Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !

Πήγαινε κάτω 
+3
arwyn-t
libra
ntalia
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:26 am

Αν τελικα η καντυ εμενε με τον τερρυ(εδω τερρυκιες φανταζομαι χαιρονται) στο τελος αυτο κατα την γνωμη μου θα ηταν ενα ισχυρο πληγμα για τον αλμπερτ που την αγαπουσε και εκεινος τοσο πολυ οπως και ολοι οι αντρες των αρντλευ ! Wink

Αυτο ειναι ενα ερωτικο γραμμα που θα εγραφε ο αλμπερτ στην καντυ και φυσικα δεν θα το εστελνε για να μην την αναστατωσει αφου η καντυ μονο φιλικα θα μπορουσε να τον δει.

Το παρακατω γραμμα ειχα την αναγκη να το γραψω στα αγγλικα παρακαλω...γι αυτο οσοι γνωριζουν την ξενη γλωσσα καιειναι σε θεση να κανουν μεταφραση θα καταλαβουν το μηνυμα που θελω να δωσω...

Παρακαλω συγχωρεστε τα οποια ορθογραφικα λαθη γινουν...η αληθεια ειναι οτι χρειαστηκα και ενα αγγλοελληνικο λεξικο για να μεταφρασω στα αγγλικα αυτο που εμπνευστηκα στα ελληνικα !

Καλη αναγνωση & μεταφραση ! Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 48364 (τα σχολια σας μπορειτε να τα κανετε ακριβως κατω απ'το γραμμα Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 567966 )

Please...

Please don't look at me with such deep love in your eyes , for i will never be able to close mine without your reflection in my mind.

The desperation i see there only mingles with mine.

Please don't speak softly in my ear , for i will never be able to sleep without your lullaby around me.

Please don't touch me so gently , for i will always be yearning for your fingers on my skin.

Please don't hold me safely in your arms , for i will be unable to let go knowing we have to part.

Please don't kiss me , for i will always be thirsting for your lips caressing me.

Please do not make my passion when you make love to me , i do not want to know what bliss can be like , for i will never feel it again after you're gone.

Please don't plead with me to stay , i won't be able to go.

You and i can never be , no matter how we ache to stay together till death do us part.

This letter you shall keep and remember me.

Keep me safe in your heart knowing that mine will never leave your side even though i am no longer around.

You will be in my mind every day and every night.

Now let us say goodbye hoping faith will be kinf to us and we will meet in another time.

Goodbye my love...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:34 am

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 679307 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 679307 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 679307 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145

έχω μείνει άφωνη! έτσι θα ένιωθε ο Άλμπερτ; Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145

είναι απίστευτα τρυφερό το κείμενο Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 5103 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 5103

ntalia συγχαρητήρια. είναι υπέροχο!

PS: μην με κοιτάτε και δεν τολμώ να μεταφράσω κάτι τέτοιο! Alde για σένα κάτι θα κάνουμε Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:41 am

libra έγραψε:
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 679307 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 679307 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 679307 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145

έχω μείνει άφωνη! έτσι θα ένιωθε ο Άλμπερτ; Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145

είναι απίστευτα τρυφερό το κείμενο Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 5103 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 5103

ntalia συγχαρητήρια. είναι υπέροχο!

PS: μην με κοιτάτε και δεν τολμώ να μεταφράσω κάτι τέτοιο! Alde για σένα κάτι θα κάνουμε Wink Wink Wink

σε ευχαριστω πολυ λιμπρα μου ! το εγραψα σε στιγμη φρικτου αλμπερτικου πονου ! χαχαχα...η αληθεια ειναι οτι σκεφτομουν κατι ιδιατερο...και μου βγηκε...χαχα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 8:50 am

Πολυ τρυφερο, Νταλια μου! Πολυ ωραια γραμμενο! Τα λογια, τα παρακαλια του Αλμπερτ, σου ραγιζουν την καρδια! Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 385145

Το μονο που λιγο με κανει να απορω ειναι το οτι μου φαινεται οτι το νοημα που βγαινει απο το κειμενο ειναι οτι ο Αλμπερτ αποχαιρετα μια Καντυ που τον θελει, οχι μια Καντυ που του ειπε "σορρυ, Αλμπερτ, αλλα δεν αισθανομαι το ιδιο για σενα". Εκτος αν ο Αλμπερτ φανταζεται μια Καντυ που τον θελει και γραφει αυτο το γραμμα για να διωξει το φαντασμα μακρια. scratch Sad


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 9:02 am

Ανεξάρτητα από το σπαραξικάρδιο ποίημα, Αλμπερτικές Arwyn. Αλπμερτικές. Νομίζετε ότι η ξανθιά σας θέλει και με δυσκολία θα σας αποχωριζόταν... Εμένα μου κάνει σαν να θέλουν να είναι μαζί, αλλά δεν μπορούν (είναι και μπαμπάς ο Άλμπερτ σας, μην το ξεχνάμε) και γυρίζει στον Τέρρυ. Αμ δε! Αν μπορούσε να γυρίσει στον Τέρρυ ούτε βλέφαρο δεν θα σας έριχνε. lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:02 pm

libra έγραψε:
.... Αμ δε! Αν μπορούσε να γυρίσει στον Τέρρυ ούτε βλέφαρο δεν θα σας έριχνε. lol! lol! lol! lol!


Χε... Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 36501 δεν υπάρχει "δεν μπορώ"... Δε θέλω υπάρχει... Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403
Xάρη στη Libra, διαπίστωσα πόσο υπέροχο είναι το ποίημα της Ντάλιας!!! Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 509524

Αλμπερτικιές όλου του κόσμου ενωθείτε... Βρέθηκε η ποιήτρια που θα υμνήσει το μεγάλο έρωτα!!! Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 391308

Ντάλια μου και πάλι μπράβο!!! Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 41307 Θέλουμε και άλλο. Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 559316

_________________
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:28 pm

Δεν μπορεί το κοριτσάκι μας. Δεν μπορεί, αλλά θέλει.

Έφτιαξα το παρακάτω για να μου πείτε πότε έκανε για σας (τον Άλμπερτ εννοώ) έτσι; lol! lol!

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Candy_l_terry

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:37 pm

Μάνγκα Νο9 από την 90 σελίδα και έπειτα... Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 36501

_________________
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:46 pm

Aldebaran έγραψε:
Μάνγκα Νο9 από την 90 σελίδα και έπειτα... Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 36501

βρε ακόμα όλα φιλικά τα κάνει το κορίτσι Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 699469 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 699469
ακόμα δεν σας έχει ερωτευτεί. σας αγαπάει φιλικά, αλλά δεν έχει χτυπήσει η καρδιά της, δεν έχει παθιαστεί, δεν σας έχει καψουρευτεί ακόμα...
δεν λέω. μπορεί να γίνει κι αυτό μια μέρα (όλα γίνονται σε αυτή τη ζωή), αλλά μέχρι τότε, μιας και είναι λίγο λάου-λάου ο λεβέντης σας, έεεεεεεεεεεεεχτε μέλλον μπροστά σας (νιάτα δεν θα έχετε γιατί θα σας τα φάει ο Άλμπερτ στο περίμενε) Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:52 pm

libra έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Μάνγκα Νο9 από την 90 σελίδα και έπειτα... Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 36501

βρε ακόμα όλα φιλικά τα κάνει το κορίτσι Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 699469 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 699469
ακόμα δεν σας έχει ερωτευτεί. σας αγαπάει φιλικά, αλλά δεν έχει χτυπήσει η καρδιά της, δεν έχει παθιαστεί, δεν σας έχει καψουρευτεί ακόμα...
δεν λέω. μπορεί να γίνει κι αυτό μια μέρα (όλα γίνονται σε αυτή τη ζωή), αλλά μέχρι τότε, μιας και είναι λίγο λάου-λάου ο λεβέντης σας, έεεεεεεεεεεεεχτε μέλλον μπροστά σας (νιάτα δεν θα έχετε γιατί θα σας τα φάει ο Άλμπερτ στο περίμενε) Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 735403


Μμμμ... ναι....

Όταν ξυπνώ και ονειρεύομαι τον ίδιο άντρα, όταν τον βλέπω παντού μπροστά μου, όταν τον αναζητώ στα πέρατα της οικουμένης και δε συνέρχομαι ακόμη και μετά από ένα εξάμηνο, είναι επειδή μου λείπει ο φίλος μου...

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 889631

_________________
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 12:54 pm

Aldebaran έγραψε:

Μμμμ... ναι....

Όταν ξυπνώ και ονειρεύομαι τον ίδιο άντρα, όταν τον βλέπω παντού μπροστά μου, όταν τον αναζητώ στα πέρατα της οικουμένης και δε συνέρχομαι ακόμη και μετά από ένα εξάμηνο, είναι επειδή μου λείπει ο φίλος μου...

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 889631

ή ο αδερφός μου (να μην πω 'μπαμπάς' και γίνει ο 3ος παγκόσμιος πόλεμος εδώ μέσα lol! lol! lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04, 2010 12:58 am

σας ευχαριστω ολες σας πολυ για τα καλα σας λογια !!!!!!!!!!!! Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 509524 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 509524 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 509524

αλλα θα ελεγα οτι υπερβαλλετε λιγακι...δεν θα ελεγα οτι ειμαι τοσο καλη στην εκφραση...ποσο μαλλον στην ποιηση Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 559993
απλως μου ηρθαν καποιες φρασεις στα ελληνικα απο κατι εντονο που σκεφτομουν(ποιος ξερει ισςσ καποιον αγνωστο αλμπερτ που να εχω πλασει εγω με την φαντασια μου)και θελησα να το αποδωσω στα αγγλικα!

απλα μεσα απο αυτο το ποιημα ηθελα να δειξω ολη την συναισθηματικη φορτιση και το ξεσπασμα του αλμπερτ που δεν ξερουμε αν θα πραγματοποιουνταν στο ανιμε λογω του αποτομου τελους του(προσωπικα εμενα αυτο το τελος δεν μαρεσε) και βεβαια πως θα αισθανοταν αν τελικα η καντυ εμενε με τον τερρυ...πως θα αντιδρουσε τι θα εκανε??...
δεν εχει να κανει με το αν το γραφει για μια καντυ που μπορει να τον ηθελε η' οχι...ουτως η αλλως το γραμμα δεν φτανει ποτε στα χερια της για μην της προκαλεσει αναστατωση...σημασια εχει πως (κατα την ταπεινη μου αποψη) καπως ετσι θα ενιωθε ο αλμπερτ... I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04, 2010 9:30 pm

μπραβο ntalia πολυ τρυφερο και πολυ πολυ ερωτικο Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 5103 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04, 2010 11:29 pm

Πολυ ρομαντικο και τρυφερο Νταλια, μπραβο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05, 2010 1:57 am

σας ευχαριστω πολυ ολες σας!!!!!!!!!!!!! cheers cheers Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 509524 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 509524 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 908648 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 198235
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !   Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! Icon_minitimeΤρι Ιουν 07, 2011 8:46 pm

Τρυφερότης στο φούλ.........Μην με παρασέρνετε να γίνω Άλμπερτικιά... Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 41307 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 41307 Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ ! 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
 
Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ενα γράμμα από τον Αλμπερτ
» Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;
» Γράμμα στην Σουζάννα;
» Τι δεν μας αρεσει τοσο στην Καντυ-Καντυ;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή-
Μετάβαση σε: