Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Τα στοιχήματα...

Πήγαινε κάτω 
+15
akaliakoukou
TZENHG13
liana
dolly
juliet
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ariel
Aldebaran
ntalia
arwyn-t
tania
ΜΙΜΙ
nansecrets
nuitetoile21
libra
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

τα στοιχήματα. Με ποιον θα μείνει η Κάντυ;
Άλμπερτ (το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 23% [ 10 ]
Τέρρυ (ο μεγάλος έρωτας)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap39%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 39% [ 17 ]
Άντονυ (όλα συμβαίνουν σε αυτή τη ζωή)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 9% [ 4 ]
Ταχυδρόμο (τόσο κόπο κάνει όλα αυτά τα χρόνια)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Τομ (μήπως να πάρει κι αυτός ένα ρολάκι)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Νηλ (γιατί ο επιμένων νικά)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πούπε (όλοι έχουμε ελπίδες σε αυτή τη ζωή)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Πατέρα Δέντρο (εναλλακτικές μορφές αγάπης)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Κάναμε (μπορεί να είχε περάσει και από εδώ-δεν κρατήθηκα)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 14% [ 6 ]
Άλλο (προσδιορίστε νέα επιλογή να αρχίσουν τα στοιχήματα)
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 44
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 11:36 pm

libra έγραψε:
nansecrets έγραψε:
επειδη ταυτοχρονα δεν αφηνει αλλη ψηφο γραφω εδω την δευτερη ψηφο μου. θα διαλεγα τον Τερρυ με τον οποιο η Καντυ θα καθεται αγκαλια στα (κλαδια) outstretched arms του δεντρου-πατερα της πλεον ευτυχισμενη. lol! lol!

κάτω από τις επιλογές ψηφοφορίας πατάς Cancel Vote και μετά ξαναψηφίζεις Wink Wink Wink

libra σου αναιρει την προηγουμενη ψηφο σου ομως.οποτε εναν ψηφιζουμε. αρα η δικια μου δευτερη παει στον τερρυ (μην στερησω απο τον καναμε την ψηφο του τωρα κριμα ειναι lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 11:41 pm

nuitetoile21 έγραψε:
libra έγραψε:
nansecrets έγραψε:
επειδη ταυτοχρονα δεν αφηνει αλλη ψηφο γραφω εδω την δευτερη ψηφο μου. θα διαλεγα τον Τερρυ με τον οποιο η Καντυ θα καθεται αγκαλια στα (κλαδια) outstretched arms του δεντρου-πατερα της πλεον ευτυχισμενη. lol! lol!

κάτω από τις επιλογές ψηφοφορίας πατάς Cancel Vote και μετά ξαναψηφίζεις Wink Wink Wink

libra σου αναιρει την προηγουμενη ψηφο σου ομως.οποτε εναν ψηφιζουμε. αρα η δικια μου δευτερη παει στον τερρυ (μην στερησω απο τον καναμε την ψηφο του τωρα κριμα ειναι lol! lol!

μπορείς να επιλέξεις όσες επιλογές θέλεις, οπότε ψηφίζεις και τους δύο (εγώ αυτό έκανα. τέρρυ και κάναμε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:13 am

φυσικα και ψηφισα την μια και μοναδικη αγαπη της Καντυ (τον Αλμπερτ δηλ ...) Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:18 am

libra έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
libra έγραψε:
nansecrets έγραψε:
επειδη ταυτοχρονα δεν αφηνει αλλη ψηφο γραφω εδω την δευτερη ψηφο μου. θα διαλεγα τον Τερρυ με τον οποιο η Καντυ θα καθεται αγκαλια στα (κλαδια) outstretched arms του δεντρου-πατερα της πλεον ευτυχισμενη. lol! lol!

κάτω από τις επιλογές ψηφοφορίας πατάς Cancel Vote και μετά ξαναψηφίζεις Wink Wink Wink

libra σου αναιρει την προηγουμενη ψηφο σου ομως.οποτε εναν ψηφιζουμε. αρα η δικια μου δευτερη παει στον τερρυ (μην στερησω απο τον καναμε την ψηφο του τωρα κριμα ειναι lol! lol!

μπορείς να επιλέξεις όσες επιλογές θέλεις, οπότε ψηφίζεις και τους δύο (εγώ αυτό έκανα. τέρρυ και κάναμε)

ναι εχεις δικιο. οποτε ξαναψηφισα απο την αρχη και πηρε και ο τερρυ την ψηφο του. μια χαρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 8:56 am

juliet έγραψε:

Μη δω σε κανένα τεύχος να πέφτει ο πολυέλαιος πάνω στη Σάρα και να την καρατομεί και αυτός να μείνει με την ακέφαλη ενω η άλλη η ξεμυαλισμένη θα φωνάζει Ζero welcome HOME αυτό΄ήταν μαύρο φίδι που σας έφαγε...ΠΩ ΠΩ μου ανέβηκε η πίεση...νυχτιάτικα lol! lol! lol!


Και τον έχεις τον Κάναμε για παιδάκι που θα έκανε την νταντά της Σάρα;;;;
Σε μια τέτοια περίπτωση θα βγάλει μια κι έξω την Σάρα, όπως ακριβώς έκανε και με τη Σιζούκα, και θα πάει να αρπάξει τη Γιούκι από το μαλλί σηκωτή (ψιθυρίζοντας ρομαντικές κουβεντούλες πάντα).
Το πρόβλημα που εντοπίζω μόνο είναι ότι σε μια τέτοια περίπτωση που θα πάρει και τις δυνάμεις τις Σάρα, μπορεί να πάρει και τα βίτσια της και να καταλήξει το σπίτι τους χαρέμι με αρχι-χανούμισσα τη Γιούκι lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:18 pm

εγώ ψήφισα άλλο, αλλά είναι πολλοί αυτοί που θέλω

και ξεκινάω με τους δύο πρώτους

σε συνέχεια του φικ "το ταξίδι τώρα ξεκινά",
Σπόιλερ:

1) τον παππού μου, τον Κωνσταντίνο, που του έριχνε μερικά χρονάκια αλλά την ερωτεύτηκε παράφορα και έζησαν πολλά χρόνια ευτυχισμένοι σε ένα ορεινό χωριό της Αρκαδίας, (περιβάλλον πολύ οικείο της Κάντυ) ώσπου απέκτησαν πολλά εγγόνια......(οπότε όπως καταλαβαίνεται, από' δω και πέρα θα με φωνάζεται Κάντυ, όπως και τη γιαγιά μου...) Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913

Ή'Η'Η'Η'Η

2) τον Γεώργιο Καλαφάτη, ένα καλογυμνασμένο άντρα, 9 χρόνια μεγαλύτερό της, ο οποίος ήταν αθλητής του στίβου και του ποδοσφαίρου και ιδρυτής μία ποδοσφαιρικής ομάδας, του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ.
η Κάντυ, γοητευμένη από την αγάπη του για τον αθλητισμό αλλά και από το γεγονός ότι παράλληλα σπούδαζε ιατρική, βρήκαν πολλά κοινά και έζησαν μαζί για το υπόλοιπο της ζωής τους, απολαμβάνοντας τις μεγάλες επιτυχίας της ομάδας... Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:21 pm

libra έγραψε:
Ψηφίζω Κάναμε για σπάσιμο στη Μιζούκι (και γιατί όπως λέει η nuit δεν μπορεί να υπάρχει Κάναμε στην ψηφοφορία και να μην το ψηφίσεις).

Η ψηφοφορία είναι πολλαπλών επιλογών για περισσότερο γέλιο

Μάλλον για σπάσιμο σε μένα Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403

Υ.Γ. Γιατί παιδάκι μου άλλαξες αβατάρ και έβγαλες τον παίδαρο για τον βάλεις τον "ίμο"??? Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 137270 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:23 pm

Τζένη ΠΡΟΣΚΥΝΩ

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684


η Κάντυ γιαγιά μου;;;; ΟΥΑΟΥ!!! Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 679307 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 679307 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 679307
Αυτό δεν το είχα φανταστεί για να σου πω την αλήθεια.

Βέβαια, σαν πρώτο παιδί της οικογένειας, το πιθανότατο θα ήταν να είχαν βαφτίσει εμένα Κάντυ, αλλά επειδή δεν μου πολυπάει αυτό το όνομα, call me Kurumi. Στο χαρίζω το Κάντυ βρε!!!! Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403

Όσο για την 2η επιλογή, κατάλαβα ότι έχει να κάνει με τον Παναθηναικό, οπότε ... προτιμώ την 1η lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:25 pm

TZENHG13 έγραψε:

Υ.Γ. Γιατί παιδάκι μου άλλαξες αβατάρ και έβγαλες τον παίδαρο για τον βάλεις τον "ίμο"??? Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 137270 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 137270

τι να κάνω εγώ που οι εμο είναι της μοδός, και έμο ζωγραφίζουν οι γιαπωνέζες, ε;
αυτός μου αρέσει (σαν χαρακτήρας), που είναι κωλοπαιδαράς, τσογλάνης και καθαρίζει και όποιον αναπνέει lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:40 pm

libra έγραψε:
Τζένη ΠΡΟΣΚΥΝΩ

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684


η Κάντυ γιαγιά μου;;;; ΟΥΑΟΥ!!! Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 679307 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 679307 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 679307
Αυτό δεν το είχα φανταστεί για να σου πω την αλήθεια.

Βέβαια, σαν πρώτο παιδί της οικογένειας, το πιθανότατο θα ήταν να είχαν βαφτίσει εμένα Κάντυ, αλλά επειδή δεν μου πολυπάει αυτό το όνομα, call me Kurumi. Στο χαρίζω το Κάντυ βρε!!!! Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 735403

Όσο για την 2η επιλογή, κατάλαβα ότι έχει να κάνει με τον Παναθηναικό, οπότε ... προτιμώ την 1η lol! lol! lol!

Μην είσαι προκατειλειμένη για την δεύτερη επιλογή μου. Είναι τεκμηριωμένη.

1) ο Καλαφάτης δεν ήταν ωραίος, αλλά την Κάντυ πότε δεν την ενδιέφερε η εμφάνιση, η περιουσιά, ή η καταγωγή ενός ανθρώπου.
2) ήταν άνθρωπος που αγαπούσε τον αθλητισμό και την υγιεινή ζωή (κάτι που η Κάντυ το επεδίωκε, γι' αυτό και τα έχωνε στον Τέρρυ κάθε φορά που κάπνιζε και επειδή είχε ξεμείνει από φυσαρμόνικες, είχε ορκιστεί στον εαυτό της, ο επόμενος να μην καπνίζει)
3) σπούδαζε ιατρική και η Κάντυ ήταν νοσοκόμα, όποτε μιλάμε για πολλά κοινά ενδιαφέροντα και
4) μέσω του Καλαφάτη, της δόθηκε η ευκαιρία να επενδύσει σε μία ομάδα που είχε και τις ευρωπαϊκές της επιτυχίες (δηλαδή η Ντάλια Χατζηαλεξάνδρου που είχε την Σέλτικ και την Σοσό ήταν καλύτερη από την Κάντυ?????) lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:44 pm

για να τα λες κάτι θα ξέρεις lol! lol! lol! lol!

TZENHG13 έγραψε:
(δηλαδή η Ντάλια Χατζηαλεξάνδρου που είχε την Σέλτικ και την Σοσό ήταν καλύτερη από την Κάντυ?????) lol! lol!

δεν έχω φτάσει ακόμα σε αυτό το επεισόδιο Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5036 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5036

είμαι ακόμα στη Ρίτσα και τη Μάρθα lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 12:46 pm

TZENHG13 έγραψε:
εγώ ψήφισα άλλο, αλλά είναι πολλοί αυτοί που θέλω

και ξεκινάω με τους δύο πρώτους

σε συνέχεια του φικ "το ταξίδι τώρα ξεκινά",
Σπόιλερ:

1) τον παππού μου, τον Κωνσταντίνο, που του έριχνε μερικά χρονάκια αλλά την ερωτεύτηκε παράφορα και έζησαν πολλά χρόνια ευτυχισμένοι σε ένα ορεινό χωριό της Αρκαδίας, (περιβάλλον πολύ οικείο της Κάντυ) ώσπου απέκτησαν πολλά εγγόνια......(οπότε όπως καταλαβαίνεται, από' δω και πέρα θα με φωνάζεται Κάντυ, όπως και τη γιαγιά μου...) Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913

Ή'Η'Η'Η'Η

2) τον Γεώργιο Καλαφάτη, ένα καλογυμνασμένο άντρα, 9 χρόνια μεγαλύτερό της, ο οποίος ήταν αθλητής του στίβου και του ποδοσφαίρου και ιδρυτής μία ποδοσφαιρικής ομάδας, του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ.
η Κάντυ, γοητευμένη από την αγάπη του για τον αθλητισμό αλλά και από το γεγονός ότι παράλληλα σπούδαζε ιατρική, βρήκαν πολλά κοινά και έζησαν μαζί για το υπόλοιπο της ζωής τους, απολαμβάνοντας τις μεγάλες επιτυχίας της ομάδας
... Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845



Όλα αυτά βέβαια μέχρι το 1925 όπου άρχισε ο κατήφορος για τη γνωστή αθηναϊκή ομάδα όταν έκανε την εμφάνισή της μιά άλλη μεγάλη θρυλική ομάδα... Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 833201
Μομφές αποδόθηκαν στην ξενόφερτη νύφη αφού όλοι έλεγαν πως μιά κατάρα έχει βαριά και άρχισαν τους εξορκισμούς ενώ ακούστηκε πως ξεκίνησε και κυνήγι μαγισσών... jocolor lol!


Εμμμ... προτιμώ την πρώτη εκδοχή, οπότε από εδώ και στο εξής θα σε φωνάζω "Κάντυ" Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 330163

_________________
Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 1:14 pm

libra έγραψε:
juliet έγραψε:

Μη δω σε κανένα τεύχος να πέφτει ο πολυέλαιος πάνω στη Σάρα και να την καρατομεί και αυτός να μείνει με την ακέφαλη ενω η άλλη η ξεμυαλισμένη θα φωνάζει Ζero welcome HOME αυτό΄ήταν μαύρο φίδι που σας έφαγε...ΠΩ ΠΩ μου ανέβηκε η πίεση...νυχτιάτικα lol! lol! lol!


Και τον έχεις τον Κάναμε για παιδάκι που θα έκανε την νταντά της Σάρα;;;;
Σε μια τέτοια περίπτωση θα βγάλει μια κι έξω την Σάρα, όπως ακριβώς έκανε και με τη Σιζούκα, και θα πάει να αρπάξει τη Γιούκι από το μαλλί σηκωτή (ψιθυρίζοντας ρομαντικές κουβεντούλες πάντα).
Το πρόβλημα που εντοπίζω μόνο είναι ότι σε μια τέτοια περίπτωση που θα πάρει και τις δυνάμεις τις Σάρα, μπορεί να πάρει και τα βίτσια της και να καταλήξει το σπίτι τους χαρέμι με αρχι-χανούμισσα τη Γιούκι lol! lol! lol!


lol! lol! lol! lol! Αυτό δεν το σκέφτηκα, τέτοια εκδοχή ούτε που πήγε το μυαλό μου, χαχχα, αυτό δεν είναι VK αλλά το "Μες της πόλης το χαμάμ ενα χαρέμι κολυμπά, αραπάκια το φυλάνε, στον ancestor το πάνε"...Αυτό να δω και έκλεισα.

Και αν είναι για το καλό της Κάντυ να πάει και αυτή...
Στον Κάναμε η ψήφος...για παν ενδεχόμενο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 1:17 pm

όπως τα λες juliet lol! lol! lol! lol!

κορίτσια, παρατηρείτε ότι ο Άλμπερτ με τον Κάναμε έχουν ΜΟΝΟ μια ψήφο διαφορά;;;;; lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 1:21 pm

libra έγραψε:
όπως τα λες juliet lol! lol! lol! lol!

κορίτσια, παρατηρείτε ότι ο Άλμπερτ με τον Κάναμε έχουν ΜΟΝΟ μια ψήφο διαφορά;;;;; lol! lol! lol! lol!

φαντάσου και ο Κάναμε είναι και απο άλλο εργό, φαντάσου να ήταν και από αυτό (καλά αν ήταν από αυτό η΄Κάντυ θα ήταν κλεισμένη στο kuran mansion και κομένες οι βόλτες και τα πανηγύρια και τα πολλά-πολλά με τον Θείο Άλμπερτ- εδώ ο Cross χρειάζεται άδεια για να δει τη Γιούκη) πάει ο Άλμπερτ - η πουπε και να λέει και ευχαριστώ - γιατί είναι θηλυκιά και αυτή και μπορεί να έπαιρνε μόνη της την ανηφόρα...

Τι λέω θεε μου; lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 1:30 pm

juliet έγραψε:

φαντάσου και ο Κάναμε είναι και απο άλλο εργό, φαντάσου να ήταν και από αυτό (καλά αν ήταν από αυτό η΄Κάντυ θα ήταν κλεισμένη στο kuran mansion και κομένες οι βόλτες και τα πανηγύρια και τα πολλά-πολλά με τον Θείο Άλμπερτ- εδώ ο Cross χρειάζεται άδεια για να δει τη Γιούκη) πάει ο Άλμπερτ - η πουπε και να λέει και ευχαριστώ - γιατί είναι θηλυκιά και αυτή και μπορεί να έπαιρνε μόνη της την ανηφόρα...

Τι λέω θεε μου; lol!

Αθάνατε (κυριολεκτικά) Κουράν με την 'ελαστικότητά' σου και τα contradictions σου Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103
Άσε και καλά κάνει και φυλάγεται και από τον Κρος (που είχε και ένα θέμα με τη Juri). Δεν βλέπεις τι τραβάει ο Τέρρυ από τον Άλμπερτ;;; Θες να έχει και ο δικός μας τα ίδια; Αφού ξέρεις με το που μυριστούν οι γιαπωνέζες συγγένεια... κάνουν κρα! lol!
ετοιμάσου να φάμε τρελό κράξιμο lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 1:38 pm

libra έγραψε:
juliet έγραψε:

φαντάσου και ο Κάναμε είναι και απο άλλο εργό, φαντάσου να ήταν και από αυτό (καλά αν ήταν από αυτό η΄Κάντυ θα ήταν κλεισμένη στο kuran mansion και κομένες οι βόλτες και τα πανηγύρια και τα πολλά-πολλά με τον Θείο Άλμπερτ- εδώ ο Cross χρειάζεται άδεια για να δει τη Γιούκη) πάει ο Άλμπερτ - η πουπε και να λέει και ευχαριστώ - γιατί είναι θηλυκιά και αυτή και μπορεί να έπαιρνε μόνη της την ανηφόρα...

Τι λέω θεε μου; lol!

Αθάνατε (κυριολεκτικά) Κουράν με την 'ελαστικότητά' σου και τα contradictions σου Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103
Άσε και καλά κάνει και φυλάγεται και από τον Κρος (που είχε και ένα θέμα με τη Juri). Δεν βλέπεις τι τραβάει ο Τέρρυ από τον Άλμπερτ;;; Θες να έχει και ο δικός μας τα ίδια; Αφού ξέρεις με το που μυριστούν οι γιαπωνέζες συγγένεια... κάνουν κρα! lol!
ετοιμάσου να φάμε τρελό κράξιμο lol!


Χαχαχα, lol! lol! lol! ξέρεις ποια χαρακτήρας θα πήγαινε τρέλα με τον Κουράν; Η Ελίζα...πω πω με αλυσίδες απο΄τα πόδια και στον αέρα...Αυτή δεν θα τις γλυτωνε με τίποτα...

Πλάκα-πλάκα ενα fanfiction με dungeons και submission θα ήταν κουφετάκι για την Ελίζα...μιλάμε για κάθαρση...

Ναι ναι φαντάσου την Ελίζα κρεμασμένη ανάποδα από τις αλυσίδες και τον Κάναμε να κάθεται μες την άνεση και να πίνει τσαι¨
Ελίζα: Ω great ancestor μήπως να με κατεβάσετε τώρα?
Καναμε: ΄Ήσουν καλό κορίτσι;
Ελίζα: Μην ακούτε τις φήμες θείε μου...
Καναμε: Με μπερδεύεις με άλλον...κάτσε εκεί μέχρι να τελείωσει η νέα χιλιετία και μην ακούσω λέξη για τα επόμενα χρόνια...ωραίο είναι αυτό το τσάι...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την juliet στις Παρ Οκτ 22, 2010 1:44 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 1:42 pm

juliet έγραψε:


Πλάκα-πλάκα ενα fanfiction με dungeons και submission θα ήταν κουφετάκι για την Ελίζα...μιλάμε για κάθαρση...

Μήπως να πιάσεις δουλειά; Λέω εγώ μήπως... lol! lol!

ΥΓ. Άσε και τις απόψεις μου για το φικ στις έγραψα σε μήνυμα στο ffnet Wink
Συνεχίστε το Who will love this girl? Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 1:47 pm

libra έγραψε:
juliet έγραψε:


Πλάκα-πλάκα ενα fanfiction με dungeons και submission θα ήταν κουφετάκι για την Ελίζα...μιλάμε για κάθαρση...

Μήπως να πιάσεις δουλειά; Λέω εγώ μήπως... lol! lol!

ΥΓ. Άσε και τις απόψεις μου για το φικ στις έγραψα σε μήνυμα στο ffnet Wink
Συνεχίστε το Who will love this girl? Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845

Κάτι έδωσα για συνέχεια περιμένω την Ναταλία, α το είδα, για το ξενερωμα που έλεγες συμφωνώ απόλυτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 1:50 pm

juliet έγραψε:


Κάτι έδωσα για συνέχεια περιμένω την Ναταλία, α το είδα, για το ξενερωμα που έλεγες συμφωνώ απόλυτα...

εγώ αυτή τη συνέχεια ΠΕΘΑΙΝΩ να τη διαβάσω Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 5103
όσο για το άλλο... εμείς οι Τερρυκές τις έχουμε βρει τις απαντήσεις σε όλα τα ερωτήματα lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 2:17 pm

TZENHG13 έγραψε:
εγώ ψήφισα άλλο, αλλά είναι πολλοί αυτοί που θέλω

και ξεκινάω με τους δύο πρώτους

σε συνέχεια του φικ "το ταξίδι τώρα ξεκινά",
Σπόιλερ:

1) τον παππού μου, τον Κωνσταντίνο, που του έριχνε μερικά χρονάκια αλλά την ερωτεύτηκε παράφορα και έζησαν πολλά χρόνια ευτυχισμένοι σε ένα ορεινό χωριό της Αρκαδίας, (περιβάλλον πολύ οικείο της Κάντυ) ώσπου απέκτησαν πολλά εγγόνια......(οπότε όπως καταλαβαίνεται, από' δω και πέρα θα με φωνάζεται Κάντυ, όπως και τη γιαγιά μου...) Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 315913

Ή'Η'Η'Η'Η

2) τον Γεώργιο Καλαφάτη, ένα καλογυμνασμένο άντρα, 9 χρόνια μεγαλύτερό της, ο οποίος ήταν αθλητής του στίβου και του ποδοσφαίρου και ιδρυτής μία ποδοσφαιρικής ομάδας, του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ.
η Κάντυ, γοητευμένη από την αγάπη του για τον αθλητισμό αλλά και από το γεγονός ότι παράλληλα σπούδαζε ιατρική, βρήκαν πολλά κοινά και έζησαν μαζί για το υπόλοιπο της ζωής τους, απολαμβάνοντας τις μεγάλες επιτυχίας της ομάδας... Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 951845

χαχαχαχαχαχαχαχα Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684 Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 720684
πεθαινα στο γελιο πρωινιατικα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 2:40 pm

Αν και Τερρυκιά ψήφισα τον Άλμπερτ.
Γιατί η παλιογιαπωνέζα είπε, λυπάμαι, θα απογοητεύσω (για άλλη μια φορά προσθέτω εγώ) τους φαν του μάνγκα....

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 3:13 pm

akaliakoukou έγραψε:
Αν και Τερρυκιά ψήφισα τον Άλμπερτ.
Γιατί η παλιογιαπωνέζα είπε, λυπάμαι, θα απογοητεύσω (για άλλη μια φορά προσθέτω εγώ) τους φαν του μάνγκα....

μα αν είναι δυνατόν να μας χαλάσει την διαφορά με τον κάναμε, μια τερρυκιά!!!! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 4:00 pm

akaliakoukou έγραψε:
Αν και Τερρυκιά ψήφισα τον Άλμπερτ.
Γιατί η παλιογιαπωνέζα είπε, λυπάμαι, θα απογοητεύσω (για άλλη μια φορά προσθέτω εγώ) τους φαν του μάνγκα....

Τι εννοεί; δεν κατάλαβα; οτι οι φαν του μανγκα θα απογοητευτουν; και αφού το ξέρει, γιατί το κάνει δηλαδή;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα στοιχήματα...   Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22, 2010 4:02 pm

libra έγραψε:
akaliakoukou έγραψε:
Αν και Τερρυκιά ψήφισα τον Άλμπερτ.
Γιατί η παλιογιαπωνέζα είπε, λυπάμαι, θα απογοητεύσω (για άλλη μια φορά προσθέτω εγώ) τους φαν του μάνγκα....

μα αν είναι δυνατόν να μας χαλάσει την διαφορά με τον κάναμε, μια τερρυκιά!!!! lol! lol! lol! lol!

ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!! Τα στοιχήματα... - Σελίδα 2 238107
Θα με κάνεις σαν τον Κούρκουλο να φωνάζω απελπισμένα...

"ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα στοιχήματα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: