Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:02 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy

Πήγαινε κάτω 
+6
papirous
voula
candy-candy
akaliakoukou
Aldebaran
kambia
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 13, 2013 6:22 pm

Και πολύ σοφά πράττεις Kambia μου! Γιατί πρόκειτε για πολύ εύθραυστο αντικείμενο... Στην ιδέα και μόνο ότι μπορεί να μου σπάσει αγχώνομαι πολύ, γιατί για μένα το οικόσημό αποτελεί και γούρι μου, επειδή κατά κάποιο τρόπο με επέλεξε, δεν το επέλεξα...
Λοιπόν, καλωσήρθατε στην οικογένεια Ιωάννα και Βούλα! Τώρα μένει μόνο η Αριάδνη μας να αποκτήσει το δικό της και να μπει στην οικογένεια... Κάμπια να φτιάξεις και για σένα ένα επιτέλους και να ανεβάσεις φωτό για να το δούμε... Έχεις φτιάξει τόσα και για σένα ούτε ένα, πως το αντέχεις αυτό; Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 679307
Εγώ ήδη θέλω και άλλο. Κάποια στιγμή θα το συζητήσουμε μαζί, θα σου στείλω π.μ.
Οι μπλούζες πόσο δύσκολο και πόσο χρονοβόρο είναι να φτιαχτούν Κάμπια; Το κόστος είναι μεγάλο; Θα ήταν ωραίο να έχουμε όλοι μία μπλούζα της Κάντυ μας. Έτσι θα έχουμε ακόμα κάτι κοινό όλοι μας από αυτή. Αντί να φτιάξει ο καθένας μόνος του θα ήταν ωραίο αν θα μπορούσες να τις φτιάξεις εσύ Κάμπια... Γιατί να δίνουμε χρήματα σε άλλους και όχι σε μέλη του φόρουμ μας, που κάνουν τόσο όμορφη δουλειά; Αν θες Κάμπια, ενημέρωσέ μας για τις μπλούζες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2013 1:30 am

voula έγραψε:
Είναι γεγονός. Είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω, ότι κι εγώ από σήμερα είμαι μέλος της οικογένειας Ardlay!!
...

Με γειές με γειές... flower
Σπόιλερ:

Είχα τη χαρά να δω από κοντά και το οικόσημο της Ιωάννας... απλά πανέμορφο!!! Smile

Ναταλί όσα και να γράψω για τη δουλειά σου είναι λίγα... Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2013 6:21 pm

Kαι η Αριάδνη είναι επίσημα μέλος της οικογένειας Αrdlay εδώ και λίγο καιρό Wink

Όσο για το δικό μου οικόσημο... Έχω το πρώτο πρώτο που έφτιαξα αλλά χωρίς εικόνα από πίσω. Κάποια στιγμή θα το τελειώσω και αυτό και θα σας το δείξω.

Τώρα για ότι αφορά τις μπλούζες. Το πόσο χρονοβόρο είναι ή οχι, όπως και το κόστος, εξαρτάται από το σχέδιο. Αν πχ κάποια θέλει την Κάντυ σκέτη η δουλειά είναι σύντομη. Αν τώρα το σχέδιο έχει και της Παναγιάς τα μάτια (λεπτομέρειες μπόλικες κλπ) ε τότε αντιλαμβάνεστε οτι δεν τελειώνει γρήγορα. Την επιλογή της μπλούζας (μέγεθος, μάρκα) την αφήνω σε σας.
Η μπλούζα δεν πρέπει να είναι μάλλινη ή λίκρα ώστε το χρώμα να μπορέσει να "κάτσει" καλά. Αποφεύγω το μαύρο μπλουζάκι γιατί είναι ο ορισμός της ρουφήχτρας χρωμάτων. Ένα μπουκαλάκι για το κάθε χρώμα και αν πετύχει. Πχ παιδεύομαι πάνω από ένα μήνα για να τελειώσω ένα απλό σχέδιο Saray Kay σε μαύρη μπλούζα και ακόμα το παλεύω...

Υγ. Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 15, 2013 5:57 pm

πόσο περίπου κάνει ένα κοντομάνικο μπλουζάκι με απλά γράμματα??στο λεω γιατι το συγκεκριμενο στο ιντερνετ το βρισκω 6..και αν ειναι θα το παρω απο δω, που ειναι κ απο το φορουμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 16, 2013 8:22 pm

Το έμαθα για την Αριάδνη μας Κάμπια, μου το είπε, είναι και εκείνη μέλος της οικογένειας πλέον.
Σχετικά με το κοντομάνικο μακό μπλουζάκι Κάμπιά μου, σκέφτομαι κάτι όπως αυτό που έφτιαξες ήδη με την Κάντυ και μας το έδειξες. Είναι δύσκολο αυτό;

Για την τιμή και τις λεπτομέρειες Candy-Candy μπορείς να στείλεις προσωπικό μήνυμα στην Κάμπια.
Αλλά είσαι σίγουρη πως το μπλουζάκι που είδες στο ίντερνετ, έχει εικόνα ζωγραφισμένη στο χέρι; Μήπως πρόκειτε για εκτυπωμένη εικόνα σε μπλούζα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 17, 2013 1:44 am

candy-candy τα χειροποίητα μπλουζάκια στο ίντερνετ είναι σε τρελλές τιμές (και δεν καταλαβαίνω τον λόγο.) οπότε αν βρήκες κάτι με 6 ευρώ πάρτο Smile

@ Katerina Όχι το σχέδιο αυτό είναι εύκολο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 19, 2014 10:42 am

Σήμερα με έπιασε κρίση νοικοκυριού και έκατσα να τακτοποιήσω...
Κάποια στιγμή λοιπόν άνοιξα το ντουλάπι με τα "Καντυκά" μου και ξανακαμάρωσα το οικόσημο των Άρτλευ

Κάμπια πραγματικά έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά!!!  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 48364 
Είναι τόσο όμορφο!!!!

Για άλλη μια φορά σ'ευχαριστώ!!!  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 509524 

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 22, 2014 6:32 pm

Συμφωνώ απόλυτα, για μένα είναι το μοναδικό πράγμα που έχω από την Κάντυ, εκτός από αυτά που έχω μέσω του ίντερνετ, εικόνες κτλ. . Σε ευχαριστούμε Κάμπια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 28, 2014 10:59 am

Ωπ! Πάνω που ερχόμουν να βάλω μια - δυο νέες εικόνες είδα τα μηνύματά σας.

Εγώ σας ευχαριστώ κορίτσια Smile

Λοιπόν, παρακάτω είναι ένα σουβέρ, ένα μεταγιόν και ένα ζευγάρι σκουλαρίκια Candy - Terry Smile

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 IMG_20131110_123135

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 IMG_20131110_123157
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 28, 2014 12:48 pm

τελεια και ειδικα τα σκουλαρικια  king 
κομψοτατα queen 

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 28, 2014 1:22 pm

Αχ τι ωραία που είναι!!!  Very Happy 
Πρέπει να μας κάνεις κανένα σεμινάριο να μάθουμε να φτιάχνουμε κι εμείς!
Εντάξει, δεν θα είναι τόσο ωραία, αλλά να χουμε να ασχολούμαστε με κάτι!!  jocolor 

Μπράβο βρε Κάμπια, πραγματικά χρυσοχέρα!!!  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 41307 
Εγώ ξετρελάθηκα με το σουβέρ, και μιας και αυτά που έχω σπίτι είναι λίγο χάλια, αντί να αγοράσω, μήπως να φτιάξω με την Κάντυ???  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 5103 

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 31, 2014 8:52 am

σουβερ με την λορενα και την σαντυμπελ θα ηταν παλι τελεια Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2014 1:51 pm

Οτι θέλετε μπορείτε να βάλετε ως εικόνα Wink

Παράθεση :
Πρέπει να μας κάνεις κανένα σεμινάριο να μάθουμε να φτιάχνουμε κι εμείς!
Όποτε θες Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2015 12:59 pm

λοιπον μπρελόκ κάντυ
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Ws8swp_th
η μια πλευρα
και η άλλη
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Jjoa39_th
θα σας ανεβασω και ένα σουβερ σαντυμπελ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2015 2:02 pm

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 33oi8v6_th
Το σουβερ σαντυ αν δεν φαινεται καλά να βγαλω μια καλύτερη φωτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2015 5:41 pm

Αριάδνη, είναι χειροποίητα από την Κάμπια;; Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 175236 Ζηλεύω!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2015 7:57 pm

ναι αλντε μου, το μπρελόκ είναι όλα τα λεφτά Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 930789 bounce καμπιουλα κανεις καντυκά θαυματα που εισαι καλή μου Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21, 2015 3:55 pm

Καλησπέρα στην παρέα.

Χαίρομαι που σου άρεσαν Αριάδνη. Το μπρελοκ αυτό είχε αρκετή "ιστορία" μέχρι να ολοκληρωθεί. Σας αναβάζω και ένα ακόμα μπλουζάκι που είχα κάνει.

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Jzjevc

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21, 2015 3:57 pm

καμπιουλα εχεις φτιαξει και κανενα κομματι ρολοι κάντυ, να πάρουμε μια γευση! όλα είναι λαμπρα, η καντυ είναι το τυχερο μας αστερι sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 12:52 am

Οχι. Ακόμα δεν έχω κάνει ρολόι με την Candy. Smile Aν βρω λίγο χρόνο θα κάνω ένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 9:33 am

Πολύ θα θελαμε να δούμε γιατι δεν εχω την παραμικρη ιδεα πως θα'ναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 6:46 pm

Πανέμορφα όλα. Γεια στα χέρια σου kambia!! Να τα χαρείς Αριάδνη!! Ανεβάστε και άλλα, κορίτσια!! Και το ρολόι είναι πολύ χρηστικό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 7:32 pm

Ναι κατερινιω μου, μεγαλη τεχνιτρα η καμπια μας Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 1370021294 α, καμπια είναι τοιχου το ρολοι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfaalfa
Candy Genius
Candy Genius
alfaalfa


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ηλικία : 45
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Λίγο απ' όλα
Αγαπημένος χαρακτήρας : 'Αννυ
Registration date : 16/12/2014

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 24, 2015 8:06 am

Εγώ ζήλεψα το σουβέρ. Μπράβο kambia κατασκευάζεις πολύ ωραία πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 24, 2015 6:15 pm

Σας ευχαριστώ Smile

Αριάδνη τοίχου είναι το ρολόι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
»  ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ
» Candy-Candy Paper dolls!
» 3 Hotty Man in Candy's Life! -Candy in Love with...?
» Σπαμ mail από το Candy Candy Forum
» Candy Candy movie 2010

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Artwork / Merchandise-
Μετάβαση σε: