Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΠεμ Απρ 16, 2009 3:24 am

Juanita μου, και πάλι σε ευχαριστώ που μας έδωσες τη χαρά
να διαβάσουμε τη συνέχεια στο φανφικ σου!!!
Image hosted by servimg.com

Ξέρεις πολύ καλά ότι η μεγάλη μου αγάπη όλα αυτά τα χρόνια είναι ο Τέρρυ!
(μεγάλη αγάπη και παντοτινή... Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 5103
κάτι σαν την ΙΟΝ αμυγδάλου... Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 574483 )

Όμως με μεγάλη χαρά και ενδιαφέρον διάβασα το φανφικ σου και πραγματικά ενθουσιάστηκα!!!

Μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις, πλάθεις υπέροχες εικόνες και να πω την αλήθεια, έχω μεγάλη αγωνία για το τι θα γίνει στη συνέχεια!!!

Και βλέπω ότι στο "για πάντα μαζί" ... Τέρρυ!!!!!
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 1058481448

Είμαι σίγουρη ότι του σχεδιάζεις καλύτερη μοίρα από αυτή της Μιζούκι!!!

Αχ βρε Χουανίτα μου...
κι εγώ τον τελευταίο καιρό δεν έμπαινα συχνά στο φόρουμ μας,
λόγω αλαλούμ προγράμματος, όμως μου έλειψες!!!!

Φιλάκιαααααα



Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 891341

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΠεμ Απρ 16, 2009 11:37 am

Θα βάλω τα κλαματα αν η juanita στο για παντα μαζι εννοει τον Τερυ Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 310719 .Ξεκιναω να το διαβασω τωρα. Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΠεμ Απρ 16, 2009 12:14 pm

Ουφ τωρα που το διαβασαη ησυχασα. Θα αποκατασταθει ο Τερυ αλλα οχι με την Κάντυ.Προς στιγμη τρομαξα Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 679307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΠεμ Απρ 16, 2009 12:26 pm

Εγώ δεν τρόμαξα καθόλου!!!Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 356870
Μακάρι ο Τέρρυ με την Κάντυ να ξανασμίξουν!!!!
Οι σκηνές που περιγράφει η Χουανίτα εκπληκτικές...
Ειδικά η περιγραφή του Μάικλ και του Στηβ, στην κοινή ζωή με τη Σουζάννα με συγκίνησαν απίστευτα!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2009 10:41 pm

Τρομαξα γιατι θα ηταν κρμα να αφησει τον Αλμπερτ για τον Τερυ. Αμα η ιστορια της juanita δεν ξεκινουσε με ειδυλιο μεταξυ Αλμπερτ και Καντυ δεν θα τρομαζα, οπως αντιστοιχα αν υπηρχε ειδυλιο Καντυ Τερυ στην ιστορια της juanita θα στεναχωριουμουνα αν τον αφηνε για τον Αλμπερτ. Περιμενω με ανυπομονησια να μας δωσεις την συνεχεια της juanita. Γραφει καταπληκτικα εχει τρομερη φαντασια. Αυτη την Μαντλεν μονο δεν χωνευω και πολυ, δεν μου εχει κατσει καλα ο χαρακτηρας της, δεν πιστευω να παρασυρει τον Αλμπερτ στην απιστια, τοτε ειναι που θα τρομαξω :affraid:. Καλο θα ηταν η Καντυ να εκοβε σιγα σιγα τα κολητηλικια μαζι της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Απρ 21, 2009 10:02 am

Εγώ τελικά τη συμπαθώ πολύ τη Μαντλέν. cheers geek

Στο πρώτο μέρος ούτε εμένα μου άρεσε ο χαρακτήρας της ιδιαίτερα scratch(ήταν πολύ ερωτομανής για τα δικά μου τα δεδομένα) αλλά νομίζω πως μετά το "χωρισμό" της με τον Άλμπερτ ουδέποτε ενδιαφέρθηκε (ερωτικά πάντα Wink ) γι αυτόν.
Φαίνεται να είναι μόνο πολύ καλοί φίλοι και τίποτε παραπάνω. Άλλωστε η Κάντυ έσωσε το γιό της, δε νομίζω να της το ξεπληρώσει ποτέ με τέτοιο τρόπο. :affraid:

Ο Βλαντιμίρ στο δεύτερο μέρος έχει φάει χοντρά χαστούκια από τη ζωή και ίσως αναθεωρήσει τις απόψεις του για το τι αξίζει πραγματικά.
Βέβαια, άλλος γράφει την ιστορία... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Απρ 21, 2009 3:33 pm

Κι εγώ τη Μαντλέν στην αρχή την αντιπαθούσα απίστευτα, όμως τώρα τη συμπαθώ πολύ!!!

Όσο για τον Βλαντιμίρ... όλα εδώ πληρώνονται!!!
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 559316 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 833201

Πολύ το ευχαριστήθηκα!!!!!

Χουανίταααααααα
επιμένω να σου γράφω εδώ και να σε πρίζω και ελπίζω ότι τα βλέπεις τα σχόλια, ακόμα κι αν δεν μπορείς να απαντήσεις....

Θέλω συνέχειαααααααααααααα!!!!!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
mariam
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
mariam


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Registration date : 07/12/2008

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Απρ 21, 2009 5:44 pm

Μόλις τελειώσα το "Για πάντα μαζί".
Χουανίτα μου, πότε θα μας δώσεις την συνέχεια της φανταστικής, εκπληκτικής ιστορίας σου;
Θέλω συνέχειαααα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Απρ 21, 2009 5:54 pm

Κι εγώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Απρ 21, 2009 6:06 pm

... Αν και το έχω γράψει και αλλού ανυπομονώ για τη συνέχεια σου... Χουανίτα γιατί γράφεις καταπληκτικά.... Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 41307 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 41307 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 41307

Και όπως λέω και ο γιος μου... αν δεν την έχουμε σύντομα.. εγώ θα κλαίω Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 385145 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 385145 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 385145 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤρι Απρ 21, 2009 7:15 pm

ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΟΛΗΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ Η ΚΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΠΑΣΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ Η ΘΕΙΑ ΕΛΡΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΛΕΝ ΝΑ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΛΜΠΕΡΤ ΑΥΤΗ ΣΚΕΦΤΗΚΕ, ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝΕ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΡΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 238107 , ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΝΑΣ ΣΩΣΤΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ, ΟΠΩΣ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ H JUANITA MAΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΛΑΧΤΑΡΙΣΕΙ. Ξεχαστηκα και εγραφα τοση ωρα με κεφαλαια. Juanita θελουμε γρηγορα την συνεχεια Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤετ Απρ 22, 2009 8:59 pm

origdim έγραψε:
ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΟΛΗΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ Η ΚΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΠΑΣΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ Η ΘΕΙΑ ΕΛΡΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΛΕΝ ΝΑ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΛΜΠΕΡΤ ΑΥΤΗ ΣΚΕΦΤΗΚΕ, ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝΕ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΡΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 238107 , ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΝΑΣ ΣΩΣΤΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ, ΟΠΩΣ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ H JUANITA MAΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΛΑΧΤΑΡΙΣΕΙ. :

Και εγώ είμαι της άποψης να μην κρατάς επαφή με τους πρώην και πραγματικά και εμένα με ενόχλησε η σκέψη της Μαντλέν ότι ο Άλμπερτ ήταν πολύ εύκολο να πέσει στο κρεββάτι της... Η αλήθεια είναι το συγκεκριμένο σημείο το διάβασα αρκετές φορές γιατί νόμιζα ότι κάτι δεν διάβαζα σωστά και προσπαθούσα ξανά και ξανά να αντιληφθώ από που έβγαζε αυτό το συμπέρασμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤετ Απρ 22, 2009 9:04 pm

dolly έγραψε:
origdim έγραψε:
ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΟΛΗΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ Η ΚΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΠΑΣΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ Η ΘΕΙΑ ΕΛΡΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΛΕΝ ΝΑ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΛΜΠΕΡΤ ΑΥΤΗ ΣΚΕΦΤΗΚΕ, ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝΕ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΡΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 238107 , ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΝΑΣ ΣΩΣΤΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ, ΟΠΩΣ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ H JUANITA MAΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΛΑΧΤΑΡΙΣΕΙ. :

Και εγώ είμαι της άποψης να μην κρατάς επαφή με τους πρώην και πραγματικά και εμένα με ενόχλησε η σκέψη της Μαντλέν ότι ο Άλμπερτ ήταν πολύ εύκολο να πέσει στο κρεββάτι της... Η αλήθεια είναι το συγκεκριμένο σημείο το διάβασα αρκετές φορές γιατί νόμιζα ότι κάτι δεν διάβαζα σωστά και προσπαθούσα ξανά και ξανά να αντιληφθώ από που έβγαζε αυτό το συμπέρασμα...

Ακριβως το ιδιο πραγμα επαθα και εγω το διαβασα πολλες φορες για να βεβαιωθω τι εννοει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤετ Απρ 22, 2009 9:27 pm

Ακριβως το ιδιο πραγμα επαθα και εγω το διαβασα πολλες φορες για να βεβαιωθω τι εννοει.[/quote]


Και περιττό να σου πω ότι δεν κατέληξα πουθενά... Αλλά απλώς το δικαιολόγησα ότι έτσι πίστευε και με το Βλαντιμίρ, ότι τον είχε στο τσεπάκι της δηλαδή και είδες τι έπαθε... Μαλλον είναι θέμα ματαιοδόξιας και μεγάλης λανθασμένης αυτοπεποίθησης της Μαντλέν, άλλωστε μια γυναίκα που έχει χειραγωγήσει έναν άνδρα θεωρεί ότι πάντα θα το κάνει....
Φρούδες ελπίδες κατά τη γνώμη μου... η κα Μαντλέν έκρινε εξ ιδίων τα αλλώτρια... Γιατί αυτή μπορεί να ήταν ερωτευμένη με άλλον και να συμβιβαζόταν με κάτι λιγότερο αλλά δεν το κάνουν όλοι αυτό και πόσο μάλιστα ο Άλμπερτ που είναι ένας πραγματικός πρίγκιπας....
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 764840 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 764840 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 764840 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 764840
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤετ Απρ 22, 2009 10:37 pm

Nομίζω πως μαζί με τους ήρωες που μεγαλώνουν αλλάζει (ωριμάζει) και η συμπεριφορά τους.
Η Μαντλέν έδειχνε πολύ σίγουρη για τον εαυτό της ως γυναίκα, αλλά κατά βάθος δεν είναι κακιά. Δείχνει στον Άλμπερτ έναν κόσμο που ακόμα και όταν είναι δίπλα μας δεν τον "δεχόμαστε" και παρά την καταγωγή της επιλέγει ένα πιό λιτό τρόπο ζωής.
Ο Άλμπερτ γοητεύτηκε από την παρουσία της στο πρώτο μέρος -ίσως λίγο παραπάνω απ΄ό,τι ο Στήαρ ή ο Άρτσυ με την Κάντυ. Αργότερα όμως και μετά το θάνατο της Τζόαν δεν έχει μάτια (καρδιά και μυαλό ) παρά μόνο για την Κάντυ.
Ωραία πλοκή, ανυπομονώ για τη συνέχεια geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 5:52 pm

Σήμερα με περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη!!!
Η συνέχεια και το τέλος!!!
Χουανίτα, και πάλι σε ευχαριστούμε πολύ!
Όσο για το τέλος...
Δεν θέλω να κάνω σπόιλερ, θα γράψω αναλυτικά τη γνώμη μου αργότερα...

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 8:33 pm

To τελείωσα cheers

Σπόιλερ:
Μέχρι να το διαβάσουν και οι άλλοι δε θα τα σχολιάσω flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΚυρ Μάης 03, 2009 7:53 pm

Aldebaran έγραψε:
To τελείωσα cheers

Σπόιλερ:
Μέχρι να το διαβάσουν και οι άλλοι δε θα τα σχολιάσω flower

Και εγώ το διάβασα, σχεδόν μόλις μας το ανάρτησε η Ακάλια και την ευχαριστούμε για αυτό, και περίμενα να το διαβάσουν και οι υπόλοιποι πριν σχολιάσω...
Πραγματικά ένα πολύ μεγάλο μπράβο αξίζει στη Χουανίτα για την πάρα πολύ όμορφη ιστορία που έγραψε. Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 41307 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 41307 Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 41307
Μπορώ να πώ ότι με κάλυψε σε όλα τα σημεία, παρόλο που πιστεύω ότι στο θέμα της Ελίζας ήταν λίγο σκληρή, αλλά να μην ξεχνάμε ότι δεν ήταν καμιά αγία.... Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 35868
Περιμένω με ανυπομονησία να μας γράψει και κάτι καινούργιο.... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΚυρ Μάης 03, 2009 11:34 pm

Τι να κάνω, να γράψω τα σχόλιά μου ή να περιμένω λίγο ακόμη να το διαβάσουν και οι υπόλοιποι?

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΔευ Μάης 04, 2009 3:01 pm

dolly έγραψε:


....Μπορώ να πώ ότι με κάλυψε σε όλα τα σημεία, παρόλο που πιστεύω ότι στο θέμα της Ελίζας ήταν λίγο σκληρή, αλλά να μην ξεχνάμε ότι δεν ήταν καμιά αγία.... Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 35868
...

Έχω την εντύπωση Suspect πως είμαι η μοναδική Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 829804 που χάρηκε με την τιμωρία της Ελίζας.
Της άξιζε να χάσει όσα θεωρούσε δεδομένα μήπως και έτσι εκτιμήσει τους ανθρώπους που έχει δίπλα της αντί να τους σκάβει λάκους.. Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 559316

Μου άρεσε επίσης που η Σουζάννα ερωτεύτηκε κάποιον που ανταποκρίθηκε στα αισθήματά της και την αγάπησε γι αυτό που ήταν. Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 509524

Σ΄ευχαριστούμε Juanita... Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. 833201
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
origdim
Candy Fan
Candy Fan
origdim


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
Registration date : 25/01/2009

Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..   Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών.. Icon_minitimeΤετ Μάης 06, 2009 5:30 pm

Η ιστορια ηταν καταπληκτικη, εδεσε τις ιστοριες πολυ ωραια και εφτιαξε ενα πολυ ωραιο σεναριο.Τελειο ηταν και τους αποκατεστησε ολους εκτος βεβαια απο την Ελιζα.Μπραβο JUANITA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''
» Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"
» Σχόλια για το "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί"
» Φύλακας Άγγελος, σχόλια αναγνωστών
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: