Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Κλήρωση Ιουνίου :D

Πήγαινε κάτω 
+24
paola
Silmarwen
anna
ariel
Tatiana
mariam
Bellahelene
Candice
Funky_Axel
ntmhx
nina
candy+terry
zouzou
cristi
papricz
EYH
Virginia
nuitetoile21
akaliakoukou
ΜΙΜΙ
nansecrets
Aldebaran
elpidaki
Ελένη
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλήρωση Ιουνίου :D    Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 5:38 pm

ariel έγραψε:
Ευτυχως κι εμενα εχει και μαλιστα ζουμερα πραγματα....

Της δειχνει ο Νηλ το περιοδικο που λεει οτι ο τερρυ δεν παει καλα και οτι εφυγε απο ΝΥ. Η Καντυ διαβαζει τη συνεντευξη της καταραμενης που γραφει οτι του εχει εμπιστοσυνη! Σκεφτεται η Κάντυ μας : "εκεινη θα τον περιμενει παντα, εστω κι αν τωρα ο τερρυ εφυγε εστω κι αν ποτε δε με ξεχασε! υπάρχει η σουζάνα...." Και τεραστια θλιψη ζωγραφισμενη στα ματακια της... οχι γιατι μερικες, μερικες την θελουν ήδη τ' ανασκελα για τον Αλμπερτ....


εεεεε... μα πεστα συναδελφε Αριελ!!!! γιατι μας εχουν γεμισει μυθοπλασιες!!!! ειναι που της εχει περασει και τον εχει ξεχασει εναν τετοιο αντρα!!!!!(αααχ!!!!! δεν ξεχνιεται ο ατιμος!!!!!!) Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 5103 Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 5103 Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλήρωση Ιουνίου :D    Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 6:57 pm

Η τελευταία φορά που επίσημα τον σκέφτεται... lol!
το κομβικό σημείο όπου συνειδητοποιεί πως τσάμπα ασχολείται μαζί του ειδικά όταν έχει έναν άντρα πραγματικά δίπλα της που νοιάζεται για το που βρίσκεται και τί κάνει κάθε στιγμή.

Και αν δείτε και στα επόμενα τεύχη, μεσολαβεί ένα εξάμηνο από την παγίδα όπου η Κάντυ αποχαιρετά και οριστικά τον Τέρρυ και ασχολείται μόνο με τον πρίγκηπά της!!

_________________
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλήρωση Ιουνίου :D    Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 7:48 pm

Aldebaran έγραψε:
Η τελευταία φορά που επίσημα τον σκέφτεται... lol!
το κομβικό σημείο όπου συνειδητοποιεί πως τσάμπα ασχολείται μαζί του ειδικά όταν έχει έναν άντρα πραγματικά δίπλα της που νοιάζεται για το που βρίσκεται και τί κάνει κάθε στιγμή.

Και αν δείτε και στα επόμενα τεύχη, μεσολαβεί ένα εξάμηνο από την παγίδα όπου η Κάντυ αποχαιρετά και οριστικά τον Τέρρυ και ασχολείται μόνο με τον πρίγκηπά της!!

ναι καλα!!!! και το γραμμα που εγραψε για εκεινον??? ειναι που τον εχει ξεχασει!!! και τα περιοδικα που δεν μπορει ουτε να τον αντικρυσει σε μια απλη φωτογραφια του??? ειναι που τον εχει ξεχασει!!!!! Ιωαννα μου... δεν ειναι ετσι... δεν ξεχνας απο την μια στιγμη στην αλλη καποιον που σε συγκλονισε, οσο κι αν δεν το παραδεχεσαι στους αλλους!!!
(θα τα πουμε κι απο κοντα την αλλη εβδομαδα που θα ερθω...!!!!! μου εστειλε μηνυμα η Βινια το πρωι και της το ειπα.)
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλήρωση Ιουνίου :D    Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 26, 2010 6:38 pm

nansecrets έγραψε:
o]ναι καλα!!!! και το γραμμα που εγραψε για εκεινον??? ειναι που τον εχει ξεχασει!!! και τα περιοδικα που δεν μπορει ουτε να τον αντικρυσει σε μια απλη φωτογραφια του??? ειναι που τον εχει ξεχασει!!!!! Ιωαννα μου... δεν ειναι ετσι... δεν ξεχνας απο την μια στιγμη στην αλλη καποιον που σε συγκλονισε, οσο κι αν δεν το παραδεχεσαι στους αλλους!!!
(θα τα πουμε κι απο κοντα την αλλη εβδομαδα που θα ερθω...!!!!! μου εστειλε μηνυμα η Βινια το πρωι και της το ειπα.)
lol!


Tα έχουμε ξαναπεί αυτά. queen

Τα γράμματα κάλυπταν το κενό στη νουβέλα από τη φυγή από το Κολέγιο μέχρι το λόφο. Από εκεί και πέρα, η μόνη ουσιαστική συνέχεια που δε γνωρίζουμε είναι αυτή που περιγράφεται στα γράμματα Κάντυ - Άλμπερτ.

Η Κάντυ μετά την παγίδα του Νηλ, τον ξεγράφει οριστικά.
Αυτό δε σημαίνει πως θα ξεχάσει και όσα έζησαν απλά δε θα τον σκέφτεται ελπίζοντας πως μπορεί κάποτε να τα ξαναβρούν... flower



Αντε... επιτέλους... μαύρα μάτια κάναμε να σε ξαναδούμε μετά τη μαύρη πέτρα που πέταξες πίσω σου... sunny

_________________
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλήρωση Ιουνίου :D    Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 26, 2010 9:01 pm

Aldebaran έγραψε:

Tα έχουμε ξαναπεί αυτά. queen

Τα γράμματα κάλυπταν το κενό στη νουβέλα από τη φυγή από το Κολέγιο μέχρι το λόφο. Από εκεί και πέρα, η μόνη ουσιαστική συνέχεια που δε γνωρίζουμε είναι αυτή που περιγράφεται στα γράμματα Κάντυ - Άλμπερτ.

Η Κάντυ μετά την παγίδα του Νηλ, τον ξεγράφει οριστικά.
Αυτό δε σημαίνει πως θα ξεχάσει και όσα έζησαν απλά δε θα τον σκέφτεται ελπίζοντας πως μπορεί κάποτε να τα ξαναβρούν... flower



Αντε... επιτέλους... μαύρα μάτια κάναμε να σε ξαναδούμε μετά τη μαύρη πέτρα που πέταξες πίσω σου... sunny

ωστε τα γραμματα στον Τερρυ και τους υπολοιπους καλυπτουν το κενο απο το κολεγιο στον λοφο ε? δεν ειναι εξελιξη στην ιστορια? αρα και τα γραμματα της Καντυ με τον Αλμπερτ ειναι απλα μια ατυχης προσπαθεια της συγγραφεως για να δωσει μια συνεχεια στο ανακριβες τελος που εχει αφησει τοσα χρονια το δημιουργημα της. στο οποιο και παλι δεν μας γινεται ξεκαθαρο προς καποια κατευθυνση γερνει η ζυγαρια...Τερρυ ή Αλμπερτ. Αρα δεν εχουμε τιποτα το ουσιαστικο περαν της γνωστης ασαφειας των τοσων χρονων και ειμαστε απλα στην αναμονη της εκδοσης της νουβελας με την προσθεση της πολυαναμενομενης παραγραφου η οποια θα μας λυνει τις αποριες...(χλωμο αλλα τελος παντων! αν δεν το παρει σοβαρα η ιδια η Μιζουκι οτι οφειλει να δωσει τελος παλι ασυναρτησιες θα γραψει!!!)
Δεν νομιζω οτι τον ξεγραφει οριστικα...το να προσαρμοζεται σε καποιες συνθηκες που επικρατουν δεν σημαινει την απολυτη διαγραφη! ανατροπες θα μπορουσαν καλλιστα να υπαρξουν αν το θελησει η συγγραφεας. ολα ειναι στα χερια, το πνευμα και την εμπνευση της λοιπον.... ειδομεν...

εεε... οχι και μαυρη πετρα εριξα πισω μου... παραπονιαρα... Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 540227589
(ειμαι λιγο ακριβοθωρητη η αληθεια ειναι!!! Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 315913 δεν προλαβαινω τα ραντεβου μου με αποτελεσμα να εχουν ολοι παραπονο!!! συγνωμμη.. Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 73559 θα επανορθωσω.. θα ερθω και θα κατσω και πολυ αυτη τη φορα! μεχρι να σχολασετε!)
Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 509524 Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 509524



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ελένη
Admin
Ελένη


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ηλικία : 48
Επάγγελμα : Hippie
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 11/06/2007

Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλήρωση Ιουνίου :D    Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 18, 2010 5:47 pm

Η papricz δεν έχει επικοινωνήσει ακόμα μαζί μου και δεν της έχω στείλει το περιοδικό που κέρδισε. Θα της στείλω ένα πμ ακόμα και αν δεν έχω νέα της σε 2 εβδομάδες, θα ξανακάνω κλήρωση για το συγκεκριμένο τεύχος. Το αγόρασα για την κλήρωση και είναι κρίμα να το έχω διπλό Very Happy

Edit: Τελικά η papricz απάντησε, οπότε θα ξανακάνουμε κλήρωση στα επόμενα γενέθλια του φόρουμ μας!

_________________
The Hunger Site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thenailhacker.blogspot.gr
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλήρωση Ιουνίου :D    Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19, 2010 12:08 am

αχ...ωραια ελενη μου αυτο ηθελα να μαθω...γιατι πολυ στεναχωρεθηκα οταν καταλαβα οτι επρεπε να ειχα γινει μελος 2 μηνες πριν για να συμμετασχω σαυτην την κληρωση...στην επομενη θα δηλωσω συμμετοχη σιγουρα ! Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 48364 και ελπιζω να κερδισω κι εγω κανα τευχος που δεν εχω κανενα... Κλήρωση Ιουνίου :D  - Σελίδα 4 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κλήρωση Ιουνίου :D
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρωτοχρονιάτικη κλήρωση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Νέα - Ανακοινώσεις - Διαγωνισμοί-
Μετάβαση σε: