Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΧθες στις 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ

Πήγαινε κάτω 
+7
Turrican
ΜΙΜΙ
ariathniM
juliet
nina
Aldebaran
origdim
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 2:18 am

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307
Μπραβο πολυ καλο το γραμμα, περιμενουμε και την δικη σου πλοκη!!!!!!!!!! Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 951845 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 951845 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 951845 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 10:27 am

Αριάδνη μου,
ήθελα να σου γράψω εντυπώσεις προτού διαβάσω και το δεύτερο γράμμα!!!

Είναι υπέροχο και ακριβώς όπως θα περίμενα κάτι από εσένα.
Ζεστό και ευαίσθητο!!!Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 509524 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 509524 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 509524

Περιμένουμε και τη δική σου (μεγάλη) εκδοχή της υπόθεσης!!!Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 951845 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 951845 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 951845

_________________
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 10:33 am

Όσο για το δεύτερο...


Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103

_________________
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 2:07 pm

Αχ τι να κανετε κι εσεις; Αφου δεν φτουρισε ο ερωτας Καντυ - Αλμπερτ ουτε και.......στα γραμματα ειπατε να τον προσθεσετε μονοι σας! Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 315913 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 180310 Σε πειραζω καλη μου ariathni. Η γραφη σου ομως ειναι ωραια και ρομαντικη......οπως κι εσυ.Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 2:10 pm

Ναι και εγώ συμωνώ, ρομαντικό και ήρεμο (so much Albert), το έχεις !!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 2:13 pm

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 509524 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 509524 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 509524 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 509524 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 891341 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 908648 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 908648
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 4:11 pm

Όπως έχουμε ξαναπεί ariathni μου είμαστε οι πιο ρομαντικές του φόρουμ! girl
Τα γράμματα σου είναι πολύ ρομαντικά και γι αυτο το λόγο μου αρέσουν πάρα πολύ! Είναι οτι θα ήθελε να ακούσει μια γυναίκα να της λέει ένας άντρας! Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 632323
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 4:38 pm

Αχ, Αριάδνη μου,

γιατί δεν παρεμβάλλεις ανάμεσα στα γράμματα του Άλμπερτ και τις απαντήσεις της Κάντυ;;;; Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 24956

_________________
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28, 2010 4:53 pm

Αν το κάνω θέλουμε υπογλώσσια για σένα και την origdim, οπότε δεν το ρισκάρω αλλά αν θες σου αφήνω το πεδίο ελεύθερο, να αυτοσχεδιάσεις!!!

Μιμι όντως έπρεπε να ζούμε στην περίοδο του ρομαντισμού εμείς οι δύο, ευτυχώς που βλέπω bbc και λίγο ξεχνιέμαι από την πραγματικότητα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Turrican
Banned δια παντός
Turrican


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Τόπος : Αθηνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ,
Registration date : 18/10/2008

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤρι Μαρ 02, 2010 12:16 am

Μου αρέσει που ο Άλμπερτ ταυτίζεται σε κάποια φάση της ζωής του με την Candy! Αυτό προδιαθέτει για ένα ταίριασμα! Μου αρέσει που είναι αντιστάρ αρνούμενος τον τίτλο του πρίγκιπα!!!! Μου αρέσει που της εξωτερικεύει τον έρωτα του λέγοντας ότι θα ήθελε να γίνει ο δικός της πρίγκιπας!


Απόψε δεν ξέρω αν θα κοιμηθώ αν το κάνω όμως θέλω να αντικρίσω εσένα!!!
Όνειρο!!!

Μου άρεσε ο ανδρικός εγωισμός του Άλμπερτ που τον εξανθρωπίζει στα μάτια μου! Μου άρεσε η ιδέα της αυτογνωσίας που πονάει! Μου αρέσει που ο Άλμπερτ δίνει την εντύπωση στην Candy ότι είναι συνεχώς στην κουβέντα του με τον Τζωρτζ: Αυτό την κάνει να νοιώθει ξεχωριστή!

Συγχαρητήρια μας ταξιδέψατε!!! Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤρι Μαρ 02, 2010 8:00 am

Μολις διαβασα τα γραμματα και ναι, αυτα ΕΙΝΑΙ ερωτικα γραμματα. Κατι τετοιο επρεπε να ειχε γραψει η Μιζουκι αν ηθελε να μας πεισει για το ειδυλλιο Καντυ-Αλμπερτ Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 391308 arianthi τα καταφερες Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Με επεισες Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 922907

Το υφος και ο τονος ταιριαζουν απολυτο στον Αλμπερτ οπως τον γνωρισα μεσα απο την σειρα. Καπως ετσι θα σκεφτοταν κ'αυτος! Το γραμμα που της στελνει απο την Αφρικη, οταν η Καντυ ειναι στο σχολειο εχει πολλα κοινα με τα γραμματα της arianthi

Να ξεχωρισω κ'εγω μια φραση (την αγαπημενη μου):
Οταν σε κοιτώ να γελάς η ζωή μου παίρνει νόημα και εγώ ξέρω γιατί ζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤρι Μαρ 02, 2010 12:35 pm

Μπράβο ariathni!! Πολύ τρυφερα τα γράμματα του Άλμπερτ. Πράγματι άγγιξες τον χαρακτήρα του just to the point!! Αν και τερρικιά σου δίνω συγχαρητήρια!!!!

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 391308 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 48364 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 48364 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤρι Μαρ 02, 2010 1:31 pm

Με τιμάται και οι τρεις και ξέρω πως είναι δύσκολο γιατί δεν είστε αλμπερτικοί και μετά και η δική μου η γραφή είναι τραχειά και ακατέργαστη!!!
Ντομ, ο Αλμπερτ αγαπούσε με πάθος τα ζωάκια και όσο μπορούσε βοηθούσε τους ανθρώπους παρ'όλο που ήταν πλούσιος, ταύτιζε τον εαυτό του με εκείνους, τερρυκοί, αλμπερτικοί, αντωνυκοί σ' αυτό τουλάχιστον συμφωνούμε!

Νάνσυ μου θα ήθελα η γραφή μου να ήταν αντάξια των θερμών σου συγχαρητηριων, σ' ευχαριστώ για τα καλά λόγια.

Τούρι, έχουμε ανάγκη από καθημερινούς πρίγκηπες που με τον καθημερινό τους αγώνα να μπορούν να βάζουν ένα λιθαράκι στο κοινό καλό, ο ΑΝΤΟΝΥ ήταν ένας τέτοιος πρίγκηπας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤετ Μαρ 03, 2010 10:03 am

Arianthi μου πολύ καλό!! Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 εκεί που περιγράφεις τους φόβους της Ελίζας είναι όλα τα λεφτα! Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 391308
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤετ Μαρ 03, 2010 10:30 am

Συγνωμη πως αποθηκευουμε το φικ μας για να το γραψουμε και την επομενη μερα, παμε αρχειο-αποθηκευση ως-εγγραφα και μετα ξαναπαμε στα εγγραφα μου κανουμε δεξι κλικ και ανοιγμα, έχω μπερδευτεί, μετα πως το φερνουμε το περιεχομενο να είναι ομορφο μορφολογικά, όπως της Λορένας, της Τζουλιετ, τα κοριτσια έκαναν κατι, πηγαιναν διαμορφωση σελιδας; Εχω πελαγωσει, δεν ξερω τι να κανω; Γραφω χωρις σταματημο ενω θελω να το αφήσω και να το ξαναπιασω μετα απο μια ώρα.Αν κάποιος με διαφωτιζε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΤετ Μαρ 03, 2010 11:19 am

ariathniM έγραψε:
Συγνωμη πως αποθηκευουμε το φικ μας για να το γραψουμε και την επομενη μερα, παμε αρχειο-αποθηκευση ως-εγγραφα και μετα ξαναπαμε στα εγγραφα μου κανουμε δεξι κλικ και ανοιγμα, έχω μπερδευτεί, μετα πως το φερνουμε το περιεχομενο να είναι ομορφο μορφολογικά, όπως της Λορένας, της Τζουλιετ, τα κοριτσια έκαναν κατι, πηγαιναν διαμορφωση σελιδας; Εχω πελαγωσει, δεν ξερω τι να κανω; Γραφω χωρις σταματημο ενω θελω να το αφήσω και να το ξαναπιασω μετα απο μια ώρα.Αν κάποιος με διαφωτιζε;

καταρχην μπραβο Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 που ξεκινησες το φικ σου. Το καλυτερο που εχεις να κανεις, κατα την γνωμη μου ειναι να το γραφεις σε ενα word και μετα να αντιγραφεις το κειμενο εδω, εγω αυτο ειχα κανει στο δικο μου φικ.Καλη συνεχεια :\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xruste
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
xruste


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 57
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry-Candy
Registration date : 12/01/2010

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΚυρ Μαρ 07, 2010 8:46 pm

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 αν και μπήκα κάποιες φορές στο forum το

τελευταίο καιρό και διάβασα τα γράμματα δεν είχα καθόλου χρόνο για να

σου πω ότι μου άρεσαν πολύ Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 μ' έπεισες ότι θα μπορούσε να είναι

γραμμένα απο τον Άλμπερτ !!!!!!!!!! ρομαντικά, τρυφερά,γεμάτα αγάπη!!!!

μπράβο μεσα απο τα γράμματα σκιαγραφείς τέλεια τον Αλμπερτ !!!!!!!πολύ

ωραία με συγκίνησες Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 385145 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 385145 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307 Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 11:37 am

Παρα πολυ ωραια γραμματα,
με ενθουσιασε το στυλ σου!

Συνεχισε, μπραβο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ   Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 2:14 pm

χαιρομαι πoλυ cheers που σου άρεσαν!! Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχολια ενα γραμμα απο τον Αλμπερτ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ενα γράμμα από τον Αλμπερτ
» Ενα ερωτικο γραμμα απ'τον Αλμπερτ στην Καντυ !
» Το γράμμα
» Το Γράμμα του Anthony, by Turrican
» ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: