Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???

Πήγαινε κάτω 
+14
ariathniM
libra
liana
ariel
dolly
elpidaki
ntmhx
domniki
nansecrets
Aldebaran
ΜΙΜΙ
juliet
nuitetoile21
akaliakoukou
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???
Παντρεμένη με τον Τέρρυ
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_lcap7%Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Παντρεμένη με τον Άλμπερτ
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_lcap46%Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_rcap
 46% [ 13 ]
Παντρεμένη με κάποιον άλλο
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_lcap0%Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χήρα κάποιου... (Μιζούκι είναι αυτή)
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_lcap7%Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Μόνη της
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_lcap39%Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_rcap
 39% [ 11 ]
Κάπως αλλιώς?
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_lcap0%Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 28
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 12:13 am

Πώς φαντάζεστε ότι θα είναι η Κάντυ στα 40 της?

Η Μιζούκι ανακοίνωσε ότι στην νουβέλα που πρόκειται να κυκλοφορήσει μέσα στο 2010 θα δούμε κάποια στιγμή την Κάντυ ενήλικη...
Πώς νομίζετε ότι θα είναι η Κάντυ τότε?
Προσοχή!!!!
Όχι πώς θέλετε να είναι, αλλά πώς φαντάζεστε ότι θα την παρουσιάζει η Μιζούκι?

* Παντρεμένη με τον Τέρρυ και ευτυχισμένη με τα παιδάκια τους?
* Παντρεμένη με τον Άλμπερτ και ευτυχισμένη με τα παιδάκια τους?
* Παντρεμένη με κάποιον άλλο?
* Χήρα κάποιου? (η Μιζούκι έχει δολοφονικές τάσεις, βασανίζει μέχρι θανάτου τους ήρωές της, την έχω ικανή να ξανασμίξει την Κάντυ με τον Τέρρυ και να της τον πεθάνει πάνω στο μήνα του μέλιτος....
* Μόνη της, να ακολουθεί το παράδειγμα των μαμάδων της και να φροντίζει τα παιδάκια του ορφανοτροφείου χωρίς κάποιον σύντροφο στη ζωή της?
* Κάπως αλλιώς? (γράψτε τι φαντάζεστε αν κάτι έχω ξεχάσει)

Ανυπομονώ να δω τις υποθέσεις σας!!!!!!Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 1058481448

bzzz

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 12:17 am

πιστευω οτι η μιζουκι θα την αφησει μονη της να φροντιζει τα παιδακια. αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο αλλα θα προτιμουσα να εσμιγε με τον τερρυ (προφανως)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 12:40 am

Ναι και εγώ θα διαλοέξω την κοινοτυπία από την πρωτοτυπία, μόνη και ευτυχισμένη Razz
Α και με κοτσίδες (ακόμα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 12:48 am

juliet έγραψε:

Α και με κοτσίδες (ακόμα)

lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ξέχασα αυτή τη μικρή λεπτομέρεια!!!!!
Δεν ψήφισα ακόμη γιατί δεν ήθελα να σας επιρρεάσω, αλλά κι εγώ αυτό φοβάμαι...

Έκανα λάθος πριν στο θέμα της ηλικίας, στα 30 θα την παρουσιάσει η Μιζούκι, όχι στα 40 που έγραψα...
συγγνώμη, η ώρα είναι περασμένη και...
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 2814691519

Πάντως το ερώτημα παραμένει το ίδιο, τι στα 30 τι στα 40...

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 11:48 am

Εγω θα ήθελα να είναι με τον Τέρρυ (αφού Άντονυ δεν υπάρχει πια) αλλά δυστυχώς δεν μετράει η γνώμη μου με την περίεργη Μιζούκι οπότε ψήφισα οτι θα μείνει μόνη της Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 137270 Δυστυχώς εκεί το πάει το πράγμα. Όπως είχα πει και παλιότερα πιστεύω οτι θα γίνει σαν την Πόνυ! Θα μείνει στο ορφανοτροφείο και θα φροντίζει τα παιδάκια!! Η Μιζούκι δυστυχώς έχει δείξει την Κάντυ συνεχώς να την βασανίζει και να δείχνει στο τέλος οτι τα καταφέρνει και βγαίνει δυνατή!! Οπότε αφού της έβγαλε το λάδι και δεν στέριωσε με κανέναν θα καταφέρει να επιβιώσει κάνοντας αυτό που πάντα αγαπούσε, να φροντίζει τα παιδιά!! Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 790358

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 12:45 pm

Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...

_________________
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 2:31 pm

Δεν χρειάζεται να πω τι θα ήθελα... Κι εγώ μόνη της ψήφισα. Δεν είμαι σίγουρη ότι η συγγραφέας ήθελε σώνει και καλά να την δείξει με κάποιον στο πλευρό της αλλά ότι μπορεί και καταφέρνει να στέκεται όρθια και να συνεχίζει μέσα από αντιξοότητες και να επιβιώνει. Θεωρώ ότι το να την δείξει ότι κατάφερε να βρει τι της δίνει χαρά μέσα από την προσφορά (στους άλλους) που πάντα διάλεγε η Κάντυ είναι το σημείο της υπόθεσης. Πάντα βλέπουμε την Κάντυ να την γεμίζει να βοηθάει τους άλλους και όχι τον εαυτό της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 5:11 pm

Κ'εγω μονη ψηφισα. Το τελευταιο επεισοδιο κατι τετοιο δειχνει. Η Μιζουκι θελει να μας δειξει οτι η Καντυ μπορει να ειναι ευτυχισμενη και μονη της Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 41307
Φυσικα εγω θα την ηθελα ευτυχισμενη μαζι με τον Τερρυ για παντα, αλλα δυστυχως αλλη ειναι η συγγραφεας Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 790358 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 790358 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 790358
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntmhx
Candy Fan
Candy Fan
ntmhx


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 45
Registration date : 04/01/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤετ Φεβ 24, 2010 10:49 pm

Ψήφισα μόνη της και θα συμφωνήσω με την dom το τελευταίο επισόδειο αυτο δείχνει. Φαντάζομαι όμως ότι με κάποιο τρόπο θα επωφεληθεί από την οικογένεια Άντλευ, οικονομικά, για κάποιο ευγενή σκοπό π.χ ενίσχυση του ορφανοτροφείου ή κάποιο άλλο φιλανθρωπικό έργο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΚυρ Απρ 25, 2010 10:12 pm

εγω ψηφισα παντρεμενη με τον Αλμπερτ. τοσο τα γραμματα οσο και το τελος που τους δειχνει μαζι πιστευω πως καπου προς τα εκει πηγαινει το πραμα... αλλωστε μια τεχνικη των συγγραφεων ειναι το σχημα κυκλου. το τελος και η αρχη ειναι ιδια. επομενως, αφου η ζωη της αρχισε με τον πριγκηπα λογικα θα τελειωσει και με αυτον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΔευ Απρ 26, 2010 12:03 am

Και εγώ ψήφισα παντρεμένη με τον Άλμπερτ... Επειδή αρχικά λατρεύω το happy end, όσο και αν φαίνομαι ρομαντική και γιατί πιστεύω ότι οι χαρακτήρες τους ταιριάζουν και αλληλοσυμπλήρωνονται απόλυτα...
Με τον Τέρρυ θα έπρεπε κάποιος από τους δύο να στερηθεί πράγματα που αγαπά ώστε να είναι μαζί...οπότε ποτέ δεν θα ήταν απόλυτη η ευτυχία τους... και υπάρχει και η σκιά της Σουζάνας φυσικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 5:05 pm

Εγώ πάντως ψήφισα χήρα κάποιου lol! lol!
Κατα πως το βλέπω δλδ μέχρι τα 40 θα χει θαψει 2-3 θα ναι και πλουσια - πλουσια όλα καλα. Ο λόφος της Πονυ θα έχει ένα τεράστειο ορφανοτροφειο - εις μνήμην του συζύγου α - ο γιατρος Μαρτιν σουπερ νοσοκομείο -εις μνήμην συζύγου β- και θα καθιερώσει και τα βραβεια πρωτοεμφανιζόμενου ηθοπειου για να της φύγει το μαράζι. Εκει θα ξαναδει τον Τέρρυ, θα συχτηρίσουν για τα χαμένα χρόνια και θα έχουμε την κοσμοιστορική επανενωση του ζευγους Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 41307 Η Σουζάνα? τι μας νοιαζει πια γι αυτή? μεγαλώσαμε πια για φτηνα δάκρυα... Ο Αλμπερτ πικαρισμένος ιδρυει τα δικά του κινηματογραφικά βραβεία για τον χειρότρο ηθοπειο... αρχικά έχουν σύμβολο την πουπε, μετα γίνονται γνωστα σαν χρυσα μούρα
lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 5:08 pm

ariel έγραψε:
Εγώ πάντως ψήφισα χήρα κάποιου lol! lol!
Κατα πως το βλέπω δλδ μέχρι τα 40 θα χει θαψει 2-3 θα ναι και πλουσια - πλουσια όλα καλα. Ο λόφος της Πονυ θα έχει ένα τεράστειο ορφανοτροφειο - εις μνήμην του συζύγου α - ο γιατρος Μαρτιν σουπερ νοσοκομείο -εις μνήμην συζύγου β- και θα καθιερώσει και τα βραβεια πρωτοεμφανιζόμενου ηθοπειου για να της φύγει το μαράζι. Εκει θα ξαναδει τον Τέρρυ, θα συχτηρίσουν για τα χαμένα χρόνια και θα έχουμε την κοσμοιστορική επανενωση του ζευγους Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 41307 Η Σουζάνα? τι μας νοιαζει πια γι αυτή? μεγαλώσαμε πια για φτηνα δάκρυα... Ο Αλμπερτ πικαρισμένος ιδρυει τα δικά του κινηματογραφικά βραβεία για τον χειρότρο ηθοπειο... αρχικά έχουν σύμβολο την πουπε, μετα γίνονται γνωστα σαν χρυσα μούρα
lol! lol! lol!

καλά είσαι φοβερή!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 7:34 pm

Δλδ, δε θα παντρευτεί τον Άλμπερτ;;;; Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 679307 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 679307 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 679307


Χμμμ... τελικά ίσως να είναι καλύτερα... Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 35868 Αυτόν δε θα τον θρηνήσουμε νωρίς... Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 720684

_________________
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 8:03 pm

Μα τώρα έγω φταίω δηλαδη? Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΟΥΚΙ
Ονειρευστε στέφανα με την Κάντυ? Στην κηδεια σας θα τα βρειτε!!! Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 833201
Φτου φτου μακρυα κι εξω απο δω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 10:58 pm

ariel έγραψε:
Μα τώρα έγω φταίω δηλαδη? Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΟΥΚΙ
Ονειρευστε στέφανα με την Κάντυ? Στην κηδεια σας θα τα βρειτε!!! Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 833201
Φτου φτου μακρυα κι εξω απο δω....

αχ....πες τα ψεματα.....κατι τετοιο περιμενω και γω.......μαλλον δεν θα διαβασω τη συνεχεια.....θα εχω τασεις αυτοκτονιας!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 1:07 pm

Aldebaran έγραψε:
Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
ετσι την φανταζομαι και εγω : Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 1:38 pm

liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
ετσι την φανταζομαι και εγω : Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913

κι εγώ-κι εγώ...
μόνο που το τρίτο παιδί τους είναι ένα μελαχρινό ατίθασο αγοράκι με πρασινογάλανα μάτια, αποτέλεσμα μιας τρέλας της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από απρόοπτη συνάντησή τους μετά από χρόνια lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 2:21 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
ετσι την φανταζομαι και εγω : Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913

κι εγώ-κι εγώ...
μόνο που το τρίτο παιδί τους είναι ένα μελαχρινό ατίθασο αγοράκι με πρασινογάλανα μάτια, αποτέλεσμα μιας τρέλας της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από απρόοπτη συνάντησή τους μετά από χρόνια lol! lol! lol!

ελα πεστα!!!!!!!!!!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 2:30 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
ετσι την φανταζομαι και εγω : Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913

κι εγώ-κι εγώ...
μόνο που το τρίτο παιδί τους είναι ένα μελαχρινό ατίθασο αγοράκι με πρασινογάλανα μάτια, αποτέλεσμα μιας τρέλας της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από απρόοπτη συνάντησή τους μετά από χρόνια lol! lol! lol!
Xαχα.. και μετα ξυπνησατε Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 2:47 pm

liana έγραψε:
libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
ετσι την φανταζομαι και εγω : Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913

κι εγώ-κι εγώ...
μόνο που το τρίτο παιδί τους είναι ένα μελαχρινό ατίθασο αγοράκι με πρασινογάλανα μάτια, αποτέλεσμα μιας τρέλας της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από απρόοπτη συνάντησή τους μετά από χρόνια lol! lol! lol!
Xαχα.. και μετα ξυπνησατε Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403


μα γιατί καλε; για σκεφτείτε το...

μετά από χρόνια που συναντιούνται, ξεφεύγει λίγο ο έλεγχος και γίνεται "το κακό"... Ο γλυκός Άλμπερτ το μεγαλώνει σαν δικό του, συγχωρώντας όπως πάντα τα.. λάθη... της κάντυ, η κάντυ χωρίς απωθημένα πια και από τις τρελές τύψεις ερωτεύεται ακόμα περισσότερο τον ιδανικό καλό σας άλμπερτ, και ο τέρρυ επίσης χωρίς απωθημένα και μη έχοντας μούτρα να αντικρίσει τον τέλειο άλμπερτ δεν τους ξαναενοχλεί ποτέ... βλέπει μόνο από μακριά τον γιο του να μεγαλώνει και γνωρίζει κι αυτός μια καλή γυναίκα και την παντρεύεται.

Στο άλλο σενάριο που και τα 5 1/2 είναι του άλμπερτ, ζούνε όλοι ευτυχισμένοι, αλλά η κάντυ βαθιά μέσα της δεν έχει ξεπεράσει τον τέρρυ και τον σκέφτεται διαρκώς, οπότε στο μυαλό της δεν έχει δοθεί αποκλειστικά στον γλυκίτατο άλμπερτ. ο τέρρυ δεν μπορεί να στεριώσει πουθενά γιατί σκέφτεται την κάντυ.

ενώ με 4/12 του άλμπερτ και 1 του τέρρυ λύνονται όλα τα συναισθηματικά προβλήματα και μπερδέμετα
lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 2:48 pm

liana έγραψε:
libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
ετσι την φανταζομαι και εγω : Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913

κι εγώ-κι εγώ...
μόνο που το τρίτο παιδί τους είναι ένα μελαχρινό ατίθασο αγοράκι με πρασινογάλανα μάτια, αποτέλεσμα μιας τρέλας της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από απρόοπτη συνάντησή τους μετά από χρόνια lol! lol! lol!
Xαχα.. και μετα ξυπνησατε Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403

χα! δεν το αντεχετε!!!! αλλα σβηνει ενα τετοιος ερωτας...??? μπα.... οποτε... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 3:05 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:
libra έγραψε:
liana έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εγώ πάντως τη φαντάζομαι με τον Άλμπερτ και 52 1/2 (δικά τους) κουτσούβελα (το τελευταίο δεν έχει γεννηθεί ακόμη... lol! lol! lol! ) να προσέχει και τα άλλα παιδάκια στο λόφο και κάθε καλοκαίρι να ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο...
ετσι την φανταζομαι και εγω : Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 315913

κι εγώ-κι εγώ...
μόνο που το τρίτο παιδί τους είναι ένα μελαχρινό ατίθασο αγοράκι με πρασινογάλανα μάτια, αποτέλεσμα μιας τρέλας της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από απρόοπτη συνάντησή τους μετά από χρόνια lol! lol! lol!
Xαχα.. και μετα ξυπνησατε Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 735403


μα γιατί καλε; για σκεφτείτε το...

μετά από χρόνια που συναντιούνται, ξεφεύγει λίγο ο έλεγχος και γίνεται "το κακό"... Ο γλυκός Άλμπερτ το μεγαλώνει σαν δικό του, συγχωρώντας όπως πάντα τα.. λάθη... της κάντυ, η κάντυ χωρίς απωθημένα πια και από τις τρελές τύψεις ερωτεύεται ακόμα περισσότερο τον ιδανικό καλό σας άλμπερτ, και ο τέρρυ επίσης χωρίς απωθημένα και μη έχοντας μούτρα να αντικρίσει τον τέλειο άλμπερτ δεν τους ξαναενοχλεί ποτέ... βλέπει μόνο από μακριά τον γιο του να μεγαλώνει και γνωρίζει κι αυτός μια καλή γυναίκα και την παντρεύεται.

Στο άλλο σενάριο που και τα 5 1/2 είναι του άλμπερτ, ζούνε όλοι ευτυχισμένοι, αλλά η κάντυ βαθιά μέσα της δεν έχει ξεπεράσει τον τέρρυ και τον σκέφτεται διαρκώς, οπότε στο μυαλό της δεν έχει δοθεί αποκλειστικά στον γλυκίτατο άλμπερτ. ο τέρρυ δεν μπορεί να στεριώσει πουθενά γιατί σκέφτεται την κάντυ.

ενώ με 4/12 του άλμπερτ και 1 του τέρρυ λύνονται όλα τα συναισθηματικά προβλήματα και μπερδέμετα
lol! lol! lol! lol! lol!
καλε κοριτσια για τοσο ξεπεσμενο εχετε τον Τερρυ?? ειστε σιγουρα Τερρυκιες?? Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 3:08 pm

liana έγραψε:
καλε κοριτσια για τοσο ξεπεσμενο εχετε τον Τερρυ?? ειστε σιγουρα Τερρυκιες?? Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036

όχι ξεπεσμένο... ασυγκράτητο με την κάντυ... τι να κάνουμε; είμαστε αισθηματίες και αγαπάμε, οπότε στον έρωτα και τον πόλεμο όλα επιτρέπονται lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???   Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 3:14 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:
καλε κοριτσια για τοσο ξεπεσμενο εχετε τον Τερρυ?? ειστε σιγουρα Τερρυκιες?? Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 5036

όχι ξεπεσμένο... ασυγκράτητο με την κάντυ... τι να κάνουμε; είμαστε αισθηματίες και αγαπάμε, οπότε στον έρωτα και τον πόλεμο όλα επιτρέπονται lol!
καλα αντε σας συγχωρουμε για τις ασεμνες σκεψεις που κανετε για την γυναικα μας(δηλαδη του Αλμπερτ) αφου ειστε αισθηματιες Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 922907 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 922907 Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της??? 922907


Έχει επεξεργασθεί από τον/την liana στις Παρ Ιουν 25, 2010 3:21 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πώς φαντάζεστε την Κάντυ στα 40 της???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;
» Κάντυ-κάντυ συνέχεια όπως την θυμάμαι!
» Τι δεν μας αρεσει τοσο στην Καντυ-Καντυ;
» καντυ-καντυ!ευτυχισμενο τελος για ολους!!
» Candy-Candy comic in english

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: