Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?

Πήγαινε κάτω 
+18
geo_tour
souka
TZENHG13
ΜΙΜΙ
ntalia
titika
libra
ariel
Λορένα
liana
nansecrets
dolly
Sofia
domniki
akaliakoukou
Aldebaran
cristi
misspepper77
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?
Όταν χόρεψε με τον Άντονυ
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Όταν πήγε βόλτα με το άλογο με τον Άντονυ
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 16% [ 7 ]
Όταν την υιοθέτησε ο θείος Γουίλιαμ
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Καλοκαίρι στη Σκωτία με τον Τέρρυ στη βίλλα του
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 22% [ 10 ]
Όταν συμφιλιώθηκε με την Άννυ
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Όταν πήρε το πτυχίο της νοσοκόμας
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Όταν ήταν στο τραίνο για το Μπρόντγουαίη
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 27% [ 12 ]
Όταν ανακάλυψε ποιος είναι ο μεγάλος θείος
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Όταν ξαναβρήκε τον πρίγκηπά της
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 20% [ 9 ]
Κάποια άλλη (διευκρινήστε ποια και γιατί)
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 45
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05, 2010 2:04 am

titika έγραψε:
ntalia έγραψε:
εγω προσωπικα κατα την γνωμη μου πιστευω πως η ωραιοτερη στιγμη στην ζωη της ηταν οταν ξαναβρηκε τον πριγκιπα της!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103

συγγνωμη που σας το χαλαω κοριτσια (για σας τις τερρυκιες το λεω ) αλλα ειμαι αλμπερτικια Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 930789 τι να κανουμε??

DEN πιστευω οτι ηταν αυτη γιατι σε κεινη τη φαση κυριαρχησε το ξαφνιασμα για τις αποκαλυψεις κ δε δοθηκε εμφαση τοσο στην παρουσια του Αλμπερτ ,αλλα στο νεο ξεκινημα της ΚΑΝΤΥ,που περιστοιχισμενη απο φιλους κ αναμνησεις επιστρεφει στο ορφανοτροφειο.ΔΕ θα την ελεγα απολυτα ευτυχισμενη.Απλα αποφασισμενη να διεκδικησει την ευτυχια που μεχρι στιγμης διαρκως εχανε στο παραλιγο.

Τωρα αν αυτη η ευτυχια ειναι με τν ΑΛΜΠΕΡΤ δεν ξερω-ετσι διαφαινεται.Αλλα εκεινη τη στιγμη κρατα την ανακουφιση οτι εχει ενα δικο της ανθρωπο κ την ανανεωμενη της θεληση για καινουρια αρχη με αφετηρια τις ριζες της το ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΟΝΥ.Αλλα η ευτυχια ειναι ακομη μακρυα...

δεν αντιλεγω...απλως το ειπα με το σκεπτικο οτι απ'την αρχη ειχε ας πουμε ενα κολλημα με τον πριγκιπα της...την επηρρεασε απ'την πρωτη στιγμη που τον γνωρισε(ακομα κι αν δεν ηξερε οτι ηταν ο αλμπερτ) και τον σκεφτοταν σε ολες τις φασεις της ζωης της...επισης η σκεψη του την βοηθουσε να ξεπερναει τα πρπβληματα και τις δυσκολιες που αντιμετωπιζε !
αρα στο τελος που τον ξαναβρισκει αυτο ειναι μια χαρουμενη στιγμη και για μενα πιστευω πως ειναι η καλυτερη της στιγμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05, 2010 10:28 pm

Κι εγώ συμφωνώ με την titika δεν τη θεωρώ ευτυχισμένη στιγμή αλλά πιο πολύ σαν παρηγοριά!!! Ναι μεν χάρηκε πάρα πολύ που είδε ποιός ήταν ο πρίγκηπας της μετά από τόσα χρόνια αλλά τη δεδομένη στιγμή δεν νομίζω οτι μπορούσε να το χαρεί! Ο χωρισμός με τον Τέρρυ ήταν πολύ βαρύ πλήγμα για να μπορέσει να είναι ευτυχισμένη, ίσως στο μέλλον να είναι με τον Άλμπερτ (άγνωστες οι σκέψεις της Μιζούκι scratch ) και να είναι και ευτυχισμένη αλλά τώρα..... Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 889631
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 10:37 am

Ειδικα μετα τον φοβο του εκβιαστικου αρραβωνα με τον Νηλ, η αποκαλυψη του Αλμπερτ ως "μεγαλου θειου" ηταν ανακουφιση για την Καντυ. Σε καμμία περιπτωση ομως δεν θα την χαρακτηριζα ευτυχισμενη στιγμη. Δεν ειναι αυτο ευτυχια! Ο,τι και αν λενε οι Αλμπερτικες, ευτυχια δεν ειναι η ανακουφιση...ευτυχια ειναι να πετας στα συννεφα, να μην βλεπεις γυρω, να σου φαινονται ολα ομορφα...ο ερωτας ειναι ευτυχια. Ειδικα η προσμονη της πολυποθητης συναντησης! Δεν μπορω με τιποτα να συγκρινω τις δυο στιγμες, την "προσμονη συναντησης με τον Τερρυ" με την "αποκαλυψη του Αλμπερτ"...η ιδια η Καντυ το λεει: "Η ζωη ειναι ωραια, αλλα μερικες φορες γινεται ομορφοτερη"....ερωτα, αχ ερωτα.... Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 1:45 pm

οκ με πεισατε τοτε...η πιο ευτυχισμενη στιγμη λοιπον της καντυ ειναι οταν βρισκεται στο τρενο με προορισμο την νεα υορκη για να συναντησει τον αγαπημενο της τερρυ...! I love you ερε τι σου κανει ο κεραυνοβολος ερωτας!!!!!!!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 509524 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 1:48 pm

ntalia έγραψε:
οκ με πεισατε τοτε...η πιο ευτυχισμενη στιγμη λοιπον της καντυ ειναι οταν βρισκεται στο τρενο με προορισμο την νεα υορκη για να συναντησει τον αγαπημενο της τερρυ...! I love you ερε τι σου κανει ο κεραυνοβολος ερωτας!!!!!!!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 509524 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103

όχι κεραυνοβόλος ακριβώς (από 40 κύματα έχει περάσει αυτός ο έρωτας), αλλά σίγουρα, μεγάλος, παθιασμένος, έντονος έρωτας Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 1:53 pm

libra έγραψε:
ntalia έγραψε:
οκ με πεισατε τοτε...η πιο ευτυχισμενη στιγμη λοιπον της καντυ ειναι οταν βρισκεται στο τρενο με προορισμο την νεα υορκη για να συναντησει τον αγαπημενο της τερρυ...! I love you ερε τι σου κανει ο κεραυνοβολος ερωτας!!!!!!!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 509524 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103

όχι κεραυνοβόλος ακριβώς (από 40 κύματα έχει περάσει αυτός ο έρωτας), αλλά σίγουρα, μεγάλος, παθιασμένος, έντονος έρωτας Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103

ααααααααχχχχχχχχχχχχχ....θελω κι εγω να ζησω κατι τετοιο...αλλα φιαντεται ολιγον αδυνατο ρε παιδι μου...βεβαια δεν θελω να υποφερω...αλλα κι αυτο αδυνατον μου φαινεται...χαχαχα... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 2:03 pm

ntalia έγραψε:
libra έγραψε:
ntalia έγραψε:
οκ με πεισατε τοτε...η πιο ευτυχισμενη στιγμη λοιπον της καντυ ειναι οταν βρισκεται στο τρενο με προορισμο την νεα υορκη για να συναντησει τον αγαπημενο της τερρυ...! I love you ερε τι σου κανει ο κεραυνοβολος ερωτας!!!!!!!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 509524 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103

όχι κεραυνοβόλος ακριβώς (από 40 κύματα έχει περάσει αυτός ο έρωτας), αλλά σίγουρα, μεγάλος, παθιασμένος, έντονος έρωτας Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103

ααααααααχχχχχχχχχχχχχ....θελω κι εγω να ζησω κατι τετοιο...αλλα φιαντεται ολιγον αδυνατο ρε παιδι μου...βεβαια δεν θελω να υποφερω...αλλα κι αυτο αδυνατον μου φαινεται...χαχαχα... Laughing

τίποτα δεν είναι αδύνατον. ωραίες οι έντονες στιγμές στη ζωή μας, αλλά όχι και οι Μιζουκικές στιγμές. μη στεναχωριέσαι ντάλια. σαν ποτάμι κυλάει η ζωή μας. δεν ξέρεις ποτέ τι κρύβει η επόμενη γωνία Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 2:07 pm

libra έγραψε:
ntalia έγραψε:
libra έγραψε:
ntalia έγραψε:
οκ με πεισατε τοτε...η πιο ευτυχισμενη στιγμη λοιπον της καντυ ειναι οταν βρισκεται στο τρενο με προορισμο την νεα υορκη για να συναντησει τον αγαπημενο της τερρυ...! I love you ερε τι σου κανει ο κεραυνοβολος ερωτας!!!!!!!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 509524 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103

όχι κεραυνοβόλος ακριβώς (από 40 κύματα έχει περάσει αυτός ο έρωτας), αλλά σίγουρα, μεγάλος, παθιασμένος, έντονος έρωτας Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 5103

ααααααααχχχχχχχχχχχχχ....θελω κι εγω να ζησω κατι τετοιο...αλλα φιαντεται ολιγον αδυνατο ρε παιδι μου...βεβαια δεν θελω να υποφερω...αλλα κι αυτο αδυνατον μου φαινεται...χαχαχα... Laughing

τίποτα δεν είναι αδύνατον. ωραίες οι έντονες στιγμές στη ζωή μας, αλλά όχι και οι Μιζουκικές στιγμές. μη στεναχωριέσαι ντάλια. σαν ποτάμι κυλάει η ζωή μας. δεν ξέρεις ποτέ τι κρύβει η επόμενη γωνία Wink

μωρε εγω ξερω τι κρυβεται στο απεναντι μου στενο...κριμα ομως που δεν μπορω να το γευτω...ισως τοτε να ταν ολα καλυτερα...ααααααχχχχχ Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 2:15 pm

ntalia έγραψε:

μωρε εγω ξερω τι κρυβεται στο απεναντι μου στενο...κριμα ομως που δεν μπορω να το γευτω...ισως τοτε να ταν ολα καλυτερα...ααααααχχχχχ Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 310719

Βρε ntalia, εισαι μολις 21 χρονων! Ημαρτον δηλαδη! Να σου πω οτι εναν τετοιο ερωτα (a life-altering experience θα τον χαρακτηριζα) εζησα στα 24. Οσο αναπνεουμε υπαρχει πιθανοτητα να ζησουμε μια τετοια εμπειρια. Αν μπορουσες να ξερεις τι θα γινει στη ζωη σου, τοτε εχεις μαλλον το "κληρονομικο χαρισμα" και πρεπει να το εκμεταλλευτεις με καποιον αλλο τροπο (ζουμε και σε δυσκολες εποχες) Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 2:18 pm

domniki έγραψε:
ntalia έγραψε:

μωρε εγω ξερω τι κρυβεται στο απεναντι μου στενο...κριμα ομως που δεν μπορω να το γευτω...ισως τοτε να ταν ολα καλυτερα...ααααααχχχχχ Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 310719

Βρε ntalia, εισαι μολις 21 χρονων! Ημαρτον δηλαδη! Να σου πω οτι εναν τετοιο ερωτα (a life-altering experience θα τον χαρακτηριζα) εζησα στα 24. Οσο αναπνεουμε υπαρχει πιθανοτητα να ζησουμε μια τετοια εμπειρια. Αν μπορουσες να ξερεις τι θα γινει στη ζωη σου, τοτε εχεις μαλλον το "κληρονομικο χαρισμα" και πρεπει να το εκμεταλλευτεις με καποιον αλλο τροπο (ζουμε και σε δυσκολες εποχες) Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 315913

το ξερω δομνικη μου και συμφωνω οτι οι εποχες δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα ειναι αδικο απεναντι σου να εχεις(δεν θα ελεγα τερρυ μαλλον προς στηαρ γερνει)και να μην μπορεις να τον εκμεταλλευτεις!!!!!!!!!!!δλδ ελεος τα νυρα μου ! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 238107 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 2:38 pm

ntalia έγραψε:


το ξερω δομνικη μου και συμφωνω οτι οι εποχες δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα ειναι αδικο απεναντι σου να εχεις (δεν θα ελεγα τερρυ μαλλον προς στηαρ γερνει) και να μην μπορεις να τον εκμεταλλευτεις!!!!!!!!!!!δλδ ελεος τα νυρα μου ! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 238107 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 137270

Η καλυτερη συμβουλη που μου εχει δωσει ενας σοφος Ινδος φιλος μου για τα ζητηματα εσωτερικης καυσεως ειναι "Go for the ones that like you, and not for the ones that you like. You'll never lose".

Αν καποιος δεν ενδιαφερεται για μενα, δεν ξοδευω ουτε 5 δευτερολεπτα για χαρη του. Η ζωη ειναι τοσο μικρη και ο χρονος μου τοσο πολυτιμος για να τον σπαταλαω εδω κ'εκει Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 1370021294 Αλλο που εμαθα με τα χρονια ειναι οτι οταν καποιος εχει το τηλεφωνο μου αλλα δεν μου τηλεφωνει δεν σημαινει οτι εσπασε το ποδι, ειναι στο νοσοκομειο, επαθε αμνησια, εχασε το τηλεφωνο, και αλλα κουλα...απλα δεν θελει να μου τηλεφωνησει. Οποτε και παλι δεν ξοδευω ασκοπα τον χρονο μου...ομως ολα αυτα τα συμπερασματα ειναι αποτελεσμα πειρας και ρεαλισμου...ου γαρ ερχεται μονο το γηρας Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 833201
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 2:52 pm

domniki έγραψε:
ntalia έγραψε:


το ξερω δομνικη μου και συμφωνω οτι οι εποχες δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα ειναι αδικο απεναντι σου να εχεις (δεν θα ελεγα τερρυ μαλλον προς στηαρ γερνει) και να μην μπορεις να τον εκμεταλλευτεις!!!!!!!!!!!δλδ ελεος τα νυρα μου ! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 238107 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 137270

Η καλυτερη συμβουλη που μου εχει δωσει ενας σοφος Ινδος φιλος μου για τα ζητηματα εσωτερικης καυσεως ειναι "Go for the ones that like you, and not for the ones that you like. You'll never lose".

Αν καποιος δεν ενδιαφερεται για μενα, δεν ξοδευω ουτε 5 δευτερολεπτα για χαρη του. Η ζωη ειναι τοσο μικρη και ο χρονος μου τοσο πολυτιμος για να τον σπαταλαω εδω κ'εκει Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 1370021294 Αλλο που εμαθα με τα χρονια ειναι οτι οταν καποιος εχει το τηλεφωνο μου αλλα δεν μου τηλεφωνει δεν σημαινει οτι εσπασε το ποδι, ειναι στο νοσοκομειο, επαθε αμνησια, εχασε το τηλεφωνο, και αλλα κουλα...απλα δεν θελει να μου τηλεφωνησει. Οποτε και παλι δεν ξοδευω ασκοπα τον χρονο μου...ομως ολα αυτα τα συμπερασματα ειναι αποτελεσμα πειρας και ρεαλισμου...ου γαρ ερχεται μονο το γηρας Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 833201

ααααααααχχχχχχχχχχ...ποσο δικιο εχεις εσυ...και ποσο μπουφος ειμαι εγω που κανω του κεφαλιου μου... Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06, 2010 6:39 pm

domniki έγραψε:
ntalia έγραψε:


το ξερω δομνικη μου και συμφωνω οτι οι εποχες δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα ειναι αδικο απεναντι σου να εχεις (δεν θα ελεγα τερρυ μαλλον προς στηαρ γερνει) και να μην μπορεις να τον εκμεταλλευτεις!!!!!!!!!!!δλδ ελεος τα νυρα μου ! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 238107 Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 137270

Η καλυτερη συμβουλη που μου εχει δωσει ενας σοφος Ινδος φιλος μου για τα ζητηματα εσωτερικης καυσεως ειναι "Go for the ones that like you, and not for the ones that you like. You'll never lose".

Αν καποιος δεν ενδιαφερεται για μενα, δεν ξοδευω ουτε 5 δευτερολεπτα για χαρη του. Η ζωη ειναι τοσο μικρη και ο χρονος μου τοσο πολυτιμος για να τον σπαταλαω εδω κ'εκει Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 1370021294 Αλλο που εμαθα με τα χρονια ειναι οτι οταν καποιος εχει το τηλεφωνο μου αλλα δεν μου τηλεφωνει δεν σημαινει οτι εσπασε το ποδι, ειναι στο νοσοκομειο, επαθε αμνησια, εχασε το τηλεφωνο, και αλλα κουλα...απλα δεν θελει να μου τηλεφωνησει. Οποτε και παλι δεν ξοδευω ασκοπα τον χρονο μου...ομως ολα αυτα τα συμπερασματα ειναι αποτελεσμα πειρας και ρεαλισμου...ου γαρ ερχεται μονο το γηρας Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 833201

τελικα το να μπορεις να βλεπεις τα πραγματα στην πραγματικη τους διασταση σε γλυτωνει απο χασιμο χρονου και ονειροβασιες!!! θα συμφωνησω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 2:57 pm

Λοιπόν,
εγώ ήμουν ανάμεσα στο ταξίδι της προς τη Ν.Υόρκη και τον χορό με τον Άντονι.
Λοιπόν, κατέληξα στο χορό με τον Άντονι γιατί
1) ήταν ο πρώτος χορός της ζωής της
2) χόρεψε με τον άνθρωπο που τότε αγαπούσε πολύ
3) προτίμησε ο Άντονι να χορέψει μαζί της παρά με την Ελίζα (χιχιχιχιχ)
4) τράβηξε τα βλέμματα όλων όσων την απαξίωναν
5) η χαρά της διήρκησε όχι μόνο όσο κράτησε ο χορός, αλλά και για πολύ καιρό αργότερα, ενώ η ευτυχία της ότι επιτέλους θα δει τον Τέρρυ, διήρκησε όσο διαρκεί ένα ταξίδι Σικάγο-Ν. Υόρκη και
6) για το ταξίδι προετοιμαζόταν καιρό, ενώ ο χορός προέκυψε ξαφνικά

Για τους παραπάνω λόγους λοιπόν, την ώρα που ψήφισα υπερίσχυσε με μικρή διαφορά ο χορός με τον Άντονι, παρά το ταξίδι με το τρένο

Υ.Γ. Αφήστε που στο χορό βρισκόταν για πρώτη φορά στην αγκαλιά ενός αγοριού και σε ένα ζεστό (από θέμα θερμοκρασίας) περιβάλλον, ενώ στο τρένο καθόταν δίπλα σε όποιον να' ναι και ήταν ντυμένη σαν εσκιμώος γιατί έκανε ψοφόκρυο έξω. χιχιχιχιχι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 5:23 pm

TZENHG13 έγραψε:
Λοιπόν,
εγώ ήμουν ανάμεσα στο ταξίδι της προς τη Ν.Υόρκη και τον χορό με τον Άντονι.
Λοιπόν, κατέληξα στο χορό με τον Άντονι γιατί
1) ήταν ο πρώτος χορός της ζωής της
2) χόρεψε με τον άνθρωπο που τότε αγαπούσε πολύ
3) προτίμησε ο Άντονι να χορέψει μαζί της παρά με την Ελίζα (χιχιχιχιχ)
4) τράβηξε τα βλέμματα όλων όσων την απαξίωναν
5) η χαρά της διήρκησε όχι μόνο όσο κράτησε ο χορός, αλλά και για πολύ καιρό αργότερα, ενώ η ευτυχία της ότι επιτέλους θα δει τον Τέρρυ, διήρκησε όσο διαρκεί ένα ταξίδι Σικάγο-Ν. Υόρκη και
6) για το ταξίδι προετοιμαζόταν καιρό, ενώ ο χορός προέκυψε ξαφνικά

Για τους παραπάνω λόγους λοιπόν, την ώρα που ψήφισα υπερίσχυσε με μικρή διαφορά ο χορός με τον Άντονι, παρά το ταξίδι με το τρένο

Υ.Γ. Αφήστε που στο χορό βρισκόταν για πρώτη φορά στην αγκαλιά ενός αγοριού και σε ένα ζεστό (από θέμα θερμοκρασίας) περιβάλλον, ενώ στο τρένο καθόταν δίπλα σε όποιον να' ναι και ήταν ντυμένη σαν εσκιμώος γιατί έκανε ψοφόκρυο έξω. χιχιχιχιχι Laughing

για καποιον λογο θα συμφωνσω με σενα τζενη μου ! εχεις δικιο ! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 5:26 pm

TZENHG13 έγραψε:
Λοιπόν,
εγώ ήμουν ανάμεσα στο ταξίδι της προς τη Ν.Υόρκη και τον χορό με τον Άντονι.
Λοιπόν, κατέληξα στο χορό με τον Άντονι γιατί
1) ήταν ο πρώτος χορός της ζωής της
2) χόρεψε με τον άνθρωπο που τότε αγαπούσε πολύ
3) προτίμησε ο Άντονι να χορέψει μαζί της παρά με την Ελίζα (χιχιχιχιχ)
4) τράβηξε τα βλέμματα όλων όσων την απαξίωναν
5) η χαρά της διήρκησε όχι μόνο όσο κράτησε ο χορός, αλλά και για πολύ καιρό αργότερα, ενώ η ευτυχία της ότι επιτέλους θα δει τον Τέρρυ, διήρκησε όσο διαρκεί ένα ταξίδι Σικάγο-Ν. Υόρκη και
6) για το ταξίδι προετοιμαζόταν καιρό, ενώ ο χορός προέκυψε ξαφνικά

Για τους παραπάνω λόγους λοιπόν, την ώρα που ψήφισα υπερίσχυσε με μικρή διαφορά ο χορός με τον Άντονι, παρά το ταξίδι με το τρένο

Υ.Γ. Αφήστε που στο χορό βρισκόταν για πρώτη φορά στην αγκαλιά ενός αγοριού και σε ένα ζεστό (από θέμα θερμοκρασίας) περιβάλλον, ενώ στο τρένο καθόταν δίπλα σε όποιον να' ναι και ήταν ντυμένη σαν εσκιμώος γιατί έκανε ψοφόκρυο έξω. χιχιχιχιχι Laughing


Αχ Τζένη μου τι ωραία που τα γράφεις σήμερα!!!! lol! Πολύ μου υποστηρίζεις τον Αντονούκο μου και μου αρέσει πάρα πολύ αυτό cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 5:35 pm

MIMI μου
δεν νομίζω ότι υπάρχει μέλος αυτού του φόρουμ που να μην συμπάθησε τον Άντονι.
Απλά φρόντισε η mizoυki να τον βγάλει από την ιστορία.
άσε που αν δεν είχε πεθάνει, ενδεχομένως να μην υπήρχε θέμα Τέρρυ και Άλμπερτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 5:40 pm

Σίγουρα δεν θα υπήρχε Τζένη μου τέτοιο θέμα. Άτιμη Μιζούκι Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 803997
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 5:44 pm

ΣΩΣΤΑ ΜΙΖΟΥΚΙ ΣΤΗΝ ΓΚΙΛΟΤΙΝΑ Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 803997 ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 5:50 pm

Και τί καλό έκανε αυτή η Μιζούκι???? Μη δει αρσενικό να είναι ευτυχισμένο!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 803997
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 6:14 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Και τί καλό έκανε αυτή η Μιζούκι???? Μη δει αρσενικό να είναι ευτυχισμένο!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 803997

ΟΝΤΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!
ΘΥΜΩΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΣΤΗΑΡ!!!!!!!
ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΝΙΓΑ!!!!!!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 6:24 pm

Σκότωσε τις πιο αγνές παρουσίες και στην καλύτερη φάση της ζωής τους!!! Τον Άντονυ τη στιγμή που ήταν τόσο καλά με την Κάντυ και τον Στήαρ όταν τα είχε βρει με την Πάτυ. Για τον Τέρρυ δεν το συζητώ τον καταδίκασε κι ας μη τον σκότωσε!!!! No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 6:26 pm

ΟΝΤΩΣ...ΜΗΝ ΔΕΙ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΜΕΤΑΜΕΛΕΙΑ...! ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ...ΤΕΤΟΙΟΣ ΣΚΑΤΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!! Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 803997 lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17, 2010 6:31 pm

πολλά τα απωθημένα της...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
souka
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
souka


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry Grandchester
Registration date : 03/04/2011

Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?   Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 1:17 am

Ταξιδεύοντας για Νέα Υόρκη,στο τρένο για Broadway...
Ο Μανώλης Φάμελλος στο τραγούδι του <<Ευτυχία είναι αυτό...>> λέει χαρακτηριστικά: η ευτυχία είναι αυτό που περιμένουμε να' ρθει...
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ? - Σελίδα 2 699469
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» (Ψηφοφορία) Ποια ήταν η πιο ρομαντική βόλτα με άλογο για την Κάντυ
» Ποιο δώρο έκανε πιο ευτυχισμένη την Κάντυ?
» Η πιό περήφανη στιγμή των μαμάδων της Κάντυ
» τί θα έκανε η Κάντυ στη σημερινή εποχή αν ήταν Ελληνίδα;
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: