Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;

Πήγαινε κάτω 
+7
ariathniM
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
liana
akaliakoukou
ΜΙΜΙ
arwyn-t
Aldebaran
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Με ποιόν μένει η Κάντυ στο Λονδίνο;;;
- Με τον Άλμπερτ (τι χαζές ερωτήσεις που κάνω;;; )
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Vote_lcap55%Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Vote_rcap
 55% [ 12 ]
- Με τον Τέρρυ (για να είναι κοντά στο θίασο με τον οποίο ο καλός της δίνει παραστάσεις)
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Vote_lcap41%Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Vote_rcap
 41% [ 9 ]
- Με κάποιον τρίτο (διευκρινίστε όμως)
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Vote_lcap4%Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Vote_rcap
 4% [ 1 ]
- Μόνη με τη φαντασία της γιατί κανείς δεν την υποφέρει πιά...
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Vote_lcap0%Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 22
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 11:54 am

Ξέρετε... δουλειά δεν έχει ο Twisted Evil ψηφοφορίες σκαρφίζεται...

Είπα να αναφέρουμε εδώ με ποιόν νομίζουμε πως συζεί η Κάντυ στο Λονδίνο ώστε να έχουμε το στατιστικό και επειδή με τρώει
Σπόιλερ:
για εποικοδομιτική κουβεντούλα rendeer λέω να το ανεβάσουμε σα θέμα και στην ενότητα με τη νουβέλα...

Οι επιλογές είναι οι γνωστές τρεις αλλά τελευταία στιγμή κάτι με τσίγγλισε και είπα να τις κάνω 4... Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 833201

_________________
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 2:55 pm

Θα το παραδεχομουνα αν εβλεπα στοιχεια αδιαμφισβητητα οτι μενει με τον Τερρυ. Ειμαι αλμπερτικια, αλλα ειμαι και αντικειμενικη και ημουνα ετοιμη να δεχτω τα παντα (οχι σαν καποιους αλλους φαν). Μεχρι ενος σημειου, τα στοιχεια ειναι αμφιλεγομενα, με επιχειρηματα και απο τη μια και απο την αλλη πλευρα.

Ωστοσο.... τελικα υπαρχει ενα στοιχειο ισχυροτατο, κρυμμενο σε απλετο φως, που λεει οτι ειναι ο Αλμπερτ ο τυχερος....

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 77426
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:02 pm

Εγω να πω την αληθεια είμαι πάρα πολύ μπερδεμένη με όλα αυτά που έχω διαβάσει Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Όμως δεν ξέρω γιατί αλλά εμένα μου φαίνονται τα μέχρι τώρα στοιχεία οτι δείχνουν οτι είναι με τον Τέρρυ, μη μου πείτε να δώσω επιχειρήματα γιατί πραγματικά έχω διαβάσει τόσα πολλά spoiler και αναλύσεις αυτών που έχω χάσει τον μπούσουλα Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 461671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:57 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Εγω να πω την αληθεια είμαι πάρα πολύ μπερδεμένη με όλα αυτά που έχω διαβάσει Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Όμως δεν ξέρω γιατί αλλά εμένα μου φαίνονται τα μέχρι τώρα στοιχεία οτι δείχνουν οτι είναι με τον Τέρρυ, μη μου πείτε να δώσω επιχειρήματα γιατί πραγματικά έχω διαβάσει τόσα πολλά spoiler και αναλύσεις αυτών που έχω χάσει τον μπούσουλα Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 461671

Εξαρταται πού διαβαζεις στοιχεια, ΜΙΜΙ μου....

Ευτυχως ή δυστυχως, τα τελευταια νεα δειχνουν Αλμπερτ, και μαλιστα με ενα αδιασειστο στοιχειο.


Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 8:40 pm

Κι εγώ τον Άλμπερτ έχω τον σκοπό να ψηφίσω μέχρι στιγμής γιατί φαίνεται τα περισσότερα στοιχεία να δείχνουν εκείνον.
Όμως θα ψηφίσω όταν καταφέρω να διαβάσω κάποια πράγματα ακόμη που θέλω.
Μέχρι να διαβάσω όλη τη νουβέλα στα ελληνικά, διατηρώ κάποιες ελπίδες (Τερρυκιά βλέπετε)
Οπότε δεν βιάζομαι να καταθέσω την ψήφο μου....


Ε χμμμμμμμ...... Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 35868
Θέλω να μιλήσω έξω από τα δόντια....
Μπορώ??????

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:21 pm

arwyn-t έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Εγω να πω την αληθεια είμαι πάρα πολύ μπερδεμένη με όλα αυτά που έχω διαβάσει Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 678436 Όμως δεν ξέρω γιατί αλλά εμένα μου φαίνονται τα μέχρι τώρα στοιχεία οτι δείχνουν οτι είναι με τον Τέρρυ, μη μου πείτε να δώσω επιχειρήματα γιατί πραγματικά έχω διαβάσει τόσα πολλά spoiler και αναλύσεις αυτών που έχω χάσει τον μπούσουλα Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 461671

Εξαρταται πού διαβαζεις στοιχεια, ΜΙΜΙ μου....

Ευτυχως ή δυστυχως, τα τελευταια νεα δειχνουν Αλμπερτ, και μαλιστα με ενα αδιασειστο στοιχειο.


Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 319637


Άργουην δυστυχώς αν δε δω το στοιχείο που αναφέρεις με τα ίδια μου τα μάτια δεν μπορώ να υποστηρίξω αυτό που λες! Δεν το λέω επειδή δεν σου χω εμπιστοσύνη απλά πλέον έχω κουραστεί η κάθε πλευρά να λέει πάντα για στοιχεία τρανταχτά! Ελπίζω να καταφέρεις ή κάπως τέλος πάντων να βγει στη φόρα αυτό που λες κι εγώ μαζί σου Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 319637 Δεν θα με χαλάσει να μείνει με τον Άλμπερτ άλλωστε με αυτόν που θα θελα να μείνει δυστυχώς δεν πρόκειται να μείνει ποτέ Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 127880 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 127880 οπότε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 2:37 am

Σαν αλμπερτικια που ειμαι φυσικα και ψηφισα τον αλμπερτ Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 5103 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 5103 ...

αλλα και εγω ειμαι πολυ μπερδεμενη με ολα αυτα που διαβαζω.... confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 9:20 am

Περιμενω και το επισημο ΟΚ απο την πηγη μου για να σας πω το αδιασειστο στοιχειο.

Αν και... εμμεσα στα τελευταια ποστ μου το εχω πει.

silent rendeer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ηλικία : 48
Registration date : 22/11/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 9:56 am

Σαφώς και ψήφισα Αλμπερτούκο Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789

Δεν το έχει σε τίποτα να τα βάλει ακόμη και με την οικογένειά του, προκειμένου να προστατέψει την Κάντυ. (Βλέπε την πράξη υιοθεσίας παρόλο που η Ελρόι κόντεψε να πάθει ντουβρουτζά, καθώς και την ξεγυρισμένη μπουνιά στον Νήλ στους στάβλους ) Twisted Evil

Καλός και χαμηλών τόνων, μα όταν είναι να την υπερασπιστεί, δεν καταλαβαίνει τίποτα!!!!! Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 540227589
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 11:17 am

Κορίτσια, στην ψηφοφορία με ενδιαφέρει (ναι , δικιά μου είναι) να δούμε ποιόν νομίζει η καθεμία μας πως έχει παντρευτεί η Κάντυ. Αν κατά την άποψή σας τα μέχρι τώρα στοιχεία καταδεικνύουν τον Τέρρρυ αυτόν ψηφίζετε και το ίδιο κάνετε και για τον Άλμπερτ... Μπορεί, πάλι, κάποιος να πιστεύει πως όλα δείχνουν πως η Κάντυ έχει ξεφύγει jocolor με όσα της συνέβησαν και ηρεμεί σε ένα σανατόριο στο Avonκάπουεκεί έχοντας και τους τρεις εναλλάξ κοντά της: τον Άντονυ στο ύπνο της και στον ξύπνιο, τους Άλμπερτ - Τέρρυ όποτε τους φέρνουν οι υποχρεώσεις κατά κει... Σεβαστό και αυτό... sunny
΄

Ακάλια μου, εννοείται πως θα μιλήσεις έξω από τα δόντια και θα υποστηρίξεις τη θέση σου. Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 559316 Δεν είσαι υποχρεωμένη να αποδεχτείς πως η Κάντυ μένει με τον Άλμπερτ. Εγώ για παράδειγμα όσα χρόνια και αν περάσουν ακόμη και αν οι απόγονοί τους την έχουν κάνει για το Βάλινορ, Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 889631 θέλω η Εογουην να παντρευτεί τον Άραγκορν Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 5103 και περιμένω πως και τι τους απογόνους τους Τόλκιν να μεριμνήσουν γι αυτό... (Και δεν με ενδιαφέρει ποσώς αν η Εογουην παντρεύεται τον υπέροχο και γλυκύτατο Φάραμιρ και ζουν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 790358 )


_________________
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 11:39 am

Θα το πω και παλι.

Μεχρι και την τελευταια παραγραφο της νουβελας, ολα ειναι ανοιχτα και διφορουμενα. Και ο Αλμπερτ ταιριαζει και ο Τερρυ. Δεν το αρνουμαι αυτο, το παραδεχομαι, ηδη αν δειτε προηγουμενα ποστ μου ελεγα οτι αν η Καντυ τα ειχε με τον Αλμπερτ, με το που ελευθερωθηκε ο Τερρυ τον εβλεπα "ταρανδο" τον Αλμπερτ. Θα το παραδεχομουν δημοσια οτι παιδια 50-50 το πραμα, μπορει ανετα και να γυρισε ο Τερρυ.

Ωστοσο στην τελευταια παραγραφο, στον επιλογο, υπαρχει μια λεξουλα που εχει χρησιμοποιηθει σε οοοοοοοοοοολη τη νουβελα ΜΟΝΟ για τον Αλμπερτ. Μια λεξουλα χαρακτηριστικη και ξεκαθαρη. Αν δεν υπηρχε αυτη η λεξουλα, θα ελεγα οτι ειμαστε 50-50. Αυτη η λεξουλα ομως ειναι τοσο Αλμπερτ που δεν μπορεις να την αμφισβητησεις. Αν ητανε Τερρυ, θα το ελεγα. Εγω δεν κανω επιλεκτικη προβολη στοιχειων οπως κανουν αλλες, κοινως να σταματαω τις αναφορες μεχρι εκει που με βολευει και επιτηδες να μην αναφερω τα υπολοιπα στοιχεια. Δεν θα ειχα προβλημα, αν και αλμπερτικια, να πω 'παιδες... Τερρυ το πραμα τελικα'. Αλλα... δυστυχως αν θελετε, αυτη η λεξουλα δειχνει Αλμπερτ.

Περιμενω απαντηση απο την πηγη μου. Αν μου δωσει το ΟΚ, θα σας δωσω ολα τα στοιχεια, μεχρι και αριθμους σελιδων της νουβελας. Συγγνωμη για το "μυστηριο", αλλα δεν θελω να παρακουσω την παρακληση της κοπελας και να ξεφουρνισω λεπτομερειες χωρις να εχω το ΟΚ της.

Και υπαρχει και κατι αλλο που μυριζει Αλμπερτ, κατι που προστεθηκε στη νεα νουβελα σε σχεση με την παλια, μια εξτρα προταση. Θα δω αν αυτο υπαρχει ελευθερα σε φορουμ, δεν θυμαμαι πού το ειδα, και θα σας το δωσω. Λιγο ειδα μαζεμενα πολλα πραματα και δεν θυμαμαι πού ειδα τι.


santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ηλικία : 48
Registration date : 22/11/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 1:44 pm

Με την άνεσή σου Very Happy Εδώ, φάγαμε τριάντα χρόνια στο περίμενε, στο λίγο ακόμη θα κολλήσουμε;;;;;; Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 9:21 am

Ελπιζω με τον Αλμπερτ, θελω να ελπιζω τουλαχιστον, καλημερα σε ολα τα κοριτσια, βρισκομαι στην δημοσια βιβλιοθηκη και θα βγαλω μερικα κομματια!! Wink φωτοτυπιες να τις επεξεργαστω στο σπιτι για ειστε προχωρημενες κατα πολυ, χαιρετω και την Χριστινα bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ηλικία : 48
Registration date : 22/11/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 9:27 am

Την καλημέρα μου, αριάδνη μου Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 5:25 pm

Ariathni μου ποσο χαίρομαι που βλέπω ποστ σου Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 262564 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 262564 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 262564 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 262564 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 262564 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 262564 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 262564
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 6:27 pm

ariathniM έγραψε:
Ελπιζω με τον Αλμπερτ, θελω να ελπιζω τουλαχιστον, καλημερα σε ολα τα κοριτσια, βρισκομαι στην δημοσια βιβλιοθηκη και θα βγαλω μερικα κομματια!! Wink φωτοτυπιες να τις επεξεργαστω στο σπιτι για ειστε προχωρημενες κατα πολυ, χαιρετω και την Χριστινα bounce

Καλωσορισες Αριαδνη!!! flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 7:11 pm

Ψήφισα κι εγώ..... Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 137270 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 137270

Τον Άλμπερτ... Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 238107 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 790358
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 506181 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 385145 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 385145

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18, 2010 9:40 am

Ντομ, καλως σε βρηκα, μου έλειψες γεια σου Μιμι μου sunny ακαλια καλα εκανες και ψηφισες Αλμπερτ, αφου αυτος τα παιρνει ολα στο τελος drunken Χριστινα τι βλέπω και συ αλμπερτικια :bball: ; flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18, 2010 2:30 pm

απο τον αλμπερτ ξεκινησα στον τερρυ κατεληξα... flower
δεν φταιω εγω...ειναι ΘΕΟΣ ο ατιμος !!!!!!!!!! Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18, 2010 10:51 pm

ntalia έγραψε:
απο τον αλμπερτ ξεκινησα στον τερρυ κατεληξα... flower
δεν φταιω εγω...ειναι ΘΕΟΣ ο ατιμος !!!!!!!!!! Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789

Άτυχος όμως ο καημενούλης...
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 889631

Πάλι καλά Ντάλια μου που δε σου έτυχε η μετάφραση της Κάντυ στα αγγλικά στο πρόσφατο δίιπλωμα που έδωσες... Να έχεις αρχικά καταλάβει πως καταλήγει με τον Άλμπερτ και τελευταία στιγμή να αλλάζεις γνώμη με αποτέλεσμα να κόβεσαι στο comprehension... Laughing Laughing Laughing

_________________
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΔευ Δεκ 20, 2010 3:32 pm

Aldebaran έγραψε:
ntalia έγραψε:
απο τον αλμπερτ ξεκινησα στον τερρυ κατεληξα... flower
δεν φταιω εγω...ειναι ΘΕΟΣ ο ατιμος !!!!!!!!!! Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789 Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789

Άτυχος όμως ο καημενούλης...
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 889631

Πάλι καλά Ντάλια μου που δε σου έτυχε η μετάφραση της Κάντυ στα αγγλικά στο πρόσφατο δίιπλωμα που έδωσες... Να έχεις αρχικά καταλάβει πως καταλήγει με τον Άλμπερτ και τελευταία στιγμή να αλλάζεις γνώμη με αποτέλεσμα να κόβεσαι στο comprehension... Laughing Laughing Laughing

οντως θα ηταν ενα σοκ για μενα !!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vicky
Newbie
Newbie
vicky


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 45
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 10/02/2011

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17, 2011 5:34 pm

Με τον Άλμπερτ φυσικά...
Δε ξέρω παιδιά αλλά όσες φορές και αν δω το anime, όσες φορές και αν διαβάσω το manga,εγώ τουλάχιστον καταλήγω στο ίδιο αποτέλεσμα...ΑΛΜΠΕΡΤ Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΠεμ Απρ 05, 2012 8:45 pm

Ποιό Λονδίνο ποιά Κάντυ; :affraid: Που συμβαίνουν αυτά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 12:51 pm

Τερυλία έγραψε:
Ποιό Λονδίνο ποιά Κάντυ; :affraid: Που συμβαίνουν αυτά;

Τερυλία μου, η νέα ολοκληρωμένη (θέλουμε να πιστεύουμε, γιατί η άνοια στην ηλικία της σε συνδυασμό με τη ραδιενέργεια, δεν ξέρεις ποτέ τί αποτελέσματα θα έχει Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 238107 ) νουβέλα της Μιζούκι παρουσιάζει την Κάντυ να είναι παντρεμένη με τον μεγάλο της έρωτα και να διάγουν βίον ανθόσπαρτον Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; 405732 κάπου στα περίχωρα του Λονδίνου.

Σ΄αυτή την ψηφοφορία, αναρωτιόμαστε ποιός να΄ν' αυτός ο τυχερός, γιατί έτσι όπως παρουσιάζει τα στοιχεία στη νέα νουβέλα,
(αν γλιτώσεις το ψυχιατρείο, στην καλύτερη περιπτώση χάνεις πάσα ιδέα για τους ήρωες... drunken ) ο "τυχερός" είναι ένα άλυτο μυστήριο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;   Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;; Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 9:34 pm

Πειράζει που ψήφισα τον Τέρυ;

Αφού δεν είναι ξεκάθαρο τίποτα, τότε ας μένουν οι δυό τους στο Λονδίνο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τεστ: Με ποιόν μοιάζω;
» Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;
» Τι δεν μας αρεσει τοσο στην Καντυ-Καντυ;
» Κάντυ-κάντυ συνέχεια όπως την θυμάμαι!
» καντυ-καντυ!ευτυχισμενο τελος για ολους!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: