Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2

Πήγαινε κάτω 
+30
ioanna
kiki.lianou
stavroylaki
Sierra
natalia
souka
paola
ariathniM
geobacter
Ελένη
bouboulojito
akaliakoukou
freckled-faced girl
ntmhx
c-t
domniki
nuitetoile21
liana
tania
Aldebaran
ariel
nansecrets
TZENHG13
anna
arwyn-t
libra
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ntalia
ΜΙΜΙ
juliet
34 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 6:30 pm

Χαίρομαι που ξεκίνησαν οι διακοπές μου! rabbit

Γκρινιάζω, γιατί δεν κρατάνε περισσότερο!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiki.lianou
Candy Fan
Candy Fan
kiki.lianou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 13/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Απρ 13, 2012 12:46 am

Ιωάννα μου όταν ο πρωταγωνιστής είναι κούκλος δεν πειράζει που είναι και τούρκικο το σήριαλ!!!!!Αναφέρομαι στον κούκλο Χαρούν, στο μοιραίο πάθος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΣαβ Απρ 14, 2012 10:08 pm

kiki.lianou έγραψε:
Ιωάννα μου όταν ο πρωταγωνιστής είναι κούκλος δεν πειράζει που είναι και τούρκικο το σήριαλ!!!!!Αναφέρομαι στον κούκλο Χαρούν, στο μοιραίο πάθος!!!!

Όλοι τους, κούκλοι είναι... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 930789 δε λέω...

... αλλά δεν μπορώ πιά τόση ωμή βία και μάλιστα τις καλύτερες ώρες...

(Βέβαια, θα μου πεις πως η Μιζούκι ξεπάστρεψε τη μισή γενιά της Αμερικής των αρχών του 20ού αιώνα...st σε μερικούς πυροβολισμούς και κάποια ξεκοιλιάσματα θα κολλήσουμε τώρα;;; Χώρια τα τσάμπα μαθήματα τουρκικής γλώσσας...)
Ιyi bayramlar jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 8:34 pm

χαιρομαι γιατι εφαγα και ειδα ολου τους συγγενεις μου.... cheers

γκρινιαζω γιατι ειμαι καταζαλισμενη και ψυχολογικα κατεστραμενη Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 790358 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 506181

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22, 2012 10:41 am

Σταυρουλάκι μικρουλάκι, σήμερα θα νιώθεις καλύτερα, έτσι δεν είναι; Οι ημέρες του Πάσχα είναι πολύ κουραστικές για εμάς τις μαμάδες και πιό ευχάριστες και παιχνιδιάρικες για τα παιδιά. Ετοιμάστηκες για το σχολείο σου; study Τα δικά μου το έριξαν στο σορολόπ όλες τις μέρες.

Χαίρομαι: που σήμερα ο άντρας μου πήρε τα παιδιά να πάνε βόλτα στην Πάρνηθα και είμαι ολομόναχη στο σπίτι! Το φαγητό στο τσουκάλι, το σπίτι πεντακάθαρο, το καφεδάκι στο μπαλκόνι και όλη η μέρα δική μου μέχρι να επιστρέψουν τα βάσανάκια μου Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 564279

Γκρινιάζω: θα γυρίσει πάλι δίχως κέρμα στην τσέπη του και το ντεπόζιτο άδειο. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 238107 Πως τα καταφέρνει πάντα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22, 2012 12:00 pm

Τερυλία έγραψε:
Γκρινιάζω: θα γυρίσει πάλι δίχως κέρμα στην τσέπη του και το ντεπόζιτο άδειο. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 238107 Πως τα καταφέρνει πάντα;

Laughing Laughing Laughing

Χαίρομαι που είναι Κυριακή και χαλαρώνω. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 233698

Γκρινιάζω, γιατί αύριο μετά από 11 μέρες διακοπών, αρχίζει και πάλι η δουλειά!!! drunken

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22, 2012 4:28 pm

Xαίρομαι που θα ερθει η Αριάννα
γκρινιάζω που πρέπει να κάνω γενική rabbit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Candy Expert
Candy Expert
ΚΑΤΕΡΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ηλικία : 42
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 4:37 pm

Έχω αρκετό καιρό να σας επισκεφτώ Embarassed .....

Χαίρομαι που είστε καλά. st

Γκρινιάζω... για όλα και για τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 4:39 pm

KATEΡΙΝΑ έγραψε:
Έχω αρκετό καιρό να σας επισκεφτώ Embarassed .....

Χαίρομαι που είστε καλά. st

Γκρινιάζω... για όλα και για τίποτα!
Χα χα!!!

Μου αρέσει πάρα πολύ το άβατάρ σου!!! bounce

Χαιρετισμούς στην πανέμορφη Κρήτη cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 12:21 pm

Χαιρομαι

- που μεσα στην κριση, τουλαχιστον ολοι οσοι αγαπω ειναι καλα, την παλευουνε. :bball:

- που μια ακτιιιιιιιιιδα καλοκαιρινων διακοπων φαινεται στον οριζοντα cheers

- υπαρχει περιπτωση (να, τοση δα) να παω το Σεπτεμβριο στο λατρεμενο μου Λονδινο, μαζι με μια καλη φιλη, για τρελουλη χαζουλη σκοπο. Λεεεεεμε, αμα παρει πτυχιο η φιλη, να παμε στην πρεμιερα (αν γινει) της 5ης σαιζον της αγαπημενης μας σειρας. Αει στο καλό, αυτά μας μενουν. Ας πεινασουμε, θα παμε ρε γ***τω! rabbit rabbit


Γκρινιαζω


- η δουλεια αραιωνει επικινδυνα... brrrrrr

- η εν λογω αγαπημενη σειρα, το Merlin, δεν μας τα λεει καλα τωρα τελευταια, οι σεναριογραφοι ειναι για τα μπαζα Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 803997

- αν δεν εχουμε καλα νέα απο το Merlin (αποκαλυψη της μαγειας ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!), τοτε Λονδινο δεν θα παμε για να μην μας κλεισουνε μέσα για απόπειρα ξυλοδαρμού των σεναριογραφων. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 238107

Αυτα τα νεα μου και πού ειχα χαθεί τοσο καιρο. Εχω αφήσει τον Αλμπερτ για τον Μέρλιν. Και ναι, εχω αφήσει ΚΑΙ τον Αρθουρ για τον Μερλιν πλεον! Colin Morgan δαγκωτο!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 36501 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 574483
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 1:00 pm

Αυτός ο Μέρλιν κυκλοφορεί πουθενά με ελληνικούς υπότιτλους???

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 1:34 pm

akaliakoukou έγραψε:
Αυτός ο Μέρλιν κυκλοφορεί πουθενά με ελληνικούς υπότιτλους???

akaliakoukou μου απο οσο ξερω απο τν φιλη που εχει τρελα με την σειρα... την εχει βρει με ελληνικους υποτιτλους... τωρα το που δεν το γνωριζω.... αλλα αν ψαξεις θα το βρεις σιγουρα Smile ετσι πιστευω επειδη και ο θειος μου την εχει βρει... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 1:50 pm

Ευχαριστώ Σταυρουλάκι μου!
Θα το ψάξω γιατί μου έχετε κινήσει το ενδιαφέρον!
Λες να γίνει το καινούριο μου κόλλημα???

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 2:19 pm

akaliakoukou έγραψε:
Ευχαριστώ Σταυρουλάκι μου!
Θα το ψάξω γιατί μου έχετε κινήσει το ενδιαφέρον!
Λες να γίνει το καινούριο μου κόλλημα???

εμενα προσωπικα δεν μου πολυαρεσε... :x γενικοτερα αυτα με τους ιποτες και αυτη η μαγεια σε αυτο το ειδος δεν με αρεσει..
ενω λατρευω εξωπραγματικα και μαγεια.. αλλα τετοιου ειδους οχι.. :x
γουστα ειναι αυτα.. αλλα δες την εσυ πρωτα και κανε οπως νομιζεις.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 3:32 pm

stavroylaki έγραψε:

εμενα προσωπικα δεν μου πολυαρεσε... :x γενικοτερα αυτα με τους ιποτες και αυτη η μαγεια σε αυτο το ειδος δεν με αρεσει..
ενω λατρευω εξωπραγματικα και μαγεια.. αλλα τετοιου ειδους οχι.. :x
γουστα ειναι αυτα.. αλλα δες την εσυ πρωτα και κανε οπως νομιζεις.. Smile

Ενδιαφέρουσα αποψη. Ποια μαγεία δηλαδη σου αρέσει; Το Μερλιν ειναι σειρα φαντασίας/εποχής, εσενα τι σου αρεσει περισσοτερο, ποια σειρα/ταινία; Δεν σου αρεσε το Μερλιν σαν Μερλιν, το ειδος της μεσαιωνικής φαντασίας, τι; Γούστα είναι αυτα, όντως.

Τα επεισοδια της σειράς τα εδινε ενα φεγγάρι η "Καθημερινή" σε DVD και ο Ant1 τα ειχε καθημερινα το απογευματακι. Χωρις υποτιτλους υπαρχουνε με λιγακι ψαξιμο.

Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 4:48 pm

arwyn-t έγραψε:
stavroylaki έγραψε:

εμενα προσωπικα δεν μου πολυαρεσε... :x γενικοτερα αυτα με τους ιποτες και αυτη η μαγεια σε αυτο το ειδος δεν με αρεσει..
ενω λατρευω εξωπραγματικα και μαγεια.. αλλα τετοιου ειδους οχι.. :x
γουστα ειναι αυτα.. αλλα δες την εσυ πρωτα και κανε οπως νομιζεις.. Smile

Ενδιαφέρουσα αποψη. Ποια μαγεία δηλαδη σου αρέσει; Το Μερλιν ειναι σειρα φαντασίας/εποχής, εσενα τι σου αρεσει περισσοτερο, ποια σειρα/ταινία; Δεν σου αρεσε το Μερλιν σαν Μερλιν, το ειδος της μεσαιωνικής φαντασίας, τι; Γούστα είναι αυτα, όντως.

Τα επεισοδια της σειράς τα εδινε ενα φεγγάρι η "Καθημερινή" σε DVD και ο Ant1 τα ειχε καθημερινα το απογευματακι. Χωρις υποτιτλους υπαρχουνε με λιγακι ψαξιμο.

Smile

μ αρεσει η μαγεια που συνδεεται με διαφορα στοιχεια της φυσης.... Η προγιαγια μου ... που δυστυχως την εχασα στα 9 μου .... ειχε θυμαμαι ενα τεραστιο βιβλιο το οποιο το ειχα διαβαζει και μου το διαβαζε η ιδια... το οποιο μεσα ειχε καθε ειδους πληροφορια με τα στειχεια της φυσης και τις μαγειες του... για παραδειγμα την δυναμη του φεγγαριου προς ολα τα εξωτικα πλασματα σαν τις νεραιδες τους καλικατζαρους κλπ. μικρη πιστευα σε αυτα και ακολουθουσα διαφορες οδηγειες θυμαμαι του βιβλιου οπως το να βρω κατοικιες νεραιδων αναλογα με τα σχηματα των αστεριων συγκεκριμενες μερες... Laughing μιας και ειμουν εγω και η μοναξια μου αυτο το βιβλιο ηταν η παρεα μου...

κοιταξε τηλεοραση δεν βλεπω σχεδον καθολου.... και ειμαι των ανιμε... οσα ανιμε βλεπω εχουν μεσα τους την επιστημονικη φαντασια πιο πολυ... και ειναι δραματικες...και φυσικα θριλερ Wink

απο ταινιες μου αρεσουν αυτες σαν στιλ Twilight saga και αυτες που ειναι απο βιβλια κλασσικα σαν τις μικρε κυριες την μικρη πριγκιπισσα αλικη στη χωρα των θαυματαων κλπ ... φυσικα παντα οτι εχει σχεση με ψυχολογια και θριλερ περνει και αυτο τη θεση του....
και πραγματι αυτο το περιεργο των ιπποτων και της μεσαιωνικης φαντασιας ποτε δεν μου αρεσε...το θεωρουσα απο μικρη περιεργο και λιιιγο κουτο Razz

αυτααα Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 5:07 pm

Εμ, εγω ημουνα παντα περισσοτερο της μυθολογιας, του θρυλου και του φανταστικου. Νεράιδες και καλικατζαράκια όχι τοσο. Ήρωες, ιπποτες, βασιλιάδες και μάχες, τετοια δωσε μου! Ελληνική μυθολογία, σκανδιναβική και βρετανική μυθολογία, αρθουριανοι θρυλοι και γενική φαντασία και επιστημονική φαντασία, με τετοια μεγάλωσα.

Το Merlin βασίζεται στον θρυλο του Βασιλιά Αρθούρου, το βασικό θρύλο της Μεγάλης Βρετανίας. Εχει απ'ολα, φαντασία, ψυχολογία και θριλερ μην πω, με τον πρωταγωνιστη Colin Morgan μεγαλο ταλεντο. Πρωτη και δευτερη σαιζον ητανε πολυ καλες, συστηνονται ανεπιφυλακτα. Η τριτη ετσι κι ετσι. Η τεταρτη, το πρωτο της μισο πολυ καλο, το δευτερο μισο και ιδιαιτερα το φιναλε για μπατσες. Με επιφυλακτικοτητα περιμενω την 5η σαιζον.

drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 5:22 pm

Για την ελληνικη μυθολογια θα συμφωνησω.... λατρεμενη!!! Cool
αν και για να ειμαι ειλικρινης απο θεματα μαχων ηρωων μονο απο ελληνικη μυθολογια λατρευω...
σκαδιναβικη και βρετανικη μυθολογια δεν μου αρεσε ποτε... δεν ξερω γιατι ποτε δεν πηρα με καλο ματι...
αλλα ενταξει οπως ειπα και πιο πανω τα γουστα ειναι γουστα flower
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 6:05 pm

Σταυρουλάκι μου όσο αναφορά το Twilight saga βρήκες το ευαίσθητο σημείο μου....
Έχω πάθει έρωτα και με τα βιβλία και με τις ταινίες...

ΑΧ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ!!!!!!!!!!!!
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 6:12 pm

akaliakoukou έγραψε:
Σταυρουλάκι μου όσο αναφορά το Twilight saga βρήκες το ευαίσθητο σημείο μου....
Έχω πάθει έρωτα και με τα βιβλία και με τις ταινίες...

ΑΧ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ!!!!!!!!!!!!
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103

ΑΧ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΕ ΚΟΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΑΤΙΚΑ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103

ενα απλο βιντεακι σου δεινω να το χεις και να... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 930789

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 7:14 pm

Δεν πειράζει!
Έντουαρντ είναι αυτός!!!!
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 5103

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 7:22 pm

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 930789 αντε να βγει και το Part 2 της χαραυγης Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 7:53 pm

Αμήν και πότε!!!!
Μήπως να κάνουμε στα οφ τόπικ ένα τόπικ για το Λυκόφως?
Δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα γιατί υπάρχει ολόκληρο ελληνικό φόρουμ γι'αυτή τη σειρά, στο οποίο είμαι κι εγώ μέλος.
Αλλά το σκέφτομαι σοβαρά να ανοίξω ένα τόπικ.
Ας επιστρέψουμε στο θέμα μας τώρα εδώ...

bttcandy2

Χαίρομαι: γιατί επιτέλους τελειώνω τα μαθήματα. Άλλο ένα δίωρο αύριο και μετά το καλοκαιράκι είναι μπροστά μας.

Γκρινιάζω:
Γιατί ο πρίγκηπας είναι στην καρακοσμάρα του
Γιατί τα έσοδά μου είναι μηδενικά και τα έξοδα φουλ
Γιατί ακόμη φτιάχνω την ντουλάπα μου
Γιατί Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 07, 2012 6:07 pm

ουπς εχεις δικιο.... χμμμμ θες να ανοιξω εγω??? αλλα τωρα βρες μου και αλλα ατομα που να μιλαν για την σειρα.... μας φανταζομαι να μιλαμε μονες .. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 720684
αλλα αντε...

bttcandy2

Χαιρομαι: γιατι σημερα στα κειμενα ενα 17-18 αντε και 19 το εχω!!!
Γκρινιαζω: γιατι ηρθαν οι φιλεναδες μου για οσες καταλαβαν Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 720684 στις μεγαλες λαικες απευθυνομαι ...
γιατι αυριο γραφουμε αγγλικα και δεν εχω ανοιξει βιβλιο ακομα... και τωρα θα παω να ανοιξω.. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 829804
γιατι η φιλη μου ξεχασε οτι αυριο θα συναντηθουμε για κατι που θα κανουμε και κανονισε κατι αλλο και με νευριασε Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 137270 αλλα και με στεναχωρισε Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 310719
και τελος γιατι εχει τοοοσο καλο καιρο εξω και εγω ειμαι μεσα και πρεπει να διαβαζω... αααιντεεεεε Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 9:56 pm

Μπράβο Σταυρουλάκι με το καλό να βγουν όλα τα αποτελέσματα και να έχεις γράψει σε όλα άριστα! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2 - Σελίδα 17 41307
Οι δικοί σου θα είναι πολύ ευτυχισμένοι μα ακόμη περισσότερο θα είσαι είσαι εσύ όταν θα βλέπεις πως οι κόποι σου ανταμείβονται. :\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 17 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: