Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Πιστεύετε στα Ζώδια;

Πήγαινε κάτω 
+19
ariel
elpidaki
arwyn-t
liana
libra
dolly
candy.
nuitetoile21
ΜΙΜΙ
nina
cristi
juliet
ariathniM
domniki
nansecrets
ntmhx
Λορένα
misspepper77
Aldebaran
23 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07, 2009 7:50 pm

Διαβάζω σε διάφορα ποστ για το πόσο επηρεάζουν τα ζώδια το χαρακτήρα σας.
Στ΄αλήθεια, πιστεύετε στα ζώδια; rabbit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07, 2009 11:06 pm

Χμμμ κοίτα μάλλον έχουν πέσει μέσα στο θέμα των χαρακτήρων!Εμείς τα διδυμάκια είμαστε η Παναγιά κοντά σου για παράδειγμα Πιστεύετε στα Ζώδια; 180310
Συνήθως είμαστε κάπως έτσι Πιστεύετε στα Ζώδια; 36501 γινόμαστε εύκολα έτσι Πιστεύετε στα Ζώδια; 310719 ενώ καλύτερα να μην μας δει κανείς έτσι Πιστεύετε στα Ζώδια; 790358.Γενικά είμαστε καλά παιδιά και λίγο φευγάτοι Πιστεύετε στα Ζώδια; 125220 ...Τελικά πολύ μου αρέσει να με περιγράφω με εμοτικόνς!! Πιστεύετε στα Ζώδια; 315913
Δεν πιστεύω στις προβλέψεις παρόλλαυτά.Γιατί εμείς οι δίδυμοι είμαστε και δίσπιστοι geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΔευ Μαρ 09, 2009 3:24 pm

Ούτε εγώ πιστεύω στις προβλέψεις Πιστεύετε στα Ζώδια; 559993 αλλά σε κάποια κοινά χαρακτηριστικά που έχουν όσοι ανήκουν σε κάποιο ζώδιο.

Εμείς είμαστε πολύ συναισθηματικά παιδάκια (Άλμπερτ γαρ) Πιστεύετε στα Ζώδια; 922907
κατά πώς λένε, αλλά εμένα μου βγαίνει πολύ το " Πιστεύετε στα Ζώδια; 180310 πειραχτήρι" που κρύβεται μέσα μου...

Οι υπόλοιποι του φόρουμ μάλλον δεν ασχολούνται με αυτά... Πιστεύετε στα Ζώδια; 889631
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΔευ Μαρ 09, 2009 5:19 pm

ουτε και εγω τα πολυ πιστευω, αλλά το ματι μου, το ριχνω που και που στις προβλεψεις. Μου κανει εντυπωση που εχουν πετυχει παρα πολλα στοιχεια του χαρακτηρα μου.

Επισης μια αστρολογος η Ολυμπια Καντουνη της οποιας εβλεπα το σαιτ της, καθε μηνα, ειχα παθει πλακα πως οτι μου προεβλεπε, γινοταν.
Η μονη φορα, που κοντεψα να τα πιστεψω σχεδον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntmhx
Candy Fan
Candy Fan
ntmhx


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 45
Registration date : 04/01/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΔευ Μαρ 09, 2009 9:31 pm

Aldebaran έγραψε:
Ούτε εγώ πιστεύω στις προβλέψεις Πιστεύετε στα Ζώδια; 559993 αλλά σε κάποια κοινά χαρακτηριστικά που έχουν όσοι ανήκουν σε κάποιο ζώδιο.

Εμείς είμαστε πολύ συναισθηματικά παιδάκια (Άλμπερτ γαρ) Πιστεύετε στα Ζώδια; 922907
κατά πώς λένε, αλλά εμένα μου βγαίνει πολύ το " Πιστεύετε στα Ζώδια; 180310 πειραχτήρι" που κρύβεται μέσα μου...

Οι υπόλοιποι του φόρουμ μάλλον δεν ασχολούνται με αυτά... Πιστεύετε στα Ζώδια; 889631

χαχα όντας Δίδυμος δε θα μπορουσα να διαφωνήσω καθόλου μαζί σου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntmhx
Candy Fan
Candy Fan
ntmhx


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 45
Registration date : 04/01/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΔευ Μαρ 09, 2009 9:33 pm

ntmhx έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Ούτε εγώ πιστεύω στις προβλέψεις Πιστεύετε στα Ζώδια; 559993 αλλά σε κάποια κοινά χαρακτηριστικά που έχουν όσοι ανήκουν σε κάποιο ζώδιο.

Εμείς είμαστε πολύ συναισθηματικά παιδάκια (Άλμπερτ γαρ) Πιστεύετε στα Ζώδια; 922907
κατά πώς λένε, αλλά εμένα μου βγαίνει πολύ το " Πιστεύετε στα Ζώδια; 180310 πειραχτήρι" που κρύβεται μέσα μου...

Οι υπόλοιποι του φόρουμ μάλλον δεν ασχολούνται με αυτά... Πιστεύετε στα Ζώδια; 889631

χαχα όντας Δίδυμος δε θα μπορουσα να διαφωνήσω καθόλου μαζί σου ....
Μάλλον είμαι πολύ κουρασμένη ...με την misspepper συμφωνώ τα έκανα θάλασσα geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠαρ Νοε 06, 2009 9:00 pm

Εγώ είμαι μια από αυτές που ασχολούνται με τα ζώδια και δεν εννοώ ότι απλά διαβάζω από τα περιοδικά αλλά έχω και πρόγραμμα στον υπολογιστή που μπορώ και κάνω ανάλυση του γενέθλιου ωροσκοπίου του καθενός. Είναι αλήθεια ότι η Αστρολογία είναι σωστή ως προς τα χαρακτηριστικά των ζωδίων. Που να δείτε στην γενέθλια ανάλυση καθενός μας. Δεν έχει καμμία σχέση με τις χαρτομαντικές μεθόδους. Είναι συμβουλευτική και περισσότερο δείχνει τάσεις καταστάσεων και γεγονότων και προτείνει τρόπους χειρισμού τους.


Μετά τιμής η Αστρολόγος(πλάκα κάνω δεν είμαι!) του forum
Πιστεύετε στα Ζώδια; 1058481448 Πιστεύετε στα Ζώδια; 1058481448 nansecrets the astrologer Πιστεύετε στα Ζώδια; 1058481448 Πιστεύετε στα Ζώδια; 1058481448

(πάλι παρασύρθηκα το ψώνιο!!! χαχαχα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΔευ Νοε 16, 2009 1:02 pm

Δεν θα ελεγα οτι ασχολουμαι μετα μανιας, πχ, δεν ακουω ποτε τα ζωδια στην τηλεοραση ουτε διαβαζω προβλεψεις. Αλλα εχει γελιο να μαθαινεις τα ζωδια των αλλων, ετσι καθαρα απο κουτσομπολικη αποψη Πιστεύετε στα Ζώδια; 727288 Νομιζω οτι τα χαρακτηριστικα των ζωδιων ταιριαζουν πανω-κατω στους περισσοτερους ανθρωπους, γιατι ειναι γενικα και αοριστα. Πχ, μπορεις να βρεις πολυ οργανωτικους Παρθενους (το ζωδιο μου) αλλα και αλλους που ειναι εντελως ανοργανωτοι. Αρα θεωρω καθαρα τυχαιο το γεγονος οτι καποιοι βρισκουν ομοιοτητες με τους χαρακτηρισμους του ζωδιου τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Ιαν 20, 2010 12:44 pm

Ξερω οτι η Λορενα η Ελενη και εγω ειμαστε ιδιο ζωδιο: Παρθενος!

Αλλα μολις ανακαλυψα και αλλα μελη του ιδιου ζωδιου:
ariathniM
cristi
juliet
ειναι σωστα τα στοιχεια στο προφιλ σας???

Απιστευτο...Πιστεύετε στα Ζώδια; 951845
Μαλλον ειμαστε πλειοψηφια στο φορουμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Ιαν 20, 2010 1:01 pm

nansecrets έγραψε:
αλλά έχω και πρόγραμμα στον υπολογιστή που μπορώ και κάνω ανάλυση του γενέθλιου ωροσκοπίου του καθενός. Είναι αλήθεια ότι η Αστρολογία είναι σωστή ως προς τα χαρακτηριστικά των ζωδίων. Που να δείτε στην γενέθλια ανάλυση καθενός μας.

που να στειλω τα στοιχεια μου? Very Happy

Ντομνικη εχεις δικιο, ειμαστε πολλες. Να ναι τυχαιο αραγε..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Ιαν 20, 2010 2:01 pm

κορίτσια εγώ είμαι δύδυμος δεν ήξερα τότε υπολογιστή κθόλου να μπαίνω και έγινε λίγο μπέρδεμα θα τ' αλλάξω όμως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Ιαν 20, 2010 2:33 pm

domniki έγραψε:
Ξερω οτι η Λορενα η Ελενη και εγω ειμαστε ιδιο ζωδιο: Παρθενος!

Αλλα μολις ανακαλυψα και αλλα μελη του ιδιου ζωδιου:
ariathniM
cristi
juliet
ειναι σωστα τα στοιχεια στο προφιλ σας???

Απιστευτο...Πιστεύετε στα Ζώδια; 951845
Μαλλον ειμαστε πλειοψηφια στο φορουμ!

Όλοι παρθενάκια; καλά αυτό είναι φανταστικό! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Ιαν 20, 2010 3:00 pm

juliet έγραψε:
domniki έγραψε:
Ξερω οτι η Λορενα η Ελενη και εγω ειμαστε ιδιο ζωδιο: Παρθενος!

Αλλα μολις ανακαλυψα και αλλα μελη του ιδιου ζωδιου:
ariathniM
cristi
juliet
ειναι σωστα τα στοιχεια στο προφιλ σας???

Απιστευτο...Πιστεύετε στα Ζώδια; 951845
Μαλλον ειμαστε πλειοψηφια στο φορουμ!

Όλοι παρθενάκια; καλά αυτό είναι φανταστικό! cheers

Πιστεύετε στα Ζώδια; 679307 να είναι τυχαίο που -εκτός από τη Λορένα- είστε όλες Τερρυκιές;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Ιαν 20, 2010 8:50 pm

λες να παιζει ρολο το ζωδιο???????????? παντως ο τερρυ ειναι το κουκλι που περπατει Πιστεύετε στα Ζώδια; 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΤετ Ιαν 20, 2010 10:21 pm

Ο αλμπερτούκος τι ζωδιο είναι; Μην μου πείτε δίδυμος ! Γιατί είναι ταξιδιάρα ψυχή και εμείς οι δίδυμοι είμαστε κάπως έτσι! Κρίστι nansecr. τα ζωδια που μας δίνονται συμφωνούν με τους χαρακτήρες της Κάντυ, του Τέρρυ, του Άλμπερτ! η Κάντυ είναι ταύρος έτσι; Πιστεύετε στα Ζώδια; 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 7:48 am

Aldebaran έγραψε:


Πιστεύετε στα Ζώδια; 679307 να είναι τυχαίο που -εκτός από τη Λορένα- είστε όλες Τερρυκιές;;;

Η Λορενα ειναι Αλμπερτικια και δεν ξερω για την Ελενη. Επισης ξερω μια φανατικη Αντονυκια που ειναι κ'αυτη Παρθενακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 4:28 pm

Εγω ειμαι ψαρι και γενικα ψαρωνω και ευκολα! Πιστεύετε στα Ζώδια; 720684 Δεν ξερω αν οφειλεται στο ζωδιο γιατι δεν τα πολυπαρακολουθω. Μπορω να πω εκ πειρας οτι ταιριαζω με αλλες γυναικες ιχθεις , με παρθενους και λεοντες οσο παραξενο κι αν ακουγεται.Πιστεύετε στα Ζώδια; 391308
Και το πιο παραξενο με αντρες υδροχοους!!! Ναι ναι ναι γι΄αυτο και ειμαι ερωτευμενη με τον Τερρυ-λισιους, μετα βεβαια απο τον συντροφο μου, που ειναι και αυτος υδροχοος και ειμαστε πολλα πολλα πολλα χρονια μαζι Πιστεύετε στα Ζώδια; 24956
Κανενα αλλο ψαρι παιδια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 4:50 pm

Νίνα το αγόρι σου έχει κοινά στοιχεία με τον Τέρυ, κοινές συνήθειες; Α, έτσι εξηγείται που είσαι ερωτευμένη με τον Τέρρυ, άντε θα μάθω και εγώ το ζώδιο του Άλμπερτ και θα ψάχνω έναν σύντροφο του ιδίου ζωδιακού κύκλου! Πιστεύετε στα Ζώδια; 5036 Οπότε τα πράγματα στην ζωή είναι πολύ εύκολα Πιστεύετε στα Ζώδια; 951845 Τσάμπα αγχώνομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 4:57 pm

Ναι ariathniM μου τωρα που γνωριστηκαμε καλυτερα μπορω να το ομολογησω. Δεν ειναι απλα το αγορι μου παντρευτηκαμε το καλοκαιρι μετα απο πολυ μακροχρονια σχεση. Και ναι εχει πολλα χαρακτηριστικα του Τερρυ και εμφανισιακα και σαν χαρακτηρας. Εχουμε ζησει τον εφηβικο ερωτα που ειχε happy end γι αυτο και πιστευω τοσο πολυ στη σχεση της καντυ και του Τερρυ γιατι ξερω τι θα χασει απο την ζωη της αν δεν το ζησει Πιστεύετε στα Ζώδια; 930789 Πιστεύετε στα Ζώδια; 24956 Πιστεύετε στα Ζώδια; 5103 Πιστεύετε στα Ζώδια; 5103 Πιστεύετε στα Ζώδια; 5103

Σου ευχομαι να βρεις εναν Αλμπερτ αφου το επιθυμεις τοσο Πιστεύετε στα Ζώδια; 48364 αλλα μην αποριπτεις και εναν παθιασμενο ερωτα μπορει να σε οδηγησει εκει που δεν φανταζεσαι Πιστεύετε στα Ζώδια; 319142 Πιστεύετε στα Ζώδια; 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 5:03 pm

Νίνα μου να ζήσεις και να ευτυχήσεις, αμ δεν μας τα ' πες αυτά, γι' αυτό μου είσαι τόσο φανατική. Εγώ ακριβώς το αντίθετο από σένα, γι' αυτό θέλω έναν άλμπερτ, να ζήσω και εγώ έναν τρυφερό έρωτα. Μακάρι να έρθει, ψάχνω για καρκίνο, οπότε.... κάτι θα γίνει...

Καλούς απογόνους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 5:07 pm

Την συμβουλή σου για έναν παθιασμένο έρωτα θα την πάρω σοβαρά υπόψην, ότι πει ο Θεός! Πιστεύετε στα Ζώδια; 540227589 Πραγματικά είμαι περίεργη να δω με τι θα καταλήξω! Πιστεύετε στα Ζώδια; 436003608 Ποτέ δεν ξέρεις, ελπίζω μόνο να μην περάσω ξανά τα όσα πέρασα.

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το να καταλήγεις με τον εφηβικό σου έρωτα! Πιστεύετε στα Ζώδια; 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 5:24 pm

Κι ε γώ ψαράκι είμαι!!!!!!!!!!! Εμένα μου αρέσουν οι ρομαντικοί, οι τρυφεροι σαν τον Άντονυ Πιστεύετε στα Ζώδια; 930789 δυστυχώς ποτέ δεν συνάντησα ρομαντικό σαν αυτόν!!!!!!!!! Πιστεύετε στα Ζώδια; 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 5:30 pm

Χαιρομαι ΜΙΜΙ μου που μια ευγενικη ψυχη σαν εσενα ειναι ψαρακι! Αλλα θα σε απογοητευσω κι εγω δεν εχω συναντησει τοσο ρομαντικο αντρα μεχρι σημερα. Μηπως να βαλεις λιγο νερο στο κρασι σου κι εσυ γιατι στις μερες εδω που τα λεμε δεν υπαρχουν τετοιοι αντρες. Πιστεύετε στα Ζώδια; 699469 Αν παλι επιμενεις κοιτα για κανενα σκορπιο, για να το κολλησω με το θεμα γιατι παλι ξεφυγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 5:36 pm

nina έγραψε:
Χαιρομαι ΜΙΜΙ μου που μια ευγενικη ψυχη σαν εσενα ειναι ψαρακι! Αλλα θα σε απογοητευσω κι εγω δεν εχω συναντησει τοσο ρομαντικο αντρα μεχρι σημερα. Μηπως να βαλεις λιγο νερο στο κρασι σου κι εσυ γιατι στις μερες εδω που τα λεμε δεν υπαρχουν τετοιοι αντρες. Πιστεύετε στα Ζώδια; 699469 Αν παλι επιμενεις κοιτα για κανενα σκορπιο, για να το κολλησω με το θεμα γιατι παλι ξεφυγα.
nina μου κι εγώ παντρεμένη είμαι, αν περίμενα να βρω ρομαντικό σαν τον Άντονυ θα μενα γεροντοκόρη το ξέρω Πιστεύετε στα Ζώδια; 790358 Ο άντρας μου είναι αιγοκερως έχει αυτά που ήθελα αλλά με τον ρομαντισμό καμία σχέση Πιστεύετε στα Ζώδια; 137270 Πιστεύετε στα Ζώδια; 137270 Πιστεύετε στα Ζώδια; 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Πιστεύετε στα Ζώδια; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πιστεύετε στα Ζώδια;   Πιστεύετε στα Ζώδια; Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 11:50 pm

Αν τα λένε αυτά οι παντρεμένες τί να πούνε και οι ανύπαντρες τότε! Πιστεύετε στα Ζώδια; 720684 Πιστεύετε στα Ζώδια; 720684 Πιστεύετε στα Ζώδια; 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πιστεύετε στα Ζώδια;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τα ζώδια και οι ήρωές μας!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: