Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΧθες στις 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''

Πήγαινε κάτω 
+6
tania
ΜΙΜΙ
ntalia
nansecrets
libra
nuitetoile21
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 12:28 am

Είμαι πολυ αρρωστη που μου αρεσει αυτός ο τέρρυ;;;

Νουι, δωσε κι αλλο στο λαο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tania
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
tania


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ και Τερρυ!
Registration date : 21/09/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σχολια αναγνωστων για το "ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ"   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 9:02 am

Αριελ,αν η ασθενεια που εχεις,λεγεται "Τερρυ",τοτε,Ναι,εισαι πολυ αρρωστη!Αλλα μην ανησυχεις,γιατι την εχουμε οι πιο πολλες εδω περα και δεν ειναι καθολου επικινδυνη,μονο λιγο μεταδοτικη!!ΠΡΟΣΟΧΗ,ΠΡΟΣΟΧΗ!!!Μην επιχειρησεις,να παρεις "αντιβιωση",δε θα πιασει,ασε που θα σου κακοφανει,αν παψεις να "ασθενεις",απο το συγκεκριμενο "ιο"!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 9:09 am

Nuit που είναι το επόμενο κεφάλαιο;;;;;

ariel όλες μαζί σου για τον Τέρρυ

Πολύ χαίρομαι με την Τερυκή τάση που επικρατεί στο φόρουμ. Όταν πρωτογράφτηκα ήταν πολύ Αλμπερτικό. Αλήθεια, οι Αλμπερτικές φίλες μας που είναι; Τις χάσαμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 3:31 pm

η αληθεια ειναι πως οι αλμπερτικιες τεινουν να εξαφανιστουν απο δω μεσα... Crying or Very sad
τεσπα...εγω παντως για να μην ξεχνιομαστε ειμαι αναμεσα και στα δυο στρατοπεδα...δεν θελω να αφησω τελειως τον αλμπερτ...
γι αυτο και τον υποστηριζω οσο καλυτερα μπορω...χωρις ταυτοχρονα νααφηνω τον τερρυ... I love you I love you
ελπιζω να μην μου καραταει κακια...εεε?? ναν εσυ τι λες που εισαι και εκπροσωπος του ??
δεν νομιζω εε?? αφου ειναι κολλητα φιλαρακια εεε?? σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 315913 σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 4:04 pm

libra έγραψε:
Nuit που είναι το επόμενο κεφάλαιο;;;;;

ariel όλες μαζί σου για τον Τέρρυ

Πολύ χαίρομαι με την Τερυκή τάση που επικρατεί στο φόρουμ. Όταν πρωτογράφτηκα ήταν πολύ Αλμπερτικό. Αλήθεια, οι Αλμπερτικές φίλες μας που είναι; Τις χάσαμε...


Nαι ομολογώ οτι έχουν χαθεί οι πιο πολλές scratch Πριν το καλοκαίρι ήταν πολύ αλμπερτικό το φόρουμ!!! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ??? confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 5:31 pm

tania έγραψε:
Αριελ,αν η ασθενεια που εχεις,λεγεται "Τερρυ",τοτε,Ναι,εισαι πολυ αρρωστη!Αλλα μην ανησυχεις,γιατι την εχουμε οι πιο πολλες εδω περα και δεν ειναι καθολου επικινδυνη,μονο λιγο μεταδοτικη!!ΠΡΟΣΟΧΗ,ΠΡΟΣΟΧΗ!!!Μην επιχειρησεις,να παρεις "αντιβιωση",δε θα πιασει,ασε που θα σου κακοφανει,αν παψεις να "ασθενεις",απο το συγκεκριμενο "ιο"!!!


σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 5036 εκτός απο αλμπερτίτιδα υπάρχει και τερρίωση!!! Μα εγω ποτέ ποτέ ποτέ, δεν θα 'περνα αντιβιωση!!!! σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 5:34 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
libra έγραψε:
Nuit που είναι το επόμενο κεφάλαιο;;;;;

ariel όλες μαζί σου για τον Τέρρυ

Πολύ χαίρομαι με την Τερυκή τάση που επικρατεί στο φόρουμ. Όταν πρωτογράφτηκα ήταν πολύ Αλμπερτικό. Αλήθεια, οι Αλμπερτικές φίλες μας που είναι; Τις χάσαμε...


Nαι ομολογώ οτι έχουν χαθεί οι πιο πολλές scratch Πριν το καλοκαίρι ήταν πολύ αλμπερτικό το φόρουμ!!! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ??? confused


Ισως περιμένουν την 28η Οκτωβρίου για να μας κάνουν γιούρια!!! lol! Αντονυκιες δεν κάνετε κι εσεις μια κατάληψη τώρα που γυρίζει;;; Μιμή τί περιμένεις;;; Και οι αλλοι αντωνυκοι, Ευη, Αλεξ, που είναι;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 5:45 pm

Να μιλησει και η εκπροσωπος του Τερρυ lol!

(γκουχου γκουχου)


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ



Ναι λοιπον, υπαρχει οντως ο ιος που προειπε η ariel η λεγομενη "Τεριωση". ειναι κολλητικη και ανιατη!!! παρακαλουνται οι ασθενεις να μην καταφευγουν σε αντιβιωσεις και αλλους ειδους αγωγες γιατι δεν υπαρχει αντιδοτο!!!
οσο για περιπτωσεις σαν της νταλιας εχω να προσθεσω το εξης: νταλια μου εισαι απλος φορεας της Τεριωσης. οι ασθενεις σε τελικο σταδιο δεν γινεται να εχουν και σημαδια αλμπερτιασης.
προτεινω ενα εμβολιο κατα της αλμπερτιασης και να αφησεις την Τεριωση να εξαπλωθει κανονικα!!!
ariel για ετοιμασε το εμβολιο για την νταλια!!!!


lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Υ.Γ. nuit!!!!!! που ειναι η συνεχεια?????????????


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nansecrets στις Πεμ Σεπ 30, 2010 5:49 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 5:49 pm

nansecrets έγραψε:
Να μιλησει και η εκπροσωπος του Τερρυ lol!

(γκουχου γκουχου)


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ



Ναι λοιπον, υπαρχει οντως ο ιος που προειπε η ariel η λεγομενη "Τεριωση". ειναι κολλητικη και ανιατη!!! παρακαλουνται οι ασθενεις να μην καταφευγουν σε αντιβιωσεις και αλλους ειδους αγωγες γιατι δεν υπαρχει αντιδοτο!!!
οσο για περιπτωσεις σαν της νταλιας εχω να προσθεσω το εξης: νταλια μου εισαι απλος φορεας της Τεριωσης. οι ασθενεις σε τελικο σταδιο δεν γινεται να εχουν και σημαδια αλμπερτιασης.
προτεινω ενα εμβολιο κατα της αλμπερτιασης και να αφησεις την Τεριαση να εξαπλωθει κανονικα!!!
ariel για ετοιμασε το εμβολιο για την νταλια!!!!


lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Υ.Γ. nuit!!!!!! που ειναι η συνεχεια?????????????


εεεεεεεφτασεεεεε.......

κι αν ενδιαφερεται και καμια αλλη, εδω θα είμαι κορίτσια!!! και το χεράκι πιπουλο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 6:58 pm

nansecrets έγραψε:
Να μιλησει και η εκπροσωπος του Τερρυ lol!

(γκουχου γκουχου)


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ



Ναι λοιπον, υπαρχει οντως ο ιος που προειπε η ariel η λεγομενη "Τεριωση". ειναι κολλητικη και ανιατη!!! παρακαλουνται οι ασθενεις να μην καταφευγουν σε αντιβιωσεις και αλλους ειδους αγωγες γιατι δεν υπαρχει αντιδοτο!!!
οσο για περιπτωσεις σαν της νταλιας εχω να προσθεσω το εξης: νταλια μου εισαι απλος φορεας της Τεριωσης. οι ασθενεις σε τελικο σταδιο δεν γινεται να εχουν και σημαδια αλμπερτιασης.
προτεινω ενα εμβολιο κατα της αλμπερτιασης και να αφησεις την Τεριωση να εξαπλωθει κανονικα!!!
ariel για ετοιμασε το εμβολιο για την νταλια!!!!


lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Υ.Γ. nuit!!!!!! που ειναι η συνεχεια?????????????

χαχαχαχαχαχαχα...οντως η δικια μου περιπτωση ειναι μοναδικη !!! τι να πω?!
οποτε ειναι ετοιμο το εμβολιο να μου το χορειγησετε σας παρακαλω.... lol! lol! lol! lol!
αν και για να πω την αληθεια δεν θα θελα να φυγει εξ ολοκληρου η αλμπερτιαση απο πανω μου....δεν παιζομαι τλκ λολ... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 9:07 pm

Aχ βρε άριελ είμαι μόνη μου πλέον, οι Αντονυκοί την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια.... bounce bounce τι κατάληψη να κάνω η έρμη??? Το μόνο που με παρηγορεί είναι οτι κανείς δεν έχει πει κακό πράγμα για τον γλυκό μου και οτι καθότι και λίγο Τερρυκιά είμαι πολύ χαρούμενη που φυσάει τερρυκή αύρα στο φόρουμ cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 06, 2010 3:28 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Aχ βρε άριελ είμαι μόνη μου πλέον, οι Αντονυκοί την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια.... bounce bounce τι κατάληψη να κάνω η έρμη??? Το μόνο που με παρηγορεί είναι οτι κανείς δεν έχει πει κακό πράγμα για τον γλυκό μου και οτι καθότι και λίγο Τερρυκιά είμαι πολύ χαρούμενη που φυσάει τερρυκή αύρα στο φόρουμ cheers cheers

Μα πως μπορούμε να είμαστε κατά του γλυκίτατου Άντονυ???
Καταραμένη Μizouki μας το ξέκανες το παιδί σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 803997
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 06, 2010 10:14 pm

TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Aχ βρε άριελ είμαι μόνη μου πλέον, οι Αντονυκοί την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια.... bounce bounce τι κατάληψη να κάνω η έρμη??? Το μόνο που με παρηγορεί είναι οτι κανείς δεν έχει πει κακό πράγμα για τον γλυκό μου και οτι καθότι και λίγο Τερρυκιά είμαι πολύ χαρούμενη που φυσάει τερρυκή αύρα στο φόρουμ cheers cheers

Μα πως μπορούμε να είμαστε κατά του γλυκίτατου Άντονυ???
Καταραμένη Μizouki μας το ξέκανες το παιδί σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 803997

Πράγματι ένα κομμάτι μάλαμα ήταν ο Αντονυ!!! Εχουμε όμως κάτι και εναντίον του Αλμπερτ; Μεταξύ μας μια χαρα παιδι ειναι κι αυτος! Αλλα οχι και να μας φάει την γυναικα!!!! Αυτο δεν θα το επιτρέψουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 06, 2010 10:21 pm

εγω νομιζω ειτε με τον τερρυ ειτε με τον αλμπερτ το ιδιο ειναι....
απλα απ'τη μια θα ειναι ειτε με τον "αντρα" με ολη την σημασια της λεξης...
ενω απ'την αλλη με τον τρυφερο... σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 10:42 am

Τι έγινε βρε nuit μας ξέχασες???? σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 559316
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''   σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ'' - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 11:13 am

οχι δεν σας ξεχασα απλα δεν το εχω καθολου τελευταια. θα προσπαθησω να σας δωσω κατι συντομα ομως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..
» Φύλακας Άγγελος, σχόλια αναγνωστών
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: