Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ

Πήγαινε κάτω 
+2
juliet
nuitetoile21
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 10:38 pm

ε επειδη με την juliet σκαρφιζομαστε συχνα τετοιους διαλογους παραλογισμου, ειπα να ανοιξω θεμα, τουλαχιστον να τα εχουμε μαζεμενα και να γελαμε. αχ Juliet θα τα κανω αντιγραφη - επικοληση αυριο ομως. που να τα βρω τωρα ολα αυτα που εχουμε γραψει?? ειναι και σκορπια σε ολα σχεδον τα θεματα!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 10:42 pm

Συζητηση Τέρυ-Ζέρο
Τέρυ: Σε νιώθω και εμένα με έφαγε το μεγάλο κεφάλαιο...
Ζερο: Μα να πάει με τον αδελφό της...δεν θα της το συγχωρήσω ποτέ....
Τέρυ: Αυτό λες εσύ; εμένα πήγε με τον πατέρα της...καλά εδώ που τα λέμε δεν ειναι πατέρας της...
Ζέρο: Α,α, τα ίδια λέει και ο άλλος οτι δεν είναι αδελφός της; Να δεις που είναι συννενοημένοι...
Τέρυ: Αυτές οι τρελογιαπωνέζες που γράφουν το σενάριο φταίνε. Με αυτα και κάτι άλλα κατέληξα στο αλκόολ.
Ζερο: Ο Rido φταίει, είναι 100% σίγουρο. Και εγώ στις ταμπλέτες. Θες μία;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΔευ Μάης 03, 2010 11:12 pm

Αιdo: Kaname-Sama ποια ειναι αυτή η ξανθιά;
Καναμε: Α Aido αυτή είναι η Candy.
Aido: (O Kaname-Sama εχει φιλενάδα, έχει φιλενάδα)
Καναμε: Aido, σου συμβαίνει τιποτα;
Αιdo: Kaname-Sama και εγώ...χμ, ξανθός είμαι...
Καναμε: Ναι το βλέπω...
Candy: Ναι αλλα δεν έχεις φακίδες...
Καναμε: Ευτυχώς Κάντυ που καταλαβαίνεις πως μόνο αυτό είναι το πρόβλημα...Αν και οφείλω να ομολογήσω οτι από την πρώην μου είσαι πιο εύστροφη.
Αιdo: Πρώην....; :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :affraid:
Kaname: Υπάρχει κάποιο πρόβλημα Aido? Twisted Evil Twisted Evil
Αido: kaname-Sama γιατί....
Καναμε: Μόνο η Κάντυ έχει πια σημασία για μένα. Να πάρεις τη night class και να περιφρουρείτε το ορφανοτροφείο...Α και πες στη Yuuki να πάει πίσω στο Cross Academy...αρκετά έκατσε.
Candy: Kaname αυτό δεν είναι ανάγκη...
Kaname: Hσυχία μικρη μου Κάντυ...χμ, Aido...(ψιθυριστά) αμα δεις κανέναν τύπο με κιλτ να κάνεις βόλτες... ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 803997
Aido: Μα Kaname-Sama...Ε; Ναι, την επόμενη φορα που θα περάσει ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 8858 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 8858 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 8858 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 8858 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 8858 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 8858 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 8858
kaname: Good boy, πάω να της κάνω μανικιουρ και πεντικιουρ...Έλα μικρή μου Κάντυ...σ'αρέσουν οι τιμωρίες φαντάζομαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΠεμ Αυγ 26, 2010 1:58 am

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 καλα μιλαμε ελιωσα και με τις 2 σας!!! ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΠεμ Αυγ 26, 2010 7:24 pm

ntalia έγραψε:
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 καλα μιλαμε ελιωσα και με τις 2 σας!!! ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684


καλα τοσο η juliet οσο και η nuitetoile21, ειναι απιστευτες, αλλα οταν μπλεκουν και μαζι, ειναι απλα ντελιριακες!!!!

Νταλια, εισαι κι εσυ VK fan;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΠαρ Αυγ 27, 2010 12:29 am

ariel έγραψε:
ntalia έγραψε:
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 καλα μιλαμε ελιωσα και με τις 2 σας!!! ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 720684


καλα τοσο η juliet οσο και η nuitetoile21, ειναι απιστευτες, αλλα οταν μπλεκουν και μαζι, ειναι απλα ντελιριακες!!!!

Νταλια, εισαι κι εσυ VK fan;

οντως εχεις δικιο αριελ!
δυστυχως οχι αριελ ...οταν το πρωτοειδα να διαφημιζεται ηθελα να το βλεπω...
μετα ομως επειδη το εβαζε αργα 'η λογω ελλειψης χρονου δεν μπορουσα να το βλεπω...
εχω διαβασει ομως πλοκη και ξερω περιπου τι γινεται...
αποφασισα ομως να μην ασχοληθω περισσοτερο...μου φτανει η τριλογια με το λυκοφως...
γενικως τα βρικολακιστικα δεν τα παω και πολυ... ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΠαρ Αυγ 27, 2010 3:28 am

μμμ νομιζω νταλια οτι μπερδευτηκες λιγακι. το vampire knight ειναι μανγκα και ανιμε, δεν παιζεται στην τηλεοραση. ριξε μια ματια στα off topic η juliet εχει ανοιξει θεμα. ή αν θες ελα να ριξεις μια ματια στο φορουμ που φτιαξαμε για αυτο το μανγκα http://vampireknight.all-up.com/forum.htm και πρεπει να πω οτι καμια σχεση δεν εχει με την τριλογια οτυ λυκοφως. ειναι πολυ πολυ ανωτερο! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΠαρ Αυγ 27, 2010 6:05 pm

nuitetoile21 έγραψε:
μμμ νομιζω νταλια οτι μπερδευτηκες λιγακι. το vampire knight ειναι μανγκα και ανιμε, δεν παιζεται στην τηλεοραση. ριξε μια ματια στα off topic η juliet εχει ανοιξει θεμα. ή αν θες ελα να ριξεις μια ματια στο φορουμ που φτιαξαμε για αυτο το μανγκα http://vampireknight.all-up.com/forum.htm και πρεπει να πω οτι καμια σχεση δεν εχει με την τριλογια οτυ λυκοφως. ειναι πολυ πολυ ανωτερο! lol! lol!

ουπς! ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 175236 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 175236[b]καλα λεω εγω μειωμενο δεικτη Ι.Q. εχω... ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 310719 οκ ναταλιτσα μου θα το ερευνησω το θεμα...μην μου ανησυχεις... ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
souka
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
souka


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry Grandchester
Registration date : 03/04/2011

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΤρι Απρ 26, 2011 9:28 pm

nuitetoile21 έγραψε:
Συζητηση Τέρυ-Ζέρο
Τέρυ: Σε νιώθω και εμένα με έφαγε το μεγάλο κεφάλαιο...
Ζερο: Μα να πάει με τον αδελφό της...δεν θα της το συγχωρήσω ποτέ....
Τέρυ: Αυτό λες εσύ; εμένα πήγε με τον πατέρα της...καλά εδώ που τα λέμε δεν ειναι πατέρας της...
Ζέρο: Α,α, τα ίδια λέει και ο άλλος οτι δεν είναι αδελφός της; Να δεις που είναι συννενοημένοι...
Τέρυ: Αυτές οι τρελογιαπωνέζες που γράφουν το σενάριο φταίνε. Με αυτα και κάτι άλλα κατέληξα στο αλκόολ.
Ζερο: Ο Rido φταίει, είναι 100% σίγουρο. Και εγώ στις ταμπλέτες. Θες μία;


Καλά κορίτσια,είστε απίστευτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce
Πως τα σκέφτεστε;;;;;;;;;;;;
Έχω πεθάνει στο γέλιο!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ   ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ Icon_minitimeΔευ Μάης 09, 2011 9:04 pm

ξεκαρδήστηκα ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 315913
Είστε απίστευτες... ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524 ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
 
ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΕ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αξέχαστα επεισόδια-σκηνές απο την Κάντυ
» αλληθοφανείς σκηνές στην αγαπημένη μας Κάντυ!!!
» ΚΑΝΤΥ ΜΙΚΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ
» Σκηνές που μας έμειναν
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: