Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Καλως ορίσατε!

Πήγαινε κάτω 
+96
χρυσοψαρο
marg
lia5
Angel_Ray
fakidomoutraki
papirous
candy-candy
Elenor Baker
mantzi
Τερυλία
aleka
christin_love
lapo
astrokoritso
sissy vivalle
stavroylaki
kiki.lianou
ioanna
Sierra
Terrylove
katerina
souka
geo_tour
Virginia1
amarilis
vicky
Charmichan
voula
natalia
Tatoui
faih1987
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Anthony4ever
bouboulojito
arwyn-t
paola
c-t
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
tania
TZENHG13
lola1301
ntalia
freckled-faced girl
ROULA
marin@
libra
liana
michael-angelo
ariel
maribu79
melanie
elpidaki
DarienChrissie
anna
EYH
zouzou
Funky_Axel
SoFiFi
ΒΑΣΩ!!!
juliet
nina
ΜΙΜΙ
xruste
nansecrets
ariathniM
nuitetoile21
DRAKFIREMAN
dolly
irini
dimitris1979
ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ
akaliakoukou
Aldebaran
candy+terry
cristi
titika
Λορένα
Ελένη
misspepper77
Sofia
Turrican
mariam
Yuuko
domniki
ntmhx
Monana
lostris
musicmadness
eleftheria
mhmerotategiatipino
elenitsa
nana
Giorgio
marion82
Clin
nefelh
100 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
candy+terry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
candy+terry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλοκαιρινο σχολειο στην Σκωτια
Registration date : 28/03/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 29, 2009 10:16 pm

καλησπερα και απο μενα τιτικα, καλως ηρθες στο φορουμακι μας Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 29, 2009 10:54 pm

Καλώς ήλθατε και οι δύο κορίτσια! flower Χαιρόμαστε που η παρεούλα μας μεγαλώνει! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2009 10:50 am

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 581147tbb7h39ff3

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
mariam
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
mariam


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Registration date : 07/12/2008

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2009 5:43 pm

Καλώς ήλθατε, κορίτσια! Είναι πολύ ωραίο που αυτή η παρέα γίνεται όλο και μεγαλύτερη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 31, 2009 11:34 am

Καλωσηρθατε κοριτσια Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 41307

Καλη διαμονη...ε, να και μερικα δωρακια Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 596299312
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ
Newbie
Newbie
ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ALBERT
Registration date : 27/04/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: CANDY I LOVE YOU   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2009 12:12 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΑΡΧΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ SITE! TO ANAKAΛΥΨΑ & ΕΓΩ ΤΥΧΑΙΑ ΨΑΧΝΟΤΑΣ ΣΤΟ INTERNET ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ CANDY! ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΟΠΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! & ΕΤΣΙ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΗΣ CANDY! AΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ VIDEO ΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80! ΩΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΜΑΣ ΧΡΟΝΩΝ! & ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ & OTI ΕΚΛΑΨΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ!!! ΑΧ CANDY!! ΑΧ ΑLBERT! AX! TERRY! MAZI ME EMENA THN BΛΕΠΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ & Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ!& ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΘΑ ΕΧΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2009 1:09 pm

Λουλουδένια, καλώς ήρθες στην παρέα μας.

περνα μια ματιά, δες οοοοοοοολα αυτά που γράψαμε και γράψε και συ τα σχόλια σου, έτσι για να σε γνωρίσουμε καλύτερα Wink

πλάκα κανω! Καλή συνεχεια, και καλές αναρτήσεις Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 29, 2009 10:44 am

Καλώς μας ήλθες Λουλουδένια!!! flower

Είναι πολύ ευχάριστο να έρχονται στην παρέα μας νέα άτομα που αγαπούν την Κάντυ όσο εμείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris1979
Newbie
Newbie
dimitris1979


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 44
Registration date : 07/06/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γλυκειά Κάντυ   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07, 2009 11:46 pm

Γεια σας κορίτσια. Θα απορείται βέβαια από το όνομα και τι δουλειά έχει ένας άντρας ανάμεσά σας -δεν έψαξα πολύ όλο και κάποιοι ακόμη θα υπάρχουν- εμπάση περιπτώση, είμαι και εγώ φαν (!) της Κάντυ και δεν είχα χάσει σχεδόν επεισόδιο όταν ήμουν μικρούλης -περίπου 10- όπως λέει και το ψευδώνυμο-όνομά μου (1979). Πρόσφατα λοιπόν, είδα ξανά τα επεισόδια της Κάντυ όλα μαζί -μέσω youtube- και πραγματικά δάκρυσα (!) -ναι και οι άντρες κλαίνε- και θυμήθηκα τόσα πολλά. Χαίρομαι ειλικρινά που ξαναζωντανεύει η Κάντυ μας, μέσα από τέτοιες δουλειές με forum, blogs κλπ, και έχω την ελπίδα πως κάποτε, εύχομαι σύντομα, να ξαναγίνουν νέα επεισόδιο. Μήπως ξέρει κανείς αν τα "βρήκανε" η Igarashi με την Mizuki (Wink, ίσως είναι το πρώτο βήμα. Λοιπόν, να είστε πάντα καλά και να θυμάστε την Κάντυ! kisses flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2009 12:04 am

Καλώς ήλθες Δημήτρη!!! :\~/:

Ασφαλώς και δεν είσαι ο μοναδικός που έβλεπε Κάντυ!!!

(Έχουμε και άλλους στο φόρουμ!!! ) flower

Δυστυχώς οι δυό πνευματικές μαμάδες της Κάντυ με τα χρόνια γίνονται χειρότερες... :x

Το μόνο που περιμένουμε είναι να μην πεθάνει τελευταία η ελπίδα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
irini
Newbie
Newbie
irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 48
Registration date : 03/06/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 18, 2009 2:03 pm

γεια σε ολους στο φορουμ .εγω ειμαι καινουργια εδω,με λενε ρενα ειμαι 33χρονων και εχω δυο παιδακια που θελω να τους περασω αυτην την τρελα που εχω για την καντυ ,γιατι ειναι το μοναδικο manga anime που εχει δωσει μαθηματα ζωης σε ολους μας.και δεν εχει καμια σχεση με αυτα τα χαζα παιδικα που βλεπουν πια τα παιδια μας,που δεν βλεπω να εχουν κανενα νοημα στο να τους φτιαξουν χαρακτηρα,αυτο το εχει καταφερει μονο η καντυ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ελένη
Admin
Ελένη


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ηλικία : 48
Επάγγελμα : Hippie
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 11/06/2007

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 19, 2009 3:37 pm

Καλώς ορίσατε sunny

_________________
The Hunger Site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thenailhacker.blogspot.gr
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 19, 2009 8:11 pm

Καλωσορίσατε... είναι πολύ όμορφο να μεγαλώνει η παρέα μας.... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 1058481448
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariam
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
mariam


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Registration date : 07/12/2008

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 21, 2009 9:23 pm

Καλωσορίσατε!!!!Τι όμορφο που μεγαλώνει το forum μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DRAKFIREMAN
Newbie
Newbie
DRAKFIREMAN


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 43
Registration date : 13/03/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24, 2009 11:54 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ ΚΑΙ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΘΗΚΑ.Η ΚΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΤΕΡΥ,ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ,ΤΟΝ ΑΡΤΣΙ ΑΠΟ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΜΠΕΡΤ.ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 30, 2009 5:18 am

καλημερα σε ολους και απο εμενα.. λοιπον με μενα η ιστορια της καντυ δεν ειχε και πολυ καλη αρχη! το εβλεπε μανιωδως η μεγαλυτερη μου αδερφη και εγω πιστευα ακραδαντα πως οτι κανει η αδερφη μου ειναι λαθος, οποτε ειχα καταδικασει και την καντυ μεσα στο μυαλο μου! χαχχαχαχαχα τελικα πριν λιγο καιρο, κατι με παρακινησε να δω ολα τα επεισοδια ξανα. Ή μαλλον για να πω την αληθεια να τα δω απλα, γιατι ποτε δεν το ειχα δει με προσοχη ή ολοκληρωμενο, ουσιαστικα μονο τον Αντονυ θυμομουν. Ε απο τοτε επαθα μια εμμονη! Αρχισα να ψαχνω μανιωδως για την Καντυ και ετσι κατεληξα και στην παρεα σας Smile Οφειλω να ομολογησω οτι εχετε κανει απιστευτη δουλεια! μπραβο σας! και για να σας βγαλω και απο την ''αγωνια'' της ερωτησης ''Τερυ ή Αλμπερτ'', ενα μονο εχω να πω και νομιζω θα ειναι σαφες...αχ Τελιους Τεριους! χαχαχαχχαχα καλημερα σε ολους και παλι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 30, 2009 11:27 am

καλημερα nuitetoile21

που να ακουσεις για την δικη μου κακη αρχη..

Πρωτοδα το επεισοδιο, οταν την κυνηγουσαν οι ληστες στο δρομο για το Μεξικο και.. λαχταρησα.
Καιρο μετα ειδα να την πιανουν στον σταυλο με τον Τερρυ οι καλογριες (ειδα μονο την συγκεκριμενη σκηνη).

Πως να παρακολουθησω ενα τετοιο παιδικο, που καθε φορα με επιανε η καρδια μου οταν ξεκινουσε;

Γι'αυτο και αρχισα να το παρακολουθω συστηματικα οταν σπουδαζε νοσοκομα, και εκει μεσα ακουσα για πρωτη φορα για τον Τερρυ (και Τερρυ δεν εβλεπα..) και τους λοιπους.

Ευτυχως που ειχε αρχισει τοτε και η κυκλοφορια του περιοδικου και αρχισα να βαζω τα πραγματα σε καποια ταξη.
(αν και για καιρο νομιζα πως εγινε καποιο τυπογραφικο λαθος και τον Τερρυ τον καναν Αντονυ. οπως.. και καποιο λαθακι στο σκιτσασμα, γιατι δεν εμοιαζαν και πολυ. Οταν επιτελους στο 14ο τευχος του περιοδικου, ειδα για πρωτη φορα την πλατη του Τερρυ, αναφωνησα : επιτελους, αρχιζει η ιστορια με τον Τερρυ).

Τελος, ευτυχως που εγινε και η δευτερη προβολη της καντυ καταλαβα τελικα ποιος ειναι ποιος (αν και παλι η αγωνια μου, ηταν για ποτε θα προβληθουν τα επεισοδια του κολεγιου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 30, 2009 12:15 pm

τωρα βεβαια αυτο ισως ακουστει περιεργο αλλα εμενα δεν μου κανουν τοσο εντυπωση πολλες απο τις ασχημες καταστασεις που εζησε η καντυ.εννοω δεν με επηρεαζουν τοσο ωστε να βαλω τα κλαμματα κτλ. μονο 2 με εκαναν να παρω αγκαλια τα χαρτομαντηλα, η μια ειναι η κλασσικη με τον θανατο του αντονυ. η αλλη ειναι οταν η καντυ παει για πρωτη φορα στο σπιτι των ραγκαν και προσπαθει να πεισει τον κλιν να την αφησει να φυγει μονη της. πωπω ειχα φαει τρελλη ηττα εκει! εχω ενα κολλημα με τα ζωα κ η συμπεριφορα του κλιν μου θυμιζει τον γατο μου στον οποιο εχω απιστευτη αδυναμια.. ( αναφερομαι φυσικα στις σκηνες στο ανιμε).δεν ξερω αν επρεπε να το βαλω αυτο εδω, αλλα δεν εχω προλαβει να δω ολα τα θεματα!! δωστε μου λιγες μερες Smile
ααααα θελω να ρωτησω και κατι!!! στο manga ο αντονυ πριν πεθανει δεν σκεφτεται οτι θελει να πει κατι στην καντυ?? τι ηταν αυτο?μπορει να μου πει κανεις? γιατι εγω ετσι πως το εχω συνδεσει στο μυαλο μου ειναι κατι που αφορα την μητερα του, μπορει να κανω και λαθος βεβαια. τεσπα..σας κουρασα ακομα δεν γνωριστηκαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 30, 2009 12:48 pm

καλως ηρθες και εγω καινουριο μελος ειμαι, ηθελε να της πει για τον πριγκηπα του λοφου που εξωτερικα του εμοιαζε, ποιο ηταν εκεινο το αγορι με τα πρασινα ματια που εβλεπε παντα διπλα στη αδελφη του. Η Καντυ επιμονα ρωτουσε! Φυσικα δεν ηταν αλλος απο τον Μεγαλο θειο ουιλιαμ, τον Αλμπερτ, ομως δεν της το ειπε ποτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 30, 2009 12:49 pm

διπλα στην μητερα του την ροζμαρι με συγχωρεις, καλημερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 05, 2010 12:55 pm

Καλώς ορίσατε κορίτσια!!!!!! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 1370021294 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xruste
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
xruste


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 57
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry-Candy
Registration date : 12/01/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 03, 2010 12:16 am

Γειά σας και από μένα!!Πρίν λίγο καιρό ψαχνοντάς σε διάφορα sites για παιδικά προγράμματα για τη κορη μου,έπεσα πάνω στη Candy!!! Ενθουσιάστικα κατέβασα όλα τα επεισόδια και τα βλέπουμε μαζί.Απο σας βρήκα και το manga που δεν το είχα διαβάσει τότε.Εγώ ξαναθυμήθηκα τα χρόνια της εφηβείας μου και ηκόρη μου [αν και πιο μικρή απο μένα όταν έβλεπα τηCandy]κόλλησε!!!Χάρηκα πολύ που υπάρχουν κι άλλοι που θυμούνται τα χρόνια της αθωότητας της ξενοιασιάς και του πρώτου έρωτα. Γιατί τελικά αυτό συμβολίζει για μένα η Candy που είναι γεμάτη απο τη χαρά της ζωής ,ανεξάρτητα απο το τέλος που είχε[δεν μου αρεσε]η απο το τέλος που θα έχει στο μέλλον.Έτσι λοιπόν παρακολούθησα με μεγάλο ενδιαφέρον τα θέματα σας[μιλάμε για πολύ ξενύχτι]για να σας γνωρίσω καλύτερα.Πέρασα υπέροχες στιγμές διασκέδασα πολύ αλλά και συγκινήθηκα.Μπάβο!! Μπράβο!! για την καταπλκτική δουλειά.Είναι το πρώτο μου post ελπίζω να μη σας κούρασα πολύ.!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 03, 2010 12:38 am

καλως ορισες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 509524 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 509524 μην ανυσηχεις! δεν μας κουρασες καθολου!!!!!!!! τι καλα!!!!!!!!!!!!νεο μελος!!!!!!!!!!!!!1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xruste
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
xruste


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 57
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry-Candy
Registration date : 12/01/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 03, 2010 12:51 am

Σ' ευχαριστώ βρήκα επιτέλους χρόνο να γράψω ,μου κρατάτε καπληκτική συντροφιά τώρα που είμαι άρρωστη στο κρεβάτι!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 03, 2010 12:57 am

Καλως όρισες xruste και περαστικούλια!! Θα περάσεις πολύ καλά εδώ μέσα να είσαι σίγουρη!!!!

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 3 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλως ορίσατε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλως ορίσατε!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: