Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών

Πήγαινε κάτω 
+12
arwyn-t
liana
lola1301
Aldebaran
ΜΙΜΙ
nuitetoile21
nansecrets
ntalia
TZENHG13
juliet
ariel
libra
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:14 am

nuitetoile21 έγραψε:
αχ βρε κοριτσια βαλτε και αλλο!!!!! τον τερρυ τον εχετε πετυχει πολυ παντως!! Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103

ανυπομονω για την συνεχεια!!!!!!!!!!

Άστα nui και έχω μπλέξει με τον Καναμε τώρα και δεν μπορώ να ξεμπλέξω... Που μυαλό για Τέρυ; Μου έφυγε η ψυχή στο επεισόδιο με εκείνη τη Σουζούκι-Σιζούκι-Μιζούκι πως τη λέγαν τέλος πάντων τη μακαρίτισσα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:15 am

libra έγραψε:
juliet έγραψε:
libra έγραψε:

Το φικ έχει 26 κεφάλαια.
Στην αρχή έχει περισσότερο Κάντυ και λιγότερο Τέρρυ, αλλά όσο περνάνε τα κεφάλαια ο Τέρρυ έρχεται ... και έρχεται... και έρχεται... όλο και περισσότερο lol! lol! lol!

Και που φτάνει με το συμπάθιο lol! ιο;

Φτάνει - φτάνει και παραφτάνει... Εκεί που έπρεπε από την αρχή να φτάσει το παιδί μας... Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103


καλέ εσύ μαρτυράς και χωρίς ξύλο... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:17 am

TZENHG13 έγραψε:
libra έγραψε:
juliet έγραψε:
libra έγραψε:

Το φικ έχει 26 κεφάλαια.
Στην αρχή έχει περισσότερο Κάντυ και λιγότερο Τέρρυ, αλλά όσο περνάνε τα κεφάλαια ο Τέρρυ έρχεται ... και έρχεται... και έρχεται... όλο και περισσότερο lol! lol! lol!
Και που φτάνει με το συμπάθιο lol! ιο;
Φτάνει - φτάνει και παραφτάνει... Εκεί που έπρεπε από την αρχή να φτάσει το παιδί μας... Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103
καλέ εσύ μαρτυράς και χωρίς ξύλο... Laughing Laughing Laughing

Πάντα στον νου σου νάχεις την Ιθάκη.
Το φθάσιμον εκεί είν' ο προορισμός σου.
Αλλά μη βιάζεις το ταξίδι διόλου....


Το που θα φτάσει το ξέρουμε. Το πως θα φτάσει δεν ξέρουμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:18 am

libra έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
libra έγραψε:
juliet έγραψε:
libra έγραψε:

Το φικ έχει 26 κεφάλαια.
Στην αρχή έχει περισσότερο Κάντυ και λιγότερο Τέρρυ, αλλά όσο περνάνε τα κεφάλαια ο Τέρρυ έρχεται ... και έρχεται... και έρχεται... όλο και περισσότερο lol! lol! lol!
Και που φτάνει με το συμπάθιο lol! ιο;
Φτάνει - φτάνει και παραφτάνει... Εκεί που έπρεπε από την αρχή να φτάσει το παιδί μας... Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103
καλέ εσύ μαρτυράς και χωρίς ξύλο... Laughing Laughing Laughing

Πάντα στον νου σου νάχεις την Ιθάκη.
Το φθάσιμον εκεί είν' ο προορισμός σου.
Αλλά μη βιάζεις το ταξίδι διόλου....


Το που θα φτάσει το ξέρουμε. Το πως θα φτάσει δεν ξέρουμε Wink

πάω πάσο sis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:22 am

juliet έγραψε:
Πω, πω, ακόμα και τώρα που διαβάζω αυτό το γράμμα της Σουζάνας παθαίνω φούντωση, μου ανεβαινει η θερμοκρασία και θελω να κράξω για αλλη μια φορά :Αυτό θα τον περιμεμω πάντα παρόλο που ξέρω που είναι η καρδιά του...μα πόσο αναίσθητη μπορεί να είναι; πόσο; να χτυπήσω ο κεφαλι μου σε εναν τοιχο θελω.

Τι να περιμένεις; Οχι τι; το τρολει, να το καταλάβω, την ωρα που θα παρεις συνταξη να το δικαιολογήσω, αλλά πια από αυτήν την ερμη την καρδιά τι περιμένεις; να μεταμορφωθεί σε αγκινάρα να ανοίξει, να σε χωρέσει;

καλά εχω αρχισει και αμφιβάλλω για το IQ της, τώρα καταλαβαίνω γιατί δεν άκουγε τον Τέρυ και δεν καταλάβαινε τις μπιχτές (δεν έχω τσαι), είναι ηλίθια, ναι, αυτό φταίει...τελείως.

πολύ ωραίο το φικ κορίτσια και συμπαθής πολύ ο Αλμπερτ ετσι τον θελω ή θειο και καλό ή εραστή η αμαρτωλό (καλά με αυτούς τους στίχους φτιάχνετε ενα σκυλοσουξεδάκι άνετα...

πχ. με θελεις θειο και καλό ή εραστή και αμαρτωλό...


(μην αρχίσετε τώρα τις ντομάτες γουστα είναι αυτά)... lol! lol!

Και μετά τον παροξυρσμό της τρελής συνεχίστε ελεύθερα την κουβέντα σας.

lol! lol! lol! δεν παλευεσαι !!! απλα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:23 am

libra έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
αχ βρε κοριτσια βαλτε και αλλο!!!!! τον τερρυ τον εχετε πετυχει πολυ παντως!! Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103

ανυπομονω για την συνεχεια!!!!!!!!!!

Άστα nui και έχω μπλέξει με τον Καναμε τώρα και δεν μπορώ να ξεμπλέξω... Που μυαλό για Τέρυ; Μου έφυγε η ψυχή στο επεισόδιο με εκείνη τη Σουζούκι-Σιζούκι-Μιζούκι πως τη λέγαν τέλος πάντων τη μακαρίτισσα..

lol! lol! lol! Σιζούκα, με πέθανες νυχτιάτικα καλά που να δεις εγώ που γραφω και φικ πως τα εχω μπλέξει αλλά βαστάω γερά ακόμα...και που είσαι ακόμα τίποτα δεν είδες ουτε μυρωδιά δεν εχεις πάρει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:26 am

ariel έγραψε:
juliet έγραψε:
Πω, πω, ακόμα και τώρα που διαβάζω αυτό το γράμμα της Σουζάνας παθαίνω φούντωση, μου ανεβαινει η θερμοκρασία και θελω να κράξω για αλλη μια φορά :Αυτό θα τον περιμεμω πάντα παρόλο που ξέρω που είναι η καρδιά του...μα πόσο αναίσθητη μπορεί να είναι; πόσο; να χτυπήσω ο κεφαλι μου σε εναν τοιχο θελω.

Τι να περιμένεις; Οχι τι; το τρολει, να το καταλάβω, την ωρα που θα παρεις συνταξη να το δικαιολογήσω, αλλά πια από αυτήν την ερμη την καρδιά τι περιμένεις; να μεταμορφωθεί σε αγκινάρα να ανοίξει, να σε χωρέσει;

καλά εχω αρχισει και αμφιβάλλω για το IQ της, τώρα καταλαβαίνω γιατί δεν άκουγε τον Τέρυ και δεν καταλάβαινε τις μπιχτές (δεν έχω τσαι), είναι ηλίθια, ναι, αυτό φταίει...τελείως.

πολύ ωραίο το φικ κορίτσια και συμπαθής πολύ ο Αλμπερτ ετσι τον θελω ή θειο και καλό ή εραστή η αμαρτωλό (καλά με αυτούς τους στίχους φτιάχνετε ενα σκυλοσουξεδάκι άνετα...

πχ. με θελεις θειο και καλό ή εραστή και αμαρτωλό...


(μην αρχίσετε τώρα τις ντομάτες γουστα είναι αυτά)... lol! lol!

Και μετά τον παροξυρσμό της τρελής συνεχίστε ελεύθερα την κουβέντα σας.

lol! lol! lol! δεν παλευεσαι !!! απλα!!!!

Απο μία ωρα και μετά όντως.. lol! lol! Είναι που εγραψα Κάναμε και εχω ρετάρει τελείως... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:29 am

ντροπη σας!!! μπλεξατε και την ελενα με τα βαμπιρια πριν μας δωσει το φικ!!!!!

τωρα καλα ξεμπερδεματα.... βλεπω καπου στη μεση τον Τερρυ να δακγωνει την Καντυ, αυτη να γινεται pureblood να περνει τα βουνα, και τον Αλμπερτ να φτερουγιζει γυρω γυρω....αχχχ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:30 am

juliet έγραψε:
ariel έγραψε:
juliet έγραψε:
Πω, πω, ακόμα και τώρα που διαβάζω αυτό το γράμμα της Σουζάνας παθαίνω φούντωση, μου ανεβαινει η θερμοκρασία και θελω να κράξω για αλλη μια φορά :Αυτό θα τον περιμεμω πάντα παρόλο που ξέρω που είναι η καρδιά του...μα πόσο αναίσθητη μπορεί να είναι; πόσο; να χτυπήσω ο κεφαλι μου σε εναν τοιχο θελω.

Τι να περιμένεις; Οχι τι; το τρολει, να το καταλάβω, την ωρα που θα παρεις συνταξη να το δικαιολογήσω, αλλά πια από αυτήν την ερμη την καρδιά τι περιμένεις; να μεταμορφωθεί σε αγκινάρα να ανοίξει, να σε χωρέσει;

καλά εχω αρχισει και αμφιβάλλω για το IQ της, τώρα καταλαβαίνω γιατί δεν άκουγε τον Τέρυ και δεν καταλάβαινε τις μπιχτές (δεν έχω τσαι), είναι ηλίθια, ναι, αυτό φταίει...τελείως.

πολύ ωραίο το φικ κορίτσια και συμπαθής πολύ ο Αλμπερτ ετσι τον θελω ή θειο και καλό ή εραστή η αμαρτωλό (καλά με αυτούς τους στίχους φτιάχνετε ενα σκυλοσουξεδάκι άνετα...

πχ. με θελεις θειο και καλό ή εραστή και αμαρτωλό...


(μην αρχίσετε τώρα τις ντομάτες γουστα είναι αυτά)... lol! lol!

Και μετά τον παροξυρσμό της τρελής συνεχίστε ελεύθερα την κουβέντα σας.

lol! lol! lol! δεν παλευεσαι !!! απλα!!!!

Απο μία ωρα και μετά όντως.. lol! lol! Είναι που εγραψα Κάναμε και εχω ρετάρει τελείως... lol!

εισαι ολα τα λεφτα βρε juliet!!!!!!!! ακομα δεν μαζευομαι απο τα γελια!!!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:32 am

ariel έγραψε:
ντροπη σας!!! μπλεξατε και την ελενα με τα βαμπιρια πριν μας δωσει το φικ!!!!!

τωρα καλα ξεμπερδεματα.... βλεπω καπου στη μεση τον Τερρυ να δακγωνει την Καντυ, αυτη να γινεται pureblood να περνει τα βουνα, και τον Αλμπερτ να φτερουγιζει γυρω γυρω....αχχχ!

Κάντυ, Κάντυ; ποια Κάντυ;; Μόνο Γιούκι στο εξής lol! lol! lol!

Πάντως αν ο τέρρυ έβγαινε στο θέατρο με ψευδώνυμο θα του ταίριαζε το 'Καναμε' Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:33 am

ariel έγραψε:
ντροπη σας!!! μπλεξατε και την ελενα με τα βαμπιρια πριν μας δωσει το φικ!!!!!

τωρα καλα ξεμπερδεματα.... βλεπω καπου στη μεση τον Τερρυ να δακγωνει την Καντυ, αυτη να γινεται pureblood να περνει τα βουνα, και τον Αλμπερτ να φτερουγιζει γυρω γυρω....αχχχ!

Μην ανησυχείς ariel (τουλάχιστον για το συγκεκριμένο φικ).

το γράψαμε μαζί που η πιο τρομακτική ταινία που έχω δει είναι τα γκρεμλινς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:36 am

libra έγραψε:
ariel έγραψε:
ντροπη σας!!! μπλεξατε και την ελενα με τα βαμπιρια πριν μας δωσει το φικ!!!!!

τωρα καλα ξεμπερδεματα.... βλεπω καπου στη μεση τον Τερρυ να δακγωνει την Καντυ, αυτη να γινεται pureblood να περνει τα βουνα, και τον Αλμπερτ να φτερουγιζει γυρω γυρω....αχχχ!

Κάντυ, Κάντυ; ποια Κάντυ;; Μόνο Γιούκι στο εξής lol! lol! lol!

Πάντως αν ο τέρρυ έβγαινε στο θέατρο με ψευδώνυμο θα του ταίριαζε το 'Καναμε' Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103

αδελφούλα με σκοτώνεις

πως μπορείς να ξεχάσεις αυτή τη γλυκιά φατσούλα? (μη γελάς, δεν εννοώ τη δική μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:38 am

TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
ντροπη σας!!! μπλεξατε και την ελενα με τα βαμπιρια πριν μας δωσει το φικ!!!!!

τωρα καλα ξεμπερδεματα.... βλεπω καπου στη μεση τον Τερρυ να δακγωνει την Καντυ, αυτη να γινεται pureblood να περνει τα βουνα, και τον Αλμπερτ να φτερουγιζει γυρω γυρω....αχχχ!

Μην ανησυχείς ariel (τουλάχιστον για το συγκεκριμένο φικ).

το γράψαμε μαζί που η πιο τρομακτική ταινία που έχω δει είναι τα γκρεμλινς

Τζενη εσυ δεν εχεις ερωτα με Καναμε;;;; Καλα αν παρεις μια τζουρα θα παθεις!!!!! ειναι θεος!!! και καθολου τρομαχτικος!!! Οσο για ην συνεταιρικη γραφη, ρωτα τη Μιζουκι.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:39 am

TZENHG13 έγραψε:
libra έγραψε:
ariel έγραψε:
ντροπη σας!!! μπλεξατε και την ελενα με τα βαμπιρια πριν μας δωσει το φικ!!!!!

τωρα καλα ξεμπερδεματα.... βλεπω καπου στη μεση τον Τερρυ να δακγωνει την Καντυ, αυτη να γινεται pureblood να περνει τα βουνα, και τον Αλμπερτ να φτερουγιζει γυρω γυρω....αχχχ!

Κάντυ, Κάντυ; ποια Κάντυ;; Μόνο Γιούκι στο εξής lol! lol! lol!

Πάντως αν ο τέρρυ έβγαινε στο θέατρο με ψευδώνυμο θα του ταίριαζε το 'Καναμε' Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 5103

αδελφούλα με σκοτώνεις

πως μπορείς να ξεχάσεις αυτή τη γλυκιά φατσούλα? (μη γελάς, δεν εννοώ τη δική μου)

lol! lol! lol! Που να στα εξηγώ που δεν θα τα καταλάβεις κιόλας... Και να σου πω να το διαβάσεις θα το αφήσεις από την πρώτη σελίδα κιόλας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 12:41 am

ariel έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
ντροπη σας!!! μπλεξατε και την ελενα με τα βαμπιρια πριν μας δωσει το φικ!!!!!

τωρα καλα ξεμπερδεματα.... βλεπω καπου στη μεση τον Τερρυ να δακγωνει την Καντυ, αυτη να γινεται pureblood να περνει τα βουνα, και τον Αλμπερτ να φτερουγιζει γυρω γυρω....αχχχ!

Μην ανησυχείς ariel (τουλάχιστον για το συγκεκριμένο φικ).

το γράψαμε μαζί που η πιο τρομακτική ταινία που έχω δει είναι τα γκρεμλινς

Τζενη εσυ δεν εχεις ερωτα με Καναμε;;;; Καλα αν παρεις μια τζουρα θα παθεις!!!!! ειναι θεος!!! και καθολου τρομαχτικος!!! Οσο για ην συνεταιρικη γραφη, ρωτα τη Μιζουκι.... lol!

εχω και σκυλοσουξεδακι για τον καναμε αλλά αυτό δεν είναι δικό μου: ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΑΛΛΟΥ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 1:00 am

juliet έγραψε:
ariel έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
ντροπη σας!!! μπλεξατε και την ελενα με τα βαμπιρια πριν μας δωσει το φικ!!!!!

τωρα καλα ξεμπερδεματα.... βλεπω καπου στη μεση τον Τερρυ να δακγωνει την Καντυ, αυτη να γινεται pureblood να περνει τα βουνα, και τον Αλμπερτ να φτερουγιζει γυρω γυρω....αχχχ!

Μην ανησυχείς ariel (τουλάχιστον για το συγκεκριμένο φικ).

το γράψαμε μαζί που η πιο τρομακτική ταινία που έχω δει είναι τα γκρεμλινς

Τζενη εσυ δεν εχεις ερωτα με Καναμε;;;; Καλα αν παρεις μια τζουρα θα παθεις!!!!! ειναι θεος!!! και καθολου τρομαχτικος!!! Οσο για ην συνεταιρικη γραφη, ρωτα τη Μιζουκι.... lol!

εχω και σκυλοσουξεδακι για τον καναμε αλλά αυτό δεν είναι δικό μου: ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΑΛΛΟΥ....


lol! lol! lol! lol! απλα προσκυνω!!! και τι παππους!!! προπροπροπροπροπροπροπρο(να βαλω) παππους!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 1:43 am

χαχαχαχαχαχαχα Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 720684 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 720684 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 720684 τι γελιο αποψε....μπραβο ρε κοριτσια...σε καλο να μου βγει...χαχαχαχαχα lol! lol! lol!

καλα μιλαμε εχω λιωσει...χαχαχαχαχα...πολυ ωραια παει το εργακι μεχρι στιγμης...κι αυριο μεριμενω την θριαμβευτικη εμφανιση του τερρυ γιατι σαν πολυ μου χει λειψει νομιζω...μονο μια χαρη μην την βαζετε την καντυ να τον σκεφτεται συνεχεια...αυτο εινα μαρτυριο...ελεος..! Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 310719

επισης πολυ χαρηκα με την πατυ που θα ναι στο ορφανοτροφειο απο δω και περα...και κοντα στον τομ βεβαια....μμμ....μου μυριζεται σχεση Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 540227589

μπραβο ρε κοριτσια!!!!!!!να στε καλα που με κανατε και γελασα αποψε ...τοχα αναγκη...γιατι δεν την παλευω η αληθεια ειναι... Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 310719

keep going με την ιστορια! Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 48364

τζενη μη μασας! σταθερα βαζελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολε ολε ολε ολε ολε...ολε ολε!!!!!!!!!!!!!!!τρυφυλλαρα ολε!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 9:55 am

Καλά juliet κεντάς πάλι!!! cheers cheers cheers επανήλθες πιο δυναμική!!! Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 720684 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 11:12 am

Το διάβασα, το διάβασα!!!! bounce bounce τα κατάφερα!! bounce Πολύ ωραίο κορίτσια μπράβο σας!! Μου άρεσε πάρα πολύ και η κάρτα που έστειλε! Άντε αναμένω τη συνέχεια scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 5:32 pm

Κεφάλαιο 4 uploaded.

Μια "τζούρα" από Τέρρυ έτσι για να μην ξεχνιόμαστε μέχρι να τακτοποιήσει λίγο τη ζωή της η Κάντυ.

Επίσης να θυμηθούμε και λίγο παλιές καλές εποχές Ελρόυ-Ελίζα-Νηλ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 5:53 pm

libra έγραψε:
Κεφάλαιο 4 uploaded.

Μια "τζούρα" από Τέρρυ έτσι για να μην ξεχνιόμαστε μέχρι να τακτοποιήσει λίγο τη ζωή της η Κάντυ.

Επίσης να θυμηθούμε και λίγο παλιές καλές εποχές Ελρόυ-Ελίζα-Νηλ Wink

θελω και αλλο τερρυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κοριτσια τα σπαει η ιστορια ως τωρα! αντε ανεβαστε και αλλο!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 6:04 pm

κοριτσια τοσο λιγο τερρυ...ελεος δλδ...θελω κι αλλη δοση!!!!!!!!!!
εχω παντως τρομερη περιεργεια να μαθω με ποιον θα ναι στο τελος??
αλλα νομιζω ξερω κατα που το πατε...χιχιχιχιχιχιχι Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 315913 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14, 2010 8:30 pm

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 385145 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 385145 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 385145 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 385145 θελω κι αλλο Τερρυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 385145 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 385145 Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 385145

χωρις κοπλιμεντα και επιεικια, ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!!! Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 41307 ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! σαν να διαβαζω τη συνεχεια του manga!! Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 15, 2010 12:04 am

Σας ευχαριστούμε πολύ κορίτσια.....

....να' στε καλά...μου φτιάξατε την διάθεση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 15, 2010 12:36 pm

Κορίτσια, είδα εχτές το φικ που ανεβάσατε αλλά ακόμη δεν έχω προλάβει να το διαβάσω... No

Για να έχουν γράψει όμως οι υπόλοιπες τρεις σελίδες κατεβατά, θα είναι μιά ακόμη αξιόλογη προσπάθεια!!! cheers

Θα σας σχολιάσω σύντομα!!! flower

_________________
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ταξίδι τώρα ξεκινά - Σχόλια Αναγνωστών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''
» Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: