Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΧθες στις 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''

Πήγαινε κάτω 
+14
lola1301
Funky_Axel
anna
ariel
akaliakoukou
Cerry
juliet
Aldebaran
dolly
nina
nansecrets
ΜΙΜΙ
elpidaki
nuitetoile21
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 5:17 pm

ariel έγραψε:
υπήρχαν, υπήρχαν και απ ότι βλεπουμε καναν θαυματα lol! lol! lol!
Σπόιλερ:



σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913

δεν μου λες!!!! θυμασαι ενα αγγελικο προσωπακι που εμφανιζεται στην αρχηηηηη??????
μην μου πεις αυτο εξαφανιστηκε ως δια μαγειας και εδωσε τη θεση του στην αρκουδα!!!!! εεεε μην μου το πειτε και αυτο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 5:27 pm

elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
υπήρχαν, υπήρχαν και απ ότι βλεπουμε καναν θαυματα lol! lol! lol!
Σπόιλερ:



σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913

δεν μου λες!!!! θυμασαι ενα αγγελικο προσωπακι που εμφανιζεται στην αρχηηηηη??????
μην μου πεις αυτο εξαφανιστηκε ως δια μαγειας και εδωσε τη θεση του στην αρκουδα!!!!! εεεε μην μου το πειτε και αυτο!!!!!

οχι δεν στο λεμε κι αυτο! αλλα μην προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου οτι ειναι καλυτερος του Τερρυ αποδειξη οτι κι εσυ τον προτιμουσες τον Τερρυ πριν τον Αλμπερτ!!! τι να λεμε τωρα... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 735403 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 735403

ariel ωραια τα γραφεις!! πολυ μου αρεσεις οταν γραφεις!!!!
lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 5:32 pm

nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
υπήρχαν, υπήρχαν και απ ότι βλεπουμε καναν θαυματα lol! lol! lol!
Σπόιλερ:



σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913

δεν μου λες!!!! θυμασαι ενα αγγελικο προσωπακι που εμφανιζεται στην αρχηηηηη??????
μην μου πεις αυτο εξαφανιστηκε ως δια μαγειας και εδωσε τη θεση του στην αρκουδα!!!!! εεεε μην μου το πειτε και αυτο!!!!!

οχι δεν στο λεμε κι αυτο! αλλα μην προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου οτι ειναι καλυτερος του Τερρυ αποδειξη οτι κι εσυ τον προτιμουσες τον Τερρυ πριν τον Αλμπερτ!!! τι να λεμε τωρα... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 735403 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 735403

ariel ωραια τα γραφεις!! πολυ μου αρεσεις οταν γραφεις!!!!
lol! lol!


δεν τον ειχα δει πουλακι μου τον αλμπερτ ακομα!!!!!!
απο τη στιγμη που εμφανιστηκε στο λονδινο, απλα.....ΕΜΕΙΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!
και τοτε αναθεωρησα!!!!!
εχω και μαρτυρες!!!!!! ενω στην αρχη τα βρισκαμε με τον αδελφο μου μεταααα...... (οπως λεει και αυτος το λοδινο με χαλασε!!!!!!)


οι παλιες σηκωνονται και φευγουν και οι καινουργιες αναλαμβανουν τα ινιαααα....... μηπως η ομαδαρα του τερρυ αρχιζει και χαλαει.....εκ των εσω?????? εσυ εφυγες.....η νατ δεν εμφανιζεται ποτε....η τζουλιετ μια απο τα ιδια.....μμμμμμ.....μονο η αννα και η αριελ εμειναν!!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 5:47 pm

elpidaki έγραψε:

δεν τον ειχα δει πουλακι μου τον αλμπερτ ακομα!!!!!!
απο τη στιγμη που εμφανιστηκε στο λονδινο, απλα.....ΕΜΕΙΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!
και τοτε αναθεωρησα!!!!!
εχω και μαρτυρες!!!!!! ενω στην αρχη τα βρισκαμε με τον αδελφο μου μεταααα...... (οπως λεει και αυτος το λοδινο με χαλασε!!!!!!)


οι παλιες σηκωνονται και φευγουν και οι καινουργιες αναλαμβανουν τα ινιαααα....... μηπως η ομαδαρα του τερρυ αρχιζει και χαλαει.....εκ των εσω?????? εσυ εφυγες.....η νατ δεν εμφανιζεται ποτε....η τζουλιετ μια απο τα ιδια.....μμμμμμ.....μονο η αννα και η αριελ εμειναν!!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Δεν χαλαει καθολου η ομαδα του Τερρυ και παψε να ονειρευεσαι! απλα τα κοριτσια εχουν το αλλο φορουμ και κολλησαν εκει λογω που το διαμορφωνουν ακομα. Ενα θα σου πω: ο νεος ειναι ωραιος και ο παλιος ειναι αλλιως!!! που θα πει οτι δεν πεφτουμε ευκολα σαν ομαδα αλλα οτι ανασυντασσουμε δυναμεις και θα επανελθουμε να σας βαλουμε στη θεση σας. Η anna & η ariel ειναι εδω και παρακολουθουν την κατασταση μην νομιζεις ομως οτι οι υπολοιπες δεν ενημερωνομαστε τακτικοτατα!!! εγω δεν εφυγα... απλα πηρα ρεπο (ετσι που με προκαλεις παλι εδω ειμαι σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 ) για να κανω και κατι διαφορετικο. Αλλα βλεπω οτι σας τραβαει σαν μαγνητης η ομαδα Τερρυ και δεν μπορειτε να αντισταθειτε στην γοητεια που εκπεμπει ο λογος μας!!! Μονες σας βαριεστε και μας ψαχνετε!!! Λογικο, η πολυ αλμπερτοκουβεντα προκαλει ανια και βαρεμαρα, συμφωνω!!!
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 5:52 pm

nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

δεν τον ειχα δει πουλακι μου τον αλμπερτ ακομα!!!!!!
απο τη στιγμη που εμφανιστηκε στο λονδινο, απλα.....ΕΜΕΙΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!
και τοτε αναθεωρησα!!!!!
εχω και μαρτυρες!!!!!! ενω στην αρχη τα βρισκαμε με τον αδελφο μου μεταααα...... (οπως λεει και αυτος το λοδινο με χαλασε!!!!!!)


οι παλιες σηκωνονται και φευγουν και οι καινουργιες αναλαμβανουν τα ινιαααα....... μηπως η ομαδαρα του τερρυ αρχιζει και χαλαει.....εκ των εσω?????? εσυ εφυγες.....η νατ δεν εμφανιζεται ποτε....η τζουλιετ μια απο τα ιδια.....μμμμμμ.....μονο η αννα και η αριελ εμειναν!!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Δεν χαλαει καθολου η ομαδα του Τερρυ και παψε να ονειρευεσαι! απλα τα κοριτσια εχουν το αλλο φορουμ και κολλησαν εκει λογω που το διαμορφωνουν ακομα. Ενα θα σου πω: ο νεος ειναι ωραιος και ο παλιος ειναι αλλιως!!! που θα πει οτι δεν πεφτουμε ευκολα σαν ομαδα αλλα οτι ανασυντασσουμε δυναμεις και θα επανελθουμε να σας βαλουμε στη θεση σας. Η anna & η ariel ειναι εδω και παρακολουθουν την κατασταση μην νομιζεις ομως οτι οι υπολοιπες δεν ενημερωνομαστε τακτικοτατα!!! εγω δεν εφυγα... απλα πηρα ρεπο (ετσι που με προκαλεις παλι εδω ειμαι σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 ) για να κανω και κατι διαφορετικο. Αλλα βλεπω οτι σας τραβαει σαν μαγνητης η ομαδα Τερρυ και δεν μπορειτε να αντισταθειτε στην γοητεια που εκπεμπει ο λογος μας!!! Μονες σας βαριεστε και μας ψαχνετε!!! Λογικο, η πολυ αλμπερτοκουβεντα προκαλει ανια και βαρεμαρα, συμφωνω!!!
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684


ααααα νανσυ!!!!! μην ανακατευεις τις αλλες!!!!!! μονο εγω σε αποζητωωωωω......επειδη εισαι η αγαπημενη μου κουμπαρουλααααα......... και εισαι η μονη που μπορω να πειραζω και να ξερω οτι δεν προκειται να παρεξηγηθεις!!!!!! τις αλλες κοπελες δεν τις ξερω.....δεν ξερω αν με αντεχουν!!!!!!! (καλα η αννουλα δεν πιανεται! αλλα δεν την πειραζω γιατι εχει εξεταστικη....)
εχουν αλλο φορουμ???? ααα αυτο με το βαμπιρακι???? χμμμμ βρηκατε αλλη αγαπη ε?????παλιωσε ο τερρυ ε???? χμμμμμ πολυ ενδιαφερον!!!!!! παρα πολυ ενδιαφερον!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 6:04 pm

elpidaki έγραψε:

ααααα νανσυ!!!!! μην ανακατευεις τις αλλες!!!!!! μονο εγω σε αποζητωωωωω......επειδη εισαι η αγαπημενη μου κουμπαρουλααααα......... και εισαι η μονη που μπορω να πειραζω και να ξερω οτι δεν προκειται να παρεξηγηθεις!!!!!! τις αλλες κοπελες δεν τις ξερω.....δεν ξερω αν με αντεχουν!!!!!!! (καλα η αννουλα δεν πιανεται! αλλα δεν την πειραζω γιατι εχει εξεταστικη....)
εχουν αλλο φορουμ???? ααα αυτο με το βαμπιρακι???? χμμμμ βρηκατε αλλη αγαπη ε?????παλιωσε ο τερρυ ε???? χμμμμμ πολυ ενδιαφερον!!!!!! παρα πολυ ενδιαφερον!!!!!!

Ναι δεν με ριχνεις ετσι ευκολα!!! αρχισες τα αγαπημενη κουμπαρουλα τωρα!!!
οντως δεν εχεις μιλησει πολυ με την juliet και την nuit να δεις τι θα παθεις!! αυτες ειναι καλυτερες απο εμενα!! Μην ξεχνας και την ΜΙΜΙ!! μπορει να λεει Αντονυ αλλα υποστηριζει Τερρυ!!!!!!

Στο εγραψα και πριν: ο νεος ειναι ωραιος (Καναμε) και ο παλιος ειναι αλλιως!! (Τερρυ!!!).
Ο Τερρυ ειναι σαν το παλιο καλο κρασι...οσα χρονια κι αν περασουν γινεται ακομα καλυτερος!!!! Μην εχεις αυταπατες στο οτι χασαμε το ενδιαφερον μας!! Ειμαστε πιστες στον Τερρυ απο την αρχη ως το τελος!! (αν καταλαβαινεις τι εννοω!!!!)
lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 6:09 pm

[quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:


Ναι δεν με ριχνεις ετσι ευκολα!!! αρχισες τα αγαπημενη κουμπαρουλα τωρα!!!
οντως δεν εχεις μιλησει πολυ με την juliet και την nuit να δεις τι θα παθεις!! αυτες ειναι καλυτερες απο εμενα!! Μην ξεχνας και την ΜΙΜΙ!! μπορει να λεει Αντονυ αλλα υποστηριζει Τερρυ!!!!!!

Στο εγραψα και πριν: ο νεος ειναι ωραιος (Καναμε) και ο παλιος ειναι αλλιως!! (Τερρυ!!!).
Ο Τερρυ ειναι σαν το παλιο καλο κρασι...οσα χρονια κι αν περασουν γινεται ακομα καλυτερος!!!! Μην εχεις αυταπατες στο οτι χασαμε το ενδιαφερον μας!! Ειμαστε πιστες στον Τερρυ απο την αρχη ως το τελος!! (αν καταλαβαινεις τι εννοω!!!!)
lol! lol! lol!

ναι δεν ετυχε να μιλησουμε....σχεδον καθολου....
δεν το πιστευω οτι σε ξεπερνουν!!!!!! στα 18 μου χρονια εισαι η μονη που ξερω που κανει τετοιο χαβαλε και δεν μουτρωνει ποτε!!!! αληθεια!!!!
εεε η μιμι ειναι μανουλα! τι να πρωτοπρολαβει!
θα παω να της κρατησω τα παιδια να ανασανει μια μερα!

παλιο κρασι ε????
ναι αλλα το καπακι πρεπει να ειναι κλειστο!!!!! και αμφιβαλλω αν θυμηθηκατε να το κλεισετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
παει αυτος!!!!! ξινησεεεεε!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 6:18 pm

[quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:


Ναι δεν με ριχνεις ετσι ευκολα!!! αρχισες τα αγαπημενη κουμπαρουλα τωρα!!!
οντως δεν εχεις μιλησει πολυ με την juliet και την nuit να δεις τι θα παθεις!! αυτες ειναι καλυτερες απο εμενα!! Μην ξεχνας και την ΜΙΜΙ!! μπορει να λεει Αντονυ αλλα υποστηριζει Τερρυ!!!!!!

Στο εγραψα και πριν: ο νεος ειναι ωραιος (Καναμε) και ο παλιος ειναι αλλιως!! (Τερρυ!!!).
Ο Τερρυ ειναι σαν το παλιο καλο κρασι...οσα χρονια κι αν περασουν γινεται ακομα καλυτερος!!!! Μην εχεις αυταπατες στο οτι χασαμε το ενδιαφερον μας!! Ειμαστε πιστες στον Τερρυ απο την αρχη ως το τελος!! (αν καταλαβαινεις τι εννοω!!!!)
lol! lol! lol!

ναι δεν ετυχε να μιλησουμε....σχεδον καθολου....
δεν το πιστευω οτι σε ξεπερνουν!!!!!! στα 18 μου χρονια εισαι η μονη που ξερω που κανει τετοιο χαβαλε και δεν μουτρωνει ποτε!!!! αληθεια!!!!
εεε η μιμι ειναι μανουλα! τι να πρωτοπρολαβει!
θα παω να της κρατησω τα παιδια να ανασανει μια μερα!

παλιο κρασι ε????
ναι αλλα το καπακι πρεπει να ειναι κλειστο!!!!! και αμφιβαλλω αν θυμηθηκατε να το κλεισετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
παει αυτος!!!!! ξινησεεεεε!!!!!!!

Aχ ελπιδάκι μου όλα κι όλα μπορεί όπως είπε η nan να είμαι ερωτευμένη με τον Αντονάκι μου σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 αλλά επειδή μας άφησε χρόνους υποστηρίζω Τέρρυ σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 930789 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 930789 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 930789 οπότε λίγα για το αγόρι μας σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 559316

Όσο γι αυτό που είπες για τα κοριτσάκια μου μακάρι να σου να κοντά θα στα αφηνα όσες ώρες ήθελες με όλη μου την καρδιά!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι γκαντεμιά τώρα που βρήκα άτομο να μου τα κρατάει να βρίσκεται τόσο μακριά σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 790358 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 790358 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 790358
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 6:22 pm

[quote="ΜΙΜΙ"][quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:



ναι δεν ετυχε να μιλησουμε....σχεδον καθολου....
δεν το πιστευω οτι σε ξεπερνουν!!!!!! στα 18 μου χρονια εισαι η μονη που ξερω που κανει τετοιο χαβαλε και δεν μουτρωνει ποτε!!!! αληθεια!!!!
εεε η μιμι ειναι μανουλα! τι να πρωτοπρολαβει!
θα παω να της κρατησω τα παιδια να ανασανει μια μερα!

παλιο κρασι ε????
ναι αλλα το καπακι πρεπει να ειναι κλειστο!!!!! και αμφιβαλλω αν θυμηθηκατε να το κλεισετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
παει αυτος!!!!! ξινησεεεεε!!!!!!!

Aχ ελπιδάκι μου όλα κι όλα μπορεί όπως είπε η nan να είμαι ερωτευμένη με τον Αντονάκι μου σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 αλλά επειδή μας άφησε χρόνους υποστηρίζω Τέρρυ σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 930789 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 930789 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 930789 οπότε λίγα για το αγόρι μας σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 559316

Όσο γι αυτό που είπες για τα κοριτσάκια μου μακάρι να σου να κοντά θα στα αφηνα όσες ώρες ήθελες με όλη μου την καρδιά!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι γκαντεμιά τώρα που βρήκα άτομο να μου τα κρατάει να βρίσκεται τόσο μακριά σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 790358 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 790358 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 790358


ναι ελα ντε.......με τα χιλια θα σου τα κρατουσα!!!!!
χμμμμμ στειλτα πακετο!!!!! για ολο το καλοκαιρι!!!!

λιγα για το αγορι σας????? χμμμμ....σιγα τον αντρα!!!!!! καλα εσυ πως συνδιαζεις τον απλο, ρομαντικο αντονυ με το ζωολογικο κηπο????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 6:57 pm

nansecrets έγραψε:

Δεν χαλαει καθολου η ομαδα του Τερρυ και παψε να ονειρευεσαι! απλα τα κοριτσια εχουν το αλλο φορουμ και κολλησαν εκει λογω που το διαμορφωνουν ακομα. Ενα θα σου πω: ο νεος ειναι ωραιος και ο παλιος ειναι αλλιως!!! που θα πει οτι δεν πεφτουμε ευκολα σαν ομαδα αλλα οτι ανασυντασσουμε δυναμεις και θα επανελθουμε να σας βαλουμε στη θεση σας. Η anna & η ariel ειναι εδω και παρακολουθουν την κατασταση μην νομιζεις ομως οτι οι υπολοιπες δεν ενημερωνομαστε τακτικοτατα!!! εγω δεν εφυγα... απλα πηρα ρεπο (ετσι που με προκαλεις παλι εδω ειμαι σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 315913 ) για να κανω και κατι διαφορετικο. Αλλα βλεπω οτι σας τραβαει σαν μαγνητης η ομαδα Τερρυ και δεν μπορειτε να αντισταθειτε στην γοητεια που εκπεμπει ο λογος μας!!! Μονες σας βαριεστε και μας ψαχνετε!!! Λογικο, η πολυ αλμπερτοκουβεντα προκαλει ανια και βαρεμαρα, συμφωνω!!!


Χμμμ... το νέο φόρουμ θα σημάνει και την αρχή του τέλους για το παλιό...
Ειδικά ένα φόρουμ που είναι προσωπική μας δημιουργία έχει κάθε λόγο να μας κρατά περισσότερο δέσμιους.
Συν το γεγονός πως η Κάντυ είναι μιά στάσιμη ιστορία με δεδομένο τέλος που όλο και περισσότερο τείνει στη μεριά του Άλμπερτ, λογικό είναι οι Τέρρυ φανς να στρέφονται αλλού... lol!

Ο παλιός (ο Τέρρυ) είναι αλλιώς (αλλά μάλλον δεν εγείρει πλέον συγκινήσεις) και ο νέος (ο Κάναμε) είναι αλλιώς (και με πολλά υποσχόμενο μέλλον)... flower

Δε φταίει λοιπόν η αλμπερτοκουβέντα ( άλλωστε μπορούμε να παρά-μιλάμε με τις ώρες μόνες μας για το παιδί) αλλά ο καημένος ο Τέρρυ που το ενδιαφέρον έχει στραφεί αλλού. Ο χαμένος τα χάνει όλα τελικά... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 803997

_________________
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 7:24 pm

Aldebaran έγραψε:

Χμμμ... το νέο φόρουμ θα σημάνει και την αρχή του τέλους για το παλιό...
Ειδικά ένα φόρουμ που είναι προσωπική μας δημιουργία έχει κάθε λόγο να μας κρατά περισσότερο δέσμιους.
Συν το γεγονός πως η Κάντυ είναι μιά στάσιμη ιστορία με δεδομένο τέλος που όλο και περισσότερο τείνει στη μεριά του Άλμπερτ, λογικό είναι οι Τέρρυ φανς να στρέφονται αλλού... lol!

Ο παλιός (ο Τέρρυ) είναι αλλιώς (αλλά μάλλον δεν εγείρει πλέον συγκινήσεις) και ο νέος (ο Κάναμε) είναι αλλιώς (και με πολλά υποσχόμενο μέλλον)... flower

Δε φταίει λοιπόν η αλμπερτοκουβέντα ( άλλωστε μπορούμε να παρά-μιλάμε με τις ώρες μόνες μας για το παιδί) αλλά ο καημένος ο Τέρρυ που το ενδιαφέρον έχει στραφεί αλλού. Ο χαμένος τα χάνει όλα τελικά... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 803997

Δεν χανεται το ενδιαφερον για τον Τερρυ οσα φορουμ και να φτιαξουν τα κοριτσια. Αποδειξη τα φικ τους. Και το οτι δεν εχουν τελειωσει ακομα δεν υποδηλωνει βαρεμαρα αλλα υποσχεσεις για το μελλον!!!

Μπορειτε οπως πολυ σωστα εγραψες να παρα(-)μιλατε με τις ωρες μονες σας για τον ΘΕΙΟ. δεν το απαγορευσαμε!! ισα ισα που μας διακρινει δημοκρατικο πνευμα και σας δινουμε το ελευθερο να κανετε οσα ονειρα θελετε σχετικα με εναν ερωτα που ΠΟΤΕ δεν υπηρξε και ΠΟΤΕ δεν θα υπαρξει(απο πλευρας Καντυ τουλαχιστον!).

Ο χαμενος τα χανει ολα!!!
πολυ ενδιαφερουσα προταση!!! λεει αληθειες!!!
Ποιος δεν ειχε τιποτα ΕΡΩΤΙΚΟ εξ αρχης με την Καντυ????????????
Ο ΑΛΜΠΕΡΤ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684

(Και τωρα φευγω γιατι ειναι ladies night με τις φιλες μου και με περιμενουν!!!!) lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 8:54 pm

nansecrets έγραψε:


Δεν χανεται το ενδιαφερον για τον Τερρυ οσα φορουμ και να φτιαξουν τα κοριτσια. Αποδειξη τα φικ τους. Και το οτι δεν εχουν τελειωσει ακομα δεν υποδηλωνει βαρεμαρα αλλα υποσχεσεις για το μελλον!!!

Mα... ακριβώς αυτή είναι η απόδειξη...
Μιά αμαρτωλή βραδιά που οι Τερρυκιές περιμένατε με αγωνία και ακόμη δεν είδατε... Η Νουίτ μας βαρέθηκε να γράψει συνέχεια και άφησε πατήματα για λαβές και σχόλια... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 735403

nansecrets έγραψε:
Μπορειτε οπως πολυ σωστα εγραψες να παρα(-)μιλατε με τις ωρες μονες σας για τον ΘΕΙΟ. δεν το απαγορευσαμε!! ισα ισα που μας διακρινει δημοκρατικο πνευμα και σας δινουμε το ελευθερο να κανετε οσα ονειρα θελετε σχετικα με εναν ερωτα που ΠΟΤΕ δεν υπηρξε και ΠΟΤΕ δεν θα υπαρξει(απο πλευρας Καντυ τουλαχιστον!).

Aαααα... ποτέ μη λες ποτέ... δεν ξέρεις τί γίνεται....
Άλλωστε το έχουμε αναλύσει και αλλού.
Ειδικά το πόσο λιώνει η Κάντυ για τον Άλμπερτ είναι εμφανέστατο...


nansecrets έγραψε:
Ο χαμενος τα χανει ολα!!!
πολυ ενδιαφερουσα προταση!!! λεει αληθειες!!!
Ποιος δεν ειχε τιποτα ΕΡΩΤΙΚΟ εξ αρχης με την Καντυ????????????
Ο ΑΛΜΠΕΡΤ !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Έξαρχής δεν είχε... στην πορεία απέκτησε τα πάντα!!!
Και είναι ο νέος που έρχεται αφού ο παλιός μας τέλειωσε ανεπιστρεπτί.
Η ίδια η Κάντυ το ξεκαθαρίζει πολλάκις!!! Εγώ τί παραπάνω να γράψω για αυτό;;;; σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 147157

_________________
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 10:39 pm

Κάτσε βρε aldebaran γιατι θα μας τρελάνεις.... που ειδες καλέ την κάντυ να λειωνει για τον Αλμπερτ μήπως όταν την στέγνωνε στο τζάκι και σκεφτόταν τον Τέρρυ? ααα ναι καλέ ξεχασα... εκει που ακόμα τον φωνάζει μπαμπά ενω πιο πριν τον εψαχνε σαν τρελη ( από ερωτα μην ξεχνιώμασε) στο ροκστοουν... ο little bert καλος ειναι για κολλητος αλλα για πραπάνω δεν λέει, τί να κάνουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 10:43 pm

ariel έγραψε:
Κάτσε βρε aldebaran γιατι θα μας τρελάνεις.... που ειδες καλέ την κάντυ να λειωνει για τον Αλμπερτ μήπως όταν την στέγνωνε στο τζάκι και σκεφτόταν τον Τέρρυ? ααα ναι καλέ ξεχασα... εκει που ακόμα τον φωνάζει μπαμπά ενω πιο πριν τον εψαχνε σαν τρελη ( από ερωτα μην ξεχνιώμασε) στο ροκστοουν... ο little bert καλος ειναι για κολλητος αλλα για πραπάνω δεν λέει, τί να κάνουμε!


εμεις κοπελια βλεπουμε στο εσωψυχο της καντυ!
στη σκηνη που περιγραφεις με το τζακι....εχω ξαναμεταφερει τα λογια και τις σκεψεις της κοπελιας! πουθενα δεν κανει λογο για τον κυριο τερρυ οτι θελει να ξαναβρεθουν, οτι τον αγαπα, μπλα μπλα μπλα...... ισα ισα λεει οτι η ζωη τους χωρισε και ΤΕΡΜΑΑΑΑΑΑΑ (το τονιζω το τερμα)

πουθενα δεν τον φαναζει μπαμπα! παρα μονο στο γραμμα και χαρην αστεισμου! (αν ειναι δυνατον απο που πιαστηκατε!)

και στην περιπτωση του ροκστοουν, δεν περιμενει καν να τελειωσει η παρασταση να δει τον τερρυ!!!!! φευγει σαν να την κυνηγουν και συνεχιζει την αναζητηση του αλμπερτ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 11:39 pm

elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
Κάτσε βρε aldebaran γιατι θα μας τρελάνεις.... που ειδες καλέ την κάντυ να λειωνει για τον Αλμπερτ μήπως όταν την στέγνωνε στο τζάκι και σκεφτόταν τον Τέρρυ? ααα ναι καλέ ξεχασα... εκει που ακόμα τον φωνάζει μπαμπά ενω πιο πριν τον εψαχνε σαν τρελη ( από ερωτα μην ξεχνιώμασε) στο ροκστοουν... ο little bert καλος ειναι για κολλητος αλλα για πραπάνω δεν λέει, τί να κάνουμε!


εμεις κοπελια βλεπουμε στο εσωψυχο της καντυ!
στη σκηνη που περιγραφεις με το τζακι....εχω ξαναμεταφερει τα λογια και τις σκεψεις της κοπελιας! πουθενα δεν κανει λογο για τον κυριο τερρυ οτι θελει να ξαναβρεθουν, οτι τον αγαπα, μπλα μπλα μπλα...... ισα ισα λεει οτι η ζωη τους χωρισε και ΤΕΡΜΑΑΑΑΑΑΑ (το τονιζω το τερμα)

πουθενα δεν τον φαναζει μπαμπα! παρα μονο στο γραμμα και χαρην αστεισμου! (αν ειναι δυνατον απο που πιαστηκατε!)

και στην περιπτωση του ροκστοουν, δεν περιμενει καν να τελειωσει η παρασταση να δει τον τερρυ!!!!! φευγει σαν να την κυνηγουν και συνεχιζει την αναζητηση του αλμπερτ!

παντως ειναι γεγονος οτι κ εγω καθε φορα που χωριζω στον κολλητο μου τρεχω να με παρηγορησει (κ αντιστοιχως)!!! κ σιγουρα οχι επειδη τον γουσταρω!! απλα το αναφερω.... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 11:42 pm

[quote="anna"]
elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
Κάτσε βρε aldebaran γιατι θα μας τρελάνεις....[b]
εμεις κοπελια βλεπουμε στο εσωψυχο της καντυ!
στη σκηνη που περιγραφεις με το τζακι....εχω ξαναμεταφερει τα λογια και τις σκεψεις της κοπελιας! πουθενα δεν κανει λογο για τον κυριο τερρυ οτι θελει να ξαναβρεθουν, οτι τον αγαπα, μπλα μπλα μπλα...... ισα ισα λεει οτι η ζωη τους χωρισε και ΤΕΡΜΑΑΑΑΑΑΑ (το τονιζω το τερμα)

πουθενα δεν τον φαναζει μπαμπα! παρα μονο στο γραμμα και χαρην αστεισμου! (αν ειναι δυνατον απο που πιαστηκατε!)

και στην περιπτωση του ροκστοουν, δεν περιμενει καν να τελειωσει η παρασταση να δει τον τερρυ!!!!! φευγει σαν να την κυνηγουν και συνεχιζει την αναζητηση του αλμπερτ!

παντως ειναι γεγονος οτι κ εγω καθε φορα που χωριζω στον κολλητο μου τρεχω να με παρηγορησει (κ αντιστοιχως)!!! κ σιγουρα οχι επειδη τον γουσταρω!! απλα το αναφερω.... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 125220


οκ!!!!! και τι σχεση εχεις εσυ κοπελια με την καντυ??????

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 11:49 pm

[quote="elpidaki"]
anna έγραψε:
elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
Κάτσε βρε aldebaran γιατι θα μας τρελάνεις....[b]
εμεις κοπελια βλεπουμε στο εσωψυχο της καντυ!
στη σκηνη που περιγραφεις με το τζακι....εχω ξαναμεταφερει τα λογια και τις σκεψεις της κοπελιας! πουθενα δεν κανει λογο για τον κυριο τερρυ οτι θελει να ξαναβρεθουν, οτι τον αγαπα, μπλα μπλα μπλα...... ισα ισα λεει οτι η ζωη τους χωρισε και ΤΕΡΜΑΑΑΑΑΑΑ (το τονιζω το τερμα)

πουθενα δεν τον φαναζει μπαμπα! παρα μονο στο γραμμα και χαρην αστεισμου! (αν ειναι δυνατον απο που πιαστηκατε!)

και στην περιπτωση του ροκστοουν, δεν περιμενει καν να τελειωσει η παρασταση να δει τον τερρυ!!!!! φευγει σαν να την κυνηγουν και συνεχιζει την αναζητηση του αλμπερτ!

παντως ειναι γεγονος οτι κ εγω καθε φορα που χωριζω στον κολλητο μου τρεχω να με παρηγορησει (κ αντιστοιχως)!!! κ σιγουρα οχι επειδη τον γουσταρω!! απλα το αναφερω.... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 125220


οκ!!!!! και τι σχεση εχεις εσυ κοπελια με την καντυ??????

Σπόιλερ:

ολοι οι πρωην γκομενοι μου αποκτουν τασεις φυγης μετα απο μενα lol! lol! lol! ο ενας αλλαξε χωρα, ο αλλος αλλαξε πολη παντρευτηκε κ εκανε κ παιδι..... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5036 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5036 μαλλον πρεπει να το προσεξω αυτο γιατι εμενα οι θειοι μου εκτος του οτι ειναι βιολογικα συνδεδεμενοι μαζι μου, ειναι κ γεροι!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 11:51 pm

[quote="anna"][quote="elpidaki"]
anna έγραψε:
elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:


παντως ειναι γεγονος οτι κ εγω καθε φορα που χωριζω στον κολλητο μου τρεχω να με παρηγορησει (κ αντιστοιχως)!!! κ σιγουρα οχι επειδη τον γουσταρω!! απλα το αναφερω.... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 125220


οκ!!!!! και τι σχεση εχεις εσυ κοπελια με την καντυ??????

Σπόιλερ:

ολοι οι πρωην γκομενοι μου αποκτουν τασεις φυγης μετα απο μενα lol! lol! lol! ο ενας αλλαξε χωρα, ο αλλος αλλαξε πολη παντρευτηκε κ εκανε κ παιδι..... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5036 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5036 μαλλον πρεπει να το προσεξω αυτο γιατι εμενα οι θειοι μου εκτος του οτι ειναι βιολογικα συνδεδεμενοι μαζι μου, ειναι κ γεροι!!! lol! lol! lol!


σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 720684
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΙ!!!!!! θα τους κληρονομησεις αργοτερα!!!!! το σκεφτηκες αυτο??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 11:57 pm

οπα και ξαναρθα!!! σορυ τ' λεγα με κατι φιλαρακια στην παλεστινη μεσω σκαιπ... χαμός γίνεται κάτω...
και πάλι στα δικά μας.... βρε πλακίτσες η Κάντυ!!! και γιατι φωνάζει τον Μπερτακο μπαμπα, με το θειο δεν τον φτάχνει αρκετα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 31, 2010 11:59 pm

ariel έγραψε:
οπα και ξαναρθα!!! σορυ τ' λεγα με κατι φιλαρακια στην παλεστινη μεσω σκαιπ... χαμός γίνεται κάτω...
και πάλι στα δικά μας.... βρε πλακίτσες η Κάντυ!!! και γιατι φωνάζει τον Μπερτακο μπαμπα, με το θειο δεν τον φτάχνει αρκετα?


τι γινεται στην παλαιστηνη????
εχω καιρο να ακουσω ειδησεις.....
χαμος ε????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 12:04 am

Aldebaran έγραψε:
nansecrets έγραψε:


Δεν χανεται το ενδιαφερον για τον Τερρυ οσα φορουμ και να φτιαξουν τα κοριτσια. Αποδειξη τα φικ τους. Και το οτι δεν εχουν τελειωσει ακομα δεν υποδηλωνει βαρεμαρα αλλα υποσχεσεις για το μελλον!!!

Mα... ακριβώς αυτή είναι η απόδειξη...
Μιά αμαρτωλή βραδιά που οι Τερρυκιές περιμένατε με αγωνία και ακόμη δεν είδατε... Η Νουίτ μας βαρέθηκε να γράψει συνέχεια και άφησε πατήματα για λαβές και σχόλια... σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 735403

nansecrets έγραψε:
Μπορειτε οπως πολυ σωστα εγραψες να παρα(-)μιλατε με τις ωρες μονες σας για τον ΘΕΙΟ. δεν το απαγορευσαμε!! ισα ισα που μας διακρινει δημοκρατικο πνευμα και σας δινουμε το ελευθερο να κανετε οσα ονειρα θελετε σχετικα με εναν ερωτα που ΠΟΤΕ δεν υπηρξε και ΠΟΤΕ δεν θα υπαρξει(απο πλευρας Καντυ τουλαχιστον!).

Aαααα... ποτέ μη λες ποτέ... δεν ξέρεις τί γίνεται....
Άλλωστε το έχουμε αναλύσει και αλλού.
Ειδικά το πόσο λιώνει η Κάντυ για τον Άλμπερτ είναι εμφανέστατο...


nansecrets έγραψε:
Ο χαμενος τα χανει ολα!!!
πολυ ενδιαφερουσα προταση!!! λεει αληθειες!!!
Ποιος δεν ειχε τιποτα ΕΡΩΤΙΚΟ εξ αρχης με την Καντυ????????????
Ο ΑΛΜΠΕΡΤ !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Έξαρχής δεν είχε... στην πορεία απέκτησε τα πάντα!!!
Και είναι ο νέος που έρχεται αφού ο παλιός μας τέλειωσε ανεπιστρεπτί.
Η ίδια η Κάντυ το ξεκαθαρίζει πολλάκις!!! Εγώ τί παραπάνω να γράψω για αυτό;;;; σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 147157

η νουιτ καθολου δεν βαριεται να γραψει την συνεχεια. ισα ισα ανυπομονει.αλλα ελεος βρε κοριτσια, η γιαγια μου αρρωστη, και εχω ενα καρο αλλα πραγματα να κανω. και επειδη με εχετε βαλει στην πριζα με οσα λετε για τον αγαπημενο μου τερρυ το κεφαλαιο που ερχεται θα εχει και ενα μεγαλο Χ πανω :lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 12:05 am

elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
οπα και ξαναρθα!!! σορυ τ' λεγα με κατι φιλαρακια στην παλεστινη μεσω σκαιπ... χαμός γίνεται κάτω...
και πάλι στα δικά μας.... βρε πλακίτσες η Κάντυ!!! και γιατι φωνάζει τον Μπερτακο μπαμπα, με το θειο δεν τον φτάχνει αρκετα?


τι γινεται στην παλαιστηνη????
εχω καιρο να ακουσω ειδησεις.....
χαμος ε????

δεν άκουσες οτι οι ισραηλινοι χτυπησαν ειρηνευτικά πλοία που, πηγεναν στη λωρίδα της Γαζας? ενα δικό μας και ένα τουρκικο! σκοτωσαν αμμαχο πληθυσμο (πάλι) και τους έχει κραξει το σύμπαν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 12:13 am

η νουιτ καθολου δεν βαριεται να γραψει την συνεχεια. ισα ισα ανυπομονει.αλλα ελεος βρε κοριτσια, η γιαγια μου αρρωστη, και εχω ενα καρο αλλα πραγματα να κανω. και επειδη με εχετε βαλει στην πριζα με οσα λετε για τον αγαπημενο μου τερρυ το κεφαλαιο που ερχεται θα εχει και ενα μεγαλο Χ πανω :lol!

ΖΗΤΩ σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 391308

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

Περαστικα στη γιαγια σου, ελπίζω να μην έχει κάτι σοβαρο...
κι εδω που τα λέμε μην τρελένεσαι... δε βιαζόμαστε και τόσο.Προφανώς έχεις πιο σημαντικά πραγματα να ασχοληθεις απο ενα τσουρμο παλαβες....
Εξ αλλου εμεις εδω θα είμαστε και θα περιμένουμε σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 509524 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 1:02 am

οριστε..ανεβασα την αποψη του Τερρυ πανω στο θεμα.. να δω τι θα πουν οι αλμπερτικες τωρα που μας το παιζετε και ρομαντικες κτλ.. δηλαδη πραγματικα περα απο τερρυ και αλμπερτ πειτε μου ποια γυναικα θα ζουσε αυτο που κανει ο τερρυ τωρα για την καντυ και δεν θα ελιωνε???? για να ακουσω... lol! lol! lol!
τερρυκιες μην ανησυχειτε. ακολουθουν αλλα δυο hot κεφαλαια. πολυ Hot ομως γιατι τα πηρα στο κρανιο με τα οσα σουρανε στον τερρυ καποιες. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''   σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 1:29 am

αααααααχχχχχχχχχχχχ!!!! Τι gentleman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nuit.... τι να πρωτο σχολιασω????? τον ευγενικο του τροπο σκεψης απεναντι στην ανασφαλεια της αγαπημενης του? το οτι ηθελε να την κανει να αισθανεται ανετα για καταλαβει κι εκεινη το μεγεθος των συναισθηματων που συνεπαγεται μια τετοια πραξη????
Ειναι απιστευτος ο Τερρυ και μονο αυτος θα σκεφτοταν ετσι.
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103 σχολια για το ''το φικ της nuitetoile'' - Σελίδα 19 5103

Μπραβο nuit!!!!! (αναμενω το παρακατω που 8α ειναι και hot!!! εσυ το ειπες δεν φταιω! με εβαλες στην πριζα!!!!)
lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 19 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΝΑ ΦΙΚ ΟΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ NUITETOILE
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» New York Story, by Mercurio
» Σχόλια για "Το διλημμα"
» Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: