Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ

Πήγαινε κάτω 
+12
candy.
domniki
Aldebaran
ntalia
ΜΙΜΙ
nuitetoile21
geobacter
nansecrets
ariel
anna
libra
TZENHG13
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 02, 2010 3:11 pm

Γιατί είχα την εντύπωση ότι είχα απαντήσει σε αυτό????
Κάπου θα χάθηκε το ποστ μου πάλι... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 801611
Λοιπόν κάτσε να τα υπολογίσω...
χμμμ ο μέσος όρος μου βγαίνει +9

Έχω μια μικρή τάση στους μεγαλύτερους... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 125220

Ομως αν θα διάλεγα έναν άντρα από το μάνγκα....

ΤΕΡΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 02, 2010 3:58 pm

*NTALIA μου δεν είναι κακό που σ' αρέσουν οι μικρότεροι, μια χαρά, ανανεώνεσαι κιόλας, αλλά μήπως θα προτιμούσες η ΚΑΝΤΥ να καταλήξει με τον ΤΖΙΜΙ???

καλα το προσπαρναω το αστειο - ανεκδοτο...
και αρχιζω τον απολογισμο...
εγω φταιω ρε τζενακι που μου λαχε 2 χρονια μικροτερος???
παντως το ξαναλεω στο μυαλο αν και μικροτερος ειναι περισσοτερο σοβαρος απο μενα..
εγω μπροστα του ειμαι μπεμπα !!!
απορω πως και δεν εχει αγανακτησει ο ανθρωπος ακομα...?!
ειλικρινα μου κανει εντυπωση αυτο... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 5036 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 175236
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 02, 2010 4:02 pm

ntalia έγραψε:
*NTALIA μου δεν είναι κακό που σ' αρέσουν οι μικρότεροι, μια χαρά, ανανεώνεσαι κιόλας, αλλά μήπως θα προτιμούσες η ΚΑΝΤΥ να καταλήξει με τον ΤΖΙΜΙ???

καλα το προσπαρναω το αστειο - ανεκδοτο...
και αρχιζω τον απολογισμο...
εγω φταιω ρε τζενακι που μου λαχε 2 χρονια μικροτερος???
παντως το ξαναλεω στο μυαλο αν και μικροτερος ειναι περισσοτερο σοβαρος απο μενα..
εγω μπροστα του ειμαι μπεμπα !!!
απορω πως και δεν εχει αγανακτησει ο ανθρωπος ακομα...?!
ειλικρινα μου κανει εντυπωση αυτο... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 5036 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 175236

Στους αντρες αρέσει να έχουν το πανω χέρι -χαχχα μιλησε η εμπειρη τώρα. πχ. ο δικός μου όταν νιώθει πως τον χρειάζομαι πχ. μόνη μου δεν μπορώ να κάνω σωστό μαθηματικά υπολογισμούς (μία ζωή κάτω από τη βάση στα μαθηματικά τι περιμένειςWink φουσκώνει σαν το παγόνι...

Περιμένει να τον κοιτάξω με αυτό το βλέμμα του θαυμασμού και η σχεση μας αναζωπυρώνεται...Γελάτε ή μου φαίνεται; χαχχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 02, 2010 4:13 pm

juliet έγραψε:
ntalia έγραψε:
*NTALIA μου δεν είναι κακό που σ' αρέσουν οι μικρότεροι, μια χαρά, ανανεώνεσαι κιόλας, αλλά μήπως θα προτιμούσες η ΚΑΝΤΥ να καταλήξει με τον ΤΖΙΜΙ???

καλα το προσπαρναω το αστειο - ανεκδοτο...
και αρχιζω τον απολογισμο...
εγω φταιω ρε τζενακι που μου λαχε 2 χρονια μικροτερος???
παντως το ξαναλεω στο μυαλο αν και μικροτερος ειναι περισσοτερο σοβαρος απο μενα..
εγω μπροστα του ειμαι μπεμπα !!!
απορω πως και δεν εχει αγανακτησει ο ανθρωπος ακομα...?!
ειλικρινα μου κανει εντυπωση αυτο... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 5036 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 175236

Στους αντρες αρέσει να έχουν το πανω χέρι -χαχχα μιλησε η εμπειρη τώρα. πχ. ο δικός μου όταν νιώθει πως τον χρειάζομαι πχ. μόνη μου δεν μπορώ να κάνω σωστό μαθηματικά υπολογισμούς (μία ζωή κάτω από τη βάση στα μαθηματικά τι περιμένειςWink φουσκώνει σαν το παγόνι...

Περιμένει να τον κοιτάξω με αυτό το βλέμμα του θαυμασμού και η σχεση μας αναζωπυρώνεται...Γελάτε ή μου φαίνεται; χαχχα

χαχαχαχαχα...τι μου θυμησες τωρα βρε τζουλιετ...χαχαχαχαχα...
καθε φορα που παω να κανω υπολογισμους στα μαθηματικα(ντπ χαπατο κι εγω...μιλαμε για πολυ σκραπας στα μαθηματικα ) παω να κανω τους υπολογισμους με τα δαχτυλα...σοβαρα μιλαω...εχω φτασει στην ηλικια των 20 και ακομα με τα δαχτυλα μετραω...ντροπη μου!!!
οποτε παιρνει ενα υφος κουρασμενο και λεει..."ασε...θα το κανω εγω"...
εχει παθει ο κακομοιρης...φαντασου τι εχουν να δου ακομα τα ματακια του... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 315913 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 315913 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 315913 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 02, 2010 11:40 pm

juliet έγραψε:
ntalia έγραψε:
*NTALIA μου δεν είναι κακό που σ' αρέσουν οι μικρότεροι, μια χαρά, ανανεώνεσαι κιόλας, αλλά μήπως θα προτιμούσες η ΚΑΝΤΥ να καταλήξει με τον ΤΖΙΜΙ???

καλα το προσπαρναω το αστειο - ανεκδοτο...
και αρχιζω τον απολογισμο...
εγω φταιω ρε τζενακι που μου λαχε 2 χρονια μικροτερος???
παντως το ξαναλεω στο μυαλο αν και μικροτερος ειναι περισσοτερο σοβαρος απο μενα..
εγω μπροστα του ειμαι μπεμπα !!!
απορω πως και δεν εχει αγανακτησει ο ανθρωπος ακομα...?!
ειλικρινα μου κανει εντυπωση αυτο... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 5036 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 175236

Στους αντρες αρέσει να έχουν το πανω χέρι -χαχχα μιλησε η εμπειρη τώρα. πχ. ο δικός μου όταν νιώθει πως τον χρειάζομαι πχ. μόνη μου δεν μπορώ να κάνω σωστό μαθηματικά υπολογισμούς (μία ζωή κάτω από τη βάση στα μαθηματικά τι περιμένειςWink φουσκώνει σαν το παγόνι...

Περιμένει να τον κοιτάξω με αυτό το βλέμμα του θαυμασμού και η σχεση μας αναζωπυρώνεται...Γελάτε ή μου φαίνεται; χαχχα

θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!! lol!

και επισης το τι μας ελκυει ειναι στο χαρακτηρα και οχι με την ηλικια.. εγω για παραδειγμα μπορει να εχω 9 χρονια διαφορα και να με ελκυαν οι μεγαλυτεροι αλλα υπο πρυποθεσεις.. οπως π.χ. ο συζυγος ενω ειναι 43 μικροδειχνει τοσο πολυ που μετα βιας φαινεται 35-37. lol! αν εδειχνε περισσοτερο ισως να με χαλαγε δεν ξερω.. αλλα σιγουρα το οτι δειχνει νεοτερος απο οσο ειναι ηταν αυτο που με εκανε να μην διστασω καθολου μπροστα στην διαφορα των 9 χρονων.. δεν ξερω αν με καταλαβατε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 02, 2010 11:43 pm

Καταλάβαμε, καταλάβαμε.... οσα δεν φτάνει η αλεπου...

Ο αντρας πρεπει να είναι μικρος! Σαμπως πηζει ποτε το μυαλό του; Τουλαχιστον να έχεις φρεσκο κορμάκι ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 574483
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 02, 2010 11:50 pm

ariel έγραψε:
Καταλάβαμε, καταλάβαμε.... οσα δεν φτάνει η αλεπου...

Ο αντρας πρεπει να είναι μικρος! Σαμπως πηζει ποτε το μυαλό του; Τουλαχιστον να έχεις φρεσκο κορμάκι ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 574483

περι μυαλου πιστεψε με τι μεγαλυτερος τι μικροτερος η κατασταση μενει στασιμη... μηδεν αλλαγη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 12:36 am

ariel έγραψε:
Καταλάβαμε, καταλάβαμε.... οσα δεν φτάνει η αλεπου...

Ο αντρας πρεπει να είναι μικρος! Σαμπως πηζει ποτε το μυαλό του; Τουλαχιστον να έχεις φρεσκο κορμάκι ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 574483

θα συμφωνησω σε αυτο κα8ως μου αρεσουν τα νεανικα κορμακια...και ιδιαιτερα ενα συκγεκριμενο...χαχαχαχαχα Twisted Evil
ωχ τηλεφωνο...τι λεγαμε ...κατα φωνη...το κορμακι δεν κρατιετσι...μουαχαχαχαχα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:40 am

Την ενότητα την άνοιξα γιατί κάποιου στο φόρουμ (βλέπετε και οι ενότητες είναι ατελείωτες) διάβαζα σχόλια του τύπου "ο νέος είναι ωραίος"..."αντε μωρέ με τον παππού" και γενικά σχόλια..περί ηλικίας και όχι χαρακτήρα...

γι' αυτό και έκανα το γκάλοπ, γιατί πίστευα ότι αν όχι όλες, οι περισσότερες θέλουμε έναν άντρα μεγαλύτερο για κάτι σοβαρό στη ζωή μας (άρα εμείς οι Τερρικιές "θα πέφταμε στην παγίδα")

γιατί καλό το κορμάκι (υπενθυμίζω ότι κι εγώ ήμουν με μικρότερο ένα διάστημα) αλλά την κρίσιμη ώρα των σοβαρών αποφάσεων χρειαζόμαστε άντρες που να σκέφτονται με το "πάνω" κεφάλι... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 315913

Τώρα αν κάποια έχει βρει "ώριμο πιτσιρικά" να τον βαλσαμώσει, μη σας πω να τον κλωνωποιήσει...
παίρνω πρώτη αριθμό προτεραιότητας που είχα και την ιδέα... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:45 am

TZENHG13 έγραψε:
Την ενότητα την άνοιξα γιατί κάποιου στο φόρουμ (βλέπετε και οι ενότητες είναι ατελείωτες) διάβαζα σχόλια του τύπου "ο νέος είναι ωραίος"..."αντε μωρέ με τον παππού" και γενικά σχόλια..περί ηλικίας και όχι χαρακτήρα...

γι' αυτό και έκανα το γκάλοπ, γιατί πίστευα ότι αν όχι όλες, οι περισσότερες θέλουμε έναν άντρα μεγαλύτερο για κάτι σοβαρό στη ζωή μας (άρα εμείς οι Τερρικιές "θα πέφταμε στην παγίδα")

γιατί καλό το κορμάκι (υπενθυμίζω ότι κι εγώ ήμουν με μικρότερο ένα διάστημα) αλλά την κρίσιμη ώρα των σοβαρών αποφάσεων χρειαζόμαστε άντρες που να σκέφτονται με το "πάνω" κεφάλι...

Mπα μη το βλέπεις έτσι αναγκαστικά γιατί δεν έχει να κάνει, τον Τέρυ άλλωστε τον κρίνουμε για την Κάντυ όχι για εμάς άσε που τότε που τον βλέπαμε εμείς είμαστε πιο πιτσιρίκια απο΄αυτόν, τώρα εμείς φταίμε που αυτός δεν μεγαλώνει ούτε στάλα; ενώ εμείς γεράσαμε lol! άστα αδελφούλα ο Κάναμε είναι 10.000 ετών και βάλε αλλά.......................Ααααααααααααα! Σε αυτά τα θέματα δεν υπάρχει λογική! μόνο του παραλόγου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 4:29 pm

juliet έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
Την ενότητα την άνοιξα γιατί κάποιου στο φόρουμ (βλέπετε και οι ενότητες είναι ατελείωτες) διάβαζα σχόλια του τύπου "ο νέος είναι ωραίος"..."αντε μωρέ με τον παππού" και γενικά σχόλια..περί ηλικίας και όχι χαρακτήρα...

γι' αυτό και έκανα το γκάλοπ, γιατί πίστευα ότι αν όχι όλες, οι περισσότερες θέλουμε έναν άντρα μεγαλύτερο για κάτι σοβαρό στη ζωή μας (άρα εμείς οι Τερρικιές "θα πέφταμε στην παγίδα")

γιατί καλό το κορμάκι (υπενθυμίζω ότι κι εγώ ήμουν με μικρότερο ένα διάστημα) αλλά την κρίσιμη ώρα των σοβαρών αποφάσεων χρειαζόμαστε άντρες που να σκέφτονται με το "πάνω" κεφάλι...

Mπα μη το βλέπεις έτσι αναγκαστικά γιατί δεν έχει να κάνει, τον Τέρυ άλλωστε τον κρίνουμε για την Κάντυ όχι για εμάς άσε που τότε που τον βλέπαμε εμείς είμαστε πιο πιτσιρίκια απο΄αυτόν, τώρα εμείς φταίμε που αυτός δεν μεγαλώνει ούτε στάλα; ενώ εμείς γεράσαμε lol! άστα αδελφούλα ο Κάναμε είναι 10.000 ετών και βάλε αλλά.......................Ααααααααααααα! Σε αυτά τα θέματα δεν υπάρχει λογική! μόνο του παραλόγου!

να που ακουστηκε η αληθεια!!! οταν βλεπαμε τον Τερρυ ημασταν πιτσιρικια και ειχαμε μια διαφορα ηλικιας μαζι του.. lol!
ασφαλως και τον θελουμε για την Καντυ τον Τερρυ (αν και τον χαρακτηρα του εγω τον λατρευω ασχετως ηλικιας!!! ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 5103 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 5103 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:04 pm

γιατί καλό το κορμάκι (υπενθυμίζω ότι κι εγώ ήμουν με μικρότερο ένα διάστημα) αλλά την κρίσιμη ώρα των σοβαρών αποφάσεων χρειαζόμαστε άντρες που να σκέφτονται με το "πάνω" κεφάλι...

πιστεψε με μικρος μικρος αλλα με το καεφαλι πανω ψιλα σκεφτεται παντα...
αντιθετα εγω σκεφτομαι παντα με το κεφαλι κατω...
αληθεια εχω κεφαλι...??? scratch scratch
τι σου λεγα... ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 315913 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 315913 ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ   ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04, 2010 8:27 am

nansecrets έγραψε:
περι μυαλου πιστεψε με τι μεγαλυτερος τι μικροτερος η κατασταση μενει στασιμη... μηδεν αλλαγη..

Συμφωνω απολυτα! Δεν νομιζω οτι αλλαζουν οι αντρες. Θυμαμαι οτι ειχα ρωτησει καποτε μια φιλη μου που ειχε αρχικα σχεση με καποιον 6 χρονια μικροτερο της, και μετα με καποιον 10 χρονια μεγαλυτερο της. Μου ειχε πει οτι δεν υπηρχε καμια διαφορά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: