Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα

Πήγαινε κάτω 
+4
ariathniM
domniki
cristi
nuitetoile21
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 9:10 am

Εχω παρομοιάσει ξανά τον Τέερυ με την σελήνη, έχει τον μυστηριακά αισθησιασμό της Σελήνης, το γοητευτικό μυστήριο της I love you I love you I love you Ενώ ο Αλμπερτ το ζεστό και το φωτεινό του ηλίου που δίνει ζωή, χαρά και αγάπη στους γύρω του!

Ο καθένας διαλέγει οτι του ταιρίαζει καλύτερα! girl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 11:47 am

ariathniM έγραψε:
Εχω παρομοιάσει ξανά τον Τέερυ με την σελήνη, έχει τον μυστηριακά αισθησιασμό της Σελήνης, το γοητευτικό μυστήριο της I love you I love you I love you Ενώ ο Αλμπερτ το ζεστό και το φωτεινό του ηλίου που δίνει ζωή, χαρά και αγάπη στους γύρω του!

Ο καθένας διαλέγει οτι του ταιρίαζει καλύτερα! girl

Φυσικά και αυτά που λατρεύουμε και αγαπάμε απλώς δεν τα διαπραγματευόμαστε όπως και στους αληθινούς ανθρώπους. Τα συναισθήματα δεν χωρούν και πολύ λογική εξήγηση. Αχ θυμάστε το επεισόδιο της ΤΟΕΙ που η Κάντυ βλέπει στη σελήνη το πρόσωπο του Τέρυ; Lol μάλλον και αυτή αυτό σκεφτόταν. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 12:17 pm

Παράθεση :
Και ο Αλμπερτ έχει την απόλυτη φωτεινή του πλευρά, γι' αυτό τον αγαπάμε


Παράθεση :
Ενώ ο Αλμπερτ το ζεστό και το φωτεινό του ηλίου που δίνει ζωή, χαρά και αγάπη στους γύρω του!


Α! τωρα το καταλαβα! Γι αυτο ο Αλμπερτ κρυβοταν πισω απο μουσια μαλλια και σκουρα γυαλια και δεν πλησιαζε και πολυ την Καντυ για να μην προκαλει εγκαυματα απο την πολυ ακτινοβολια! Προστασια UVA, UVB. μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 737737 μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 727288

Συγνωμη ariathniM μου αλλα δεν μπορεσα να συγκρατηθω! μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 12:37 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 3:05 pm

Ναι αγαπητή Νίνα, ο Αλμπερτ είναι το καρμικό ταίρι της Κάντυ και ως άνθρωπος καλός με ευαίσθητη αύρα και ασύληπτη ομορφιά έπρεπε να καλύπτει το προσωπό του για να μην επισύρει πάνω του το κακό μάτι και την γλωσσοφαγιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 7:24 pm

κοριτσια λυστε μου μια απορια γιατι αρχιζω και τα χανω μου φαινεται...εβλεπα χτες τα πρωτα επεισοδια της καντυ στα γιαπωνεζικα με αγγλικους υποτιτλους.εγω ειχα στο μυαλο μου οτι γνωρισε τον πριγκιπα οταν ηταν εξι χρονων αλλα στο ανιμε τον γνωριζει στα δεκα.τι ισχυει τελικα??μηπως στο manga τον γνωριζει στα 6??δεν θυμαμαι καθολου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 7:40 pm

nuitetoile21 έγραψε:
κοριτσια λυστε μου μια απορια γιατι αρχιζω και τα χανω μου φαινεται...εβλεπα χτες τα πρωτα επεισοδια της καντυ στα γιαπωνεζικα με αγγλικους υποτιτλους.εγω ειχα στο μυαλο μου οτι γνωρισε τον πριγκιπα οταν ηταν εξι χρονων αλλα στο ανιμε τον γνωριζει στα δεκα.τι ισχυει τελικα??μηπως στο manga τον γνωριζει στα 6??δεν θυμαμαι καθολου!

Ιδέα δεν έχω με τις ηλικίες η Κάντυ είναι μπέρδεμα. Άμα καταλάβεις πές μας γιατί και εγώ με την ίδια απορία είμαι...Πότε τον είδε; και πόσο ετών ήταν ο Άλμπερτ για 14 φαίνεται πάρα πολύ μικρός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01, 2010 3:03 am

χαχαχαχχαχαχαχχαχαχα παιδια σορρυ, ασχετο αλλα δεν ηξερα που να το γραψω!! ειχα γραψει στην αρχικη μου σελιδα στο facebook κατι για τον τερρυ και μου σχολιαζει ενας απο κατω ''ναι ο τερρυ, ο πριγκιπας με το αλογο που σκοτωθηκε ε??το εβλεπα και εγω σαν τρελλος μικρος''
lol! lol! lol! lol! lol! και του γραφω ''οχι, ο τερρυ ειναι ηθοποιος, ο αλμπερτ ειναι ο πριγκιπας και ο αντονυ σκοτωθηκε με το αλογο!'' lol! lol! lol! lol! φαντασου να μην το εβλεπε κιολας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα   μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01, 2010 11:27 am

Παράθεση :
χαχαχαχχαχαχαχχαχαχα παιδια σορρυ, ασχετο αλλα δεν ηξερα που να το γραψω!! ειχα γραψει στην αρχικη μου σελιδα στο facebook κατι για τον τερρυ και μου σχολιαζει ενας απο κατω ''ναι ο τερρυ, ο πριγκιπας με το αλογο που σκοτωθηκε ε??το εβλεπα και εγω σαν τρελλος μικρος''
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol και του γραφω ''οχι, ο τερρυ ειναι ηθοποιος, ο αλμπερτ ειναι ο πριγκιπας και ο αντονυ σκοτωθηκε με το αλογο!'' μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 Lol φαντασου να μην το εβλεπε κιολας!!!




Χα χαχαχαχα!!!!! Τρια σε ενα!!! Τα εχει ολα και συμφερειμονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 315913

Και μενα ο δικος μου μονο τον Αντονυ θυμοταν! Φαινεται για τους περισσοτερους αντρες η ιστορια τελειωσε με τον θανατο του Αντονυ!

Μετα η Καντυ εκλεισε σαν γυναικα μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 735403 μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 720684 μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 720684 μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα - Σελίδα 2 720684 Τυπικο αντρικο συνδρομο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
μονομαχια τερρυ-αλμπερτ: τα υπερ και τα κατα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Τέρρυ - Άλμπερτ : οι ομοιότητες
» Τέρρυ - Άλμπερτ: τα κοινά σημεία στην πλοκή της ιστορίας
» ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ!
» Terry-fans: Δεν είναι επιχείρημα υπέρ σας!
» Αν ο Τερρυ..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: