Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;

Πήγαινε κάτω 
+17
ioanna
Sierra
voula
astrokoritso
domniki
sissy vivalle
ntalia
kiki.lianou
stavroylaki
liana
Virginia1
natalia
geo_tour
ΜΙΜΙ
ariathniM
akaliakoukou
Aldebaran
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Με ποιόν ταίριαζε η Κάντυ
- Άλμπερτ (ο τρυφερός)
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Vote_lcap36%Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Vote_rcap
 36% [ 10 ]
- Άντονυ (ο ρομαντικός)
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Vote_lcap36%Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Vote_rcap
 36% [ 10 ]
- Τέρρυ (ο φλογερός)
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Vote_lcap28%Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Vote_rcap
 28% [ 8 ]
Σύνολο Ψήφων : 28
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 1:15 pm

Όλες προτιμάμε ένας από τους τρεις αγαπημένους ήρωες για τους δικούς μας λόγους. :<3:

Όμως, πέρα από τις δικές μας προτιμήσεις, με ποιόν από τους τρεις νομίζετε πως ταίριαζε περισσότερο η Κάντυ;;; Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 5036

Περιμένω σοβαρές και αιτιολογημένες απαντήσεις Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 564279

Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aldebaran στις Τρι Ιουλ 17, 2012 10:24 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 3:12 pm

Μπα???
Μόνο εγώ έχω ψηφίσει για την ώρα???
Ναι, ξέρω, την έκανα την έκπληξη, όμως αυτό πιστεύω, τι να κάνουμε τώρα...
Θα το αναλύσω αργότερα γιατί τώρα έχω δουλίτσα....

Ψήφισα τον Άντονυ!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 5:19 pm

Αν πω Τομ, θα βγω πολύ εκτός θέματος; θα θεωρηθώ alien!!

παιδιά ειλικρινά δεν ξέρω τι να απαντήσω, εδώ δεν ξέρω με ποιον θα ταιριαζα εγω σαν ιδιοσυγκρασια από τους τρεις..

όταν πρωτογράφτηκα στο φόρουμ, έλεγα σίγουρα με τον Αλμπερτ αλλά τώρα.. silent

δεν ξέρεις ποτέ πως τα φέρνει η τύχη!
πάντως η Κάντυ σαν χαρακτήρας ήταν και ρομαντική και τρυφερή και φλογερή, άρα ας πάρει τον Τομ st που τα έχει όλα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 6:41 pm

Μπορεί να μου αρέσει ο Άντονυ και ίσως να θεωρηθεί οτι γι αυτό τον ψήφισα όμως πιστεύω οτι αν δεν πέθαινε θα ήταν το τέλειο ζευγάρι με την Κάντυ. Ταίριαζαν απόλυτα οι δυο τους, δεν έχω να πω τίποτα άλλο τα λόγια είναι περιττά Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 699469
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo_tour
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
geo_tour


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
Επάγγελμα : Αρχιτεκτονικό σχέδιο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Η γλυκιά Καντυ και ο Τέρρυ
Registration date : 31/03/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 11:19 pm

Μπορούμε να έχουμε έναν συνδυασμό των τριών χαρακτήρων του γκαλοπ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
natalia
Candy Fan
Candy Fan
natalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 49
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy-Antony
Registration date : 10/01/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 11:52 pm

Και εγώ νομίζω πως με τον Άντονυ είχαν περισσότερα κοινά στοιχεία. Αν δεν υπήρχε αυτός θα ψήφιζα τον Άλμπερτ. Ο Τέρρυ είχε πάντα μια δόση αυτοκαταστροφής, και δε νομίζω οτι η Κάντυ θα μπορούσε να είναι ποτέ πραγματικά ευτυχισμένη μαζί του. Έπρεπε πρώτα να λύσει κάποια θεματάκια που είχε με τον ευατό του ώστε αυτή η σχέση να είχε ουσιαστικό μέλλον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 11:02 am

Eγώ ψήφισα τον Άλμπερτ (τι;;; Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 679307 γιατί δεν το πιστεύετε βρε;;; Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 175236 )

Αν η Μιζούκι δεν είχε πεθάνει τον Άντονυ, 100 Τέρρυδες και Αλμπέρτηδες να περνούσαν από τη ζωή της, αυτή θα παντρευόταν τον... ετεροθαλή ξάδερφό της... bounce

Από την άλλη, μιά σχέση με τον Τέρρυ δε νομίζω πως θα φτουρούσε σε βάθος χρόνου για τον ίδιο λόγο που ανέφερε και η Ναταλία...

Όμως, κατά τη γνώμη μου, αυτός με τον οποίο ταίριαζε πραγματικά ήταν ο Άλμπερτ. Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 559316
Ο ένας συμπλήρωνε και ολοκλήρωνε τον άλλον μυστικά και ήσυχα... : όπου η Κάντυ υστερούσε, ο Άλμπερτ ερχόταν να καλύψει το κενό χωρίς καν να χρειαστεί να του ζητηθεί κάτι τέτοιο και αντίστοιχα έκανε για τον Άλμπερτ η Κάντυ...
Και οι δύο ήταν πάντα έτοιμοι να απαρνηθούν την "εύκολη" ζωή για τις αρχές και τα πιστεύω τους. (Αυτό θα μου πείτε το έκανε και ο Τέρρυ όταν έφυγε από το Λονδίνο, μόνο που στον Τέρρυ διακρίνω μιά μικρή σκοπιμότητα: έφυγε και για να ακολουθήσει το όνειρό του το οποίο και δεν απαρνήθηκε ποτέ ούτε για χάρη του έρωτα βλ: Ροκστοουν )
Επιπλέον, ο Άλμπερτ υπήρξε πάντα το αποκούμπι της, το ήσυχο λιμανάκι της στο οποίο άραζε μετά από κάθε φουρτούνα.
Ο Άλμπερτ είναι αυτός που όχι μόνο σέβεται τις επιλογές της και της αφήνει χώρο και χρόνο για να τις πραγματοποιήσει αλλά είναι και αρωγός στο πλάι της με τον καλύτερο δυνατό τρόπο: όταν η Κάντυ (στο τέλος του μάνγκα) αποφασίζει να επιστρέψει στο ορφανοτροφείο και να βοηθήσει ως νοσοκόμα την κα Πόνυ και την αδερφή Μαρία, ο Άλμπερτ όχι μόνο αγοράζει τη γη από τον κο Καρτ...λαιλ (ή όπως τέλος πάντων τον έλεγαν) αλλά προβαίνει και στην ανακατασκευή του ορφανοτροφείου έτσι ώστε να μεγαλώσει και να γίνει πιό λειτουργικό.
Και όταν λόγω οικονομικών (αλλά και συναισθηματικών) δυσκολιών αναγκάζεται να πουλήσει το Λέικγουντ, η Κάντυ συνειδητοποιεί πως δεν μπορεί να ζήσει μακριά του και τον ακολουθεί στην Αγγλία ακόμη και αν αυτό σημαίνει πως θα απομακρυνθεί από το Σικάγο και όλα όσα την συνέδεαν με αυτό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 5:51 pm

Συμφωνώ με τα παραπάνω, όμως εκείνο που με έκανε να ψηφίσω τον Άντονυ είναι μία φράση της Κάντυ στο γράμμα που έγραψε στον Άντονυ (και αν δεν κάνω και λάθος, είναι το τελευταίο γράμμα της νουβέλας)
Του έγραψε "ποιος ξέρει τι άντρας θα γινόσουν αν ήσουν ζωντανός"

Η Κάντυ και ο Άντονυ ήταν πολύ ταιριαστό ζευγάρι και ήταν και οι δύο πολύ αγαπημένοι και ευτυχισμένοι μαζί. Αν ο Άντονυ δεν πέθαινε, σίγουρα ήταν ο ιδανικός για κείνην.

Και είμαι σίγουρη ότι μεγαλώνοντας θα είχε κι εκείνος τον χαρακτήρα του Άλμπερτ και της Ροζμαρι...

Η Κάντυ ποτέ δεν τον ξέχασε, ποτέ δεν τον έβγαλε από την καρδιά της...
Ακόμη και στην Αγγλία πήρε από το Λέικγουντ και φύτεψε στον κήπο της "γλυκιές Κάντυ" και τα περιποιείται καθημερινά η ίδια...

Απλώς η ζωή προχωράει και η Κάντυ πήγε παρακάτω....


_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Virginia1
Candy Fan
Candy Fan
Virginia1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 41
Τόπος : κήπος με τα τριαντάφυλλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αντονυ
Registration date : 09/03/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 7:25 pm

Και εγω πιστευω πως ο Αντονυ θα ηταν ιδανικος για κεινη. Ταιριαξανε αμεσως και οι αλλοι το καταλαβαιναν οτι ταιριαζανε.
Αχ Μιμι κριμα ε; Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΚυρ Μάης 01, 2011 1:00 am

Ψηφισα τον Αλμπερτ γιατι νομιζω πως ειναι ο ιδανικος για την Καντυ αν δεν ειχε χαθει ο Αντονυ σιγουρα θα ηταν εκεινος ...
Αλλωστε μην ξεχνατε πως ο Αντονυ ηταν ιδιος ο Αλμπερτ οχι μονο στην εμφανιση αλλα και στον χαρακτηρα ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Virginia1
Candy Fan
Candy Fan
Virginia1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 41
Τόπος : κήπος με τα τριαντάφυλλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αντονυ
Registration date : 09/03/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΚυρ Μάης 01, 2011 9:35 am

liana έγραψε:
Ψηφισα τον Αλμπερτ γιατι νομιζω πως ειναι ο ιδανικος για την Καντυ αν δεν ειχε χαθει ο Αντονυ σιγουρα θα ηταν εκεινος ...
Αλλωστε μην ξεχνατε πως ο Αντονυ ηταν ιδιος ο Αλμπερτ οχι μονο στην εμφανιση αλλα και στον χαρακτηρα ...


Σ' αυτο εχεις δικιο, αφου μολις τον ειδε ειπε "ο πριγκιπας μου" και μετα αρχισε να το σκεφτεται λογικα οτι δε μπορει, αφου εχουν περασει τοσα χρονια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19, 2011 4:13 pm

εγω παντως βαζω αντονυ!!!!!!!!! οσο και αν συμπαθω τον τερυ ο πρωτος και ο αγαπημενος μου χαρακτηρας ειναι ο αντονυ!!!!!!! ειμαι ερωτευμενη μαζι του τον λατρευω!!!!!!!! παρ οτι πεθανε εκεινος ηταν που πραγματικα θα τεριαζε μαζι της!!!!!! εκεινος της νοιαστικε πρωτος (με την εννοια οτι εστειλε γραμμα πρωτος στον θειο για να την υοθετισει ) εκεινος την αγαπουσε τοοοσο πολυ που ακομα και τις τελευταιες ωρες της ζωης του της περασε μαζι της!!!!!! οτι εκανε εκεινες τις στιγμες το εκανε για εκεινη!!!!!! Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 5103 Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 5103 την αγαπουσε παρα πολυ.... πωωωωω καποιες φορες θα ηθελα να ειμουν στη θεση της και να γνωριζα εναν τοοοοοσο καλο ανθρωπο αλλα..... δεν γινεταιιιιιιι Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 385145 Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
kiki.lianou
Candy Fan
Candy Fan
kiki.lianou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 13/05/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΚυρ Αυγ 21, 2011 11:46 pm

Aντονυ!Αγνός και αληθινός έρωτας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤρι Αυγ 23, 2011 11:53 am

ας παρει η καντυ τον τερρυ να παρω εγω τους αλλους δυο να τελειωνουμε Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤρι Αυγ 23, 2011 11:58 am

χαχαχαχαχαχχα Laughing Laughing α οχιιιιι ο αντονυ ειναι δικοοος μου!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤρι Αυγ 23, 2011 12:05 pm

stavroylaki έγραψε:
χαχαχαχαχαχχα Laughing Laughing α οχιιιιι ο αντονυ ειναι δικοοος μου!!!!!!

οκ... τοτε παω στον στηαρ εγω...που οσο να ναι μια "τεραστια " αδυναμια και παητικη αγαπη του την εχω ! ! ! st
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Virginia1
Candy Fan
Candy Fan
Virginia1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 41
Τόπος : κήπος με τα τριαντάφυλλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αντονυ
Registration date : 09/03/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤρι Αυγ 23, 2011 12:08 pm

ειμαστε πολλες κι αυτος ενας Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sissy vivalle
Newbie
Newbie
sissy vivalle


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ηλικία : 32
Τόπος : θεσσαλονικη
Επάγγελμα : φοιτητρια νοσηλευτικης
Αγαπημένος χαρακτήρας : καντυ-στιαρτ
Registration date : 24/08/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤετ Αυγ 24, 2011 6:19 pm

Α και προσωπικα απολαυσα περισσοτερο το ρομαντζο με τον τερρυ ( βεβαια προφανως θα μου πειτε ειναι απο τους λιγους που εμειναν ζωντανοι ) Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 5036 γενικα υπηρξε παθος μεταξυ τους .......

Πιστευω οτι η καντυ ταιριαζε με τον αντονυ τελεια και οπτικα αλλα μαζι ηταν η επιτομη του ρομαντισμου :<3:

Ο Αλπερτ αλλη φαση εκανε το τζερτζελε του με την εμφανιση του και μετα ετρεχε απο δω και απο κει και η καημενη η καντυ εμενε πισω να σκεφτεται ο πριγκιπας του λοφου και ο πριγκιπας του λοφουSad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Αυγ 26, 2011 10:11 am

Tερρυ!!! Smile
Γιατι οποιος δεν ζει τη ζωη του με παθος, αφηνει την μοναδικη ευκαιρια που εχει πανω στη γη να παει χαμενη!
Αλλωστε η πιο ολοκληρωμενη σχεση ειναι αυτη με τον Τερρυ. Ο Αντονυ εφυγε νωρις Crying or Very sad και ο Αλμπερτ δεν ξεκινησε καν... Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sissy vivalle
Newbie
Newbie
sissy vivalle


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ηλικία : 32
Τόπος : θεσσαλονικη
Επάγγελμα : φοιτητρια νοσηλευτικης
Αγαπημένος χαρακτήρας : καντυ-στιαρτ
Registration date : 24/08/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΣαβ Αυγ 27, 2011 2:49 am

domniki έγραψε:
Tερρυ!!! Smile
Γιατι οποιος δεν ζει τη ζωη του με παθος, αφηνει την μοναδικη ευκαιρια που εχει πανω στη γη να παει χαμενη!
Αλλωστε η πιο ολοκληρωμενη σχεση ειναι αυτη με τον Τερρυ. Ο Αντονυ εφυγε νωρις Crying or Very sad και ο Αλμπερτ δεν ξεκινησε καν... Twisted Evil

και με τον τερρυ ειδαμε το πρωτο και μοναδικο φιλιιι!!! τωρα που ειπες ολοκληρωμενη σχεση το θυμηθηκα I love you Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 632323 Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 632323
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
astrokoritso
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
astrokoritso


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 45
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΛΜΠΕΡΤ
Registration date : 17/09/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΤετ Οκτ 19, 2011 9:45 pm

Νομίζω ότι η Κάντυ θα ταίριαζε περισσότερο με τον Αλμπέρτ, για όλα αυτά που ήδη έχουν αναφέρει οι προλαλήσασες ,αλλά και για το γεγονός ότι ο Αλμπέρτ είναι ο μονός που μπορεί και οδηγεί τη Κάντυ σε μια ισορροπία , σε μια εσωτερική και πραγματική ηρεμία και κατά συνέπεια ευτυχία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula
Candy Expert
Candy Expert
voula


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 48
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Οκτ 21, 2011 4:02 pm

Αχ Alde!!

Εγώ αγαπώ πολύ τον Τέρρυ. Από μικρή ήταν ο αγαπημένος μου. Με το πέρασμα του χρόνου και πιο ώριμη πλέον, κατάφερα να εκλογικεύσω αυτήν την αδυναμία που του έχω (άλλο μεγάλο θέμα αυτό).....

Η Κάντυ είναι μια ισχυρή και σαρωτική προσωπικότητα. Τέτοια προσωπικότητα είναι και ο Τέρρυ. Αυτό, σε συνδυασμό με το ξερό τους κεφάλι (πολύ πείσμα ρε παιδί μου), θα έκανε αυτήν την σχέση δυσλειτουργική. Και μπορεί αυτού του είδους οι σχέσεις να είναι συναρπαστικές, είναι όμως και εξαντλητικές με το πέρασμα του χρόνου.

Παρόλο που από αυθορμητισμό και χωρίς δεύτερη σκέψη, ψήφισα τον Τέρρυ, μόλις ξεκίνησα να γράφω, σκέφτηκα όλα όσα ανέφερα. Η φωνή της λογικής μου λοιπόν, λέει οτι ο Άλμπερτ θα ταίριαζε στην Κάντυ περισσότερο, για την διακριτική αλλα πάντα ουσιαστική αγάπη που της έδειξε και την ηρεμία και ασφάλεια που θα της εξασφάλιζε.

Όμως ρε κορίτσια, υπάρχει λογική σε ζητήματα καρδιάς; Μήπως να επιμείνω στον Τέρρυ; Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠαρ Νοε 04, 2011 7:12 pm

^Λοιπόν εγω πιστευω αντονυ γιατι δεν θα αφηνε κανεναν να την ακουμπησει να ζουσε. Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 127880 Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 127880 Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 127880,αλλα μας την εκανε την πατατα η Μιζουκι! Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 90222 Αφηνουμε λοπόν τον Λατρμενο μου!
Μετα παω [απο λογικη] ο Αλμπερτ γιατι παντα την εφερνε σε ισσοροπια και γαληνη. ΑΛΛΑ ο Τερυ ηταν αυτος που την πονεσε που θα μπορυσε να την διεκδυκησει[μειωνεκτηματα] αλλα δνε το εκανε!Απο την αλλη[πλεονελτηματα] της προσφερε πολύ ομορφες στιγμες και την βοηθησε να ξεπερασει τον θανατο του Αντονυ!!!So.....Τερυυ!!!!! Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; 930789Δεν μπορω να αντισταθω![Ειμαι και αντιλογικη!!!]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11, 2011 8:23 pm

Ψήφισα τον Άντονυ, γιατί οι δυό τους ήταν το ιδανικό ζευγάρι!!! :<3:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;   Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;; Icon_minitimeΠεμ Απρ 05, 2012 9:01 pm

Μπορεί ο Τέρρενς να της πήρε το πρώτο φιλί όμως την πρώτη θέση στην καρδιά της κρατάει για πάντα ο Αντονη ακόμη και αν χάθηκε τόσο άδοξα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τεστ: Με ποιόν μοιάζω;
» Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;
» Κάντυ-κάντυ συνέχεια όπως την θυμάμαι!
» καντυ-καντυ!ευτυχισμενο τελος για ολους!!
» Τι δεν μας αρεσει τοσο στην Καντυ-Καντυ;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: