Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΧθες στις 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών

Πήγαινε κάτω 
+12
libra
anna
lola1301
ntalia
nuitetoile21
mariam
Cerry
Aldebaran
cristi
dolly
misspepper77
akaliakoukou
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19, 2009 7:32 pm

Cerry έγραψε:
Θέλουμε όοολοι HAPPY END και έναν γάμο εάν γίνεται στο τέλος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I love you

Ελπίζω να δέχεστε παραγγελίες!! Razz

συμφωνω.. εγω περιμενα ενα πιο ευτυχισμενο τελος, περιμενα να καταληξουν μαζι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 19, 2009 9:37 pm

Μα δεν τελείωσε ακόμα η ιστορία!
Γιατί βιάζεστε????
Έχω ακόμη μερικά κεφαλαιάκια στο μυαλό μου!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20, 2009 10:31 pm

ααααααααααααααααααααααααααααααααα πεστο μας ετσι βρε ακαλια μου ,να ξερουμε και μας τρομαξες προς στιγμη!!
ασχετο...χρονια πολλα κ για την γιορτη σου...σορι για την καθυστερηση.. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariam
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
mariam


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Registration date : 07/12/2008

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 21, 2009 10:39 am

Περιμένουμε με αγωνία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2009 6:42 pm

ακαλια μου, που ειναι η συνεχεια;;; ελπιζω να μην μας την αργησεις γιατι περιμενουμε με αγωνιααααααααααααααα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cerry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
Cerry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 48
Registration date : 01/08/2009

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2009 10:53 pm

Εντάξει...δεν έχω λόγια για το έργο σου καλή μου Akaliakoukou (ή αλλιώς εργατική μελισσούλα)... bzzz πραγματικά δούλεψες σκληρά σαν μελισσούλα για να βγει αυτό το καταπληκτικό αποτέλεσμα!!! Μου έρχεται να το δώσω για μεταφράσεις σε όλες τις χώρες του κόσμου γιατί αυτή πρέπει να είναι η εξέλιξη της αγαπημένης μας Κάντυ!!! flower

Ο λόγος σου, οι λεπτομέρειες, τα γράμματα της Μιζούκι που τα συνέδεσες στην υπόλοιπη αφήγηση, είναι σαν φυσική συνέχεια του anime...λες και δεν το διέκοψε η Μιζούκι στο ορφανοτροφείο στην τελική σκηνή, και εκείνο το καταπληκτικό που επιτέλους κάποιος έπρεπε να το πει στην Κάντυ "Όμως πάντα νοιάζεσαι για τους άλλους. Πότε θα κοιτάξεις τη δική σου ευτυχία?"....κυριολεκτώ ότι δεν έχω λόγια...μην μας αφήσεις πολύ σε αγωνία για την συνέχεια... flower

Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε σένα και στην τρομερή σκιτσογράφο! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2009 11:09 pm

Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια!
Με συγκινείτε!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 829804
Χαίρομαι τόσο πολύ που σας αρέσει!!!!!
Το κακό με μένα είναι ότι έχω ιδέες, όμως για να γράψω μια παράγραφο κάνω δέκα αιώνες... Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 559993
Δεν είμαι καλή στο γράψιμο, όσο πολυλογού είμαι στον προφορικό λόγο (ρωτήστε τι τραβάνε οι γύρω μου...) τόσο ζορίζομαι στο να γράφω...
Ειδικά τώρα το καλοκαίρι που έχω ξεμυαλιστεί με τον ήλιο και τη θάλασσα, μου είναι πολύ δύσκολο να συγκεντρωθώ!
Δεν θέλω να γράψω κάτι βιαστικά μόνο και μόνο για να πω ότι το έγραψα!
Θα προτιμούσα να μου βγει αβίαστα, όπως και τα προηγούμενα κεφάλαια...
Δεν θα το καθυστερήσω πολύ όμως, σας το υπόσχομαι!!!
Και πάλι σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!!

Φιλάκιααααααααα!!!!


Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 891341

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Cerry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
Cerry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 48
Registration date : 01/08/2009

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2009 11:29 pm

Έχεις δίκιο akalia μου, αυτό που δημιούργησες ήταν τόσο υπέροχο κι αυτό οφείλεται στο ότι είχες όρεξη να γράψεις και ήσουν δοσμένη σε αυτό 100% οπότε δεν θέλουμε να σε αγχώσουμε άλλο! Να μην ξεχνάμε ότι τα καλά πράγματα αργούν να γίνουν!

Απόλαυσε λοιπόν τον ήλιο και την θάλασσα Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 560133 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 737737 και πέρασε τέλεια μέχρι να συγκεντρωθείς ξανά για την συνέχεια...είμαι σίγουρη πως κι εσύ έχεις αγωνία (αν και μπορεί να ξέρεις πώς θα τελειώσει!)...θα τα καταφέρεις,εμείς είμαστε μαζί σου!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 391308

Φιλάκιαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 356870
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 04, 2009 11:56 pm

Εντάξει καλή μου Ακάλια είναι καιρος τώρα που έφτασε ο Δεκέμβρης να μας δώσεις μια συνέχεια... καλά για τέλος φοβάμαι να το ξεστομήσω ακόμα... Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 315913 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 315913
Πάντως είναι πολύ όμορφη η συνέχεια σου.... αν και είμαι Αλμπερτικιά....δεν πειράζει... Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 391308
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 27, 2010 8:49 am

ααααααααααααααα γιατι μου το εκανες αυτο??? Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 385145 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 238107 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ???????????????ηταν η πιο αληθοφανης συνεχεια και με αφησες στα κρυα του λουτρου!!!!! ελεος!!! σε παρακαλω ΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!! ηταν πραγματικα υπεροχο, σαν να ηταν η κανονικη συνεχεια! υ.γ. μου αρεσει που σχεδον ολες αναστησατε τον στηαρ και μιας και δεν βρεθηκε ποτε το πτωμα λετε να ειναι πιθανο??λετε να μας δωσει κ η μιζουκι αυτη την χαρα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20, 2010 9:01 pm

αααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ....μολις τωρα το τελειωσα!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers αργησα λιγο βεβαια γιατι ταυτοχρονα διαβαζω και αλλες συνεχειες...ψιλομπερδευομαι βεβαια αλλα μαρεσει πολυ!!!!!!! cheers cheers
ποσο χαρηκα που αναστηθηκε ο στηαρ δεν μπορεις να φανταστεις Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 1535215984 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 1535215984 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 1535215984 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 509524 !!!!!!!!!!! ανυπομονω για την συνεχεια... study study μπραβο συνεχισε ετσι δυναμικα!!!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lola1301
Candy Fan
Candy Fan
lola1301


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ηλικία : 27
Registration date : 16/08/2010

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 21, 2010 4:09 pm

Ανυπομονω για την συνεχεια!!!!!!!!!!!!! Συνεχισε το Ακαλια μου!!! Ειναι οπλυ ωραιο!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307

Και μου αρεσει πολυ που ο Στιαρτ ειναι πια ζωντανος!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 30, 2010 4:11 pm

Άντε κορίτσια, cheers αν μαζευτούμε πολλές με πλακάτ διαμαρτυρίας, ίσως η Ακάλια βρει χρόνο να το ολοκληρώσει!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 951845

_________________
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12, 2010 5:12 pm

Akaliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! που ειναι η συνεχεια????? Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 559316 χωρις πλακα, ειναι τελειο, το λατρεψα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 5103 το πιο κοντινο στην αληθινη ιστορια φανφικ που εχω διαβασει!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 48364 πραγματικα, θα μπορουσε ανετα να ειναι αυτο η νουβελα που αναμενουμε (αν και κατι μου λεει οτι τσαμπα η αναμονη κ οτι το φικ θα αποδειχτει καλυτερο!!! Sad )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 01, 2010 8:57 am

καινούργιο κεφαλαιάκι;;;;;
ΟΥΑΟΥ!
Δεν το έχω διαβάσει akalia αλλά τώρα που είδα ότι βγήκε νέο κεφαλαιάκι θα στρωθώ να το διαβάσω.
Ελπίζω τώρα με τη Μιζούκι να μην μας αφήσεις στα χέρια της και να το προχωρήσεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 01, 2010 11:40 am

Πλάκα πλάκα χτες χάζευα το υλικό από φωτογραφίες που έχω στον υπολογιστή μου με την Κάντυ και τον Τέρρυ και συγχίστηκα πάλι όταν πήγα σε εκείνες του χωρισμού....
Θα προσπαθήσω να το τελειώσω!!!!!!
Θα ακολουθήσουν και κάτι εκπλήξεις μετά....
Τι δηλαδή, μόνο η Μιζούκι θα γράφει μετά από δεκαπέντε χρόνια?????
Έχω και κάτι εικόνες που δεν τις έχω φτιάξει εγώ, αλλά μου αρέσουν πολύ και θέλω να τις ανεβάσω.
Όμως δεν ξέρω ποιοι τις έχουν φτιάξει...
Δεν ξέρω τι να κάνω
Καλά, ας τελειώσει με το καλό και βλέπουμε!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 01, 2010 11:45 am

;Ηθελα να 'ξερα... Κόπο της κάνει της Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 735403Μιζούκι να σκεφτεί πως μπορεί οι "όποιοι" ανεπιθύμητοι να βγουν από τη μέση χωρίς να κλαίνε οι δικοί τους στα μνήματα;;;; (

Πόσο πιό όμορφα αποδίδουν την ιστορία όσοι πραγματικά την αγάπησαν την Κάντυ και πόνεσαν μαζί με τους πρωταγωνιστές ακόμη και αν οι τελευταίοι ήταν μπογιές;;;

Μπράβο Ακάλια, για την αισιόδοξη -που τόσο πολύ έχουμε όλοι μας ανάγκη- ματιά μέσα από την οποία μας παρουσιάζεις την ιστορία σου!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307

_________________
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 01, 2010 11:52 am

Eυχαριστώ Χουανίτα μου!!!!!!
Αφού δεν απογοητεύτηκες εσύ ειδικά που είσαι Άλμπερτ και ξερό ψωμί, καλά πάμε!!!!!!
Χααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχααααααααααχα!!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 891341
Θα προσπαθήσω όταν επιστρέψω από το γιατρό να γράψω και το επόμενο!
Αν δεν προλάβω τώρα, το βράδυ σίγουρα!!!!
Φιλάκιααααααααααααααα Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 1058481448

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 3:18 pm

είπα κι εγώ η καημένη να διαβάσω το φικ της Ακάλια... -δεν μπορεί... Τερρυκιά είναι, όλο και κάτι καλό θα έχει γράψει- σκέφτηκα.
Διαβάζω και ξαναδιαβάζω και έχω ανεβάσει πίεση....
Είμαι στο μνημόσυνο του Στήαρ και έχω συγχυστεί...

τι 'σαλιαρίσματα' είναι αυτά με τον Άλμπερτ;;; Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 559316 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 559316 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 559316
και μια επιμονή να μην πάει να βρει τον Τέρρυ αυτό το κορίτσι... τι να πω;
αν αντιληφθώ ότι το φικ είναι Αλμπερτικό... θα μπεθαάααανωωωω lol! lol! lol!





σοβαρά τώρα, μέχρι τώρα μου αρέσει πολύ το στόρυ, αν και έχω χάσει 2-3 κιλά ιδρώτα με αυτές τις ματιές του Άλμπερτ (αχ Παναγίτσα μου λες να μην είναι η συνέχεια της ακάλια και να είναι η συνέχεια της Μιζούκι αυτό που διαβάζω;;;;; ) Razz Razz Razz ...
και η γραφή πολύ ευχάριστη και πολύ ζωντανή...
θα σου ξαναπω κι αργότερα...
πάω να συνεχίσω

ΥΓ. Αν με βλέπεται online και δεν συμμετέχω στην ωραία παρέα σας είναι επειδή διαβάζω το φικ study study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 3:44 pm

lol! lol! lol! Libra!!!!
Χαίρομαι που σου αρέσει!!!!!
Όχι, δεν είναι Αλμπερτικό το φαν φικ μου, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ!!!!!!!
Πήγαινε λίγο παρακάτω και θα δεις!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 7:02 pm

akalia ευτυχώς έφτασα στο κεφάλαιο 12 και συνήλθα λιγάκι... ουφ!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 1370021294 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 1370021294 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 1370021294

είναι πολύ ωραία η ιστορία και την ευχαριστιέμαι πάρα πολύ... αυτός ο τέρρυ, όπως και να τον δεις ΤΕΛΕΙΟΣ είναι (μα καλά πως δεν το είδε ποτέ αυτό η Μιζούκι δεν καταλαβαίνω lol! lol! )

πάντως το κεφάλαιο που καταρρέει ο τέρρυ, κόντεψε να καταρρεύσει και μένα Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 310719 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 310719 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 310719
τι τραβάει κι αυτό το παλικάρι!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 137270 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 137270
Και ο Άλμπερτ ΑΡΙΣΤΑ 10. ΚΥΡΙΟΣ... σωστός ΦΙΛΟΣ και ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΕΥΓΕ! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 922907 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 922907
Και η Σουζάνα, έτσι όπως μου αρέσει να τη βλέπω. Να ξυπνάει από το λήθαργο και να προσπαθεί να κατακτήσει και πάλι τη ζωή της. Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307


Σταματάω εδώ γιατί πρέπει να αφιερώσω τον υπόλοιπο χρόνο και στις υπόλοιπες αδυναμίες μου.

Το επόμενο είναι για τη ζωή του Τζωρτζ και ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ να το διαβάσω (είχα λατρέψει το φικ της Aldebaran που είχε ΤΟΣΟ πολύ Τζωρτζ... τον συμπαθώ ιδιαίτερα αυτόν τον χαρακτήρα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05, 2010 2:15 am

ακαλια τι να σου πω ...ειλικρινα προσκυνω...!!!!!!!!!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 175236 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 679307
ισως η ωραιοτερη συνεχεια που εχω διαβασει ποτε μου!!!!!!!! Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 5103
ανυπομονω κι εγω για την συνεχεια!!!!!!!!!!! study study
να σου πω...τι θα γινει με σουζαννα και αλμπερτ??????? confused confused
σε καποιο σημειο η σουζαννα λεει...αυτος ο ανθρωπος με εκανε γυναικα...
μηπως την κανει γυναικα και αλλιως?????? Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 540227589
για σκεψου το... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 3:29 am

Χαχαχα!!!! Όχι Ντάλια, έχω άλλα σχέδια για τον "μεγάλο θείο"!!!!

Για την Σουζάννα νιώθω ότι είναι πολύ καλά από εδώ και πέρα στη ζωή της και δεν με απασχολεί να την αποκαταστήσω...

Λίμπρα, ελπίζω να διαβάσεις τη συνέχειά μου και να σου αρέσει!

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια!
Να ξαναπώ πως ποτέ δεν ήμουν καλή στο γράψιμο, χρησιμοποιώ πολύ απλοικό λόγο και λίγο παιδικό...
χαίρομαι όμως πάρα πολύ που σας άρεσε η ιστορία!!!!!

Θέλω να ευχαριστήσω πάρα πολύ δύο φίλες μου.
Η μία είναι η Ελένη που με πολλή αγάπη μέσα σε όλο της το φορτωμένο πρόγραμμα έκατσε και μου ζωγράφισε τις τρεις υπέροχες εικόνες για το φανφικ μου!!!! Ελένη σε χιλιοευχαριστώ, σου εύχομαι καλή πτυχιακή και καλά τελειώματα, καλή σταδιοδρομία σε ότι κάνεις (και ένα δικό σου μάνγκα με το καλό, και θέλω αυτόγραφο από το πρώτο αντίτυπο που θα αγοράσω!!!) και με το καλό να σε ξαναδούμε στο φόρουμ όταν πάρεις το πτυχίο σου!!!!
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 891341

Πάττυ, σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την τελευταία σελίδα....
Είναι από τις καλύτερες που έχω δει ποτέ μου!!!

Η Πάττυ βρήκε αυτή τη σελίδα που ήταν η τελευταία από ένα φανφικ με την συνέχεια της Κάντυ. Δυστυχώς συνοδεύεται από μια πολύ θλιβερή ιστορία. Όταν η Πάττυ βρήκε αυτή την εικόνα, έστειλε μήνυμα στην κοπέλα που την ζωγράφισε, να της εκφράσει τα συγχαρητήρια και τον θαυμασμό της και να την παρακαλέσει αν μπορεί να την αντιγράψει και να την ποστάρει σε κάποιο φόρουμ.
Μετά από λίγες μέρες της απάντησε μια φίλη της κοπέλας αυτής (ποτέ δεν έμαθα το όνομά της) και την ενημέρωσε ότι δυστυχώς αυτή η κοπέλα "έχει φύγει"...
Η σελίδα αυτή έχει κλείσει και οι προηγούμενες σελίδες του μάνγκα αυτού δεν υπάρχουν πουθενά.
Εύχομαι να είναι καλά η ψυχούλα της όπου βρίσκεται....

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 1:50 pm

Εγώ, τί να πρωτοσχολιάσω;;;;

1. Που δε βλέπω καμιά εικόνα εξαιτίας του pro... τέτοιου μας;;; Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 238107 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 238107 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 238107

2. Που έπρεπε να σε παρακαλέσουμε 5 χρόνια και 1 μισο μήνα για να το ολοκληρώσεις;;;; Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 137270 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 137270 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 137270 Εμμμ... βέβαια... μετά κατηγορείτε τη Μιζούκι για καθυστέρηση...

3. Το ό,τι δεν ανέφερες τίποτα για τα σχέδιά σου για τον Πρίγκηπα... Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 559316 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 559316 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 559316

3. Το ό,τι είναι υπέροχο;;;; Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 509524 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 509524 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 509524 Αντε, βάλε μπρος και για το επόμενο...
Σπόιλερ:

_________________
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών   Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 1:59 pm

Ακαλια μου, μου φαινοτανε αδυνατον να ειχες γραψει εσυ φανφικ και να μην το ειχα διαβασει! Τελικα ομως, ναι το ειχα διαβασει παλια! Και ειναι γλυκυτατο!!!

Χιλια μπραβο! Πολυ ωραια γραμμενο, με πλοκη αληθοφανη και ομορφη! Μ'αρεσει!!!!

Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 41307 Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών - Σελίδα 2 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είσαι πιο όμορφη όταν γελάς... Σχόλια αναγνωστών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Φύλακας Άγγελος, σχόλια αναγνωστών
» σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: