Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Συναντηση με την Misspepper77

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Συναντηση με την Misspepper77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συναντηση με την Misspepper77   Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 29, 2009 8:52 am

Γεια χαρα σε ολους Συναντηση με την Misspepper77 1370021294

Η καλη μας Misspepper77 ηρθε για λιγες μερες στην Αθηνα και χθες καναμε μια μικρη συναντηση στον Πειραια. Με την λαμπερη τους παρουσια μας τιμησαν οι:
MissPepper77, που ηταν και το τιμωμενο προσωπο
Λορενα, που μαλλον εχει γινει μονιμη κατοικος πρωτευουσης
Domniki, που ειχε ξανασυναντησει την Μisspepper στην Θεσσαλονικη
Juanita, που δεν ειναι πια μελος του φορουμ αλλα ηθελε να γνωρισει την Misspepper
Turrican, ο μονος αντρας της παρεας

Δυστυχως δεν ειχαμε 5 ωρες στη διαθεση μας, οπως θα ηθελε η επισκεπτρια, αλλα κατι καταφεραμε να πουμε. Οι διαμαχες για το ποιος ειναι καλυτερος, ο Αντονυ, ο Τερρυ ή ο Αλμπερτ δεν μπορουσαν να λειψουν. Καταληξαμε οτι για καθε γυναικα υπαρχει και ο καταλληλος αντρας και για την Καντυ αυτος ειναι φυσικα ο... Τερρυ...ε, τι θελατε να πω, αφου ειμαι τερρυκια μεχρι κοκκαλο Συναντηση με την Misspepper77 125220

Στα highlights της βραδιας να σημειωσω:
- την εμμονη της μικρης Λορενας αλλα και του μικρου Turrican με τα μυρμυγκια Παιδια, ειστε μαλλον αδερφια και δεν το ξερατε Συναντηση με την Misspepper77 36501
- την αγαπη της μικρης Misspepper για ενα προβατακι . Αμοιροι γονεις, τι εχετε τραβηξει Συναντηση με την Misspepper77 315913
- τις αταξιες της Juanitas στο Νηπιαγωγειο. Καημενη δασκαλα Συναντηση με την Misspepper77 735403
- το γελιο της Domniki στο τρενο της επιστροφης με τις περιγραφες της Λορενας για την συναυλια του Χατζηγιαννη στα Τρικαλα. Να 'σαι καλα Λορενα, ειχα καιρο να γελασω τοσο Συναντηση με την Misspepper77 720684

Η βραδια ηταν υπεροχη και ελπιζω να ξανακανουμε συντομα τετοιες συναντησεις με περισσοτερες παρουσιες Συναντηση με την Misspepper77 391308
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Συναντηση με την Misspepper77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με την Misspepper77   Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 29, 2009 12:29 pm

H συναντηση ηταν πραγματι υπεροχη. Τι να πρωτοσχολιασω...

Καταρχην πηραμε και υπεροχα δωρακια απο τον Τουρικαν, που.. σε εμενα τα ζηλεψε η μικρη (ξερετε ποια..) και θελει να παει και εκεινη να αγορασει τα ιδια. Ευχαριστουμε Τουρικαν Very Happy .

Μετά αρχισαμε να μιλαμε και σταματημο δεν ειχαμε. Τα αιματα πηγαν να αναψουν οταν υπηρξαν οι γνωστες διαφωνιες για τον Άντονυ, τον Τερρυ και τον Άλμπερτ. 👅

Ειπαμε και αλλα βεβαια... περιπετειες των παιδικων μας χρονων, συνηθειες κτλ εγω με τα μυρμηγκια και ο Τουρικαν το ιδιο, εγω παλι με τους παπαδες τις κοτες και τις παπιες, η μισπεπερ με τα προβατα, Χουαν με τους καβγαδες, και η ντομ... βρε θυμαμαι με σενα...

Στον γυρισμο.. ειδαμε και αρουραιους! Οι υπολοιποι τρομαξαν, εμενα με επιασαν τα γελια απο την τρομαρα των αλλων και τους πειραζα.

Στο παραπεντε η ντομ με εκπληκτικο ελιγμο απεφυγε ενα αριστερο μου κροσε, που θα την εστελνε.. αδιαβαστη! (σορι ντομ, ηταν τυχαιο)

Στον γυρισμο στον ΗΣΑΠ, πιασαμε την κουβεντα για τα φαγητα, και μετα αρχισα εγω να εξιστορω καποιες περιπετειες μου, για μια συναυλια και μια λιμνη, και η Ντομ λυθηκε στα γελια.. Με το ζορι την κρατουσαμε στην θεση της.

Η βραδια τελειωσε με επομενο ραντεβου αμεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Συναντηση με την Misspepper77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με την Misspepper77   Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 29, 2009 12:38 pm

Καλα που το ανεφερες...παιδια, το αριστερο κροσε της Λορενας ειναι ΙΣΧΥΣ! Παρα λιγο να μου φυγει το σαγονι! Ενω ημουν τρομαγμενη απο τους αρουραιους και κρυβομουν μη με πλησιασουν, η αγαπητη Λορενα θελοντας να καθοδηγησει τους υπολοιπους στη σωστη κατευθυνση (και μακρια απο τους αρουραιους) μου ριχνει (κατα λαθος φυσικα) ενα αριστερο κροσε...Παναγια μου φυλαγε! Ευτυχως που ημουν τυχερη και με πετυχε ξωφαλτσα...οπως καταλαβαινετε, ειχα λυθει στα γελια...παλι καλα που δεν πεσαμε στις κυλιομενες σκαλες Συναντηση με την Misspepper77 315913

Σχετικα με τους αρουραιους, εκει που περιμεναμε τον συζυγο της Misspepper να ερθει να την παρει, βλεπει η Juanita κατι να κινειται λιγο πιο περα...και μας λεει "Παιδια, ποντικια"....εκει ηταν παλι που "αφιερωσε" η Λορενα γιατι γυριζει στην Juanita και της λεει "Δεν ξερω τι λες εσυ, αλλα αυτα δεν ειναι ποντικια, ειναι αρουραιοι"!!!! Θυμαμαι οτι εγω ειχα κρυφτει πισω απο τον Turrican που διαθετει και εναν ογκο, οποτε αν ερχοταν καταπανω μας τα ποντικια, θα ετρωγαν αυτον Συναντηση με την Misspepper77 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Συναντηση με την Misspepper77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με την Misspepper77   Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 30, 2009 10:22 am

Χμμμ εγώ τι να σας πω μπρε για την συνάντηση δεν με βλέπατε που ήμουν σαν το χαζοχαρούμενο;...Εντάξει ήμουν στην φυσική μου κατάστασή βεβαίως αλλά εκείνη τη μέρα πια,ξεπέρασα τον εαυτό μου! Συναντηση με την Misspepper77 315913
Η συνάντησή μας όπως σας το πα κιόλας ήταν ότι καλύτερο μου συνέβει απο την ώρα που κατέβηκα στην Αθήνα.Χάρηκα που ξαναείδα Δομνίκη και Λορένα,χάρηκά πολύ που γνώρισα την Χουανίτα και τον Τούρι.Συναντηση με την Misspepper77 509524
Όπως όλα τα όμορφα πράγματα κράτησε λίγο!
Ευχαριστώ απο καρδιάς που ήρθατέ,και την πρώτη και αλλά και την δεύτερη φορά!(...και το ότι το ανεφέρατε στο φορουμάκι είναι πολύ ευγενικό και τιμητικό για μένα!king
Φιλιά

ΥΓ Πρέπει να κανονίσουμε κάτι Θεσσαλονίκη,γιατί βλέπω με χαρά πως μαζεύονται πολλά καινουργια μέλη απο το βορρά!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την misspepper77 στις Παρ Φεβ 06, 2009 11:57 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ελένη
Admin
Ελένη


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ηλικία : 48
Επάγγελμα : Hippie
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 11/06/2007

Συναντηση με την Misspepper77 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με την Misspepper77   Συναντηση με την Misspepper77 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2009 11:40 pm

Μπράβο παιδιά μου, πάντα τέτοια!!! Very Happy

_________________
The Hunger Site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thenailhacker.blogspot.gr
 
Συναντηση με την Misspepper77
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Συναντηση
» Η συνάντηση!
» Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: