Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Το περιβαλλον μας

Πήγαινε κάτω 
+11
lola1301
tania
Aldebaran
anna
libra
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
akaliakoukou
ntalia
arwyn-t
ΜΙΜΙ
geobacter
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24, 2010 4:22 pm

geobacter έγραψε:
Αμαν Ακαλιααα
μου τρεχουνε τα σαλιααααα

Laughing

Νομιζω πως και αλφαβητικα να το παρουμε το θεμα, εχεις πρωτη προτεραιοτητα (φερε και τις μπεσαμελ μαζι σε κουτι ομως καλου κακου...)

cheers

Εεεεπππ... Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 τι το κάναμε εδώ;;; American bar??? Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 625188

Συγνώμη Ακάλια μου, αλλά εγώ προηγούμαι τόσο αλφαβητικά (τα αγγλικά προηγούνται των ελληνικών Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 833201 ) όσο και ηλικιακά... Επίσης, να υπενθυμίσω στη Geo την πρόσκλησή της να με φιλοξενήσει πριν από 4 χρόνια... Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 559316

Σπόιλερ:

_________________
Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24, 2010 5:15 pm

Τι καταπληκτικές φωτογραφίες βρε κορίτσια Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 41307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 41307 πάντως βρε λίμπρα δεν πρέπει να χεις παράπονο εσύ έχεις και κανένα δεντράκι μπροστά στο μπαλκόνι σου!!! Εγώ 2 νερατζιές απο την απέναντι μεριά του δρόμου έχω και έναν κισσό στο πίσω μπαλκόνι στον ακάλυπτο, ευτυχώς που έχω γεμίσει γλάστρες την βεράντα και λέω οτι βλέπω λίγο πράσινο.. Αφου όταν πάω στο χωριό δεν θέλω να μπαίνω καθόλου στο σπίτι θέλω να αγναντεύω, για το χωριό του άντρα μου που είναι στα Χανιά δεν το συζητώ κάθομαι με τις ώρες και βλέπω τη θάλασσα. Φαντάσου τι στέρηση από φύση έχω... Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 310719 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tania
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
tania


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ και Τερρυ!
Registration date : 21/09/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24, 2010 5:33 pm

Παντως κοριτσια,μιας και ξεκινησατε το θεμα με το περιβαλλον,εγω που εχω ζησει τα μισα μου χρονια στην Αθηνα και τα αλλα μισα στην επαρχια,πιστευω πως ο καθαρος αερας,το πρασινο και ολα αυτα τα "δηθεν" καλυτερα που υποτιθεται πως εχει μια επαρχιακη πολη η ενα χωριο,ειναι λιγο "μυθος"!Πιστευω,πως μονο αν εχει κανεις παιδια,αξιζει να ζησει,μακρια απο μια μεγαλουπολη(και αυτο,οσο ειναι μικρα),γιατι κακα τα ψεμματα,η επαρχια δε σου προσφερει και πολλες δυνατοτητες(εκτος εξαιρεσεων,βεβαια)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24, 2010 7:02 pm

Aldebaran έγραψε:
geobacter έγραψε:
Αμαν Ακαλιααα
μου τρεχουνε τα σαλιααααα

Laughing

Νομιζω πως και αλφαβητικα να το παρουμε το θεμα, εχεις πρωτη προτεραιοτητα (φερε και τις μπεσαμελ μαζι σε κουτι ομως καλου κακου...)

cheers

Εεεεπππ... Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 τι το κάναμε εδώ;;; American bar??? Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 625188

Συγνώμη Ακάλια μου, αλλά εγώ προηγούμαι τόσο αλφαβητικά (τα αγγλικά προηγούνται των ελληνικών Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 833201 ) όσο και ηλικιακά... Επίσης, να υπενθυμίσω στη Geo την πρόσκλησή της να με φιλοξενήσει πριν από 4 χρόνια... Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 559316

Σπόιλερ:


Φαντάζομαι ότι θα προσέξατε ότι από libra μετονομάστηκα σε aaavadista_libra lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24, 2010 11:47 pm

lol! lol!

Εχετε πολλη πλακα! Οταν το αποφασισετε να ερθετε με το καλο να μας πειτε και ολα θα γινουνε (εχω κι εγω ενα βιβλιο της Βεφας με μαγειρικη οποτε μην αγχωνεστε αν δε θυμαστε ακριβως τις συνταγες)
Razz

Εχεις και εσυ τα δικια σου Τανια - σε αρκετες χωρες οι επαρχιακες πολεις ειναι μικρες και δε σου παρεχουν αρκετες επιλογες. Κι εμενα δε μου αρεσε εκει που εμενα στη Νορβηγια στο Stavanger, μου φαινοταν πολυ μικρο το μερος, ηθελες αυτοκινητο και για να πας να παρεις ενα μπουκαλι γαλα. Μπορει να ηταν η 3η μεγαλυτερη πολη της χωρας, αλλα οταν η χωρα ειναι τεραστια και κατοικειται απο 4 εκατομμυρια ανθρωπους, φαντασου.

Ομως δεν μπορω να αρνηθω πως το φυσικο τοπιο ηταν πολυ ομορφο...


Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 552cd00z

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Stavangerlarge

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 41252441168oldtownstava
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24, 2010 11:56 pm

Καλά geo οι φωτο είναι τέλειες τι να πω!!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25, 2010 12:05 am

geobacter έγραψε:
lol! lol!

Εχετε πολλη πλακα! Οταν το αποφασισετε να ερθετε με το καλο να μας πειτε και ολα θα γινουνε (εχω κι εγω ενα βιβλιο της Βεφας με μαγειρικη οποτε μην αγχωνεστε αν δε θυμαστε ακριβως τις συνταγες)
Razz

Εχεις και εσυ τα δικια σου Τανια - σε αρκετες χωρες οι επαρχιακες πολεις ειναι μικρες και δε σου παρεχουν αρκετες επιλογες. Κι εμενα δε μου αρεσε εκει που εμενα στη Νορβηγια στο Stavanger, μου φαινοταν πολυ μικρο το μερος, ηθελες αυτοκινητο και για να πας να παρεις ενα μπουκαλι γαλα. Μπορει να ηταν η 3η μεγαλυτερη πολη της χωρας, αλλα οταν η χωρα ειναι τεραστια και κατοικειται απο 4 εκατομμυρια ανθρωπους, φαντασου.

Ομως δεν μπορω να αρνηθω πως το φυσικο τοπιο ηταν πολυ ομορφο...


Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 552cd00z

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Stavangerlarge

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 41252441168oldtownstava

υπεροχες φοτο !!! εμεινα !!! Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 175236
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tania
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
tania


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ και Τερρυ!
Registration date : 21/09/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25, 2010 3:52 pm

Τι ομορφες φωτογραφιες,geo!Ιδιως η πρωτη!Υπεροχη θεα!!Εχεις δικιο για το φυσικο τοπιο,ειναι πραγματι αλλιως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lola1301
Candy Fan
Candy Fan
lola1301


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ηλικία : 27
Registration date : 16/08/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25, 2010 4:30 pm

Ανεβάζω και εγώ μερικές φότο απο τις κοντινες μου παραλίες!! Αμα βρω και άλλες θα τις ανεβάσω.

Για αρχή δυο φοτογραφίες απο την παραλία Βάι -φοινικόδασος!!!!

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Slidevai1

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Slidevai2


Παραλία Κουρεμένος!!!!


Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Slidekouremenos1

Παραλία Μαριδάτι!

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Slidemaridati

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 31, 2010 10:36 am

Σημερα εχει μια πανεμορφη (κρυα) λιακαδα και παρολο που ειμαι ψοφια μετα το ταξιδι στο Λονδινο (για δουλεια δυστυχως και σκετη ταλαιπωρια) λεω να παω βολτα στο κοντινοτερο ποταμι μας, το Ντον πως λεμε ντιν-ντον (που θα κανουν τα παιδακια αποψε στο κουδουνι μας λογω Χαλοουην...)

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Riverdonabdn

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Riverdon2

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Riverdon3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 31, 2010 10:39 am

Geo να περάσεις όμορφα flower
Εγώ ζηλεύω που δεν έχω τέτοιο ποτάμι κοντά να κάνω κι εγώ βολτούλα σήμερα που έχει λιακάδα.
λέω να πάρω 'κανα βιβλίο να ξεστραβωθώ λιγάκι γιατί για δουλειές, βαριέμαι, δεν το συζητώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 31, 2010 3:54 pm

geobacter έγραψε:
Σημερα εχει μια πανεμορφη (κρυα) λιακαδα και παρολο που ειμαι ψοφια μετα το ταξιδι στο Λονδινο (για δουλεια δυστυχως και σκετη ταλαιπωρια) λεω να παω βολτα στο κοντινοτερο ποταμι μας, το Ντον πως λεμε ντιν-ντον (που θα κανουν τα παιδακια αποψε στο κουδουνι μας λογω Χαλοουην...)

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Riverdonabdn

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Riverdon2

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Riverdon3


καλα υπεροχο τοπιο δεν το συζητω !!! Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 175236 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 31, 2010 4:44 pm

Καλά geo τι ωραίες φωτο!!! ζηλεύω.... και για το Χάλοουην 👅 Εγω πιο είναι το κοντινότερο ποτάμι confused για να σκεφτώ Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 5036 α το βρηκα, θα πάω να αγναντέψω τα γάργαρα νερά του Κηφισού!!! Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 352138
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 10:23 pm

Αν σας ενδιαφερει που μενει η κυρα Βασιλισσα και τα βασιλοπουλα στο καστρο τους στη Σκωτια το οποιο ειναι στα λημερια μας εδω πανω, ιδου δυο φωτο.


Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Balmoralcastlestuartyea

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Balmoral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:10 pm

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307 πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! οπως καταλαβες το επαθα το σοκ!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΣΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (και κατα προτιμηση μια χρονομηχανη να με γυρισει στην οριτζιναλ εποχη τους......θα γραφτω κ στην ιστορια ως η 1η γυναικα που εκανε μπανιο περισσοτερο απο 2 φορες το χρονο Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 720684 )

τι να πω.......απλα παραμυθενιο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:13 pm

Άχχχχχ να μουν μια πριγκήπισα και να μενα εκεί??? Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 833201 ξέρω ξέρω και μετά ξύπνησα Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 559993
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:19 pm

βρε παιδια λυστε μου μια απορια, εκεινη η λιμνη που αραζανε ο τερρυ με την καντυ στην σκωτια υπαρχει οντως;; δηλαδη ξερουμε ποια ειναι;;; αν ξερουμε βρε geo τραβα καμια φωτο να την δουμε και εμεις (αν δεν σε βαζουμε σε κοπο εννοειται)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:21 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Άχχχχχ να μουν μια πριγκήπισα και να μενα εκεί??? Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 833201 ξέρω ξέρω και μετά ξύπνησα Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 559993

συμφωνω συμφωνω...συμφωνω...ααααααααααααχχχχχχχχχχ θεε μου τι ωραια...τι παραμυθενιο!!!!!!!
ονειρο ειναι...ααααααααααααααχχχχχχχχχχχχ...και να ημουν εκει τωρα....
και εναν τερρυ απο μια μερια να μου παιζει πιανο....αααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχ............. Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 5103 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 5103 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:22 pm

Υπαρχει ενα μικρο προβλημα.

Στη Σκωτια υπαρχουν περιπου 31460 λιμνες (μικρες μεγαλες ολα μαζι) οποτε ΠΟΙΑ να πρωτοπαρω φωτογραφια η ερμη;;;;;

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:26 pm

geobacter έγραψε:
Υπαρχει ενα μικρο προβλημα.

Στη Σκωτια υπαρχουν περιπου 31460 λιμνες (μικρες μεγαλες ολα μαζι) οποτε ΠΟΙΑ να πρωτοπαρω φωτογραφια η ερμη;;;;;

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307

lol! lol! lol! οκ πασο!!! νομιζα οτι ξεραμε ποια ειναι η λμνη (εγω ποτε δεν θυμαμαι τα ονοματα λιμων και περιοχων που υπαρχουν στο μανγκα οποτε ειπα μπας και ξερουμε ποια ειναι.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:27 pm

geobacter έγραψε:
Υπαρχει ενα μικρο προβλημα.

Στη Σκωτια υπαρχουν περιπου 31460 λιμνες (μικρες μεγαλες ολα μαζι) οποτε ΠΟΙΑ να πρωτοπαρω φωτογραφια η ερμη;;;;;

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307

καλα, πεθανα!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! σα να σε βλεπω με τη φωτογραφικη μηχανη ανα χειρας να μην αφηνεις λιμνη για λιμνη!!! lol!

(παντως αν θες εικονες απο πατριδα, εχει προσφερθει η ΜΙΜΙ, προσφερομαι κ εγω, να βγαλουμε φωτο απο τον ωραιοτατο και μυρωδατο Κηφισο, και τη λιμνη της Βουλιαγμενης lol! lol! lol! lol! - μ'επιασε καταθλιψη τωρα........Geo αν ποτε μου τη βαρεσει και μαζεψω τα μπογαλακια μου και ερθω, θα μου βρεις ενα σπιτακι εκει κοντα που μενεις???)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:30 pm

anna έγραψε:
geobacter έγραψε:
Υπαρχει ενα μικρο προβλημα.

Στη Σκωτια υπαρχουν περιπου 31460 λιμνες (μικρες μεγαλες ολα μαζι) οποτε ΠΟΙΑ να πρωτοπαρω φωτογραφια η ερμη;;;;;

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307

καλα, πεθανα!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! σα να σε βλεπω με τη φωτογραφικη μηχανη ανα χειρας να μην αφηνεις λιμνη για λιμνη!!! lol!

(παντως αν θες εικονες απο πατριδα, εχει προσφερθει η ΜΙΜΙ, προσφερομαι κ εγω, να βγαλουμε φωτο απο τον ωραιοτατο και μυρωδατο Κηφισο, και τη λιμνη της Βουλιαγμενης lol! lol! lol! lol! - μ'επιασε καταθλιψη τωρα........Geo αν ποτε μου τη βαρεσει και μαζεψω τα μπογαλακια μου και ερθω, θα μου βρεις ενα σπιτακι εκει κοντα που μενεις???)
lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:33 pm

anna έγραψε:
geobacter έγραψε:
Υπαρχει ενα μικρο προβλημα.

Στη Σκωτια υπαρχουν περιπου 31460 λιμνες (μικρες μεγαλες ολα μαζι) οποτε ΠΟΙΑ να πρωτοπαρω φωτογραφια η ερμη;;;;;

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307

καλα, πεθανα!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! σα να σε βλεπω με τη φωτογραφικη μηχανη ανα χειρας να μην αφηνεις λιμνη για λιμνη!!! lol!

(παντως αν θες εικονες απο πατριδα, εχει προσφερθει η ΜΙΜΙ, προσφερομαι κ εγω, να βγαλουμε φωτο απο τον ωραιοτατο και μυρωδατο Κηφισο, και τη λιμνη της Βουλιαγμενης lol! lol! lol! lol! - μ'επιασε καταθλιψη τωρα........Geo αν ποτε μου τη βαρεσει και μαζεψω τα μπογαλακια μου και ερθω, θα μου βρεις ενα σπιτακι εκει κοντα που μενεις???)

αννα αν ειναι να φυγεις για σκωτια, ενημερωσε με μια μερα πριν (τοξοτης ειμαι σε δυο ωρες θα εχω μαζεψει πραγματα και γατο και θα ερθω μαζι) lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:35 pm

nuitetoile21 έγραψε:
anna έγραψε:
geobacter έγραψε:
Υπαρχει ενα μικρο προβλημα.

Στη Σκωτια υπαρχουν περιπου 31460 λιμνες (μικρες μεγαλες ολα μαζι) οποτε ΠΟΙΑ να πρωτοπαρω φωτογραφια η ερμη;;;;;

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 679307

καλα, πεθανα!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! σα να σε βλεπω με τη φωτογραφικη μηχανη ανα χειρας να μην αφηνεις λιμνη για λιμνη!!! lol!

(παντως αν θες εικονες απο πατριδα, εχει προσφερθει η ΜΙΜΙ, προσφερομαι κ εγω, να βγαλουμε φωτο απο τον ωραιοτατο και μυρωδατο Κηφισο, και τη λιμνη της Βουλιαγμενης lol! lol! lol! lol! - μ'επιασε καταθλιψη τωρα........Geo αν ποτε μου τη βαρεσει και μαζεψω τα μπογαλακια μου και ερθω, θα μου βρεις ενα σπιτακι εκει κοντα που μενεις???)

αννα αν ειναι να φυγεις για σκωτια, ενημερωσε με μια μερα πριν (τοξοτης ειμαι σε δυο ωρες θα εχω μαζεψει πραγματα και γατο και θα ερθω μαζι) lol! lol! lol!

εννοειται κοριτσια πως δεν θα μεξεχασετε και μενα...οκ?! Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 36501
geo μηπως υπαρχει κανα σπιτακι που να μπορει να μας χωραει ολες μας???? Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 175236 Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το περιβαλλον μας   Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06, 2010 4:17 pm

Μιας που λεγαμε για λιμνες, βρηκα μερικες που ελπιζω να σας αρεσουν. Η εντυπωση μου απο το ανιμε ειναι πως εκει που πηγαν η Καντυ με τον Τερρυ ηταν πιο οργανωμενα τα πραγματα, οχι αγριες λιμνες αλλα τελοσπαντων. Εδω τις λιμνες τις λενε lochs και οχι lakes (και αλλιμονο σου αν δεν ξερεις τη διαφορα!) Very Happy


Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch


Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch2x

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Arnisdaleskylochhourn47


Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch3

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch4

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch6

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch9

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch11

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch12

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch13

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch14

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch15

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch16

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch17

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch18

Το περιβαλλον μας - Σελίδα 2 Loch21



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το περιβαλλον μας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: