Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 σχόλια για το "People On A String"

Πήγαινε κάτω 
+7
libra
liana
Aldebaran
ariel
ariathniM
elpidaki
arwyn-t
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04, 2010 10:35 am

libra έγραψε:
χαχαχα σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913

δεν έχεις παράπονο... είμαι αντικειμενική στη μετάφραση. δεν γύρισα πουθενά να γράψω ένας ξανθομπούμπουρας νεαρός άντρας πουθενά-πουθενά-πουθενά.

επίσης δεν έχω κάνει σχόλια του τύπου: αν ήταν ο Τέρρυ θα της είχε κάνει αυτό κι εκείνο και σιγά να μην της κλαψούριζε με το ένα και το άλλο (γιατί αγάπη μου γλυκιά όταν ο Τέρρυ την είχε τη δικιά μας μπροστά στα τζάκια, την έβγαλε έξω και ζήτησε φιλάκι, δεν της ανέλυε τα παιδικά του τραύματα και μετά έπεσε για ύπνο σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 735403 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 735403 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 735403 ), αλλά τι να πεις; Άλμπερτ θέλετε... Άλμπερτ θα έχετε από την arwyn και μάλιστα μπόλικο. Εγώ είμαι happy reader either way

όπως επίσης θα παρατήρησες ότι από 11 σελίδες Άλμπερτ, εγώ σχολίασα μόνο τη γραμμούλα που έγραφε το όνομα του αγαπημένου μου!!!

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 930789 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 930789 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913

lol! lol! lol! lol!

Ναι, αυτα λες δημοσιως χρυση μου... Να μην πω τι μου εχεις πει πριβέ.... Κατι για τις ξανθες μπουκλες που χαϊδεψε η Καντυ πχ....

Your secrets are safe with me... Cool Razz

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04, 2010 10:46 am

Εντωμεταξυ.... πλακα πλακα, σκεφτομουνα σοβαρα πολυ καιρο τωρα να βαλω τον Αλμπερτ να ριχνει ενα αυθορμητο φιλι στην Καντυ αλα Αρθουρ/Γκουεν, ξερετε, αλα 2x02 "Once And Future Queen", τη λατρευω εκεινη τη σκηνη. Το θεμα ομως ειναι οτι θα περιπλεξει λιγο τα πραματα... χμμμμ.....

Μπα, θα κρατησω το φιλι για την πιο δραματικη φαση... πιο πολυ αλα Μερλιν/Φρέυα κομπλέ με δακρυ να πεφτει.... Και οχι, δεν ακουγεται η φωνη της Λιμπρα να φωναζει 'αχ στειλε τη σκηνη, στειλτην ετσι ξεκαρφωτη μολις την γραψεις', οοοοχι....

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 180310 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04, 2010 10:51 am

καλέ να τα πω κι εγώ δημοσίως, για το πόσο καλή είναι η σκηνή που του χαϊδεύει τις μπούκλες κλπ κλπ... δεν λέω όχι... απλά λέω ότι αν ήταν ο Τέρρυ δεν θα χαϊδεύαμε μπούκλες αλλά θα είχαμε άλλες σκηνές.

αλλά με τον Άλμπερτ πρωταγωνιστή πρέπει να πηγαίνει λάου-λάου το στόρυ (δεν λέω ότι δεν είναι καλό το στόρυ-προς Θεού).

Για παράδειγμα, εκεί που του χαϊδεύει τις τούφες η Κάντυ, ο Άλμπερτ γυρίζει και της χαμογελάει. Ο Τέρρυ θα γύρναγε και θα την φίλαγε. Αυτό λέω. Ότι ο ηθοποιούλης μας δεν θα το συζήταγε και πολύ-πολύ για να την βάλει κάτω την ξανθιά.

Αλλά όπως είπα και παραπάνω, εμένα ο Άλμπερτ για δεύτερη επιλογή μια χαρά μου φαίνεται lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04, 2010 10:53 am

arwyn-t έγραψε:
Και οχι, δεν ακουγεται η φωνη της Λιμπρα να φωναζει 'αχ στειλε τη σκηνη, στειλτην ετσι ξεκαρφωτη μολις την γραψεις', οοοοχι....

μα αυτά λες και με κάνεις να τον λέω ξενέρωτο τον δικό σας (σε σχέση με τον δικό μας-όχι σε σχέση με τον Πωλ για παράδειγμα).
Μα θα γράψεις τέτοια σκηνή και δεν θα την στείλεις μέσω δορυφόρου για να φτάσει πιο γρήγορα;;; είναι δυνατόν να το συζητάμε καν;;;; lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04, 2010 11:06 am

lol! lol! lol! lol!

Ναι, πρεπει να ομολογησω οτι ο Τερρυ θα την ειχε κανει ζελεδακι μεχρι τωρα, τι φιλακια στο μετωπο, αγγιγμα στο μαγουλο και κουραφεξαλα, θα την ειχε βαλει κατω, θα ειχε σκουξει ελεος η μικρη και θα τρελαινοτανε!! Razz

Αλλα... το ακομα πιο γουαου πραμα αργει να ερθει, λιγο λιγο, αγαλι αγαλι γινεται η αγουριδα μελι. Μεχρι τοτε βεβαια, θα εχετε καταξυνιστει... αλλα... Razz

Βεβαιως δορυφορικα θα σου τη στειλω, χρυση μου... Με SMS! Ή MMS φωτογραφια το κειμενο;;;

lol! lol! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 391308 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04, 2010 11:12 am

μα είναι τώρα να περιμένουμε την αγουρίδα χρυσή μου 18 χρονών κοριτσάκι; lol! lol! lol!

με SMS, MMS, MSN και email μου κάνει lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 09, 2010 1:08 pm

λιπρα να' σαι καλα για την μεταφραση, ο Αλμπερτ με την Καντυ στο Λεικγουντ, να της μαγειρευει και όλα να γινονται σε τοση ρομαντικη ατμοσφαιρα bounce παει και ο πωλ και τα ιατρικά βιβλια...πάνε περιπατο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 09, 2010 2:10 pm

Καλα βρε κοριτσια, ολες τη μεταφραση περιμενετε; Δε λεω, η Λιμπρα κανει εξαιρετικη δουλεια, αλλα... τα αγγλικα μου δεν τα εκτιμα καμια; Τοσες μερες ανεβασμενο το 6ο στα αγγλικα, δεν σχολιασε καμια (εκτος της Λιμπρας παλι, αλλα αυτη δεν πιανεται).

Να κλαψω τωρα; Sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20, 2010 11:06 am

Ηθελα να σας πω οτι το 7ο κεφαλαιο ισως αργησει πολυ. Παρα πολυ. Η μουσα μου αντι να κανει διακοπες μαζι μου, με παρατησε και πηγε στη Libra και την αδελφη της και τις τραγουδαει ασταματητα. Σε μενα ουτε νοτα. Δεν ντρεπεται....

Επισης, θα σκεφτω αν θα συνεχισω να ανεβαζω εδω το φικ μου ή οταν το τελειωσω ολο να το ανεβασω στο fanfiction.net. Ο πρωτος λογος ειναι οτι θελω σε συγκεκριμενα κεφαλαια να εχω ελευθερια εκφρασης και με το φορουμ εδω να εχει και μελη μικρης ηλικιας, αυτο δεν γινεται. Οταν το φορουμ ειναι κατηγοριας "καταλληλο για ολους", δεν ειναι σωστο ουτε με spoiler-tags να κρυβω κομματια κατηγοριας "για ενηλικους". Ο δευτερος λογος ειναι οτι θεωρω οτι ειναι καλυτερα να γραφτει ολο το φικ πρωτα στην οριτζιναλ αγγλικη, να δημοσιευτει, και μετα να μεταφραστει. Πρεπει να ομολογησω οτι οσο και με τιμαει και να χαιρομαι που σας αρεσει η ελληνικη μεταφραση, καπου νιωθω οτι η αυθεντικη αγγλικη παραμεριζεται και με στεναχωρει αυτο.

Τελος, υπαρχει και το θεμα οτι με το που θα αρχισει η τριτη σαιζον του "Merlin" στα μεσα Σεπτεμβρη, θα πλεω σε αλλα πελαγη ευτυχιας. Εχω παθει τρομερο κολλημα με αυτη τη σειρα. Περισσοτερες πιθανοτητες υπαρχουν να γραψω φανφικ Μερλιν πλεον παρα Καντυ-Καντυ (λεμε τωρα)!


Τα λεμε!!!
:\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20, 2010 2:26 pm

arwyn-t έγραψε:
Ηθελα να σας πω οτι το 7ο κεφαλαιο ισως αργησει πολυ. Παρα πολυ. Η μουσα μου αντι να κανει διακοπες μαζι μου, με παρατησε και πηγε στη Libra και την αδελφη της και τις τραγουδαει ασταματητα. Σε μενα ουτε νοτα. Δεν ντρεπεται....

Επισης, θα σκεφτω αν θα συνεχισω να ανεβαζω εδω το φικ μου ή οταν το τελειωσω ολο να το ανεβασω στο fanfiction.net. Ο πρωτος λογος ειναι οτι θελω σε συγκεκριμενα κεφαλαια να εχω ελευθερια εκφρασης και με το φορουμ εδω να εχει και μελη μικρης ηλικιας, αυτο δεν γινεται. Οταν το φορουμ ειναι κατηγοριας "καταλληλο για ολους", δεν ειναι σωστο ουτε με spoiler-tags να κρυβω κομματια κατηγοριας "για ενηλικους". Ο δευτερος λογος ειναι οτι θεωρω οτι ειναι καλυτερα να γραφτει ολο το φικ πρωτα στην οριτζιναλ αγγλικη, να δημοσιευτει, και μετα να μεταφραστει. Πρεπει να ομολογησω οτι οσο και με τιμαει και να χαιρομαι που σας αρεσει η ελληνικη μεταφραση, καπου νιωθω οτι η αυθεντικη αγγλικη παραμεριζεται και με στεναχωρει αυτο.

Τελος, υπαρχει και το θεμα οτι με το που θα αρχισει η τριτη σαιζον του "Merlin" στα μεσα Σεπτεμβρη, θα πλεω σε αλλα πελαγη ευτυχιας. Εχω παθει τρομερο κολλημα με αυτη τη σειρα. Περισσοτερες πιθανοτητες υπαρχουν να γραψω φανφικ Μερλιν πλεον παρα Καντυ-Καντυ (λεμε τωρα)!


Τα λεμε!!!
:\~/:

Βρε άργουην έχεις δίκιο αλλά εμένα προσωπικά τα αγγλικά μου δεν είναι και τα καλύτερα οπότε καταλαβαίνεις οτι δεν μπορώ να κατανοήσω πολύ καλά το στόρυ!!! Μακάρι να μπορούσα να διαβάσω το δικό σου αλλά δυστυχώς....... No No No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20, 2010 4:24 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:

Βρε άργουην έχεις δίκιο αλλά εμένα προσωπικά τα αγγλικά μου δεν είναι και τα καλύτερα οπότε καταλαβαίνεις οτι δεν μπορώ να κατανοήσω πολύ καλά το στόρυ!!! Μακάρι να μπορούσα να διαβάσω το δικό σου αλλά δυστυχώς....... No No No

Καταλαβαινω οτι τα αγγλικα δεν ειναι το φορτε πολλων εδω μεσα, αλλα δυστυχως ειναι το δικο μου φορτε. Δεν μπορω να γραψω το φικ μου αυτο στα ελληνικα, εφοσον το αρχισα αγγλικα, ετσι θα το τελειωσω. Χωρια που ειδικα τον Αλμπερτ τον φανταζομαι αλα Bradley James με ολο το πακετο (εμφανιση, φωνη, γλωσσα, μονο με την αγγλικη και οχι αμερικανικη προφορα το παλευω λιγο) και αν τον φανταστω να μιλαει ελληνικα, μου ερχεται η αταιριαστη φωνη του Γιαννη Παπαϊωαννου και με χαλαει! Ειναι ιδιοτροπια μου, οι ηρωες ειναι Αμερικανοι, αγγλικα μιλανε παει τελειωσε. Χωρια που, αν και ειναι πλουσια η μητρικη μας γλωσσα, εντουτοις η αγγλικη εχει καποια ρηματα και εκφρασεις που αντιστοιχα δεν υπαρχουνε στα ελληνικα και χανεται το νοημα στη μεταφραση, καλυτερα να πιανετε λεξικο παρα το μεταφρασμενο κειμενο. Πχ,

smile
grin
chuckle
laugh
giggle
cackle
snicker
snigger
guffaw

ολα αυτα σημαινουν γενικα χαμογελαω και γελαω, αλλα το καθενα με διαφορετικο τροπο και βαθμο.

Τελωσπαντων, το θεμα ειναι να γραφω κατι και να το φχαριστιουνται ολοι. Οταν με το καλο το τελειωσω το φικ, τοτε και μονο τοτε θα το ανεβασω ολο, και στα αγγλικα και μετα απο λιγο και στα ελληνικα με τη συμβολη της Λιμπρας.


:\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
alia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : William Albert Artley
Registration date : 01/09/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 2:01 am

εχω πάθει πλάκα με τις ιστορίες εδω μέσα
η μια καλυτερη απο την άλλη

ανυπομονω για την συνέχεια

οι ατακες καταπληκτικές .....δικη μου αγαπημενη αυτη «Ναι, οι ιστοί αράχνης ήτανε ντεμοντέ πια σαν διακοσμητικά κομμάτια. Κάτι έπρεπε να γίνει!»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 10, 2010 4:55 am

Σήμερα ξεκίνησα να το διαβάζω και έχω να πω ότι είναι σαν τα πατατάκια....
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ..... Laughing

Μονοκοπανιάς διάβασα και τα έξι κεφάλαια και έχω να πω ότι μου αρέσει πάρα πάρα πολύ!!!!! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 41307 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 41307 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 391308 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 48364

Φυσικά το διάβασα στα ελληνικά, και ευχαριστώ πάρα πολύ τη Λίμπρα για τη μετάφραση! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 908648
Αν το διάβαζα στα αγγλικά, είμαι σίγουρη ότι θα βρισκόμουν κάπου στα μισά του πρώτου κεφαλαίου... Embarassed

Μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις, αν και δεν το διαβάζω στην αρχική του γλώσσα και η αλήθεια είναι ότι εξεπλάγην από την τροπή... οκ, τη θεία πάντα ξέραμε ότι είναι βλαμμένη, silent όμως ο γιατρός που ξεφύτρωσε ήταν έκπληξη. rabbit

Μου αρέσει που το πας σιγά σιγά "στο ψητό" .... Wink

Θέλω συνέχειαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce


_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 10, 2010 9:08 am

Σας ευχαριστω ολες σας για τα καλα σας λογια! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 908648 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 908648

Δυστυχως ομως... συνεχεια μαλλον δεν θα δειτε. Για πολλους και διαφορους λογους εχω χασει καθε εμπνευση και διαθεση να ξαναγραψω. Ωστοσο αν, αν, αααααααααααααααααααααν μου στριψει και ξαναγραψω, θα ειναι στην αρχικη αγγλικη γλωσσα και δυστυχως ελληνικη μεταφραση δεν θα υπαρχει.

Λυπαμαι.... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 10, 2010 1:22 pm

arwyn-t έγραψε:
Σας ευχαριστω ολες σας για τα καλα σας λογια! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 908648 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 908648

Δυστυχως ομως... συνεχεια μαλλον δεν θα δειτε. Για πολλους και διαφορους λογους εχω χασει καθε εμπνευση και διαθεση να ξαναγραψω. Ωστοσο αν, αν, αααααααααααααααααααααν μου στριψει και ξαναγραψω, θα ειναι στην αρχικη αγγλικη γλωσσα και δυστυχως ελληνικη μεταφραση δεν θα υπαρχει.

Λυπαμαι.... Sad
Sad Sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ηλικία : 48
Registration date : 22/11/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 11:24 am

Και θα μας αφήσεις σε αυτή την κατάσταση;;;; brrrrrr brrrrrr brrrrrr brrrrrr

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 3:00 pm

Το σηκωνετε να παρετε μονο αγγλικη συνεχεια; Διοτι ελληνικη μεταφραση δεν θα υπαρχει πλεον.

Θα μπορειτε να τη διαβασετε ή θα τρωτε παλι νυχια και θα κλαιτε, ουσες στην πηγη αλλα το νερο αγγλικο;

Η αληθεια ειναι οτι εχω μια ψυχωση με αυτο το φικ, αλλα δεν εχω εμπνευση. Ξερω πού θα παει, τι θα κανει, αλλα δεν μου ερχεται να το γραψω αλλο πια.

Δεν ξερω... θα δω. Αλλά... αν ειναι να μην ειστε ικανοποιημενες επειδη ειναι στα αγγλικα, να μην το ξαναπιασω καθολου.

confused zzzzzzzz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 3:37 pm

arwyn-t έγραψε:

Δεν ξερω... θα δω. Αλλά... αν ειναι να μην ειστε ικανοποιημενες επειδη ειναι στα αγγλικα, να μην το ξαναπιασω καθολου.

Γράψε εσύ σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 559316 και όλο και κάποιον θα αγγαρ... εμμμ παρακαλέσουμε σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 36501 για τη μετάφραση.... Wink

_________________
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 3:47 pm

Ναι ναι ναι!!!!!!!!!!!!!
Η Άργουιν πχ έχει καταπληκτική ευχέρεια στα Αγγλικά!!!!!!!!!!!! jocolor

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 3:51 pm

Υπαρχει κι αλλη Αργουην στο φορουμ που να ξερει αγγλικα και να μπορει να αναλαβει το φικ μου;;;;

jocolor geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ηλικία : 48
Registration date : 22/11/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 11:25 pm

Εμένα πάλι το αγγλικό, δεν με χαλάει καθόλου μα καθόλου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σχόλια για το "People On A String"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Παρόμοια θέματα
-
» σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''
» Εκκαθάριση Τα σχόλια.
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» Σχόλια για "Το διλημμα"
» Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: