Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;

Πήγαινε κάτω 
+24
Sierra
akaliakoukou
c-t
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
tania
nuitetoile21
libra
TZENHG13
Tatiana
anna
ntalia
arwyn-t
ariel
elpidaki
dolly
Funky_Axel
ΜΙΜΙ
nansecrets
juliet
EYH
Aldebaran
domniki
ariathniM
ntmhx
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 3:45 pm

ευχαστω Ναν για τα καλα σου λογια. Οσο για τον Τερρυ, ξέρεις δεν φταιει αυτός... τον ζωγραφισαν ετσι Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 764840 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 764840 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 764840 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 764840
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 26, 2010 9:58 am

Μ' αρεσει και αυτό το αβατάρ γιατί εδώ η καντυ είναι η προσωποποιηση της ευτυχίας και της χαράς! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 891341 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 1058481448 μ' αρέσει όταν γελά!! γελά και ο κόσμος μαζί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24, 2010 1:36 pm

οπως ειπε και η αργουην ειμαι αλμπερτικια μεχρι το κοκκαλο!!! I love you Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103

γι αυτο και ηθελα να βαλω ενα αβαταρ που θα εικονιζε μονο αυτον!

ολη την νυχτα εψαχνα αβαταρ με τον λατρεμενο μου ωσπου επιτελους τον γρηκα και νατος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 06, 2010 9:48 pm

Θέλω δήμοσια να ευχαριστήσω τη ναν για το ύπεεεεεεροχο αβαταρ που μου στειλε!!!!!!!!!! Δεν είναι τέλειος ο Αντονούκος μου??? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 06, 2010 9:53 pm

εγω τλκ δεν ειμαι σταθερος τυπος κι αυτο ασφαλως ειναι ενα απ'τα
χαρακτηριστικα του ζωδιου μου...
και γιατι το λεω αυτο??
πρωτα ο αλμπερτ ...μετα ο τερυυ...μετα ο τερρυ μαζι με αντονυ που θυμιζει και αλμπερτ...
τα χω κανει κουλουβαχατα στο μυαλο μου... Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 310719
ειναι να απορει κανεις...
η φοτο ομως μαρεσει πολυ...δεν νομιζω οτι θα ξανααλλαξω...
εχω την εντυπωση οτι κατασταλλαξα ! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 12:11 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
Θέλω δήμοσια να ευχαριστήσω τη ναν για το ύπεεεεεεροχο αβαταρ που μου στειλε!!!!!!!!!! Δεν είναι τέλειος ο Αντονούκος μου??? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103


μα τι εκανα εγω?? ο Αντονυ επεμενε να την εχεις μονο εσυ!!! να του χαλαγα το χατηρι???
μονο το ονομα σου μου ελεγε!!! lol! lol!

(οπως καλα καταλαβατε απο φανταστικους διαλογους αλλο τιποτα!!! lol! καλα εγραψε η ariel το τραγουδακι..

φωνες... ακουω φωνες... lol! lol! lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 12:14 am

ntalia έγραψε:
εγω τλκ δεν ειμαι σταθερος τυπος κι αυτο ασφαλως ειναι ενα απ'τα
χαρακτηριστικα του ζωδιου μου...
και γιατι το λεω αυτο??
πρωτα ο αλμπερτ ...μετα ο τερυυ...μετα ο τερρυ μαζι με αντονυ που θυμιζει και αλμπερτ...
τα χω κανει κουλουβαχατα στο μυαλο μου... Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 310719
ειναι να απορει κανεις...
η φοτο ομως μαρεσει πολυ...δεν νομιζω οτι θα ξανααλλαξω...
εχω την εντυπωση οτι κατασταλλαξα ! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5036

αμα βρω κανενα με αντονυ-τερρυ-αλμπερτ θα στο στειλω ntalia για να μην εχεις τριλλημα και τριχασμο ποιον απο τους τρεις τους να διαλεξεις!!! Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 8:41 am

nansecrets έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Θέλω δήμοσια να ευχαριστήσω τη ναν για το ύπεεεεεεροχο αβαταρ που μου στειλε!!!!!!!!!! Δεν είναι τέλειος ο Αντονούκος μου??? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103


μα τι εκανα εγω?? ο Αντονυ επεμενε να την εχεις μονο εσυ!!! να του χαλαγα το χατηρι???
μονο το ονομα σου μου ελεγε!!! lol! lol!

(οπως καλα καταλαβατε απο φανταστικους διαλογους αλλο τιποτα!!! lol! καλα εγραψε η ariel το τραγουδακι..

φωνες... ακουω φωνες... lol! lol! lol! )


Το ξέρω το χρυσό μου οτι μόνο εμένα ζητάει lol! lol! lol!
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 3:19 pm

Το νεο μου αβαταρ ειναι παλι ο Arthur/Bradley James του "Merlin" (ή ο ιδανικος 'ζωντανος' Αλμπερτ) σε ενα πλανο που το βλεμμα του και η έκφρασή του με λιωωωωωνουν.

I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 7:50 pm

nansecrets έγραψε:
ntalia έγραψε:
εγω τλκ δεν ειμαι σταθερος τυπος κι αυτο ασφαλως ειναι ενα απ'τα
χαρακτηριστικα του ζωδιου μου...
και γιατι το λεω αυτο??
πρωτα ο αλμπερτ ...μετα ο τερυυ...μετα ο τερρυ μαζι με αντονυ που θυμιζει και αλμπερτ...
τα χω κανει κουλουβαχατα στο μυαλο μου... Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 310719
ειναι να απορει κανεις...
η φοτο ομως μαρεσει πολυ...δεν νομιζω οτι θα ξανααλλαξω...
εχω την εντυπωση οτι κατασταλλαξα ! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5036

αμα βρω κανενα με αντονυ-τερρυ-αλμπερτ θα στο στειλω ntalia για να μην εχεις τριλλημα και τριχασμο ποιον απο τους τρεις τους να διαλεξεις!!! Razz Razz Razz

ααααααααχχχχ...σε ευχαριστω πολυ ναν μου !!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
θα το περιμενω εναγωνιως...!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 8:01 pm

ntalia έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ntalia έγραψε:
εγω τλκ δεν ειμαι σταθερος τυπος κι αυτο ασφαλως ειναι ενα απ'τα
χαρακτηριστικα του ζωδιου μου...
και γιατι το λεω αυτο??
πρωτα ο αλμπερτ ...μετα ο τερυυ...μετα ο τερρυ μαζι με αντονυ που θυμιζει και αλμπερτ...
τα χω κανει κουλουβαχατα στο μυαλο μου... Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 310719
ειναι να απορει κανεις...
η φοτο ομως μαρεσει πολυ...δεν νομιζω οτι θα ξανααλλαξω...
εχω την εντυπωση οτι κατασταλλαξα ! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5036

αμα βρω κανενα με αντονυ-τερρυ-αλμπερτ θα στο στειλω ntalia για να μην εχεις τριλλημα και τριχασμο ποιον απο τους τρεις τους να διαλεξεις!!! Razz Razz Razz

ααααααααχχχχ...σε ευχαριστω πολυ ναν μου !!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
θα το περιμενω εναγωνιως...!!!!! Very Happy

αυτη η αποφασιστικοτητα και η σταθεροτητα ειναι χαρακτηριστικο των διδυμων τελικα!!!! lol! lol! lol! ( δν εχω κατασταλαξει ακομα αν πιστευω στα ζωδια ή οχι......παντως ειναι γεγονος οτι ειμαι διδυμος με ωροσκοπο ζυγο, λετε αυτο να φταιει που συνεχως αντιμετωπιζω διλλημματα αμλετικου τυπου??? lol! lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 8:20 pm

anna έγραψε:
ntalia έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ntalia έγραψε:
εγω τλκ δεν ειμαι σταθερος τυπος κι αυτο ασφαλως ειναι ενα απ'τα
χαρακτηριστικα του ζωδιου μου...
και γιατι το λεω αυτο??
πρωτα ο αλμπερτ ...μετα ο τερυυ...μετα ο τερρυ μαζι με αντονυ που θυμιζει και αλμπερτ...
τα χω κανει κουλουβαχατα στο μυαλο μου... Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 310719
ειναι να απορει κανεις...
η φοτο ομως μαρεσει πολυ...δεν νομιζω οτι θα ξανααλλαξω...
εχω την εντυπωση οτι κατασταλλαξα ! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5036

αμα βρω κανενα με αντονυ-τερρυ-αλμπερτ θα στο στειλω ntalia για να μην εχεις τριλλημα και τριχασμο ποιον απο τους τρεις τους να διαλεξεις!!! Razz Razz Razz

ααααααααχχχχ...σε ευχαριστω πολυ ναν μου !!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
θα το περιμενω εναγωνιως...!!!!! Very Happy

αυτη η αποφασιστικοτητα και η σταθεροτητα ειναι χαρακτηριστικο των διδυμων τελικα!!!! lol! lol! lol! ( δν εχω κατασταλαξει ακομα αν πιστευω στα ζωδια ή οχι......παντως ειναι γεγονος οτι ειμαι διδυμος με ωροσκοπο ζυγο, λετε αυτο να φταιει που συνεχως αντιμετωπιζω διλλημματα αμλετικου τυπου??? lol! lol! )

ισως δεν ξερεις..παντως εγω εχω αρχισει στις μεταπτωσεις του διδιμου...
τις βλεπω καθημερινα επανω μου !!! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 10:02 pm

Anna ασταθεια και διλλημα (δυστυχως για σενα lol! ) εχει και ο διδυμος και ο ζυγος!!! με δυο αερατα ζωδια λογικο... ουτε στη γη δεν πατανε τα βηματακια σου που λενε... lol! δεν θα απαλλαχθεις ποτε.. μαθε να ζεις με τα διλληματα και την ασταθεια πλακα εχει κι αυτο..!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tatiana
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
Tatiana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ηλικία : 49
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy !
Registration date : 26/05/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 7:41 pm

Το ειχα βρει στο ιντερνετ αναμεσα σε πολλες εικονες της candy και σκεφτηκα οτι μεγαλωνοντας
θα μπορουσε να ηταν καπως ετσι ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17, 2010 2:35 am

τι σας ελεγα ?
οι μεταπτωσεις του διδιμου !!!
παντως λυπομουν που δεν τον εβλεπα σαν αβαταρ εδω μεσα και ειπα να μεριμνησω...
με χαρα σας παρουσιαζω τον αξιολατρευτο στηαρ !!!!!!!!!!! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 18, 2010 4:43 pm

ntalia έγραψε:
τι σας ελεγα ?
οι μεταπτωσεις του διδιμου !!!
παντως λυπομουν που δεν τον εβλεπα σαν αβαταρ εδω μεσα και ειπα να μεριμνησω...
με χαρα σας παρουσιαζω τον αξιολατρευτο στηαρ !!!!!!!!!!! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 930789


Μπραβο Ντάλια!!!! ελειπε ο Στηαρ απο το Φόρουμ!!!! Καταπληκτικο το νέο σου αβαταρ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 1:51 pm

Εγώ το επεξεργάστηκα, προκειμένου να έχω τις δύο μου αγάπες μαζί... Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103

Αν καταφέρω να προσθέσω και την τρίτη, θα είμαι κομπλέ Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 10:38 pm

TZENHG13 έγραψε:
Εγώ το επεξεργάστηκα, προκειμένου να έχω τις δύο μου αγάπες μαζί... Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103

Αν καταφέρω να προσθέσω και την τρίτη, θα είμαι κομπλέ Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 951845

ποια ειναι η τριτη???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 12:27 pm

ntalia έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
Εγώ το επεξεργάστηκα, προκειμένου να έχω τις δύο μου αγάπες μαζί... Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 5103

Αν καταφέρω να προσθέσω και την τρίτη, θα είμαι κομπλέ Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 951845

ποια ειναι η τριτη???

Οι λύκοι κούκλα μου...τρέλαινομαι για τους λύκους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 12:39 pm

TZENHG13 έγραψε:


Οι λύκοι κούκλα μου...τρέλαινομαι για τους λύκους...

καλά μου έδωσες φοβερή ιδέα... μήπως να κάνουμε την κάντυ λυκάνθρωπο;;; Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 315913 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 727288 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 73559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 12:44 pm

libra έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:


Οι λύκοι κούκλα μου...τρέλαινομαι για τους λύκους...

καλά μου έδωσες φοβερή ιδέα... μήπως να κάνουμε την κάντυ λυκάνθρωπο;;; Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 315913 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 727288 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 73559

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 και να φτιαξετε ενα φικ που η Καντυ ειναι μια απ τους Lycans, ο Τερρυ είναι το παντοδυναμο υβριδιο Lycans/ βρυκολακων, ο Καναμε ανθρωπος που ερωτευεται την Καντυ και ο Αλμπερτ η μετενσαρκωση του Blade!!!!!!!!!!! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 180310 (ελπιζω να μη σας εβαλα ιδεες!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 12:49 pm

anna έγραψε:
libra έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:


Οι λύκοι κούκλα μου...τρέλαινομαι για τους λύκους...

καλά μου έδωσες φοβερή ιδέα... μήπως να κάνουμε την κάντυ λυκάνθρωπο;;; Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 315913 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 727288 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 73559

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 720684 και να φτιαξετε ενα φικ που η Καντυ ειναι μια απ τους Lycans, ο Τερρυ είναι το παντοδυναμο υβριδιο Lycans/ βρυκολακων, ο Καναμε ανθρωπος που ερωτευεται την Καντυ και ο Αλμπερτ η μετενσαρκωση του Blade!!!!!!!!!!! Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 180310 (ελπιζω να μη σας εβαλα ιδεες!!!!!)

έχει χάρη που δεν έχω καμία ταινία με λυκανθρώπους εκτός από το twilight αλλιώς... έτοιμο θα το είχα το φικάκι lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 12:57 pm

Τι τραβάω Χριστέ μου???? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107
Πόσα να αντέξω η γυναίκα???
σε πόσες ζωές θα ξεπληρώσω τις αμαρτίες μου???
τι το ήθελα κι εγώ και είπα ότι λατρεύω τους λύκους...?
δεν έλεγα ότι η τρίτη αδυναμία μου είναι οι σοκολάτες??? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 574483
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 1:01 pm

TZENHG13 έγραψε:
Τι τραβάω Χριστέ μου???? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107
Πόσα να αντέξω η γυναίκα???
σε πόσες ζωές θα ξεπληρώσω τις αμαρτίες μου???
τι το ήθελα κι εγώ και είπα ότι λατρεύω τους λύκους...?
δεν έλεγα ότι η τρίτη αδυναμία μου είναι οι σοκολάτες??? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 574483

καλά... και αν το έλεγες τι θα άλλαζε;
θα μπορούσα να την κάνω τη νεράιδα του εργοστασίου σοκολάτας που ζει μέσα στη σοκολάτα και αναδύεται τις νύχτες για να δει τον κάναμε, αφού άλλωστε είναι και η ερωμένη του κάπου ανάμεσα στην Yuki και την Anchestor lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;   Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 1:03 pm

libra έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
Τι τραβάω Χριστέ μου???? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107
Πόσα να αντέξω η γυναίκα???
σε πόσες ζωές θα ξεπληρώσω τις αμαρτίες μου???
τι το ήθελα κι εγώ και είπα ότι λατρεύω τους λύκους...?
δεν έλεγα ότι η τρίτη αδυναμία μου είναι οι σοκολάτες??? Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 574483

καλά... και αν το έλεγες τι θα άλλαζε;
θα μπορούσα να την κάνω τη νεράιδα του εργοστασίου σοκολάτας που ζει μέσα στη σοκολάτα και αναδύεται τις νύχτες για να δει τον κάναμε, αφού άλλωστε είναι και η ερωμένη του κάπου ανάμεσα στην Yuki και την Anchestor lol! lol! lol!

Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107 Πως επιλέξατε το άβαταρ σας; - Σελίδα 2 238107

Θα σε δείρωωωωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως επιλέξατε το άβαταρ σας;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Άβαταρ
» Χριστουγεννιατικα αβαταρ καντυ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: