Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Eurovision 2024
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Τομ, ο παιδικός φίλος

Πήγαινε κάτω 
+6
stavroylaki
Sierra
Turrican
akaliakoukou
domniki
Ελένη
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΤετ Οκτ 15, 2008 12:32 pm

Image hosted by servimg.com

Ο Τομ ειναι ενα παιδακι του ορφανοτροφειου που μεγαλωνει μαζι με την Καντυ και την Αννυ στην κλειστη ευτυχισμενη κοινοτητα της κυριας Πονυ. Υιοθετειται απο εναν πλουσια κτηματια και ζει ολη του τη ζωη στην περιοχη. Kαλος, ευγενικος, εργατικος, φροντιζει τον θετο του πατερα και παντα νοιαζεται για το "Σπιτι του μικρου αλογου" και φυσικα για την Καντυ μας.

Οταν μετα απο χρονια ξαναεμφανιζεται, ειναι ενας κουκλος. Μα δεν θα επρεπε να κανει την καρδια της γλυκιας μας ξανθιας να σκιρτισει??? Αχ, Τομ, αφου η Καντυ μας ειναι ερωτευεμενη με τον ηθοποιο, μηπως η ΤΟΕΙ επρεπε να εμφανισει τη domniki???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ελένη
Admin
Ελένη


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ηλικία : 48
Επάγγελμα : Hippie
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 11/06/2007

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 4:57 pm

Τομ, ο παιδικός φίλος 930789 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thenailhacker.blogspot.gr
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΤετ Οκτ 29, 2008 6:57 am

Ελένη έγραψε:
Τομ, ο παιδικός φίλος 930789 lol!

Ωχ, εχω αντιζηλο για την καρδια του Τομ Τομ, ο παιδικός φίλος 699469
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Turrican
Banned δια παντός
Turrican


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Τόπος : Αθηνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ,
Registration date : 18/10/2008

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠεμ Οκτ 30, 2008 2:19 am

Ρε συ dom....αυτός είναι που τόλμησε να τα βάλει με τον Anthony!!!!!
Αν σου αρέσει αυτός ο τύπος που τόλμησε να σηκώσει χέρι επάνω σε αυτό το θείο πλάσμα..... Τομ, ο παιδικός φίλος 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠεμ Οκτ 30, 2008 8:40 am

Turrican έγραψε:
Ρε συ dom....αυτός είναι που τόλμησε να τα βάλει με τον Anthony!!!!!
Αν σου αρέσει αυτός ο τύπος που τόλμησε να σηκώσει χέρι επάνω σε αυτό το θείο πλάσμα..... Τομ, ο παιδικός φίλος 238107

Μα ο Αντονυ τον προκαλεσε! Μετα εγιναν καλοι φιλοι Τομ, ο παιδικός φίλος 25vv9

Ο Τομ ηταν πολυ καλο παιδι και ο καλυτερος φιλος της Καντυ. Ας μην ξεχναμε οτι δεν ηθελε να την αφησει να παει στα ορυχεια και εκανε τα παντα για να την σταματησει. Την αγαπουσε βαθια και ειλικρινα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠεμ Οκτ 30, 2008 11:15 am

Σαν αδερφή του την αγαπούσε... Τίποτα παραπάνω...


Άλλο ένα ρεφίλ που δεν είχε καμιά απολύτως σχέση με την ιστορία της Κάντυ... Τομ, ο παιδικός φίλος 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠεμ Οκτ 30, 2008 11:03 pm

JUANITA έγραψε:
Σαν αδερφή του την αγαπούσε... Τίποτα παραπάνω...


Άλλο ένα ρεφίλ που δεν είχε καμιά απολύτως σχέση με την ιστορία της Κάντυ... Τομ, ο παιδικός φίλος 238107

Μπορει να ειναι προσθετο, αλλα προσθετος ειναι και ο Κλιν και τοσα αλλα. Προσωπικα μ'αρεσουν ολα τα επεισοδια, και τα 115. Καθενα εχει να μας διδαξει κατι, και τιποτα δεν το θεωρω περιττο. Αλλωστε, οπως εχω κατα καιρους δηλωσει, ειμαι γνησιο τεκνο της ΤΟΕΙ. Απο την τηλεοραση γνωρισα και λατρεψα την Καντυ και χαρη στην ΤΟΕΙ εγινε η ηρωιδα μας γνωστη παγκοσμιως
Τομ, ο παιδικός φίλος 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3809
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠεμ Οκτ 30, 2008 11:45 pm

Συμφωνώ με αυτό που λες, Δομνίκη, όμως για να πω την αλήθεια, συμφωνώ και με τη Χουανίτα.
Ναι μεν χάρη στην τηλεόραση γνωρίσαμε την Κάντυ, κακά τα ψέμματα, όμως μερικά επεισόδια ήταν όντως να τραβάς τα μαλλιά σου!!! Τομ, ο παιδικός φίλος 238107
Θα μπορούσαν για παράδειγμα να μας δώσουν κι άλλο Τέρρυ, κι άλλο Άντονυ, κι άλλο Άλμπερτ, αν ήθελαν να κάνουν ρεφίλς.
Όμως το να παραλείψουν σημαντικά γεγονότα για μένα είναι ένα πολύ μεγάλο μειονέκτημα, όπως και το να βάλουν εκείνους τους σιδηρόδρομους...


_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Turrican
Banned δια παντός
Turrican


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Τόπος : Αθηνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ,
Registration date : 18/10/2008

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Οκτ 31, 2008 2:10 am

Δεν νομίζω ότι εκτροχιάστηκε η ιστορία από τις προσθήκες της ΤΟΕΙ...ίσα ίσα βγήκαν περισσότερα μηνύματα και ανθρωπιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Οκτ 31, 2008 6:45 pm

Εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει σε τι χρησίμευαν τα επεισόδια αυτά...
Για να ξεχάσει η Κάντυ τον Τέρρυ;;;
Όχι, αφού η ίδια πριν φύγει είπε στον ΄Αλμπερτ πως δεν είναι σωστό να κάνει κάτι τέτοιο.

Άρα... τι προσέφεραν;;;

Θα μπορούσαν κάλλιστα να δείξουν πως εξελίσσεται η σχέση Κάντυ - Άλμπερτ, ο λόγος για τον οποίο έφυγε από το σπιτάκι τους, η αναζήτηση της Κάντυ για να τον φέρει πίσω, η συνάντησή της με τον Τέρρυ και την Ελαίηνορ και τελικά η επιλογή να πάρει ο καθένας τους το δρόμο του.
Επίσης θα μπορούσαν να δώσουν έμφαση στο θάνατο του Στήαρ και το τι επακολούθησε από το να βλέπουμε την υπερφυσική γιαγιά Μάρθα να συμμετέχει στα έργα ανάπλασης του Σικάγο.

Δε χρειαζόταν η ΤΟΕΙ για να γνωρίσω την Κάντυ, και βρήκα το πραγματικό της μήνυμα μέσα από το μάνγκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Δεκ 05, 2008 11:59 am

Ο Τομ ειναι ενα πολυ γλυκο αγορι.

Επισης καταλαβαινουμε οτι ειναι και αισθηματιας. Οταν ο πατερας του προσπαθει να τον παντρεψει με το ζορι με το μικρο κοριτσακι, αυτος στριτζωνει...δεν θελει να παντρευτει με προξενιο, θελει να αγαπησει την κοπελα που θα ζησει μαζι της. :<3:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 8:17 pm

[quote]Ο Τομ ειναι ενα πολυ γλυκο αγορι.

Επισης καταλαβαινουμε οτι ειναι και αισθηματιας. Οταν ο πατερας του προσπαθει να τον παντρεψει με το ζορι με το μικρο κοριτσακι, αυτος στριτζωνει...δεν θελει να παντρευτει με προξενιο, θελει να αγαπησει την κοπελα που θα ζησει μαζι της. :<3:[quote\]

Aααααχ!!!Πολύ γλυκο αγόρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΔευ Αυγ 29, 2011 2:52 pm

ο τομ turrican τα εβαλε με τον τερυ γιατι δεν καταλαβε με την πρωτη φορα το ποσο καλος ανθρωπος ηταν, μετα που ολα μπηκαν στην θεση τους εγιναν φιλοικαι εγω πριν δω τον θανατο του (το πρωτο επεισοδιο πο ειδα της καντυ) θεωρουσα οτι θα δω εναν χαζο αντονυ που με ενα πεσιμο πεθανε.... μετα καταλαβα το ποοοσο καλος ηταν!!!!!! και τον ειχα ερωτευτει!!!!!! αχουυυυ τον!!!!!!! Τομ, ο παιδικός φίλος 5103 Τομ, ο παιδικός φίλος 5103 Τομ, ο παιδικός φίλος 5103 δεν ειμαι χαζη απλα ερωτευμενη jocolor και......νομισω ο τομ την ειχε ερωτευτει αργοτερα την καντυ...... φαινοταν τωρα δεν μπορω να θυμηθω κατασταση γιατι δεν εχω δει αυτα τα επεισοδια εδω και καιρο Τομ, ο παιδικός φίλος 35868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΣαβ Νοε 19, 2011 4:15 am

λιγο καθυστερημενα βεβαια αλλα κι εγω το θεωρω πολυ γλυκο παιδι !!!
και κριμα που δεν τον εδειχνε σε περισσοτερα επεισοδια ... ααααχχχ ... Τομ, ο παιδικός φίλος 930789
αμαν...τι ηταν αυτο ???????????? Τομ, ο παιδικός φίλος 679307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΣαβ Νοε 19, 2011 1:17 pm

Σταυρουλακι γιατι εχω την ιδεα οτι ο Τομ δεν ερωτευτηκε την Καντυ, τουλαχιστον η ιστορία δεν μας δινει απτες αποδειξεις!!!!! αν εχετε καταλάβει κατι άλλο εσεις, το δεχομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 12:57 pm

Αχ...ξέρετε που μου αρέσει περισσότερο ο Τομ???όταν η Κάντυ τον ψάχνει για να πείσει τον Τζίμι
να δεχτεί την υιοθεσία και τον βρίσκει να χει μεγαλώσει!!!τι ωραίο που τον δείχνει!!!
κρίμα πο δεν μας έδειξε με ποιο κορίτσι θα μείνει ή τουλάχιστον ποια του αρέσει!!!
Τι πολλά κενά που υπάρχουυν στην ιστορία!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 1:00 pm

Elenor Baker έγραψε:
Αχ...ξέρετε που μου αρέσει περισσότερο ο Τομ???όταν η Κάντυ τον ψάχνει για να πείσει τον Τζίμι
να δεχτεί την υιοθεσία και τον βρίσκει να χει μεγαλώσει!!!τι ωραίο που τον δείχνει!!!
κρίμα πο δεν μας έδειξε με ποιο κορίτσι θα μείνει ή τουλάχιστον ποια του αρέσει!!!
Τι πολλά κενά που υπάρχουυν στην ιστορία!!!!!

εγω πιστευω πως ο Τομ θα τεροιαζε πολυ με τν παττυ .... Smile αλλα ρε παιδι μου τον τομ τον βλεπεις να γινεται μεγαλος αντρας..
Η καντυ ολο ιδια θα μενει?? Laughing
το εχω απορια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 1:43 pm

Πες τα ρρ!!!!Γιατί να μην αλλάξουν και λίγο την Κάντυ???όλο με τ ακοτσίδια θα είναι???Ας την δουμε και λίγο μεγάλη κοπέλα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 1:52 pm

Elenor Baker έγραψε:
Πες τα ρρ!!!!Γιατί να μην αλλάξουν και λίγο την Κάντυ???όλο με τ ακοτσίδια θα είναι???Ας την δουμε και λίγο μεγάλη κοπέλα!!!!!!

απο την μια μερια ειναι ωραιο... γιατι εγω προσωπικα την καντυ δεν μπορω να την φανταστω χωρις την ομορφη κοτσιδα της...
αλλα απο την αλλη εστω μια φορα να την δω ομορφη και ωριμη εξωτερικα... το θελω πολυ Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Τομ, ο παιδικός φίλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τομ, ο παιδικός φίλος   Τομ, ο παιδικός φίλος Icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2015 8:31 am

Και εμένα μου άρεσε ο Τομ σαν χαρακτήρας. Δεν είναι τόσο του "σαλονιού (με εξαίρεση τον 'Αλμπερτ) όπως οι άλλοι αντρικοί χαρακτήρες . Προσωπικά τον αισθάνομαι πιο οικείο στα βιώματα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τομ, ο παιδικός φίλος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Υπόλοιποι αγαπημένοι χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: