Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΧθες στις 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ   ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2009 5:21 pm

Καλή μου Πάττυ
Σήμερα είχαμε μια δύσκολή μέρα...Έβλεπες στα πρόσωπά όλων ένα απόκοσμο σχεδόν βλέμμα...Ήταν γιατί δεν επέστρεψε ούτε ένας δικός μας...Μην φοβασαι σε παρακαλώ...Το ξέρω πως δεν θα έπρεπε να στα λέω αλλά με παρασύρει και μένα ο φόβος...
Θέλω να είσαι δίπλα μου και ο μόνος τρόπος είναι μέσα απο αυτό το άθλιο χαρτί που κρατάω σαν φίλο...σχεδόν σαν φυλαχτό.
Δεν έχω τίποτε δικό σου παρά μόνο αυτό Πάττυ...Το χαρτί αυτό είναι απο ένα δικό σου σημειωματάριο που είχες ξεχάσει σπίτι μας.Ήταν καινούργιο...
Θυμάμαι πως πάνω στην βιασύνη μου εκείνο το βράδι να φύγω σαν τον κλέφτη...το είδα πάνω στο γραφείο μου...το άρπαξα κυριολεκτικά όπως θα άρπαζε κανείς ένα λάφυρό.
Θυσιάζω σιγά σιγά τις σελίδες του λοιπόν,όποτε νοιώθω την ανάγκη να σε ακουμπήσω.Καλή μου Πάττυ...μετά απο όσα σου είπα το πιθανότερό είναι να τρέμεις σαν το φύλλο και να μην έχεις καταλάβει λέξη μετά τις πρώτες μου προτάσεις...
Μην ανησυχείς τόσο Πάττυ...Με είχες ρωτήσει στο προηγούμενό γράμμα σου γιατί έκανα αυτή την τρέλα...γιατί ήρθα μέχρι εδώ...
Στην αρχή ήμουν σίγουρός πως ήρθα για να σε προστατέψω...να μην νοιώσεις ποτέ αυτό που νοιώθω τώρα εγώ...όμως αυτή τη στιγμή είμαι μπερδεμένος...ίσως αυτό που τελικά με οδήγησε εδώ να ήταν η ανάγκη μου να αποδείξω πως αξίζω κάτι περισσότερό απο το όνομά των Άρντλει...
Ο πόλεμος μονάκριβη μου,προκαλεί απίστευτό πόνο...σε κάνει και νοιώθεις σαν το αγρίμι...Δεν ξέρεις αν....
Μα τι κάνω ο τρελός...Πάττυ μου...Πάττυ μου ...σε πάρακαλώ συγχώρεσέ με!!
Καμιά φορά θα ευχόμουν να είσαι περισσότερό σαν την Κάντυ...Είσαι τόσο ευθραστη πάντα που πραγματικά δεν ξέρω πως να σου μιλήσω.
Νομίζω πως μια λάθος μου κίνηση και θα "σπάσεις"...
όμως και γω καμιά φορά χρειάζομαι κάποιον να μπορώ να του μιλήσω έτσι...για αυτό για σήμερα...μόνο για τώρα...γίνε για μένα πιο δυνατή.Πες μου πως μπορώ να σου πω όλα όσα νοιώθω και να μην φοβάμαι πως θα λυγίσεις...
Τι κρίμα...δεν το μπορώ ο ίδιος...συνήθισα να σε παρηγορώ ακόμη και όταν καταρρέω...
Μην στεναχωριέσαι λοιπόν καλή μου...μην μελαγχολείς και όλα θα πάνε καλά...

Δικός σου Στήαρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ   ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14, 2009 8:01 pm

Misspepper77 είναι συγκλονιστικό αυτό το γράμμα ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ 679307

Δεν έχω λόγια να περιγράψω τί ένιωσα όταν το διάβασα!

Μπράβο σου! ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ 41307 Το "έχεις¨!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ   ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20, 2010 2:32 am

ειλικρινα το γραμμα το στηαρ προς την παττυ δεν περιγραφεται με λογια...! ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ 41307 ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ 41307 ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ   ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23, 2010 12:10 pm

σήμερα το διάβασα. πολύ συγκινητικό (μοναδική του συντροφιά οι σελίδε από το σημειωματάριο της Πάτυ), όπως επίσης πολύ τραγικό που μας το πέθανε η mizouki

πολύ πολύ ωραίο γράμμα. cheers

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ   ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Icon_minitimeΤρι Ιουν 07, 2011 4:39 pm

Πολύ ωραίο! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Με πήραν τα ζουμιά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
 
ΣΤΗΑΡ...ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Στηαρ vs Αρτσι
» Οι εφευρέσεις του Στήαρ...
» Ενα γράμμα από τον Αλμπερτ
» Στήαρ: Ένα υπέροχο αγόρι
» Το Γράμμα του Anthony, by Turrican

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Ιστορίες των μελών μας-
Μετάβαση σε: