πράγματα: ή ότι η φύση κάτι μου στέρησε πνευματικώς, ή ότι η ζωή μου κύλησε ανώφελα αδιάφορα και νεκρά χωρίς να υπάρξουν σ΄αυτό το διάστημα εμπειρίες και άνθρωποι ικανοί να με πάνε ένα βήμα παραπέρα...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Candy Expert
Candy Expert
ΚΑΤΕΡΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ηλικία : 42
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 4:43 pm

Ψήφισα ΟΧΙ
Γιατί απλά σε μένα έχει συμβεί.
Ο πρώτος μου εφηβικός έρως ήταν στα 15. Ήταν 3 χρόνια μεγαλύτερος έμπειρος σε όλα και εγώ μυρμηγκάκι τότε. Δεν είχαμε καθημερινή επαφή, εγώ σχολείο, φροντηστήρια, βγαίναμε κρυφά, εκείνος ζητούσε πολλά εγω δεν έδινα τίποτα κλπ. Κράτησε περίπου ένα χρόνο μια σχέση έτσι στα κρύφά, μετά χωρίσαμε, αλλά αραιά και που με έπαιρνε τηλ, και μαθαίναμε νέα και ενώ συνεχίζαμε να έχουμε αισθήματα δε μπορούσα να είμαι μαζί του. Εγώ τον ήθελα πάρα πολύ ξέρετε πρώτο καρδιοχτύπι, φιλί, ραντεβού....
Σπόιλερ:

Έπειτα κόψαμε, χαθήκαμε και μετά από μεγάλο διάστημα έμαθα πως είχε αναγκαστικά παντρευτεί λόγω εγκυμοσύνης της κοπέλας. Η κάτω κεφαλή έφαγε την πάνω! Έπαθα σοκ!
Ακριβώς 6 χρόνια από τότε τον συνάντησα στο νοσοκομείο που έκανα πρακτική και άρχισα να καρδιοχτυπώ όπως την πρώτη φορά. Την επόμενη με πήρε τηλ και μου είπε τι είχε γίνει και πως δεν περνούσε καλά. Κατά τον ίδιο τρόπο είχε συμβεί και στους γονείς του κορίτσια.

Λοιπόν 1 χρόνο πριν γνωρίσω τον πρίγκιπα με πήρε πάλι τηλ. και μου είπε πως χώρισε! Πως με θέλει πως τα αισθήματα δεν έχουν αλλάξει.
Είχα και εγώ χωρήσει από μακροχρόνια σχέση τότε. Πίστευα πως είχα κι εγώ τα ίδια συναισθήματα και βγήκα μαζί του 3 φορές.
Αλλά κάτι δεν κολούσε. Μετά απο 10 χρόνια περίπου, δεν ήταν το ίδιο. Δε μπορώ να το περιγράψω αλλά δεν μας έβγαινε.
Ευτυχώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 9:49 pm

Κατερινάκι μου έκανες λάθος και αντί για "Όχι" ψήφισες "Ναι"


_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 10:56 pm

Λοιπόν εγώ ψήφισα ίσως γιατί εγώ να πω την αλήθεια δεν είχα κάποιον τρελό εφηβικό έρωτα ο έρωτας μου είναι ο άντρας μου, οι πιο παλιές μου σχέσεις δεν ήταν κάτι σημαντικό. Οπότε δεν ξέρω αν είχα ερωτευτεί τόσο δυνατά σ εκείνη την ηλικία πως θα αντιδρούσα, νομίζω πως αν ήμουν παντρεμένη δεν θα τα παράταγα όλα αν όπως είπε η άλντε ήμουν μπακούρι το πιο πιθανό να γύρναγα. Γενικά δεν είμαι και άνθρωπος του ρίσκου αλλά ποτέ δεν ξέρεις στη ζωή confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Candy Expert
Candy Expert
ΚΑΤΕΡΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ηλικία : 42
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΣαβ Μάης 14, 2011 1:13 am

akaliakoukou έγραψε:
Κατερινάκι μου έκανες λάθος και αντί για "Όχι" ψήφισες "Ναι"


Δεν είχα πατήσει υποβολή ψήφου!
Τώρα λογικά θα φαίνεται το "Οχι" μου!

Παράθεση :
Λοιπόν εγώ ψήφισα ίσως γιατί εγώ να πω την αλήθεια δεν είχα κάποιον τρελό εφηβικό έρωτα ο έρωτας μου είναι ο άντρας μου, οι πιο παλιές μου σχέσεις δεν ήταν κάτι σημαντικό. Οπότε δεν ξέρω αν είχα ερωτευτεί τόσο δυνατά σ εκείνη την ηλικία πως θα αντιδρούσα, νομίζω πως αν ήμουν παντρεμένη δεν θα τα παράταγα όλα αν όπως είπε η άλντε ήμουν μπακούρι το πιο πιθανό να γύρναγα. Γενικά δεν είμαι και άνθρωπος του ρίσκου αλλά ποτέ δεν ξέρεις στη ζωή

Μιμη μου ο έρωτας για το αντρούλη μου είναι μεγάλος και δε μπορώ να τον συγκρίνω καθόλου με τον εφηβικό μου .... Τώρα βλέπω τη διαφορά..
Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις τι εννοώ.
Εγώ τότε που ενώ ήμουν ελεύθερη, δεν κατάφερα να ξαναζεσταθώ μαζί του. Πιστεύω πως ο φόβος πως δε θα ξαναπάει καλά ή το ερώτημα τι θέλει πράγματι μετά από τόσα χρόνια να επηρρεάζουν.... Εσείς θα επιστρέφατε;;; 678436
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΣαβ Μάης 14, 2011 12:24 pm

KATEΡΙΝΑ έγραψε:
...
Εγώ τότε που ενώ ήμουν ελεύθερη, δεν κατάφερα να ξαναζεσταθώ μαζί του. Πιστεύω πως ο φόβος πως δε θα ξαναπάει καλά ή το ερώτημα τι θέλει πράγματι μετά από τόσα χρόνια να επηρρεάζουν.... Εσείς θα επιστρέφατε;;; 678436

Το καλό Κατερινάκι μου είναι που δεν έπεσες στην παγίδα να είσαι με κάποιον απλά και μόνο για να μην είσαι μόνη σου...
Η μοναξιά είναι από τους πλέον κακούς συμβούλους... Εσείς θα επιστρέφατε;;; 8858

Βέβαια, μπορεί κάποιοι να το επιχείρησαν και σήμερα να είναι απόλυτα ευχαριστημένοι με την επιλογή τους... Άλλωστε, η ευτυχία είναι αυτό που περιμένουμε να 'ρθεί Εσείς θα επιστρέφατε;;; 699469 και, ίσως, αν δεν πάρεις το ρίσκο κάποια στιγμή να κοπανιέσαι.. :mpouaaa:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΚυρ Μάης 15, 2011 12:11 am

Ναι κι εγώ πιστεύω οτι πολλες φορές το να ρισκάρεις σου βγαίνει σε καλό αλλά επειδή εγώ δεν είμαι καθόλου του ρίσκου για να το έκανα πρέπει να ήμουν τρελά ερωτευμένη και να μην είχα τίποτα να χάσω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΣαβ Δεκ 10, 2011 12:00 pm

ισως...αναλογα την αγαπη αυτου του ερωτα.... confused αν εινουν τοσο ερωτευμενη μαζι του ναι...μα αν ηταν ενα τρελο καρδιοχτυπι που κρατησε για λιγο εννοειται οχι... τωρα οπως τα βλεπει κανεις confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΣαβ Δεκ 10, 2011 3:10 pm

stavroylaki έγραψε:
ισως...αναλογα την αγαπη αυτου του ερωτα.... Εσείς θα επιστρέφατε;;; 678436 αν εινουν τοσο ερωτευμενη μαζι του ναι...μα αν ηταν ενα τρελο καρδιοχτυπι που κρατησε για λιγο εννοειται οχι... τωρα οπως τα βλεπει κανεις Εσείς θα επιστρέφατε;;; 678436 Εσείς θα επιστρέφατε;;; 678436
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Σταυρουλάκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11, 2011 5:18 pm

Το ερώτημα μόνο απλό δε μου φάνηκε, γιατί από τη μια θα έδινα και την ίδια μου τη ζωή για να γυρίσω το χρόνο πίσω και να είμαστε πάλι μαζί με τον "Τέρρυ" μου :<3: , από την άλλη όμως, ψήφισα όχι και η απάντηση βρίσκεται στους στίχους του παρακάτω τραγουδιού από την αρχή μέχρι το τέλος που εκφράζουν απόλυτα τα συναισθήματά μου και τη λογική μου για όσα έζησα μαζί του και δεν θα άλλαζα ούτε στιγμή Εσείς θα επιστρέφατε;;; 5103 :



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiki.lianou
Candy Fan
Candy Fan
kiki.lianou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 13/05/2011

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΤρι Δεκ 13, 2011 12:31 am

¨Οχι βέβαια, η ζωή προχωράει. Καλύτερα να έχεις την εντύπωση του τέλειου εφηβικου ρομαντικου έρωτα. Το ποταμι δεν κυλάει προς τα πίσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntmhx
Candy Fan
Candy Fan
ntmhx


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 45
Registration date : 04/01/2009

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΔευ Δεκ 19, 2011 9:57 pm

Ψήφισα όχι, γιατι απλούστατα δε θα ήταν ποτέ το ίδιο. Αυτο που ζούμε υπαρχει μόνο εκείνη τη στιγμή και το ζούμε με το μυαλό, τις εμπειρίες και την ψυχοσύνθεση εκείνης της εποχής. Προτιμώ να ζω με την ανάμνηση , παρά να σκοτώσω το πάθος και την ορμή ενός περασμένου έρωτα, που πλέον δε θα 'ναι ίδιος γιατι απλά εγώ δεν είμαι η ίδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΤετ Απρ 04, 2012 11:20 pm

Δεν έχω καταλάβει την ερώτηση.
Ποιός να γυρίσει και γιατί;

Η Κάντυ στον Τερρυ; Αφού έμειναν με άλλους συντρόφους στο τέλος.
Να τους παρατήσουν και να ξαναγυρίσουν στα παλιά ενοείς;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΠεμ Απρ 05, 2012 8:39 pm

Διάβασα όλες τις απαντήσεις από την αρχή και πήρα μπρος.

Απάντησα και εγώ "όχι" γιατί μετά από τόσα χρόνια κανένα συναίσθημα δεν παραμένει αναλοίωτο.
Ακόμη, επηρεάστηκα από το κειμενάκι κάτω από την απάντηση της ιωάννας.
Είναι οι στίχοι από ένα αγαπημένο τραγούδι των Πυξ Λαξ και ταιριάζει απόλυτα στη συγκεκριμένη περίπτωση.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula
Candy Expert
Candy Expert
voula


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 48
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

Εσείς θα επιστρέφατε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσείς θα επιστρέφατε;;;   Εσείς θα επιστρέφατε;;; Icon_minitimeΣαβ Απρ 07, 2012 5:29 pm

Ψήφισα ΟΧΙ.
Και αυτό γιατί πολύ απλά δεν τα κατάφερε να με πείσει για "καινούργια αρχή", "νέο ξεκίνημα" κλπ κλπ.
Αρχή είναι μόνο μία. Και το τέλος επίσης. Άλλωστε ήμουν ήδη αλλού.
Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εσείς θα επιστρέφατε;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: