Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)

Πήγαινε κάτω 
+5
Λορένα
Turrican
ntmhx
misspepper77
domniki
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 12:33 am

Εντάξει θα μου πέιτε αμπελοφιλοσοφώ πάλι...δεν μπορώ βρε παιδιά,το χω στο αίμα μου! geek
Το ξέρω πως μπλέξατε lol!

Λοιπόν κάτσε να βάλω και την κατάλληλη μουσική
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 699469 και να σας ρωτήσω...Είναι τα μάτια μας ο καθρέπτης της ψυχής μας;
Μπορούν να μας προδώσουν...π.χ όταν προσπαθούμε να κρύψουμε το θυμό μας;;;Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 238107

Ευχαριστώ γαι την υπομονή σας 'Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 922907'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Turrican
Banned δια παντός
Turrican


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Τόπος : Αθηνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ,
Registration date : 18/10/2008

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 2:59 am

Θεωρητικά ναι! Έστω και μια ακούσια συστολή ή διαστολή της κόρης λέει πάντα την αλήθεια! :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 9:40 pm

Δεν ξερω βρε παιδια...παντα πιστευα οτι ημουν απαισια "ηθοποιος", αλλα προσφατα μου ειπαν οτι τα καταφερνω μια χαρα. Νομιζω οτι μερικοι μπορουν να κρυψουν τα παντα. Το ερωτημα ειναι: θελουμε να κρυψουμε τα αισθηματα μας? Μηπως καθε στιγμη που τα κρυβουμε ειναι χαμενη ζωη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 10:44 pm

Θεωρώ πως είναι χάρισμα να μπορείς να προσποιηθείς και να κρύβεις τα συναισθήματά σου.Eγω είμαι σκέτη απογοήτευση σε αυτό...Αν έχω κάτι θα με καταλάβουν μέχρι και οι περαστικοί στο δρόμο...χαχαχα...Δεν πρέπει να προσποιήσε σαν στάση ζωής δηλαδή να ζείς μια ζωή που δεν θέλεις,αλλά να μπορείς να μην γίνεσαι αντιληπτός όταν δεν το θες. Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 35868
Αλήθεια εσείς ποιό συναίσθημα πιστεύετε πως θα θέλατε να μπορούσατε να κρύψετε για να μην σας φέρει σε δύσκολη θέση;Στο καπάκι καινούργιο θέμα σας άνοιξα αλλά συνδέονται νοερώς όποτε...Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 5036

Αχχχ Κυριακή και ωραία μέρα σήμερα...Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 564279

ΥΓ Μόλις διαπίστωσα πως ένας συμ-φορουμίτης μου απο άλλο φόρουμ είχε παρόμοια έμπνευση με μένα Suspect ...αν και εκείνος το πόσταρε μια μέρα νωρίτερα...Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 310719... Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntmhx
Candy Fan
Candy Fan
ntmhx


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 45
Registration date : 04/01/2009

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 7:30 pm

Τον θυμό! Δε φαίνεται μόνο στα ματια μου (καλά θα ΄ταν να περιοριζόταν μόνο εκεί) κοκκινίζω, αρχίζω να κινούμαι νευρικά μου έρχεται να εκραγώ- μια απελπισία! Το χειρότερο είναι ότι τις περισσότερες φορές αυτό κάνω....Γκρρρρρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Turrican
Banned δια παντός
Turrican


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Τόπος : Αθηνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ,
Registration date : 18/10/2008

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΔευ Φεβ 09, 2009 11:21 pm

Νομίζω ότι όλα αποτυπώνονται αμέσως στο πρόσωπο μου...

Στο θέμα που θέτεις dom έχεις ένα point...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤρι Φεβ 10, 2009 7:19 am

ntmhx έγραψε:
Τον θυμό! Δε φαίνεται μόνο στα ματια μου (καλά θα ΄ταν να περιοριζόταν μόνο εκεί) κοκκινίζω, αρχίζω να κινούμαι νευρικά μου έρχεται να εκραγώ- μια απελπισία! Το χειρότερο είναι ότι τις περισσότερες φορές αυτό κάνω....Γκρρρρρ

Νομιζω οτι κ'εγω δεν μπορω να κρυψω τον θυμο. Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 625188

misspepper77 έγραψε:
να μπορείς να μην γίνεσαι αντιληπτός όταν δεν το θες.

Αυτο πραγματικα ειναι το ιδανικο. Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 5036

misspepper77 έγραψε:
Νομίζω ότι όλα αποτυπώνονται αμέσως στο πρόσωπο μου...

Αχ, βρε Turrican, δεν το νομιζω...ή ισως παλι εγω δεν μπορω να καταλαβω τους γυρω μου Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Turrican
Banned δια παντός
Turrican


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Τόπος : Αθηνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ,
Registration date : 18/10/2008

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2009 12:09 am

domniki έγραψε:


Αχ, βρε Turrican, δεν το νομιζω...ή ισως παλι εγω δεν μπορω να καταλαβω τους γυρω μου Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 310719

Βρε...εγώ φταρνίζομαι και σου το λέω!!!! geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2009 1:50 pm

Αν προλάβω και κρυφτώ τις πρώτες στιγμές, μετά μπορώ πολύ άνετα να κρύψω τα συναισθηματά μου. Ναι, την εχω την ικανοτητα να κρύβομαι.

Συνηθως, παγωνω (εκει θα με καταλαβεις), και αμέσως μετά, θα πω κατι αλλο και όλη μου η προσοχή θα στραφεί σε αυτό, σε τέτοιο σημειο που αν αργότερα, θυμηθω αυτο που με χάλασε, δεν θα μπορέσω να επαναφέρω τα συναισθήματα που είχα τις πρωτες στιγμές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΠαρ Φεβ 13, 2009 1:31 am

Ναι, είναι!
Το πιστεύω απόλυτα!
Το πρώτο πράγμα που με τραβάει σε έναν άνθρωπο είναι τα μάτια του...
τα μάτια είναι ο καθρέπτης της ψυχής....

Τα μάτια τα χουν να θωρούν
μα κάνουν κι άλλη χρήση
μιλούν εκεί που δε μπορεί
το στόμα να μιλήσει...

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤετ Μάης 18, 2011 9:01 pm

Εγώ είμαι πάρα πολύ καλή ηθοποιος...Κανένας δεν μπορεί να καταλάβει τα συναισθήματα μου όταν δεν το θέλω.... Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) 560133
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
Virginia1
Candy Fan
Candy Fan
Virginia1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 41
Τόπος : κήπος με τα τριαντάφυλλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αντονυ
Registration date : 09/03/2011

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 6:53 pm

Και γω πιστευω οτι τα ματια ειναι ο καθρεφτης της ψυχης. Δεν διαβαζονται παντα, αλλα υπαρχουν στιγμες που ο αλλος ξεχνιεται και φανερωνει αυτο που αισθανεται. Μου εχει συμβει να βλεπω καποιον στα ματια, να "διαβαζω" αυτο που νιωθει και μετα απο λιγο να μου το λεει και να επαληθευομαι. Ειναι ομως δυσκολο και οχι παντα δυνατο, αλλιως δε θα υπηρχαν ψευτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candice
Newbie
Newbie
Candice


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 33
Τόπος : Πετρούπολη
Επάγγελμα : Απόφοιτη Νοσηλευτικής
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 08/09/2009

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13, 2011 12:35 pm

Πιστεύω πως τα μάτια είναι κατά κάποιο τρόπο ο καθρέπτης της ψυχής μας. Αν προσέχουμε γενικά τα μάτια μας για την υγεία και την εμφάνιση τους αυτό υποδηλώνει ότι νοιαζόμαστε για τον εαυτό μας και είμαστε χαρούμενοι. Φυσικά τα μάτια ανάλογα με τη διάθεση μας παίρνουν το ανάλογο ύφος και δείχνουν αν είμαστε χαρούμενοι, λυπημένοι κ.τ.λ. Αν κάποιος έχει μόνιμα ένα ύφος τότε φαίνεται ο χαρακτήρας του. Επιπλέον τα μάτια κάποιου δε μπορούν να σε προδώσουν εύκολα σε μία συζήτηση ανάλογα με τα λεγόμενα του. Τέλος για τους ρομαντικούς που κοιτάνε κάποιον στα μάτια γιατί τα βρίσκουν όμορφα μπορούν να ονειρεύονται για ώρες....

study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Virginia1
Candy Fan
Candy Fan
Virginia1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 41
Τόπος : κήπος με τα τριαντάφυλλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αντονυ
Registration date : 09/03/2011

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13, 2011 1:31 pm

Candice έγραψε:
Αν κάποιος έχει μόνιμα ένα ύφος τότε φαίνεται ο χαρακτήρας του...

study


Τι φαινεται για το χαρακτηρα του;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candice
Newbie
Newbie
Candice


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 33
Τόπος : Πετρούπολη
Επάγγελμα : Απόφοιτη Νοσηλευτικής
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 08/09/2009

Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)   Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία) Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13, 2011 6:53 pm

Virginia1 έγραψε:
Candice έγραψε:
Αν κάποιος έχει μόνιμα ένα ύφος τότε φαίνεται ο χαρακτήρας του...

study


Τι φαινεται για το χαρακτηρα του;
Εννοώ ότι όταν για παράδειγμα κάποιος είναι κατσούφης μόνιμα και ζαρώνει τα μάτια και το πρόσωπο του αυτό δείχνει ότι είναι στριμμένος και γκρινιάρης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είναι τα μάτια ο καθρέπτης της ψυχής μας; (αμπελοφιλοσοφία)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μια ματιά σε ένα ημέρολόγιο
» Φάτε μάτια ψάρια
» Λάτρεψα με μια ματιά τη δουλειά σας
» ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ????
» ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ CEL?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: