Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!

Πήγαινε κάτω 
+15
dolly
akaliakoukou
anna
Ελένη
EYH
nina
Turrican
domniki
ΜΙΜΙ
geobacter
elpidaki
Aldebaran
nansecrets
nuitetoile21
ariathniM
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 12, 2010 12:25 pm

Aldebaran έγραψε:
Καλή επιτυχία και πάλι Ελπιδάκι μας!!! Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 509524

Άντε, και σε κανένα 4-5μηνο θα μας γράφεις από το φοιτητικό σου δωμάτιο στο οποίο θα κάθεσαι αγκαλιά με το λαπιτόπι σου, θα αναλύεις σε βάθος Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 790358 το κατά πόσο ο Άλμπερτ I love you ερωτεύτηκε ή όχι την Κάντυ και θα βρίζεις το αγόρι σου που θα θέλει έρωτες Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 889631 ενώ εσύ θα έχεις υψηλού πνευματικού επιπέδου ασχολίες!!! Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 564279

να δουμε!!!! σκεφτομαι να δηλωσω βολο και να πηγαινοερχομαι. θα δουμε!!!

οσο για το αγορι που αναφερεις...καρφι δεν μου καιγεται!!!! δεν με απασχολει το θεμα και μαλλον δεν θα με απασχολησει για αρκετο καιρο ακομη! εχω αλλα πραγματα να κανω!!!! πιο ενδιαφεροντα!!!

ασε που εχω τον αλεξη!!!!!χιχι!!!!
οχι δεν μπορω να τον αφησω!!!! Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 12:48 pm

παιδιααααααααααα..................ελατε να με βοηθησετεεεε...................ειμαι χαλια.......... φερτε τον ωμο σας να κλαψωωωωωωω........
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 310719 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 310719 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 310719 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 12:51 pm

Τι εγινε , είδα παιδιά να βγαίνουν από τα εξεταστικά κεντρα, λίγα ήταν χαρουμενα Very Happy τα περισσότερα κατσουφιασμένα, ζητουσαν το καφεδάκι της παρηγοριάς confused μην τα βάψεις μαυρα επονται και άλλα μαθηματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 12:55 pm

Να μην διαβάζω βλακείες... Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 238107

Είμαι σίγουρη πως θα έχεις γράψει αρκετά καλά!!! Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 41307

Αλλά ακόμη και αν δεν είναι αυτό το δυνατό σου σημείο, δεν το βάζουμε κάτω. Συνεχίζουμε ακάθεκτες, με ηθικό ακμαιότατο!!! :\~/:


Και μιά τελευταία συμβουλή...
Ποτέ δε θα κρίνεις το πως έχεις γράψεις αν δε δεις πρώτα το αποτέλεσμα... Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 922907

_________________
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 12:55 pm

ariathniM έγραψε:
Τι εγινε , είδα παιδιά να βγαίνουν από τα εξεταστικά κεντρα, λίγα ήταν χαρουμενα Very Happy τα περισσότερα κατσουφιασμένα, ζητουσαν το καφεδάκι της παρηγοριάς confused μην τα βάψεις μαυρα επονται και άλλα μαθηματα!

αστα.....κουλο το θεμα...τελειως...χτυπησαν στο ψαχνο....και οποιος αντεξε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 12:56 pm

Aldebaran έγραψε:
Να μην διαβάζω βλακείες... Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 238107

Είμαι σίγουρη πως θα έχεις γράψει αρκετά καλά!!! Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 41307

Αλλά ακόμη και αν δεν είναι αυτό το δυνατό σου σημείο, δεν το βάζουμε κάτω. Συνεχίζουμε ακάθεκτες, με ηθικό ακμαιότατο!!! :\~/:


Και μιά τελευταία συμβουλή...
Ποτέ δε θα κρίνεις το πως έχεις γράψεις αν δε δεις πρώτα το αποτέλεσμα... Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 922907


ευχαριστω αγαπη μου αλλα ειμαι τελειως καταβεβλημενη.... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 12:58 pm

μην το σκέφτεσαι, δηλ. τι έβαλαν :affraid: τεσπα, σκέψου κατι άλλο, τι θες να πούμε, εχεις δρομο μπροστα άλλωστε αν ήταν δύσκολο το θεμα, σίγουρα θα είναι και για τους άλλους, ποιος ο λόγος να ανησυχείς , οι βάσεις θα πέσουνε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 1:03 pm

ariathniM έγραψε:
μην το σκέφτεσαι, δηλ. τι έβαλαν :affraid: τεσπα, σκέψου κατι άλλο, τι θες να πούμε, εχεις δρομο μπροστα άλλωστε αν ήταν δύσκολο το θεμα, σίγουρα θα είναι και για τους άλλους, ποιος ο λόγος να ανησυχείς , οι βάσεις θα πέσουνε!!


προσπαθω αριαδνη μου αλλα δεν μπορωωωω....
δεν μπορω ακομη να το πιστεψω.....
ημουν και αυπνη ολο το βραδυ, τωρα μου βγαινει μαζεμμενο το κλαμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 1:04 pm

μα επιτελους τι βαλανε!! study να σου πω δεν πας να κοιμηθείς να ησυχάσεις και το απογευματάκι να ξυπνησεις με νεες δυνάμεις!! :arrow:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 1:10 pm

ariathniM έγραψε:
μα επιτελους τι βαλανε!! study να σου πω δεν πας να κοιμηθείς να ησυχάσεις και το απογευματάκι να ξυπνησεις με νεες δυνάμεις!! :arrow:


βαλαν αυτομορφωση
σημασια και τροποι πραγματωσης

αυτομορφωση οχι με την εννοια ο καθενας μορφωνεται μονος του εξω απο το σχολειο αλλα σε συνεργασια και επικοινωνια με το κοινωνικο περιβαλλον.
αλλα και με τον τομεα της εργασιας. γιατι στις συγχρονες κοινωνιες οι νεοι αλλαζουν συχνα επαγγελματα λογω των γρηγορων εξελιξεων στην τεχνολογια και επιστημη. αρα αλλαζοντας επαγγελματα αποκτουν περισσοτερες γνωσεις.

εχω τοση υπερενταση που δεν μπορω να κοιμηθω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 1:38 pm

Ενδιαφέρον αλλά και δύσκολο το θέμα... Suspect

Μη μασάς, μικρό... Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 889631

Εμείς στην Καντο- οικογένεια δεν το βάζουμε κάτω... Π Ο Τ Ε !!! Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 559316



Έχεις τόσες άλλες μέρες μπροστά σου και μπορείς να τα πηγαίνεις όλο και καλύτερα!!!!

Κοίτα να ξεχάσεις το σημερινό Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 564279 και να φροντίσεις τα επόμενα μαθήματα!!! Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 48364 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 48364 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 48364

_________________
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 1:45 pm

ναι θα προσπαθησω....μπορα ηταν και περασε (ελπιζω δλδ)
αντε να δουμε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 2:13 pm

Κουραγιο Ελπιδακι... Μην σε παιρνει απο κατω. Κι εγω συμφωνω με την aldebaran οτι αν δεν δεις το αποτελεσμα μην κρινεις. Κοιτα να ηρεμησεις και να ξεκουραστεις αυτο θα σε βοηθησει πολυ. Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 2:21 pm

nansecrets έγραψε:
Κουραγιο Ελπιδακι... Μην σε παιρνει απο κατω. Κι εγω συμφωνω με την aldebaran οτι αν δεν δεις το αποτελεσμα μην κρινεις. Κοιτα να ηρεμησεις και να ξεκουραστεις αυτο θα σε βοηθησει πολυ. Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 922907

ναι σιγουρα ολα θα φανουν στα αποτελεσματα...
απλα δεν κοιμηθηκα το βραδυ, εξαντληθηκα ενα τριωρο και τωρα...απλα εχω υπερενταση και δεν μπορω να ηρεμησω...
μου στελνουν και μηνυματα γνωστοι...και νομιζω οτι θα πεταξω το κινητο στον τοιχο.... :x
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 2:28 pm

elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Κουραγιο Ελπιδακι... Μην σε παιρνει απο κατω. Κι εγω συμφωνω με την aldebaran οτι αν δεν δεις το αποτελεσμα μην κρινεις. Κοιτα να ηρεμησεις και να ξεκουραστεις αυτο θα σε βοηθησει πολυ. Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 922907

ναι σιγουρα ολα θα φανουν στα αποτελεσματα...
απλα δεν κοιμηθηκα το βραδυ, εξαντληθηκα ενα τριωρο και τωρα...απλα εχω υπερενταση και δεν μπορω να ηρεμησω...
μου στελνουν και μηνυματα γνωστοι...και νομιζω οτι θα πεταξω το κινητο στον τοιχο.... :x

Κλεισε το κινητο και πεσε να κοιμηθεις! Θα σε ηρεμησει κοριτσακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 2:39 pm

Ή βγες να κάνεις μιά βόλτα και πέρασε από κάπου που σε ευχαριστεί να βρίσκεσαι... sunny

Άκουσε τη μουσική που σου αρέσει και εκτονώσου στο γράψιμο (του φικ σου... lol! ) Βγάλε έτσι την οργή και την ένταση της μέρας και καθάρισε το μυαλουδάκι σου από τα πρωινά σκηνικά...
Ο ύπνος θα έρθει από μόνος του... Sleep

_________________
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 2:42 pm

Aldebaran έγραψε:
Ή βγες να κάνεις μιά βόλτα και πέρασε από κάπου που σε ευχαριστεί να βρίσκεσαι... sunny

Άκουσε τη μουσική που σου αρέσει και εκτονώσου στο γράψιμο (του φικ σου... lol! ) Βγάλε έτσι την οργή και την ένταση της μέρας και καθάρισε το μυαλουδάκι σου από τα πρωινά σκηνικά...
Ο ύπνος θα έρθει από μόνος του... Sleep

αν ασχοληθω τωρα με το φικ μα βλεπω να σκοτωνω κανεναν!!!! σαν τη μιζουκι και γω!!!! ναι ακουω μουσικουλα τωρα...σα να συνερχομαι λιγο...αντε να δουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 2:50 pm

elpidaki έγραψε:


αν ασχοληθω τωρα με το φικ μα βλεπω να σκοτωνω κανεναν!!!! σαν τη μιζουκι και γω!!!! ναι ακουω μουσικουλα τωρα...σα να συνερχομαι λιγο...αντε να δουμε...


Δεν πειράζει Ελπιδάκι μου... Αν είναι να νιώσεις καλά, γυαλιά καρφιά κάνε το φικ... Τον Άλμπερτ και την Κάντυ μόνο μη σκοτώσεις Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 125220 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 125220 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 125220

_________________
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 2:54 pm

Aldebaran έγραψε:
elpidaki έγραψε:


αν ασχοληθω τωρα με το φικ μα βλεπω να σκοτωνω κανεναν!!!! σαν τη μιζουκι και γω!!!! ναι ακουω μουσικουλα τωρα...σα να συνερχομαι λιγο...αντε να δουμε...


Δεν πειράζει Ελπιδάκι μου... Αν είναι να νιώσεις καλά, γυαλιά καρφιά κάνε το φικ... Τον Άλμπερτ και την Κάντυ μόνο μη σκοτώσεις Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 125220 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 125220 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 125220

καλα εννοειται!!!! αν σκοτωσω αυτους ποιος θα μεινει???χιχι! ελα πλακα κανω! αρχισα να με βρισκω παλι! καλα εχω ενα προβλημα να σου στειλω pm να το λυσουμε? για το φικ ειναι.
να μου περασει και η στεναχωρια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 5:15 pm

Eλπιδάκι εδωσα λιγη συνεχεια στο φικ, για να χαρεις, είναι η πρόταση γάμου που εκανε ο Αλμπερτ στην Κάντυ του, με ενεπνευσες και εγραψα και στο αφιερωνω αυτο το κεφαλαιάκι!! ενα θα σου πω πάει το χερι μου Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 άντε περιμένουμε και το δικό σου φικ!! Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 951845 ενα θα πω ήρωες είναι τα παιδιά που γραφουν συνέχεια Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 175236 εχω να τους πω μπράβο Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 41307 εμενα πάει το χερι μου Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145


Ελπιδάκι , χαμογέλασε Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 1370021294
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 5:19 pm

ariathniM έγραψε:
Eλπιδάκι εδωσα λιγη συνεχεια στο φικ, για να χαρεις, είναι η πρόταση γάμου που εκανε ο Αλμπερτ στην Κάντυ του, με ενεπνευσες και εγραψα και στο αφιερωνω αυτο το κεφαλαιάκι!! ενα θα σου πω πάει το χερι μου Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145 άντε περιμένουμε και το δικό σου φικ!! Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 951845 ενα θα πω ήρωες είναι τα παιδιά που γραφουν συνέχεια Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 175236 εχω να τους πω μπράβο Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 41307 εμενα πάει το χερι μου Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 385145


Ελπιδάκι , χαμογέλασε Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 1370021294

γλυκεια μου εισαι ενας αγγελος.....

ναι το ειδα το φικ σου.
το δικο μου μπορει να μην το δεια εδω αλλα καπως θα βρω τροπο να σου το δειξω....ντρεπομαι σε τοσα πολλα ατομα... Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 5:24 pm

Ασε τωρα το φικ, συγκεντρωσου στις εξετάσεις και μετά, μετά θα τα πουμε, εννοειται οτι θα το δειξεις εδώ.. μην σε πιανει η ηττοπαθεια, τωρα ομως η σκεψη αλλου, αυτο περιμένει!! :bball: μια χαρα θα τα πας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 5:28 pm

ariathniM έγραψε:
Ασε τωρα το φικ, συγκεντρωσου στις εξετάσεις και μετά, μετά θα τα πουμε, εννοειται οτι θα το δειξεις εδώ.. μην σε πιανει η ηττοπαθεια, τωρα ομως η σκεψη αλλου, αυτο περιμένει!! :bball: μια χαρα θα τα πας!!

απογοητευτηκα σημερα αριαδνη μου....
το θεμα δεν το ειχαμε κανει...επρεπε να αυτοσχεδιασουμε...και σε καποιο σημειο εχασα τη μπαλα...μια παραγραφος μαλλον ειναι εκτος....
το θεμα ειναι ποσο θα μου κοψει, συν κατι λαθακια φυσιολογικα για εκθεση...που θα παει ο βαθμος??? αυτο ειναι που με κανει και βαζω τα κλαματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 5:32 pm

ουτε εγω θα εγραφα είναι άλλο να πεις για την μορφωση που δεχεται ενας ανθρωπος μονος του καλή ωρα σαν εμας που αναζητουμε την γνώση ( που εκει θα παιξεις με πολλά στοιχεια ακόμα και θα βάλεις και λιγη φαντασία) και αλλο σαν κοινωνικό συνολο, αυτο το κάνει πιο περιπλοκο και πιο πεζό για να το γραψεις, αδοκιμος ο ορος πιο δοκιμιακό θα έλεγα!! αμ, το δοκιμιο είναι το πιο δυσκολο καμμάτι του γραπτού λόγου! ειδικά για παιδι 17 χρονων!
τεσπα εγω πηγαινα σε σεμινάρια δια βιου, παρακολουθούσα μαθηματα κατι τετοιο ζητουσε μάλλον και πως το συνδεεις με τον εργασιακό χωρο!!
δεν θα κριθουν όλα ομως από εκει, ησύχασε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!   Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 14, 2010 5:38 pm

ariathniM έγραψε:
ουτε εγω θα εγραφα είναι άλλο να πεις για την μορφωση που δεχεται ενας ανθρωπος μονος του καλή ωρα σαν εμας που αναζητουμε την γνώση ( που εκει θα παιξεις με πολλά στοιχεια ακόμα και θα βάλεις και λιγη φαντασία) και αλλο σαν κοινωνικό συνολο, αυτο το κάνει πιο περιπλοκο και πιο πεζό για να το γραψεις, αδοκιμος ο ορος πιο δοκιμιακό θα έλεγα!! αμ, το δοκιμιο είναι το πιο δυσκολο καμμάτι του γραπτού λόγου! ειδικά για παιδι 17 χρονων!
τεσπα εγω πηγαινα σε σεμινάρια δια βιου, παρακολουθούσα μαθηματα κατι τετοιο ζητουσε μάλλον και πως το συνδεεις με τον εργασιακό χωρο!!
δεν θα κριθουν όλα ομως από εκει, ησύχασε!

το πως το συνεδεσαν με τον εργασιακο χωρο...ειναι μοναδικο!!!! lol!
δλδ οι ανθρωποι ή κατι ειχαν παρει,ή ηταν απογοητευμενοι απο τα νεα οικονομικα μετρα και ξεσπασαν πανω μας ....τι να πω....

αντε μην τους στειλω πουθενα αυτους και ολο τους το σοι....και δεν το συνιθιζω κιολας...
βλακες....

αρθρο ηταν να γραψουμε! ακομη καλυτερα....δεν μου εβαζαν καλυτερα γραμμα ή ομιλια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλη επιτυχια Ελπιδάκι !!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλή Επιτυχία!!!!!
» Καλή μου Κάντυ...
» Καλή Ανάσταση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: